PS3 داران اهواز

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
ممنون دمتون گرم فهمیدم.NTSC|J
حالا یه سوال دیگه. ریجن بازی رو از کجا بفهمم.

اگه روی جلد بازی درجه سنی بازی رو با حروف نوشته بود یعنی M یا T یا غیره بازی ریجن 1
اگه روی جلد بازی درجه سنی بازی رو با عدد نوشته بود یعنی 16 یا 18 یا غیره بازی ریجن 2
اگه روی جلد بازی درجه سنی بازی رو با حروف ژاپنی نوشته بود بازی ریجن 3

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
اوکی گرفتم. حالا دستگاه من کدوما رو ران میکنه؟(یا اصلا ربطی نداره همرو ران میکنه؟)

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

خریدار 2011 Mortal Kombat هستم 30 تومان.(اگرچه بعید میدونم کسی جوابم رو هم بده.)

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
اوکی گرفتم. حالا دستگاه من کدوما رو ران میکنه؟(یا اصلا ربطی نداره همرو ران میکنه؟)

تو ps3 برای اجرای بازی ریجن مهم نیست ولی برای وصل شدن به psn و اجرای فیلم بلوری ریجن مهمه. شما باید ببینی روی کره زمینی که بالای جعبه کنسولت هست چه عددی نوشته . یه کره زمین هست بالای جعبه هر عددی نوشته بود اون ریجن دستگاهت هست.

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
آقا از دوستان U2 دار کسی داره واسه تعویض الان ؟ با RDR یا GT5 تعویض میکنم .

# تعویض شد .

آخرین ویرایش:

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
بچه ها من inFamous 2 رو دارم واسه فروش. ریجن 2 و کد هم استفاده نشده 40 تومن.
Killzone 3 هم میدم 38 تومن.

قیمت ها رو کاهش دادم!!!

---------- نوشته در 06:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 AM ارسال شده بود ----------

سلام هم شهری های عزیز.
دوستان من یه هدست سونی دارم میخوام بفروشم, گفتم اول اینجا بیانش کنم چون هم بچه ها نزدیکترن هم ارسالش راحت تره. (حضورن تحویل میدم خدمتش که آشنا هم بشیم)
مدل هدست من این مدل زیر هستش:
Sony-PS3-Bluetooth-Headset.jpg
Sony-PS3-Bluetooth-Headset.png

نو و تمیزه به همراه جعبه و دفترچه ی راهنما. فقط جعبش رو از دورش باز کردم همین(خوب مگه راه دیگه ای هم بود که جعبه سالم بمونه.؟), وگرنه جعبش هم سالمه. خودم از تهران دو هفته ی پیش 85 خریدم. حالا میخوام 60 بفروشم اگه خواستن پ.خ بدین.

(قیمت رو کاهش دادم. دیگه هم کمتر از این نمیشه)

به درک. 50 هم میدم. (باعث میشین آدم بزنه زیر حرفش!!!

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
L.A. Noire , رجین 3 , به همراه کد استفاده نشده واسه دانلود بسته الحاقی The Naked City . هر کدوم از دوستان خواست pm بده با هم کنار میایم .

mehran gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2011
69

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر