PS3 داران اهواز

RM7

کاربر سایت
Oct 3, 2011
4
سلام 2 شب پیش 2 تا سوکر 12 از کامبیز گرفتم 158 تومان دیشب یکی از دوستام رفت بگیره کامبیز بش گفته 95 تومن اااااااااااااااااااااااااااا عجب ادمیه این کامبیز

mehran gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2011
69
سلام 2 شب پیش 2 تا سوکر 12 از کامبیز گرفتم 158 تومان دیشب یکی از دوستام رفت بگیره کامبیز بش گفته 95 تومن اااااااااااااااااااااااااااا عجب ادمیه این کامبیز
پسر خوب چرا قبلش تحقیق نکردی ؟؟؟میومدی این جا تحقیق میکردی و میپرسیدی.بهت انداخته.پول 2 تا سوکر 2012 رو ازت گرفته بیشرف
من یه مدت شاگردش بودم میدونم چه جور آدمیه. میشناسمش اگه ازش فاکتور داری میتونی بری ازش شکایت کنی .بیچارش میکنن. اگه هم فاکتور نداری برو سمتش تا دیر نشده .بهش بگو میخوای بفروشیش و به فاکتورش احتیاج داری

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوستان کامبیز توی کیانپارس مغازه زده.؟؟؟
کجای کیانپارس هستش ؟ قیمتاش چه جوری هستش؟

فکر کنم برادرش مغازه زده منم از یکی شنیدم.قبلا که قرار بود تو پاساژ رضا بزنه الان نمیدونم کجا زده.
مطمئن باش اینها کلا آدم بشو نیستن :d

• Like
Reactions: ALit214

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
دوستان کامبیز توی کیانپارس مغازه زده.؟؟؟
کجای کیانپارس هستش ؟ قیمتاش چه جوری هستش؟

گفته تو ایران نگین ولی نمیدونم راه افتاده یا نه.
مگه چندتا برادر داره؟
یکیش تو تهران دنیای بازی رو اداره میکنه یکی هم جفت خودش تو یه مغازه دیگه توی نخل هستش, مگه چندتان اینا؟

forgotten hero

کاربر سایت
Apr 29, 2010
4
نام
محمد
سلام به همه ی دوستان اهوازی یه سوال داشتم تو اهواز جایی هست که هارد پر کنن اعم از بازی ps3 و فیلم های HD و blueray اگر هست معرفی کنید یا احیانا یکی از بچه های اهوازی همین سایت که بتونه این کار رو بکنه خلاصه بالاخره یه اهوازی پیدا میشه که آرشیو کاملی از بازیها ی ps3 و فیلم های blueray hd داشته باشه من دنبال همونم

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سلام به همه ی دوستان اهوازی یه سوال داشتم تو اهواز جایی هست که هارد پر کنن اعم از بازی ps3 و فیلم های HD و blueray اگر هست معرفی کنید یا احیانا یکی از بچه های اهوازی همین سایت که بتونه این کار رو بکنه خلاصه بالاخره یه اهوازی پیدا میشه که آرشیو کاملی از بازیها ی ps3 و فیلم های blueray hd داشته باشه من دنبال همونم

واسه بازی برو پاساژ نخل توی بازار کاوه , اونجا میتونی بازیایه زیادی جمع کنی

اما فیلم !! من خودم دنبال چند تا فیلم هستم که بزارم توو آرشیو و اینجوری شده که بلوری تک لایه 6 و دو لایه 12 , 3 تا میخوام فیلم بگیرم در حدود 50 تا میشه :d

• Like
Reactions: ALit214

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش

کدوم بازی ها رو میخوای؟

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
اقا یکی هست الان قیمت دقیق PS3 بگه بهترین مدلش رو میگم ؟ توی اهواز یا همون نخل چنده ؟
درضمن کسی هست یه سایتی بده که لیست بازیهای کپی PS3 رو گذاشته باشه میخوام بدونم چه چیزهایی کپی شده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر