Prototype 2 | Xbox 360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
برو بالا یک ساختمان بلند بعد LS بزن
بعد همه چی نارنجی میشه از یک نقطه دوباره رنگی میشه
برو اونجایی که اون نقطه هست

دوست عزیز تارجت یا علامتی نمیاد
بالای یه ساختمون بلند برو بعد ls رو بزن , بعد ببین از کدوم قسمت روشنایی برمیگرده یه دکتر هست که نقاب و لباس ابی پوشیده برو پیشش همین....

ببین منم همین مشکل رو داشتم. مکان دکتر خیلی دور تر از جاییه که هستی. برو بالای یه ساختمون وقتی همه جا نارنجی می شه، از یه جا یهو بر می گرده به رنگ اصلی. انقدر برو تا پیداش کنی.

عزیزه من
راهنمایی بازی میخوندی دیگه.....
وقتی نارنجی میشه
نقطه برو سمتش تو نقشه معلوم نیست ولی باید بری سمت نقطه
وقتی رسیدی باز دوباره بزن
میفهمی دکتر کدومه....
و من هم بازی رو هارد تموم کردم
همه ماموریت های جانبی هم تکمیل کردم
رو هم رفته 15 ساعت طول کشید
گیم پلی زیادی اسانی داشت.و در کل خوب بود
من همین کارارو کردم ولی دکتر پیدا نکردم اصلا.میشه واضحتر توضیح بدین چون واقعا کلافه شدم.:|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بازم نشد
یکی از تو نقشه جاشو مشخص کنه من نمیتونم پیدا کنمش
آقا شما ببین من چی میگم همین کار رو بکن عمرا اگر پیداش نکنی:D
برو روی یه ساختمون بلند و LS رو فشار بده بعد که این حالت داشت تموم میشد میبینی از یه سمتی داره این نور نارنجی ها تموم میشه(یعنی از یه سمتی همه چی داره به حالت عادی بر میگرده)شما سمت همون برو و چند بار دیگه هم LS رو وسط راه فشار بده و باز هم سمت اون جایی که نور نارنجی داره از بین میره برو!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
بازم نشد
یکی از تو نقشه جاشو مشخص کنه من نمیتونم پیدا کنمش
دوست عزیز فقط همین یه مورد نیست که جاشو تو نقشه نشون بدیم.
تا آخر بازی 100 نفر رو باید اینجوری پیدا کنی.
واقعا خیلی راحته.
اینم 2 مدل توضیح دیگه. انشالله بتونی از این طریق پیدا کنی.

برای پیدا کردن افراد مورد نظر باید:
1- بری بالای ساختمون بلند.
2- دکمه ی LS رو بزنی که یه pulse از کاراکتر خارج میشه و همه جا به رنگ نارنجی درمیاد.
3- اطراف رو که نگاه کنی اون pulse از یه طرف بهت برمیگرده و رنگ ها از اون طرف شروع میکنه به برگشتن به حالت طبیعی.
4- باید مسیری که اون نیرو بهت برگشته رو دنبال کنی تا به فرد مورد نظر برسی. (اون نیرو به شکل یه دایره منتشر میشه که فرد مورد نظر تو مرکز اون دایره س)

وقتی دکمه LS رو فشار میدی ، یه حباب دایره شکل نارنجی از کاراکتر اصلی رو به سمت بیرون پخش میشه .
در همین حین و از یه نقطه ای ( باید برید بالای ساختمون و به اطراف حین ساطع کردن رنگ نارنجی نگاه کنید )یه دایره سفید رنگ برگشت داده میشه به طرف شما . دایره سفید هم از یه جایی شروع میشه که مرکزش میشه هدف شما !

وسط اون دایرا نارنجی ( که از خودت ساطع میکنی ، شمایی = کاراکتر اصلی ) و وسط اون دایراه سفید هم هدف شماست .
موفق باشی.

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
من بازی رو تموم کردم و میخوام نظر شما رو در مورد این سوال بدونم :
به نظر من آلکس مرسر داشت کار درست رو انجام میداد, این ویروس شروع تحول جدید برای انسان ها بود ( منظورم بعد میمون ها و انسان های غار نشین و . . . ) جیمس هلر فقط به فکر نابودی و انتقام بود. آلکس مرسر در آخر بازی گفت که وقتی همه متحول بشن به ویروس, دیگه هیچ مریضی یا مرگ نخواهد بود

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
من بازی رو تموم کردم و میخوام نظر شما رو در مورد این سوال بدونم :
به نظر من آلکس مرسر داشت کار درست رو انجام میداد, این ویروس شروع تحول جدید برای انسان ها بود ( منظورم بعد میمون ها و انسان های غار نشین و . . . ) جیمس هلر فقط به فکر نابودی و انتقام بود. آلکس مرسر در آخر بازی گفت که وقتی همه متحول بشن به ویروس, دیگه هیچ مریضی یا مرگ نخواهد بود

در اخر هم هیچ فرقی نمیکرد
میشد عینه الان
فقط جای اینکه مردم روی هم اسلحه بکشن
مشت اهنین .... میکشیدن

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
منم می‌خوام بازی کنم:(....ولی‌ مردشور این امتحان نهایی‌ رو ببرن که دهن مارو صاف کرده:wallbash:...فقط منتظرم تموم شه..همین که آخرین امتحان رو بدم مستقیم میرم میخرمش،میشمینم بازی می‌کنم>:)...الان هم عکس الکس رو انداختم رو دسکتاپ هروقت میبینم حسّ Prototype 1 به من دست میده و یه جاییم می‌سوزه و این جوری میشم:drooling:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر