PS3 داران اهواز

megax79

کاربر سایت
Jan 16, 2011
96
سلام دوستان
میخوام یک نسخه از battlefield 3 و uncharted 3 رو پیش خرید کنم جایی رو میشناسید که مطمئن باشه و پول بازی ها رو بهش بدم و موقع ریلیز جهانی بازی رو تحویل بده.

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان
میخوام یک نسخه از battlefield 3 و uncharted 3 رو پیش خرید کنم جایی رو میشناسید که مطمئن باشه و پول بازی ها رو بهش بدم و موقع ریلیز جهانی بازی رو تحویل بده.

سلام. شما برو تو فیتبوک این عبارت رو سرچ کن: DC Game. یا برو تو سایت DC اونجا لینک فیتبوک شون رو گذاشتن. اونجا میتونی پیش خرید کنی!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
با موبایل نوشتم یه متن طولانی بود اما انگار با موبایل مشکل داره سایت!
و فقط اولش اومد و متنم به فنا رفت:d

---------- نوشته در 02:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 PM ارسال شده بود ----------

دوستان می خوام پی اس 3 بخرم
یه جای منصف تو اهواز بهم معرفی کنید و اینکه مشخصات پی اس چی هست و از کجا می تونم چک کنم که جنس اصل و با کیفیت بهم می ده؟
تازه وارد هستم تویه این زمینه

---------- نوشته در 02:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:49 PM ارسال شده بود ----------

و اینکه به نظر شما الان خرید xbox به صرفه تره یا ps3
چون می گن بازی های xbox بچه گونه ترن! اما من هر بازی معروفی رو می بینم نوشته واسه دوتا کنسول هست!

---------- نوشته در 03:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:51 PM ارسال شده بود ----------

من می خوام این بازی رو به صورت اورجینال خرید کنم
آیا کسی می تونه واسم خرید کنه و پست کنه به ایران؟
همه هزینه هاش رو هم می دم که خدای نکرده کسی ضرری نکنه
من تویه سایت play.com دیدم که از این بازی 3 نسخش وجود داره
می خواستم ببینم فرقشون چیه که قیمتهاش هم فرق می کنه
Red Dead Redemption: Game Of The Year Edition

27.99 پوند

Red-Dead-Redemption-Undead-Nightmare
15 پوند
و Red-Dead-Redemption که 13 پوند هست
ممنون می شم راهنماییم کنین که فرقشون چی هست و کدوم رو بخرم(واسه ps3)

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا یکی شماره مغازه یا موبایل یوسف کامبیز !!:d:)) را برام پ م کنه یا همینجا بزاره که اعتبارم بهش بدیم

دمتون گرم باشه :d دیگه اگه کسی نداشت اسم مغازشو بگید از 118 بگیرم (البته احتمال اینکه زنگ بزنم 118 بگم شماره کامبیز رو میخوام بهم بده هست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر