Prototype 2 | Xbox 360

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
ممنون از دوستان
بالاخره اچیو بازیو 1000/1000 کردم :D
خیلی الافی داشت .مخصوصا گرفتن تمام قدرتهای heller
برای گرفتنش دوباره بازیو از اول رو درجه سختی insane رفتم

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
من به این بازی 8.5 از 10 میدم...
نوع روایت داستانش با سلیقه من جور نبود ولی خود داستان خوب بود 8
صداگذاریش بد نبود ولی خب ضعف هم داشت 7
گیم پلی که عالی بود و به نظر من از 1 خیلی بهتر شده بود و مخصوصا مبارزه آخر هیلی حال داد 9
گرافیکش هم بد نبود ولی جای کار داشت 8

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
من به این بازی 8.5 از 10 میدم...
نوع روایت داستانش با سلیقه من جور نبود ولی خود داستان خوب بود 8
صداگذاریش بد نبود ولی خب ضعف هم داشت 7
گیم پلی که عالی بود و به نظر من از 1 خیلی بهتر شده بود و مخصوصا مبارزه آخر هیلی حال داد 9
گرافیکش هم بد نبود ولی جای کار داشت 8
میانگین این امتیازاتی که دادی به بازی 8 میشه نه 8.5 :)
چه نقد جالب و حرفه ای!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
کسی میتونه کروکی کل بلک باکس ها بقیه مخلفاتو بکشه؟:d
تو خود Map ـه بازی هست.
کافیه تو قسمت Collectibles روی هر کدوم از منطقه ها بری و گزینه ی مورد نظر رو انتخاب کنی. (مثلا Blackbox)
روی نقشه یه سری امواج دیده میشه که بری طرفشون چیزی که میخوای رو پیدا میکنی.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خوب بلاخره بازی با تمام "جمع کردنی ها"(!) تموم شد!
گیم پلی: 9.5 به خاطر زیادی آسون بودن!
گرافیک: 8 . زیاد بالا نیود کلا ولی نسبت به زمانی که برای لودش میزاشت خوب بود.
داستان: 8 : یه مقدار کلیشه ای بود. اهداف شخصیت های اصلی هم یکم زیادی متغییر بود!
موسیقی و صدا: 7.5 چون زیاد خودش رو نشون نمیداد.یعنی خیلی مواقع اصلا احساس می کردی چیزی نمیشنوی یا داری تکراری گوش می کنی.
نمره کلی: (میانگین نیست!) 8.5.
ارزش تکرار:داره.
یه نکته درمورد Collectible هاش اینکه با اینکه زیاده، ولی آسون بودن گرفتنشون کاری می کنه آدم بره دنبالشون!

نمیدونم چرا با اینهمه کار که رکدم آخر بازی شد77%! شاید باید رو درجه سختی های بالاتر برم....

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,985
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونم چرا با اینهمه کار که رکدم آخر بازی شد77%! شاید باید رو درجه سختی های بالاتر برم....

باید کاملا آپگریدش کنی تا 100% بشه

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
من که وسطشم
تازه اون Konieg (دانشمنه) رو کشتم....ولی‌ از این هلر خیلی‌ بدم میاد...دوست داشتم الکس بود

آخه لباس الکس و ability هاش خیلی‌ شاخ بود...کلا الکس رو هم بیشتر از این مرتیکه گاو دوست دارم

تازه الکس که تو P1 شهر رو نجات داد...الان پشت کاور بازی نوشته:"با هلر بازی کنید تا خود شیطان رو بکشید....الکس مرسر"

ولی‌ کلا نظر من P1 نسبت به P2 باحال تره از نظر داستان ولی‌ گیمپلی P2 قشنگ تره

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
دقیقا
نسخه دوم فقط این قابلیتش که شبیه ماکارونی :D بود قشنگ بود اسمش نمیدونم چیه :) همونی که میزدی همه چیز میچسبید بهش
نسخه اول با الکس از یه ارتفاعی میپریدیم رو زمین یه صحنه اهسته نشون میداد ماشینا میرفت رو هوا و..................
کلا نسخه اول خیلی قشنگتر از دومش بود.آپگریدهاش هم بیشتر و قشنگتر و سختر هم بود
منم با تریپ مرسر خیلی حال میکردم تا این یارو هلر.
ولی در کل..........................................................................

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
دقیقا
نسخه دوم فقط این قابلیتش که شبیه ماکارونی :D بود قشنگ بود اسمش نمیدونم چیه :) همونی که میزدی همه چیز میچسبید بهش
نسخه اول با الکس از یه ارتفاعی میپریدیم رو زمین یه صحنه اهسته نشون میداد ماشینا میرفت رو هوا و..................
کلا نسخه اول خیلی قشنگتر از دومش بود.آپگریدهاش هم بیشتر و قشنگتر و سختر هم بود
منم با تریپ مرسر خیلی حال میکردم تا این یارو هلر.
ولی در کل..........................................................................
اره,دقيقا...فك كنم Black Hole باشه
تازه تو يكش كلي قدرت داشتي ولي تو اين يه چند تا بیشتر نیست...ولی‌ مثل یکش منو معتاد کرده و تا تمومش نکنم ول کن نیستم..تازه می‌خوام دوباره یکش رو از اول برم تمومش کنم...در کّل بد نیست ولی‌ نسبت به یکش می‌شه گفت مساوي ان چون یه سری چیز‌های باحال مثل موشک برگرداندن و گرفتن اسلحه تانک و هلکوپتر بش اضافه شده و یه چیز‌هایی‌ هم کم شده...

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
خوب تموم شد...
ولی‌ آخرش خیلی‌ مزخرف بود...هلر که فقط دخترش رو می‌خواست و هیچی‌ به غیر از اون نمیدید،ولی‌ الکس داشت درباره فنا ناپذیری و زندگی‌ ابدی حرف میزد ولی‌ خوب کار الکس هم درست نبود می‌تونست خیلی‌ راحت هلر رو خر کنه....بگذریم،داستان مزخرفی بود ولی‌ بازی بدکی نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر