Ps2 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
لگزر قرار باشه دوم شخص هم داشته باشيم يعني از ديد دشمن مثلا چند تا مثال كه در تيكه هايي از بازي ها وجود داشته ميگم مثلا د رمتالگير 1 موقع جنگ با psycomantis موقعي كه مثلث رو ميگرفتيد بازي از ديد او ميشد و يا در بازي psyconuts موقع خوندن ذهن ادما ميتونستيد بازي رو از ذهن اونا ببينيد و كاراكتر خود يعني Raz رو حركت بديد

البته اين دو تا نمونه هاي كوچكي بود چون اصلا بازي با ديد دوم شخص محاله يعني دنبال كردن بازي از ديد دشمن يا هم تيمي يا يك شخص ديگر به جز شما و شخصيت بازي

فرهنگ جان

فارنهايت بازي ادونچر است و بيشتر ميشه گفت يه فيلمه تا يك بازي ولي كلا حال ميده

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط s01id_sn4ke:
فارنهايت چطوريه ... قشنگه ؟ ارزش خريدنو داره؟
یکی از بهترین بازیهای ADVENTURE بود که تا به حال بازی کردم

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
توپه:!؟

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
یکی از بهترین بازیهای ADVENTURE بود که تا به حال بازی کردم
من امروز ساعت 8:39 صبح اين بازي رو تموم كردم!
بازيش بهترين بازي بود كه در حالت داستاني همه چيز رو احساس مي كردي!
بازيش هم اون جوري فكري نيست فقط يه كم بايد انگليسيتون خوب باشه تا به سوال ها جواب بدين ويارو رو دور بزنين!و نكته ديگه هم اينه كه بايد سرعت عملتون بالا باشه!
ديگه سه صوته تمومش مي كنين!
راستي چيزاي مخفي توي بازي وجود نداره من كه بازي رو تموم كردم نه چيزي باز شد نه چيزي اضافه شد!كسي اگه چيزي مي دونه ما رو هم در جريان بزاره! :confused:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
اما تكن!برا يتكن گفته شده كه يك نسخه تكميلي عرضه ميشود وطبق اون گفته 2 شخصيت به بازي اضافه شده اند!
بازی دارای stage های جدید لباس ها و وسایل تزئینی جدیدی می باشد.به عنوان مثال در یکی از stage های بازی مبارزه کنندگان در بیرون غاری مشغول مبارزه هستند و دور تا دور انها را هم گرگ ها محاصره کرده اند.اما علاوه بر اینها دو شخصیت جدید هم به بازی اضافه شده است.یکی با نام dragunov که یک روبات سرباز به شکل انسان است.چیزی شبیه به bryan fury .و کاراکتر دیگر هم lili نام دارد.او یک خواننده از موناکو فرانسه است و در هنگام مبارزه با رقصیدن به دشمن ضربه وارد می کند!
اينم اطلاعاته بازي!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
راستي چيزاي مخفي توي بازي وجود نداره من كه بازي رو تموم كردم نه چيزي باز شد نه چيزي اضافه شد!كسي اگه چيزي مي دونه ما رو هم در جريان بزاره!
بايد با استفاده از اون كارتايي كه تو بازي ميگرفتي بخريشون
ولي من هنوز بعد از 4 روز كه تمومش كردم تو كفشم و هي ميرم چپتراشو بازي ميكنم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اخرش كه بري يه سري فيلم و عكس و اهنگه كه ميتوني بخريشون قشنگن سعي كنيد همشون رو باز كنيد مخصوصا فيلم هايي كه از ساخت بازي است

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط MGS:
اخرش كه بري يه سري فيلم و عكس و اهنگه كه ميتوني بخريشون قشنگن سعي كنيد همشون رو باز كنيد مخصوصا فيلم هايي كه از ساخت بازي است
ايول من همشون رو قبل اينكه بازي تموم شه خريدمشون!
پس همونا رو فقط داره ايول مرسي! :cheesygri

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نميدونم بازيه smack down 2006 رو ميشناسين يا نه اما بگم كه اين بازي كه كشتي كج هم هست تو آمريكا خيلي خيلي طرفدار داره (منم يكي از طرفداراشم)
اين شماره ديگه حرف نداره و واقعا كامله و حتي ميتونيد برا كركتري كه ميسازيد صدا انتخاب كنين كه با اون صدا حرف بزنه!!!(به نظره من از دستش ندين)
wwe-smackdown-vs-raw-2006-20050930032553678.jpg

wwe-smackdown-vs-raw-2006-20050930032552757.jpg

البته چون عكسا از تريلر گرفته شده كيفيتش بده

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
عزيز اين اسمك دان جديد چي بهش اضافه شده؟امكانات جديدي اضافه شده يا فقط تو بهتر شدن گرافيك و حركات بهتر شده؟ ;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
راستش زياد چيزي ازش فاش نكردن اما همين رو ميدونم كه اولين باره كه تو اين بازي hell in the cell رو سه بعدي استفاده كردن كه ميتوني دوربينو بچرخوني كه اين خودش خيلي عاليه
يه قسمتم اومده كه تو هر ضربه كه dirty باشه ميزانه وحشيگريتو:) حساب ميكنه!!!!
شايدم اگه زيادي كارايه dirty كنه بازينده اعلام كننت
تو تريلري كه گرفتم تو قسمته پاركينگ داور هم كتك ميخورد و بدنش قرمز ميشد!!!(شايدم اگه زياد گير ميديدي ميزددت)
ميتوني موقع مبارزه با چند نفر دوربين رو نزديك كني كه فقط خودتو ببيني و ديگه دو تا مورچه نباشن:)
ign هم ميگه كه قسمته ساخت كركتر واقعا متحول شده كه اين خودش خيلي حال ميده
حالا ديگه با همين يه ذره اطلاعات كه نشون ميده بازي خيلي وسيعه ببينيد ديگه اگه بازي بيياد چي ميشه.

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
قراره بازي جديدي از Superman براي پي اس 2 و چند كنسول ديگه از جمله 360 بياد كه همزمان با فيلم جديدي كه قراره بياد يعني 30 ژوئن 2006 مياد . داستانش هم همون داستان فيلمشه.

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
كاور GTA جديد ( San Andreas Special Edition ) منتشر شد ( البته تقريبا هيچ فرقي با قبلي نداره ):

grand-theft-auto-san-andreas-special-edition-20051005030152129.jpg

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
تو Resident Evil 4 برای PS2 قراره یه مود جدید باشه به نام Separate Ways . توی این مود شما با شخصیت Ada Wong بازی می کنید. این جوری که تو IGN.com نوشته این مود شباهتی به یه مود Bonus ( جایزه ) نداره و کپکام برای این مود FMV های جدید و دیالوگ های جدید و ... هم ساخته . همه چیز توی این مود کامل کامله و برای شخصیت Ada حتی حرکات جدید هم ساخته شده.

جان من راست ميگي؟ ada wong يكي از كاراكترهاي محبوب منه...اگه اينطور باشه محشره!

اگر قرار باشه دوم شخص هم داشته باشيم يعني از ديد دشمن

میدونی چیه؟ همه ی بازیهای اول شخص به نوعی از دید دشمن هستن! یعنی شما میشین دشمن طرف مقابل! اصلاً وقتی دوربین اومد شد از دید دشمن مثلاً دشمنِ اسنیک ، دیگه اسنیک خودی نیست و اون موقع اسنیکه که میشه دشمن! البته به شرطی که تا آخر بازی این قاعده حفظ بشه!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من شنيدم نسخه جديده Gta سه تا دي وي دي است درسته؟

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
اينو نميدونم ولي مي دونم كه MGS3 : Subsistence ، مثل اين كه 3 تا ست چون تو سايت رسميش اينو نوشته.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر