(PS Vita) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان :اگه بخواهم از ps store خرید کنم باید عضو psn باشم یا نه؟چون وقتی میرم تو ps store فقط تو قسمت media دو تا برنامه هست که میشه دانلود کرد برا بقیش چیزی نشون نمیده.یه سوال دیگه هم داشتم :sony مثل xbox اکانت رایگان نمیده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان :اگه بخواهم از ps store خرید کنم باید عضو psn باشم یا نه؟چون وقتی میرم تو ps store فقط تو قسمت media دو تا برنامه هست که میشه دانلود کرد برا بقیش چیزی نشون نمیده.یه سوال دیگه هم داشتم :sony مثل xbox اکانت رایگان نمیده؟
برای هرگونه خرید از PSN باید دارای اکانت باشید .... چون هر خرید دیجیتالی که انجام میشه با اکانت شما یک بار و برای همیشه رجیستر میشه ... باید هم اکانت داشته باشید چون ویتا برای چک کردن لایسنس و امنیت برای کار کردن و صد البته استفاده از محیط انلاین بازیها و Trophy نیاز اول هر گیمر account هست . اکانتهای سونی هم free هست و در صورت تمایل شما میتونید اکانت Plus داشته باشید که تعدادی مزایای خودش رو داره اما با اکانت فری هم میشه بازی خرید و هم میشه انلاین زد .

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
با سلام به همه ی دوستان
می خواستم بدونم که از کجا می شه فهمید که کد آنلاین یه بازی استفاده شده یا نه؟

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سلام من با وای فای میخوام به ویتا متصل شم اما عملی نمیشه . ویتا کانکشن رو میشناسه اما چراغ چشمک زن سبز فقط کنارش میاد . در واقع نتش قطه
کمک کنید لطفن

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام من با وای فای میخوام به ویتا متصل شم اما عملی نمیشه . ویتا کانکشن رو میشناسه اما چراغ چشمک زن سبز فقط کنارش میاد . در واقع نتش قطه
کمک کنید لطفن
یکبار اون وایرلس رو حذف کن دوباره سرچش کن ببین میشه

farshadmeshkat

کاربر سایت
Mar 11, 2012
16
دوستان خواهش میکنم کمک کنید!
از یکی از دوستان یه ویتا خریدم ( دسته دوم) ایشون قبلا با اکانت خودشون ویتا رو اکتیو کرده بودند حالا که من میخوام اکانت ایشون رو دی اکتیو و اکانت خودم رو اکتیو کنم ...ویتا مشخصات اکانت قبلی رو می پرسه (یوزرنیم و پسوورد) و این دوستمون هم یوزر نیم و پسوورد شون رو فراموش کردند. (هیچ راهی برای بازیابی پسورد ایمیل و پی اس ان شون نیست چون اکانت رو یه فامیل در خارج از کشور درست کرده و خودش هم ویتا رو با اون اکانت اکتیو کرده و دسترسی به این دوست هم ممکن نیست!!!:-o)
لطفا اساتید راهنمایی کنن که الآن چه خاکی میتونم تو سرم بریزم ؟:((:(:((

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,891
نام
malek
دوستان من در به در دنبال psn plus برای انگلیس هستم
کسی سراغ نداره...

یه سر به اینجا بزن فروشگاه بازی پین->نمایش محصولات پلی استیشن (PlayStation UK)
دوستان خواهش میکنم کمک کنید!
از یکی از دوستان یه ویتا خریدم ( دسته دوم) ایشون قبلا با اکانت خودشون ویتا رو اکتیو کرده بودند حالا که من میخوام اکانت ایشون رو دی اکتیو و اکانت خودم رو اکتیو کنم ...ویتا مشخصات اکانت قبلی رو می پرسه (یوزرنیم و پسوورد) و این دوستمون هم یوزر نیم و پسوورد شون رو فراموش کردند. (هیچ راهی برای بازیابی پسورد ایمیل و پی اس ان شون نیست چون اکانت رو یه فامیل در خارج از کشور درست کرده و خودش هم ویتا رو با اون اکانت اکتیو کرده و دسترسی به این دوست هم ممکن نیست!!!:-o)
لطفا اساتید راهنمایی کنن که الآن چه خاکی میتونم تو سرم بریزم ؟:((:(:((

شما هم ویتا رو یه بار به تنظیمات کارخونه برگردونی حله.فقط مواظب باش رم رو فرمت نکنی

farshadmeshkat

کاربر سایت
Mar 11, 2012
16
شما هم ویتا رو یه بار به تنظیمات کارخونه برگردونی حله.فقط مواظب باش رم رو فرمت نکنی

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای:(( اولین کاری که کردم فرمت رم بود !!!!!!:((
الان که میخوام ریست تو فکتوری ستینگ کنم میگه اگه قبلش اکانت رو دی اکتیو نکنی بعد از ریست دیگه نمیتونی!!!!!!!
وای خدا!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا چی میشه؟

میو

کاربر سایت
Jul 30, 2012
12
نام
بنده ی خدا
بابا شما همه vita دارین .
یعنی مال همتو به انترنت وصل میشه.
میشه به من هم یاد بدین چطوری در ایران به اینتر نت وصل شدید :-s:-s

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان .راهی هست که بشه باش تو ps vita از pairate bay چیزی دانلود کرد
در صورتی که کد استفاده شده باشه ارور میده ... در زمان redeem کردنش توی PSN
بابا شما همه vita دارین .
یعنی مال همتو به انترنت وصل میشه.
میشه به من هم یاد بدین چطوری در ایران به اینتر نت وصل شدید :-s:-s
مدم وایرلس نیاز هستش ... بعدش هم میری توی Settimg میزنی NNetwork setting و Wifi و بعدش هم انتخاب و پسورد رو وارد میکنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر