(PS Vita) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
امتحان کردم کاری رو که گفتید

اولش کانکت میشه اما بلافاصله dc میشه
همش بستگی به ایپی که استفاده میکنی داره من به کمک همون ایپی حداقل یکروز میتونم از فیس بوق استفاده کنم باید توجه کنی کیفیت ایپی انتخابی بالا باشه

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
دوستان میشه یه توضیح کلی راجب رجیون ها بدین هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.فردا پس فردا میخوام یه ویتا کار کرده بگیرم چه رجیونی بهتره دستگاه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان میشه یه توضیح کلی راجب رجیون ها بدین هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.فردا پس فردا میخوام یه ویتا کار کرده بگیرم چه رجیونی بهتره دستگاه؟
از نظر فیزیکی ریجن دستگاه اهمیتی نداره
الا اینکه بخوای 3g بگیری ریجن 1 قفل هست نمیشه سیم کارت انداخت الا اونکه تو خوده بسته دستگاه هست
برای ریجن زمانی اهمیت هست که میخوای اکانت بازی کنی. مثلا اکانت us میشه ریجن 1 . اکانت uk میشه اروپا و 2 و .... .
بعدا که بازی میخری اگر بازی برای انلاین بازی کردنش نیاز به کد داشته باشه ریجن نسخه بازیت باید با اکانتت یکی باشه تا بشه کد رو استفاده کرد

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام.
من یه سری سوال داشتم. اگه جای درستی نمیپرسم ببخشید :d
راستش یکی از دوستای من ویتا خریده (کوفتش شه :d ) مثل اینکه ریجن یکه.
1- یعنی برا آمریکاست؟
2- بعدش خودش از کجا میتونه بفهمه که ریجن یکه؟
3- و اینکه خودش رفته توی پلی استیشن نتورک یه اکانت باز کرده ولی زده محل زندگیش لندن. حالا میخواد یه پی اس ان کارت بخره ولی نمیدونه باید برا us را بخره یا برا uk را. فکر کنم توی استورش قیمت ها به پوند میاد.
4- اصلا از کجا میتونه بفهمه که استورش برا کجاست؟ برا us یا برا uk؟
5- بعدشم با ویتاش نمیتونه با سیم کارت رایتل کار بکنه؟
==========
فقط خواهش میکنم به همه سوالاتم جواب بدید. جدا ممنون میشم ;)

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
سلام.
من یه سری سوال داشتم. اگه جای درستی نمیپرسم ببخشید :d
راستش یکی از دوستای من ویتا خریده (کوفتش شه :d ) مثل اینکه ریجن یکه.
1- یعنی برا آمریکاست؟
2- بعدش خودش از کجا میتونه بفهمه که ریجن یکه؟
3- و اینکه خودش رفته توی پلی استیشن نتورک یه اکانت باز کرده ولی زده محل زندگیش لندن. حالا میخواد یه پی اس ان کارت بخره ولی نمیدونه باید برا us را بخره یا برا uk را. فکر کنم توی استورش قیمت ها به پوند میاد.
4- اصلا از کجا میتونه بفهمه که استورش برا کجاست؟ برا us یا برا uk؟
5- بعدشم با ویتاش نمیتونه با سیم کارت رایتل کار بکنه؟
==========
فقط خواهش میکنم به همه سوالاتم جواب بدید. جدا ممنون میشم ;)

پست بالایی رو میخوندی حداقل!
ریجن یک آمریکا حساب میشه.برای فهمیدنش هم پشت جعبه پایین سمت راست اگه اشتباه نکنم یه علامت کره ی زمین هست که باید نوشته باشه 1.
منطقه‌ی استور با کشوری که به عنوان محل سکونت انتخاب میکنید مشخص میشه. طبیعتا وقتی بزنید لندن به فروشگاه انگلیس دسترسی دارین. کارت هم ربطی به دستگاه نداره و برای اکانته.تو مورد شما هم محل سکونت انگلیسه،اکانت انگلیسه،قیمت ها به پونده در نتیجه باید کارت uk هم بخرید.
اگه دستگاه 3g ریجن 1 باشه فقط سیم کارتای at&t کار میکنه ولی ریجن 2 میشه با رایتل و اینا هم کار کرد.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
پست بالایی رو میخوندی حداقل!
بله جدا عذر میخوام. آخه من عین همین سوال را از یکی از دوستام توی پروفایلش پرسیدم و همون سوال را کپی پیست کردم :d
الان یه سوال دیگه برام پیش اومده. بعضیا میگن این بازی توی این استور اومده و توی این یکی استور نیستش. میخواستم بدونم کدوم استور بهتره؟ و اگه همزمان یه اکانت دیگه به عنوان مثال توی us باز کنیم، میتونیم از استور us هم چیزی دانلود کنیم :-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بله جدا عذر میخوام. آخه من عین همین سوال را از یکی از دوستام توی پروفایلش پرسیدم و همون سوال را کپی پیست کردم :d
الان یه سوال دیگه برام پیش اومده. بعضیا میگن این بازی توی این استور اومده و توی این یکی استور نیستش. میخواستم بدونم کدوم استور بهتره؟ و اگه همزمان یه اکانت دیگه به عنوان مثال توی us باز کنیم، میتونیم از استور us هم چیزی دانلود کنیم :-/
بیشتره بازیها توی همه استورها رلیز میشه. حالا یک موقع تاریخ عرضه میتونه متفاوت باشه اما معمولا اگر بازی تو استوره a بیاد و همزمان توی استوره b نیاد . حدودا از 3 تا 2-3 ماه بعدش ماکسیمم عرضه میشه.
اره میشه اکانته us باز کرد و بازی us دانلودید اما باید ویتا رو فرمت کنی تا به اکانته دیگه سوییچ کنی.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خیلی خیلی ممنون از همتون ;) مشکل دوستم برطرف شد. یه psn کارت خرید. البته برا uk و بازی هم دانلود کرد امتحانی. همه چی روبراه بود. الان یه سوال دیگه :d
ps plus چیه؟

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
خیلی خیلی ممنون از همتون ;) مشکل دوستم برطرف شد. یه psn کارت خرید. البته برا uk و بازی هم دانلود کرد امتحانی. همه چی روبراه بود. الان یه سوال دیگه :d
ps plus چیه؟

سیستمی هست که 3 ماهه داره و 1 ساله ( که تو استور آمریکا به ترتیب 20 و 50 دلاره). این هزینه رو میپردازی و تو اون مدت میتونه بازیایی که تخفیف خوردن رو ارزون تر بگیری. یا برای کاربران این Plus هر ماه بازیای مجانی میزارن که میتونی دانلود کنی بازی کنی. یا آپدیت بازیا رو بتونی استپ کنی ادامش رو بعدا دانلود کنی. کلا اگه زیاد اهل خرید از استور نباشی ، عضو Plus نشدی هم نشدی. مگر این که خیلی بخوای ولخرجی کنی.:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سیستمی هست که 3 ماهه داره و 1 ساله ( که تو استور آمریکا به ترتیب 20 و 50 دلاره). این هزینه رو میپردازی و تو اون مدت میتونه بازیایی که تخفیف خوردن رو ارزون تر بگیری. یا برای کاربران این Plus هر ماه بازیای مجانی میزارن که میتونی دانلود کنی بازی کنی. یا آپدیت بازیا رو بتونی استپ کنی ادامش رو بعدا دانلود کنی. کلا اگه زیاد اهل خرید از استور نباشی ، عضو Plus نشدی هم نشدی. مگر این که خیلی بخوای ولخرجی کنی.:d
مرسی محسن جان. راستش الان با دوستم داشتیم تخفیف ها و بازی های مجانیش را میدیدیم که دیدیدم یه پلاس 2 ماهه هستش که 11 پونده و باهاش میشه بازی gravity rush و نمیدونم چی چی :d را که rate بالایی گرفته را مجانی dl کرد :d فکر کنم پلاس بگیریم که خیلی بهتره :d چون قیمت های خودش روی هم میشه 21 یا 22 پوند.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
مرسی محسن جان. راستش الان با دوستم داشتیم تخفیف ها و بازی های مجانیش را میدیدیم که دیدیدم یه پلاس 2 ماهه هستش که 11 پونده و باهاش میشه بازی gravity rush و نمیدونم چی چی :d را که rate بالایی گرفته را مجانی dl کرد :d فکر کنم پلاس بگیریم که خیلی بهتره :d چون قیمت های خودش روی هم میشه 21 یا 22 پوند.
خواهش میکنم.;) شاید تو انگلیس 2 ماهه داره. بازیایی که گفتی Gravity Rush هست و اون یکی هم آنچارتد هست:x. ولی خب به نظرم به ئوستت بگو اکانتشو عوض کنه آمریکا بسازه. به نظرم خیلی بهتره. تازه تو استور آمریکا بازیه تکرار نشدنیه Harvest Moon : Back to Nature برای PS1 رو میتونی با 6 دلار بخری و روی ویتا بری که فکر کنم لذتی بده که اصلا تکرار نشدنی باشه. :) این بازی ای که گفتم تو استور های دیگه نیست.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خواهش میکنم.;) شاید تو انگلیس 2 ماهه داره. بازیایی که گفتی Gravity Rush هست و اون یکی هم آنچارتد هست:x. ولی خب به نظرم به ئوستت بگو اکانتشو عوض کنه آمریکا بسازه. به نظرم خیلی بهتره. تازه تو استور آمریکا بازیه تکرار نشدنیه Harvest Moon : Back to Nature برای PS1 رو میتونی با 6 دلار بخری و روی ویتا بری که فکر کنم لذتی بده که اصلا تکرار نشدنی باشه. :) این بازی ای که گفتم تو استور های دیگه نیست.
نه بابا آنچارتد را داره :d اسم بازیش little kings story هستش ;)
==========================
~x(~x(
وااااااااااااااااااای نهههههههههههههه. این سونی یه کلاهبرداره بزرگه. یه شارلاتان بزرگ
)x)x
الان میخواستیم gravity rush را دانلود کنیم که ............. که ................ میدونید چی نوشته بود؟ نوشته بود این بازی تا دو ماه برای شماست به صورت مجانی. بعدش که پلاس 2 ماهه تموم بشه دیگه برای ما نیست. یعنی خاک بر سر سونی کلاهبردار. یعنی ما هر وقت بخوایم بازیش کنیم بعد از 2 ماه باید هی 12 پوند بدیم ~x(~x(

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
نه بابا آنچارتد را داره :d اسم بازیش little kings story هستش ;)
==========================
~x(~x(
وااااااااااااااااااای نهههههههههههههه. این سونی یه کلاهبرداره بزرگه. یه شارلاتان بزرگ
)x)x
الان میخواستیم gravity rush را دانلود کنیم که ............. که ................ میدونید چی نوشته بود؟ نوشته بود این بازی تا دو ماه برای شماست به صورت مجانی. بعدش که پلاس 2 ماهه تموم بشه دیگه برای ما نیست. یعنی خاک بر سر سونی کلاهبردار. یعنی ما هر وقت بخوایم بازیش کنیم بعد از 2 ماه باید هی 12 پوند بدیم ~x(~x(

نه نه. این نکته هم یادت باشه. اگه بازی ای تو پلاس مجانی باشه و دانلود کنیش. فقط تو اون تایمی که پلاس هستی میتونی استفاده کنی ازش. بعدش نمیتونی بازی کنی. ولی اگه دوباره پلاس بخری میتونی دوباره بازیش کنی. :)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه سوال دیگه. این تخفیف هایی که برای کاربرای پلاس گذاشته، نکنه این سونی کلاهبردار بعد از اینکه مدت پلاس تموم شد پول تخفیف هایی را که داده از کاربر میخواد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر