Prototype : Xbox360 Thread

kolahesiah

کاربر سایت
Jun 24, 2007
392
نام
محمد
دوستان اونجا كه يارو يه آمپول ميزنه به ما چرا از اون به بعد قدرت هامون رو از دست ميديم ؟
چيكار كنيم كه دوباره برگرده ؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اول بازی از آخر روایت شده و مرحله آخر بازی اگر تمام آپگرید هارو انجام بدی قدرتت به همون اندازه میشه .

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام من این بازی رو تازه خریدم
اولای بازی اون جا که یه دستگاه هست که اول سبزه ولی وقتی نزدیک میشی زرد و بعد قرمز و یه کاپیتان هست که میگه باید شبیه اون بشیم این جا گیر کردم نمیدونم چیکار کنم وقتی هم که شبیه این یارو میشم همشون میریزن سرم ! ممنون میشم کمک کنید !

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام من این بازی رو تازه خریدم
اولای بازی اون جا که یه دستگاه هست که اول سبزه ولی وقتی نزدیک میشی زرد و بعد قرمز و یه کاپیتان هست که میگه باید شبیه اون بشیم این جا گیر کردم نمیدونم چیکار کنم وقتی هم که شبیه این یارو میشم همشون میریزن سرم ! ممنون میشم کمک کنید !

ببین وقتی شبیه اون سربازه میشی میریزن سرت فرار میکنی میری موقعی که تو دیدشون نباشی میگه شکلت رو عوض کنی بعد دیگه دمبالت نمیکنن اونوقت شبیه سربازه میشی میری پیش دستگاه که رنگ عوض میکنه اونوقت Y رو میزنی بعد بهت میگه چندتا کلید بزن که اونوقت خنثی میشه
امیدوارم بدردت بخوره

Moriss

کاربر سایت
Jul 2, 2009
16
دوستان من الان دقیقا مر حله بعدی مرحله ای هستم که دوستمان در بالا اشاره کردند فقط وقتی ماوریت را قبول می کنم فیلمی پخش میشه و بعد از فیلم یک قسمت لودینگ می آید و من حدود 10 دقیقه صبر کردم این لودینگ نرفت وگیر کرد می خواستم بپرسم بازیم خراب هست یا این لودینگ خیلی خیلی طول می کشه (بازی هم از روی هارد اجرا می کنم)

samanwilson

کاربر سایت
Jul 14, 2009
6
با سلام خدمت دوستان عزیز

من مرحله ای رو که در اون باید توسط یک تانک ساختمون رو بزنی رد کردم و در مرحله بعدی که بر روی ساختمان هایی منابعی هستش که وقتی میرم کنارشون منفجر میشن و بعد باید غول ها رو از بین ببرم منتها نمیدونم این روند رو باید تا کی ادامه بدم داخل مرکز های نظامی هم میرم اما انگار باید کاره دیگری کنم تا از این مراحل رد بشم الان چند روزیه درگیره این مرحله هستم ممنون میشم راهنمایی کنید ...

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
دوستان من الان دقیقا مر حله بعدی مرحله ای هستم که دوستمان در بالا اشاره کردند فقط وقتی ماوریت را قبول می کنم فیلمی پخش میشه و بعد از فیلم یک قسمت لودینگ می آید و من حدود 10 دقیقه صبر کردم این لودینگ نرفت وگیر کرد می خواستم بپرسم بازیم خراب هست یا این لودینگ خیلی خیلی طول می کشه (بازی هم از روی هارد اجرا می کنم)

سلام ...
مشکل از بازی یا سیستم خود شماست.

من مرحله ای رو که در اون باید توسط یک تانک ساختمون رو بزنی رد کردم و در مرحله بعدی که بر روی ساختمان هایی منابعی هستش که وقتی میرم کنارشون منفجر میشن و بعد باید غول ها رو از بین ببرم منتها نمیدونم این روند رو باید تا کی ادامه بدم داخل مرکز های نظامی هم میرم اما انگار باید کاره دیگری کنم تا از این مراحل رد بشم الان چند روزیه درگیره این مرحله هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

قبل از اینکه هانتر از داخل مخزن بیرون بیاد باید مخزن را منفجر کنید. وقتی نزدیک مخزن رسیدید سریع با قابلیت دست سنگین که بصورت مشت هست به مخزن ضربه بزنید تا منفجر بشه. چندبار تکرار کنید تا مرحله به اتمام برسه. ( یک اچیومنت هم هست که 25 مخزن الوده را قبل از خروج هانتر منفجر کنید)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام!
منم حدود 2 روزی میشم که شروع کردم...
یه واقعیتی رو اقرار کنم:بعد از دیدن گرافیک بازی تا حدودی توی ذوقم خورد،گرافیکش یه جورایی شکل Ninja Blade نیست؟ولی انصافاً داستان و کلاً این جریان Memory ها خیلی جالبه...
بدست آوردن قدرت ها هم در نوع خودش پرکششه...
کلاً فضای بازی یه چیزی شبیه به Thriller مایکل جکسونه...

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام تازه جالب تر هم میشه
یک مرحله هایی میگه که باید شبیه افسر دشمن بشی و وارد پایگاه بلک واتچ بشی سعی کن اونی که میخوای شبیهش بشی LT و RB رو بگیر بعد سمت راست یک نواری میاد موقعی که B فعال بشه بعد B رو بزنی میتونی بصورت مخفیانه این کار رو انجام بدی که باعث میشه یک لشکر دنبالت نیفته:biggrin1::biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام تازه جالب تر هم میشه
یک مرحله هایی میگه که باید شبیه افسر دشمن بشی و وارد پایگاه بلک واتچ بشی سعی کن اونی که میخوای شبیهش بشی LT و RB رو بگیر بعد سمت راست یک نواری میاد موقعی که B فعال بشه بعد B رو بزنی میتونی بصورت مخفیانه این کار رو انجام بدی که باعث میشه یک لشکر دنبالت نیفته:biggrin1::biggrin1:
آره!
همین چند دقیقه پیش داشتم از همین Stealth Consume میکردم:biggrin1:چه حالی میده ها!
بازی باحالیه فقط اگه گرافیکش یکم ردیف تر بود مثلاً تو مایه ها Redfaction دیگه تکمیل میشد...
تازه به یه نتیجه ی جدید تر هم رسیدم!
کلاً هم شخصیت Alex و هم جو بازی تا حدودی به فیلم Blade 2 و شخصیت Nomak(رول منفی فیلم)شبیهن!!:biggrin1:

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
قبل از اینکه هانتر از داخل مخزن بیرون بیاد باید مخزن را منفجر کنید. وقتی نزدیک مخزن رسیدید سریع با قابلیت دست سنگین که بصورت مشت هست به مخزن ضربه بزنید تا منفجر بشه. چندبار تکرار کنید تا مرحله به اتمام برسه. ( یک اچیومنت هم هست که 25 مخزن الوده را قبل از خروج هانتر منفجر کنید)[/QUOTE]

بعد از این مرحله باید از یه ساختمون که هانترها از توش بیرون میان محا فظت کرد ولی من هر چی این تانکارو میترکنوم بازم ساختمونو منفجر میکنند نمدونم دیگه چه کار بکنم لطفا یکی راهنماییم کنه

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من غول آخر بازی رو موندم همونجا روی کشتی نمیدونم چجوری باید بکشمش !؟؟ من تا اون جا که ثانیه شمار میشه میزنم ولی بعدش دیگه نمیتونم کاری کنم ! لطفا راهنمایی کنید

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
بعد از این مرحله باید از یه ساختمون که هانترها از توش بیرون میان محا فظت کرد ولی من هر چی این تانکارو میترکنوم بازم ساختمونو منفجر میکنند نمدونم دیگه چه کار بکنم لطفا یکی راهنماییم کنه
وقتی محافظت میکنی یک نور های زردی از ساختمون میاد بیرون(مثل پرنس 4) اون هارو جمع کن قبل از اینکه ساختمون منفجر بشه

من غول آخر بازی رو موندم همونجا روی کشتی نمیدونم چجوری باید بکشمش !؟؟ من تا اون جا که ثانیه شمار میشه میزنم ولی بعدش دیگه نمیتونم کاری کنم ! لطفا راهنمایی کنید

ببین موقعی که مرحله شروع میشه ازش دور شو دستت رو چنگالی بکن و اشاره نما پایین رو فشار بده سیاه میشی اینطوری قوی تری. بعد Y رو بزن تا خار بیاد زیر پاش یک خورده آزارش بده تا بشینه برو جفتش و X رو بزن و دوباره بزنش هر وقت هم اون قدرت رو زد که اون نوارا میاد سمتت فرار کن همین توری بکشش فقط خیلی لفتش نده که بمب منفجر میشه اگرم جونت کم شد consume کن سرباز های جفتت رو.
آپگرید هم یادت نره و امیدوارم بدردت بخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر