PS3 داران اهواز

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان این نمایندگی شاتل تو اهواز واقعا رو اعصابه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زنگ میزنم میگم مبخوام 2 mg بگیرم . میگه ما دیگه بیشتر از 512 به هیچکس نمیدیم )x

حالا تو این چند روز من قراردادم تموم میشه . میخوام برم پارس آنلاین بگیرم . توو همین تایپیک دیدم یکی از دوستان هم پینگش از پارس آنلاین خیلی خوب بود حالا به نظرتون کدوم سرویسو بگیرم(سرویس قبلیم 1 مگ شاتل بود) /اخه زیادم اوضاع مالی خوب نیست سالی 240 میتونم بدم

اینم مال شاتل هستش اگه خوبه که عوض نکنم:-/
[URL=http://www.speedtest.net]
[/URL]

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
دوستان این نمایندگی شاتل تو اهواز واقعا رو اعصابه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زنگ میزنم میگم مبخوام 2 mg بگیرم . میگه ما دیگه بیشتر از 512 به هیچکس نمیدیم )x

حالا تو این چند روز من قراردادم تموم میشه . میخوام برم پارس آنلاین بگیرم . توو همین تایپیک دیدم یکی از دوستان هم پینگش از پارس آنلاین خیلی خوب بود حالا به نظرتون کدوم سرویسو بگیرم(سرویس قبلیم 1 مگ شاتل بود) /اخه زیادم اوضاع مالی خوب نیست سالی 240 میتونم بدم

اینم مال شاتل هستش اگه خوبه که عوض نکنم:-/

اینا چرتُ پرت زیاد میگن. زنگ بزن تهران بگو قضیه از این قراره ببین چی میگن.

کیفیت ـه اینترنتت بد نیست. فکر نکنم پارس آنلاین وضعیتش بهتر از شاتل بهتر باشه. موفق باشی.

آخرین ویرایش:

.: BehRaD :.

کاربر سایت
Mar 30, 2011
65
نام
بهراد
سلام دوستان.
من تازه به جمع PS3 داران پیوستم. یه دونه 40 گیگ خریدم...
میخواستم یه هارد اکسترنال بخرم که هم قیمتش مناسب باشه و هم سرعتش مناسب PS3 م باشه... شما مدلی رو مدنظر دارین ؟ از کدوم مغازه تو اهواز بگیرم بهتره ؟
ممنون از توجهتون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم میخوام 2mg ازشاتل بگیرم ولی نمیدن :( !
دیگه 2 مگ نمیده همون اولین میداد خوب بعد مخابرات بهش گیر داد و انها هم 2 مگ را برداشتند
من از یکی از دوستام شنیدم که از دنیا نت 4 مگ میگیره و اونم 60 تومان فکز کنم محدود باشه

سلام دوستان.
من تازه به جمع PS3 داران پیوستم. یه دونه 40 گیگ خریدم...
میخواستم یه هارد اکسترنال بخرم که هم قیمتش مناسب باشه و هم سرعتش مناسب PS3 م باشه... شما مدلی رو مدنظر دارین ؟ از کدوم مغازه تو اهواز بگیرم بهتره ؟
ممنون از توجهتون
فرقی نمی کنه چه نوعش را بگیری فقط از انهایی بگیر که usb نه انهایی که با ترانس کار میکنند
و بازار بزرگ برو اونجا بهترین جا برای خریدند هست:d

.: BehRaD :.

کاربر سایت
Mar 30, 2011
65
نام
بهراد
دوستان دسته ی پی اس 3 من مدتی هست که اشکال پیدا کرده ، دکمه X رو که میزنی پایین میمونه و بالا نمیاد... جایی هست من بتونم این و تعمیر کنم ؟ اشکالش از کجا هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر