PS3 داران اهواز

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
کپی چیه؟؟؟؟:-&:-&:-&:-&)x

اصلش رو اگه کسی فهمید چنده یه ندا بده اینجا!!!

با تشکر....!
باشه بابا چرا میزنی حالا!
بچه ها من یه چیزی شنیدم لطفا اگه کسی خبر داره تایید یا تکذیبش کنه.تا حالا از دو3 نفر شنیدم به سرزمین بگیم بازی اصل میاره.کسی نظری نداره؟

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
بچه ها من یه چیزی شنیدم لطفا اگه کسی خبر داره تایید یا تکذیبش کنه.تا حالا از دو3 نفر شنیدم به سرزمین بگیم بازی اصل میاره.کسی نظری نداره؟

منم موافقم. اگه بیاره خوب میشه ولی نه اینکه اینم مثل نخل گند بزنه به قیمت ها.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
منم موافقم. اگه بیاره خوب میشه ولی نه اینکه اینم مثل نخل گند بزنه به قیمت ها.

من 4 پیش بهش گفتم . گفت قراره از سال دیگه بیاریم حال دیگه خدا میدونه منظورش از سال دیگه کیه

ولی دو سه روز پیش اونجا بودم .. داشتن psp میخریدن ... شاید رفته باشن توو کار کنسول

ولی اگه بیاره هیشکی نمیره نخل واسه بازی

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
من 4 پیش بهش گفتم . گفت قراره از سال دیگه بیاریم حال دیگه خدا میدونه منظورش از سال دیگه کیه

ولی دو سه روز پیش اونجا بودم .. داشتن psp میخریدن ... شاید رفته باشن توو کار کنسول

ولی اگه بیاره هیشکی نمیره نخل واسه بازی
اگه بیاره واقعا عالیه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

چرا میاره من تایید میکنه هر بازی که بخواهی برات تهیه میکنه چون از قراره معلوم ویزا کارت داره
بعد این طوری نیست که اول بیاره بعد پولش را بگیره همون جا از سایت امازون(فکر کنم)تهیه میکنم و همون جا ازتون پول میگیره:d

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
چرا میاره من تایید میکنه هر بازی که بخواهی برات تهیه میکنه چون از قراره معلوم ویزا کارت داره
بعد این طوری نیست که اول بیاره بعد پولش را بگیره همون جا از سایت امازون(فکر کنم)تهیه میکنم و همون جا ازتون پول میگیره:d

یعنی ممکنه به همون قیمتی که سایت آمازون میفروشه ازمون پول بگیره؟

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
چه عالی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یعنی ممکنه به همون قیمتی که سایت آمازون میفروشه ازمون پول بگیره؟

چه عالی

دقیقا نمیدونم شاید یک 5تومانی روش بگیره خدا میدونه
من بهش گفتم بازی پلی3 نمیاری گفت نه ولی میتوانم برات از سایت بخرم اگر مخواهی دقیقا هم نشونم داد که چه جوری بود ولی من اون موقعه پول نداشتم و نخریدم
حالا شماها برید سوال کنید ببینید باز هم این کار را میکنه یا نه قبلا میکرد از این کارها و خرید و ولی الان دیگه زیاد مطمعن نیستم:d

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
فکر نمیکنم حالا حالا ها هک بشه 3.6x ....

هر چی هم هست الان فیکیه .

تنها امدی که باشه اینکه که دانگرید کرد روی 3.55 کهدر اصل یعنی پشم !!!

باید به فکر فروش کنسول باشیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر