PS3 داران اهواز

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دستتون درد نکنه که اینقدر فعالین ان شا الله منم ps3 بگیرم به جمع شمابپیوندم راستی یه سوال دیگه من دیروز رفتم پاساژنخل مغازه شباهنگ ps3 قیمت گرفتم . گفت 250 گیگ اسلیم بدون هیچ باندلی 400 تومن (بدون حتی یه بازی) قیمته خوبی گفته یا نه!!!!!!!!!!!!!!!1
ایشاله میپوندی :biggrin1:
چیییییییییییی نامرد هم خودش هم اون کامبیز نامرد :mad:
نه اگر باهاش بازی میداد بد نبود :-"

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دستتون درد نکنه که اینقدر فعالین ان شا الله منم ps3 بگیرم به جمع شمابپیوندم راستی یه سوال دیگه من دیروز رفتم پاساژنخل مغازه شباهنگ ps3 قیمت گرفتم . گفت 250 گیگ اسلیم بدون هیچ باندلی 400 تومن (بدون حتی یه بازی) قیمته خوبی گفته یا نه!!!!!!!!!!!!!!!1

خدا کنه همین 400 تومان هم که میخواد بده دستگاه اکبند باشه و وسایلش هم اورجینال باشه.

که بعید می دونم اینطوری باشه

s_m_p_1362

کاربر سایت
Dec 19, 2007
71

خدا کنه همین 400 تومان هم که میخواد بده دستگاه اکبند باشه و وسایلش هم اورجینال باشه.

سلام دوباره راستی خبری از این اقا که میخواست مغازه راه بندازه نشد . یه چیزه یدگه بازیهای انحصاری ps3 مثل gow3 , mgs4 که دیگه شماره بعدی ندارن و سری اونها تمام شده . آیا با این حال خرید ps3 هرزشی داره نکنه ps3 بخرم بعد سرس بعدی این بازی ها واسه ps4 بیاد نظرتون چیه؟

s_m_p_1362

کاربر سایت
Dec 19, 2007
71
بحث

سلام بازم یه سوال . من دیروز رفتم پاساژنخل یه مغازه به اسم جهانی اگه اشتباه نکنم . دقیقاً از در که واد میشی انتهای راهرو ، روبروه ، میگفت ps3 اسلیم 120 با ضمانت یک ساله 390000 تومن ، خیلی تعریف میداد که دستگاه هاش اکبنده . حالا این قیمت با یک سال گارانتی چطوره؟(خیلی ممنون)

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
از دوستان کسی بازی Call of Duty 4: Modern Warfare نسخه PS3 برای فروش داشته باشه خریدارم
250px-Call_of_Duty_4_Modern_Warfare.jpg

با سپاس

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
سلام بازم یه سوال . من دیروز رفتم پاساژنخل یه مغازه به اسم جهانی اگه اشتباه نکنم . دقیقاً از در که واد میشی انتهای راهرو ، روبروه ، میگفت ps3 اسلیم 120 با ضمانت یک ساله 390000 تومن ، خیلی تعریف میداد که دستگاه هاش اکبنده . حالا این قیمت با یک سال گارانتی چطوره؟(خیلی ممنون)
دروغ میگوید ..... من میشناسم :cheesygri

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
از دوستان کسی بازی Call of Duty 4: Modern Warfare نسخه PS3 برای فروش داشته باشه خریدارم
250px-Call_of_Duty_4_Modern_Warfare.jpg

با سپاس

اهواز همین یه پاساز نخل رو که بیشتر نداره ...
ته پاساز همین یارو کامبیز امتحانی کلی بازی قدیمیا رو دستش مونده
فک کنم 20 یا 15 بتونی ازش بگیری :cool:

s_m_p_1362

کاربر سایت
Dec 19, 2007
71

سلام .پولام تقریباً آماده اس واسه خرید ps3 ان شا الله تا آخر ماه میگیرم . ولی از کجا ؟؟؟ این مغازه که گفتی با شد یا نه - ؟؟ یعنی مجبورم از همون پاساژ نخل بخرم؟

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
تا این لحظه چهره محبوب پاساژ نخل : ابراهیم کاسب فروشگاه شباهنگ
و
منفورترین چهره : محسن امتحانی ( معروف به کامبیز امتحانی ) :biggrin1: کلاهبردار خونه ی امتحانی

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
اطلاع به کلیه دوستان اهوازی آنلاین باز

هر کی مپ های جدید Modern Warfare 2 رو برای دانلود خواست ، به شرط اینکه دیسک بازی PAL باشه ، اطلاع بده تا ایمیل پسوردمو بدم که دانلود کنه .

دیگه نرید PSN Card بخرید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اطلاع به کلیه دوستان اهوازی آنلاین باز

هر کی مپ های جدید Modern Warfare 2 رو برای دانلود خواست ، به شرط اینکه دیسک بازی PAL باشه ، اطلاع بده تا ایمیل پسوردمو بدم که دانلود کنه .

دیگه نرید PSN Card بخرید
اقا ممنون بخاطر لطفت که میکنی واقعا :biggrin1:

Robot

کاربر سایت
May 23, 2010
14
سلام بر همه دوستان اهوازی.
من هم اهواز هستم زیتون کارمندی.
البت من ps3 ندارم و psp go دارم از امتحانی خریدم. (دعوا نکنید. خب نمیشناختم کسی رو و این فروم رو هم تازه پیدا کردم)
خوشحالم از آشناییتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر