Ps2.vs.ps3

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
به نظر من که نمیتونه!!;)
با این بلوری که تو ps3 هست من شانسی واسش تو ایران نمیبینم;)

تو جهان هم فکر نمیکنم چون این بار مایکروسافت خیلی خوب شروع کرده و به این اسونی ها کنار نمیره!!
تو نسل قبل ps2 تقریبا بدون رقیب بود ولی تو این نسل قضیه فرق کرده...

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
تو خوابم نمیتونه اون موقع ps2 یک سال زودتر اومد از xbox و بازارو گرفت تازه اون موقع 299$ بود اصلا رمز موفقیت سونی ارزونی کنسولش هم در مقابل ساترن و هم در موقع دریم بود الان 600 دلاره اگه ms یه کم 360 رو ارزون کنه دیگه وای به حال سونی تازه wii هم هست gamer ها دوست دارن تو این نسل هم نو اوری رو داشته باشن هم گرافیکو که یه 360 و یه wii با همون پولی که واسه ps3 میدن تازه wii هم drop میده به زودی

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
شما داری نسخه ناقص ps3 که 499$ ره رو بانسخه کامل 360 که 399 دلاره مقایسه میکنی درحالی که اگهبه نسبت هم اگه مقایسه کنیم میشه با پول ps3 20gig یه core , wii خرید و با پول یه 60gig میشه یه پرمیوم با وی خرید ;) البته خب دقیقه دقیقم که نه :biggrin1:
ولی کلا به نظر من الان سونی وضع سگا رو تو زمان satern داره اون زمان سگا اول با مستر سیستم بازارو اماده کرد (این کارو ps1 برا سونی کرد) بعد با مگا درایو اوج گرفت و ترکوند (اینم کاری بود که ps2 برا سونی کرد) بعد با ساترن متزلزل شد ولی بازارو کامل از دست نداد(اینم وضعیه که به نظر من با ps3 برا سونی به وجود میاد) و دریم کست که:( :(( (و در هر صورت من فکر میکنم ps4 اخره کاره)
خب صد در صد اینا نظرات منه با اطلاعات بسیار ناقصم حتما نظر دوستان دقیقتر ودرست تره
اینم اخرش بگم که در مورد drop wii دیکه فکر کنم حقیقت باشه تو فصل بهار :biggrin1:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
شما داری نسخه ناقص ps3 که 499$ ره رو بانسخه کامل 360 که 399 دلاره مقایسه میکنی درحالی که اگهبه نسبت هم اگه مقایسه کنیم میشه با پول ps3 20gig یه core , wii خرید و با پول یه 60gig میشه یه پرمیوم با وی خرید ;) البته خب دقیقه دقیقم که نه :biggrin1:
ولی کلا به نظر من الان سونی وضع سگا رو تو زمان satern داره اون زمان سگا اول با مستر سیستم بازارو اماده کرد (این کارو ps1 برا سونی کرد) بعد با مگا درایو اوج گرفت و ترکوند (اینم کاری بود که ps2 برا سونی کرد) بعد با ساترن متزلزل شد ولی بازارو کامل از دست نداد(اینم وضعیه که به نظر من با ps3 برا سونی به وجود میاد) و دریم کست که:( :(( (و در هر صورت من فکر میکنم ps4 اخره کاره)
خب صد در صد اینا نظرات منه با اطلاعات بسیار ناقصم حتما نظر دوستان دقیقتر ودرست تره
اینم اخرش بگم که در مورد drop wii دیکه فکر کنم حقیقت باشه تو فصل بهار :biggrin1:

ps3:599&499
xbox360:499&399
تازه ps3 تا به حدود 526 دلار هم رسیده.پس اختلاف این دو تا کنسول در بالاترین حالت فقط 100 دلاره. تازه ps3 علاوه بر سخت افزار قوی تر بلو ری نیز دارد.

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
خوب به نظرتون من الان ps2 بگیرم میسرفه یا نه من ps2 بازی نکردم بعدش میرم بعد 2 سال xbox360 یا ps3 میخرم نظرتون چی هست من pc و sega و ps1 بازی کردم تو ps1 فقط سایفون پیلتر را دوست داشتم به طوری که تمام قسمت هاش را رفتم.حالا پلی 2 خوبه میتونم بازی های قدیمیش را گیر بیارم؟

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
پی اس 3 نمیتونه موفقیت پی اس 2 رو تکرار کنه ولی این نسل رو هم برنده میشه چون توی نسل قبل که اصلا رقیب نداشت ولی توی این نسل یه رقیب پیدا کرده به خاطر همین اختلاف فروش کنسول ها دیگه مثل نسل قبل نمیشه ;)

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
صبر صبر صبر ! :eek:
بحث تفاوت قیمت ها بین x360 و ps3 درسته و مربوط به موضوع تاپیک می شه ;)
کسی دوباره بحث برتری کنسول رو مطرح نکنه ها !!! :mad: ( البته من کیم که این حرف رو بزنم :laughing: ، شما خودتون صاحب اختیارین )
صحبت هاتون رو هم در مورد قیمت ها، و نظر هاتون رو ادامه بدید و مطرح کنید :wink1: خوشم اومد نظر های جالبی دارید :cheesygri

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
این عکس ps2 رو که گذاشتی با فوتوشاب رنگ شده ؟! یا Skin ش هست ؟ تو ایران پیدا می شه ؟
نه خیر با فتوشاپ رنگ نشده. سونی نسخه های جدید Ps2,Psp رو در رنگ صورتی زده و هیچ تفاوتی با رنگ های دیگه ندارن و سونی فقط خواسته نظر دختر ها رو هم جلب کنه فقط همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر