PS3 داران اهواز

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
سلام بچه ها میگم میدونید تو پاساژ نخل کدوم مغازه بازیه gt5 رو واسه کرایه داره.
از وقتی این دانگل لعنتی اومده کار تعویض بازی کامبیز هم خوابیده و دیگه هیچکدوم از بازی های جدید رو واسه تعویض نمیاره

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام به همه ی دوستان.
کسی اینجا بازی MAG , Bad Company 2 واسه فروش داره؟
پایین ترین قیمت رو خریدارم. قیمت بالا بی خود ندین چون عمری از این دو بازی گذشته, پس انصاف داشته باشین!
با تشکر از شما...!

آخرین ویرایش:

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
دوستان یه با معرفتی پیدا نمیشه واسه ما Sport champions و eye pet move edition رو گیر بیاره بیام ازش بگیرم واسه کنسول کپی؟هزینه هم میدم اگه کسی داره PM بده مارو از این بی بازی ای نجات بده

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
دوستان اگر دنبال بازی هستید که سخت گیر میاد بهترین کار اینه که از سایت خارجی مثل امازون بگیرید من 90$ بازی ازش خریدم کل هزینه شد 130 ت از سایت واسطه که از خارج کالا فیزیکی میارن گرفتم;)

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
سلام بچه ها میگم میدونید تو پاساژ نخل کدوم مغازه بازیه gt5 رو واسه کرایه داره.
از وقتی این دانگل لعنتی اومده کار تعویض بازی کامبیز هم خوابیده و دیگه هیچکدوم از بازی های جدید رو واسه تعویض نمیاره
آره بابا , کامبیز پدر سوخته :D
الانم GT5 رو فقط واسه فروش داره اونم 60 تومن (یعنی تا طرفای 3 , 4 هفته پیش داشت) . فک نکنم الان پاساژ نخل GT5 رو واسه تعویض داشته باشه . این جیلبریک همه اورجینال بازا رو آخرش هم بدبخت میکنه :D
دوستان اگر دنبال بازی هستید که سخت گیر میاد بهترین کار اینه که از سایت خارجی مثل امازون بگیرید من 90$ بازی ازش خریدم کل هزینه شد 130 ت از سایت واسطه که از خارج کالا فیزیکی میارن گرفتم;)
بابا آدم حوصلش سر میره , خیلی طول میکشه , تازه از گمرک رد شدنش هم با خداست , این برادران که دمشون گرم چیزی رو سالم رد نمیکنن ! تازه اگر خوش شانس هم باشی تو یه 2 هفته واست بیارن وگر نه میره تو یکی دو ماه .

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
بالاخره ماهم به جمع شما پیوستیم

بچه ها میگم با 128 میشه روون آنلاین بزنیم یا بچسبم به همون هک ؟؟
مبارکه.
با 128 که فکر نمیکنم بتونی از انلاین لذت ببری.همش لگ و Dc ...
الان بازی های اوریجینال حداقل تو اهواز خیلی کم شده به نظرم هک کنی به صرفه تره و بازم انتخاب با خودته.

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
بالاخره ماهم به جمع شما پیوستیم

بچه ها میگم با 128 میشه روون آنلاین بزنیم یا بچسبم به همون هک ؟؟

سلام.
خوش اومدی. من خودم 128 دارم اونم WiMax,الان هم KZ2,MW2,MAG رو بازی میکنم.
لگ همه جا هست,من که تا حالا مشکل نداشتم!

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
داداش مگه فرق هزینش با 256 چقده . بعد تازه . یه پیشنهاد میدم . اینه که بییاد سرویس مثلا 6 ماهه بگیرید . بعد اگه ترافیک کم آوردید . این شرکتا هر فصل و هر جشنی کوفتی چیزی به ازای هر 3 گیگ که بخری 3 تا هم میدن

من خودم سرویس 1 ساله گرفتم از شاتل 1 مگ . 120 فک کنم . همین کارو میکنم . بازیمو میکنم روزی 10 ساعتم شده. شب هم دانلود رایگانه میزارم هر چی خواستم دانلود شه بعدشم خود کامپیوتر خاموش بشه

ولی میخوام 6 ماهش کنم . به نظم با صرفه تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر