ps2 تولدت مبارک

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
ps2a.jpg

درود
ایا میدانستید که ps2 حدود ده سال پیش در چنین روزی در امریکا عرضه شد.
طبیعتا همهی ما این کنسول بیاد ماندنی باا خاطراتی خوشی که با بازی های هم چون gow1 و gow2 و gt4 و gta برایمان به رقم زد به یاد داریم اکنون این کنسول در امریکا ده سال شد.
این کنسول امروز دهمین تولد خود را در این کشور جشن خواهد گرفت , این کنسول در امریکا در تاریخ پنج شنبه اکتبر ماه سال 2000 عرضه شد.
تولد این کنسول در اروپا زیاد دور نمیباشد این کنسول در ماه بعدی تولد ده سالگی خود را در اروپا جشن خواهد گرفت.
ps2 در اوایل سال جاری یعنی اواخر ماه مارچ در ژاپن ده ساله شد.
پس همهی ما ده ساله شدن این کنسول محبوب را تبریک میگوییم
tnx vg247
http://www.vg247.com/2010/10/26/ps2-turns-10-in-us-today-european-anniversary-next-month/

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تولدش مبارک خدا عمری بده تولد PS8 رو هم تبریک بگیم 10 سالگیش رو هم .:x

دوستان ویدیو صفحه قبل که دوستمون گزاشته ببینن یکی مثل من که خیلی با PS1 و PS2 عمری گزونده اشکش در میاد و واقعا الان که فکر ش رو میکنم چقدر زود گزشت و اون موقع ها چقدر بیشتر خوش بودیم تا الان واقعا این ویدیو بیشتر اون خوشی ها رو به یادم آورد که واقعا میرفتیم مردسه با دوستان قرار میزاشتیم بیایم خونه RED ALERT روی PS1 شرطی دو نفره بزنیم یا PRO EVOLATION بزنمیم روی PS1 یا بعد ترش با بچه ها روی PS2 کل و کل بازی MGS تمام کنیم یا RESIDENT EVIL یا dino یا اصل کل کل با داداشم سر TEKKEN اشکم واقعا در امده دارم تایپ میکنم .

آخرین ویرایش:

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
تولدش مبارک خدا عمری بده تولد PS8 رو هم تبریک بگیم 10 سالگیش رو هم .:x

دوستان ویدیو صفحه قبل که دوستمون گزاشته ببینن یکی مثل من که خیلی با PS1 و PS2 عمری گزونده اشکش در میاد و واقعا الان که فکر ش رو میکنم چقدر زود گزشت و اون موقع ها چقدر بیشتر خوش بودیم تا الان واقعا این ویدیو بیشتر اون خوشی ها رو به یادم آورد که واقعا میرفتیم مردسه با دوستان قرار میزاشتیم بیایم خونه RED ALERT روی PS1 شرطی دو نفره بزنیم یا PRO EVOLATION بزنمیم روی PS1 یا بعد ترش با بچه ها روی PS2 کل و کل بازی MGS تمام کنیم یا RESIDENT EVIL یا dino یا اصل کل کل با داداشم سر TEKKEN اشکم واقعا در امده دارم تایپ میکنم .
دادا؟
خودتو کنترل کن!!
زنگ بزنم اورژانس:D
من که کلا با PS2 حال نمی کنم، ولی اجبارا تولدش مبارک:d

نه من فقط PC باز هستم. البته PS one یه کم میزدم ولی طرف PS2 نرفتم.
حالا چه فرقی میکنه. مهم تولدش هست که ما اجبارن تبریک گفتیم.:d

ها
وحید؟
ای اجبارآ که الان وگفتی این یعــــــــــــنی چه؟

در مور خبر هم ...
ای وای یادش بخیر چقد میرفتیم کلوب شرطی (سر حساب:D) فوتبال میزدیم
خودم هم که تو خونه خودمو خفه کرده بودم با Harvest Moon و WW و GoW و ........

تولدش مبارک:x

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
بهترین کنسول تمام عمرم>:d<
واقعا یه غولی بود واسه خودش و هنوز هم هست
تولدت مبارک

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ها
وحید؟
ای اجبارآ که الان وگفتی این یعــــــــــــنی چه؟
خوب دیگه ما دیدیم تولدشه گفتیم یه تبریک هم بگیم. همین.
این اجبار هم واسه این بود که گفتم من کلا از کنسولی که کلمه PS همراهش باشه بدم میاد. نمی دونم چرا. وقتی میبینمش بدنم کهیر میزنه.:d
البته این رو هم بگم با وجود اینکه از PS2 خوشم نمیاد ولی این کنسول رو ستایش میکنم. چون انقلابی به پا کرد که نگو. بخصوص بازیهاش که من فکر کنم بهترین بازی PS2 از نظر من البته Resident Evil 4 باشه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
درود بر خودت و برادر بزرگترت درود همیشه در دلها یک افسانه و یک شاهکار خواهی ماند >:d<:">

لازم به ذکر هست که یک بار در مورد ps1 گفتم باز هم درمورد این هم بگم تولدش زمانی هست که در ژاپن ریلیز شده باشه پس باید تولدش وقتی وارد اروپا افریقا و اقایانوسیه هم اومد رو بگیریم در کل شادباش میگم :x

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یادش بخیر عجیب دورانی داشتیم هیچ وقت فراموش شدنی نیست!
چه دورانی؟
همون دورانی که وقتی بازی میکردی و یه جا گیر میکردی، از اعصاب خوردی دسته رو می جویدی یا محکم میزدیش زمین؟:d
من که خوشبختانه از این دوران نداشتم.:d

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
بهترین کنسول که PS1 بود . Ps2 جانشین بحق خلف Ps1بود . واقعا محشر بود. چقدرم خاطره داریم با این خاندان . ps1 ps2 غیر این اخریه که وسعمون نمیکشید :D
ولی واقعا مبارک .خیلی کنسول ماهی بود ( هست) .

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
چه دورانی؟
همون دورانی که وقتی بازی میکردی و یه جا گیر میکردی، از اعصاب خوردی دسته رو می جویدی یا محکم میزدیش زمین؟:d
من که خوشبختانه از این دوران نداشتم.:d
نه اتفاقا من همیشه یه گیمر حرفه ای بودم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر