PS3 داران اهواز

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اره منم با نظرت موافعم
منم از شاتل گرفتم سرویس 2 مگ دانلود هم 300 تا 200 هست
خلاصه هر وقت کم میارم ترافیک میخرم و خلاص خیلی عالیه شاتل فقط روزهاش عالیه نه شب هاش

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
اره منم با نظرت موافعم
منم از شاتل گرفتم سرویس 2 مگ دانلود هم 300 تا 200 هست
خلاصه هر وقت کم میارم ترافیک میخرم و خلاص خیلی عالیه شاتل فقط روزهاش عالیه نه شب هاش

یه چیزی که هست شانسم اینجا دخیله . چرا ؟
به این دلیل که این شرکتا نمیگن که اینترنتی که به شما میدیم شر میشه . !! در صورتی که مثلا اینترنت من بین حداقل 3 نفر دیگه تقسیم شده (چیزی بود که از زیره زبونشون کشیدم ) . الان اگه زنگ بزنید بپرسید احتمالا تکذیب میکنن. ولی خوب هست !
حالا شانس اینجا به کار میاد که کسایی که با من شر کردن شبا زیاد از اینترنتشون استفاده نمیکنن و من همون سرعت دانلود 110 رو دارم . ولی اگه 3 تا مثه خودم به پست همدیگه بخورن اینترنت واسشون عذاب میشه . البته برداشت خودم بود:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه چیزی که هست شانسم اینجا دخیله . چرا ؟
به این دلیل که این شرکتا نمیگن که اینترنتی که به شما میدیم شر میشه . !! در صورتی که مثلا اینترنت من بین حداقل 3 نفر دیگه تقسیم شده (چیزی بود که از زیره زبونشون کشیدم ) . الان اگه زنگ بزنید بپرسید احتمالا تکذیب میکنن. ولی خوب هست !
حالا شانس اینجا به کار میاد که کسایی که با من شر کردن شبا زیاد از اینترنتشون استفاده نمیکنن و من همون سرعت دانلود 110 رو دارم . ولی اگه 3 تا مثه خودم به پست همدیگه بخورن اینترنت واسشون عذاب میشه . البته برداشت خودم بود:d

هان اره دقیقا همین طور
البته خودشون اگر انصاف داشته باشند میتوانند با کسانی شیرمان کنند که شبها نباشنذ
این شانس حساب میشه

از رفاتک میگیرم
خوب شما که رفاتک میگیری پینگت خوبه بعد واریرلسه یا adsl هان کدامشون
بعد قیمت چمد تومان میدی ماهانه:-/

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مودم وایرلس دارم.ماهی 55 تومن میدم.
انوقت بدونه نامه شرکت رفتی گرفتی یا با نامه
بچه ها اگر یادتان باشه توی اهواز یک نمایشگاه باز شده بود ماله کامپیوتر و اونجا من یک شرکتی دیدم به اسمه اسیا نت و اونها میگفتند که بدون نامه ما اینترنت 2 مگ میدیم یکمی شک کردم برای همین نگرفتم خواستم بدونم حقیقت داشت ایا کسی ازش گرفته یا نه

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
انوقت بدونه نامه شرکت رفتی گرفتی یا با نامه
بچه ها اگر یادتان باشه توی اهواز یک نمایشگاه باز شده بود ماله کامپیوتر و اونجا من یک شرکتی دیدم به اسمه اسیا نت و اونها میگفتند که بدون نامه ما اینترنت 2 مگ میدیم یکمی شک کردم برای همین نگرفتم خواستم بدونم حقیقت داشت ایا کسی ازش گرفته یا نه
نه من بدونه نامه شرکت میگیرم.اخه نت من 256 هست :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عجیبه خیلی عجیبه
و خوشبحالت
اخه نمیدونم هزینه اولیه واریرلس بیشتره یکمی برای من صرف نمیکنه وصل کنم همین adsl برای من بهتره
حالاببینم تا اخر چی میشه

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
عجیبه خیلی عجیبه
و خوشبحالت
اخه نمیدونم هزینه اولیه واریرلس بیشتره یکمی برای من صرف نمیکنه وصل کنم همین adsl برای من بهتره
حالاببینم تا اخر چی میشه
اره هزینه اولیش بالاتره ولی هزینه ماهیانش پایین تره و نسبت به سرعتش به صرفه تره.
تازه این سرعتی که من نشون دادم مال روزه شب ها که خلوته تقریبا 2برابر میشه... :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اخه من دانشجو نیستم
کلا همون هزینه اولیه اش مشکلی در کل خوشبحالت
بعد باهاش راحت پلی3 بازی میکنی انلاین اره

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
سلام
يه سوالي داشتم من يه كنسول ديگه مي خوام بخرم البته فعلا ايكس دارم و مي خوام يه ps3 بگيرم ولي ديگه مايه ندارم كه مانيتور ديگه بخرم ميشه هر دو كنسول را به يه مانيتور شير كرد؟البته مانيتور من دو تا ورودي hdmiداره؟ با شير كردن كيفيت تصوير نمياد پايين؟ لوازم جانبي چي مي خواد؟يه توضيح مختصري اگه در اين رابطه بدين ممنون ميشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر