Project Gotham Racing 4

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
من سره پيچا هميشه داقون ميشم يکی يه راهی بگه من تو این کار پيشرفت کنم
:blushing:
شما وقتی نزدیک پیچ میشی از سمت کنار دیوار ماشین رو برون و چند لحظه قبل از اینکه به پیچ برسی(بستگی داره به سرعتت) دکمه ی LT رو بزن تا سرعتت کم بشه و راحت بتونی دور بزنی:)

Enthusiant

کاربر سایت
Oct 5, 2007
148
چند تا سوال مسخره دارم.
من دنبال یه بازی ماشینی میگردم که ظاهرا PGR همه مشخصاتش رو داره.
فقط میخوام مطمئن بشم قبل از اینکه بخرم تا یه چیزی به آشغالی Forza 2 نخرم.
میخوام گرافیکش خوب باشه (که از عکس ها معلومه!!)
میخوام حتی الامکان Street Racing باشه (که اینو درست نمیدونم که PGR اینجوری هست یا نه)
میخوام Latencyش بالا باشه. یعنی حسابی باهاش بازی کنم و حالشو ببرم.
درضمن از NFS ProStreet هم حالم بهم میخوره! این چه کوفتیه دیگه؟
میخوام ببینم برم اینو بخرم یا نه؟
راستی این داستان هم داره یا همینجوری گوتره ای باید مسابقه داد؟

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
همه چيش خوبه ! و با F2 و NFS:PS قابله مقايسه نيست ! علاوه بر اين تو اين بازي موتور هم وجود داره .

حتي من يه جاهايي فكر كردم دارم GT5 بازي ميكنم ! از لحاظ گرافيكي ميگم ، نميگم خود GT5 بود در حدش هست !

داستان نداره و حالت آركيد گونه داره ! اما از خيلي داستان دار ها بهتره ! يعني جذاب تره !
Street Racing باشه
Street Racing ه !:cool:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
چند تا سوال مسخره دارم.
من دنبال یه بازی ماشینی میگردم که ظاهرا PGR همه مشخصاتش رو داره.
فقط میخوام مطمئن بشم قبل از اینکه بخرم تا یه چیزی به آشغالی Forza 2 نخرم.
میخوام گرافیکش خوب باشه (که از عکس ها معلومه!!)
میخوام حتی الامکان Street Racing باشه (که اینو درست نمیدونم که PGR اینجوری هست یا نه)
میخوام Latencyش بالا باشه. یعنی حسابی باهاش بازی کنم و حالشو ببرم.
درضمن از NFS ProStreet هم حالم بهم میخوره! این چه کوفتیه دیگه؟
میخوام ببینم برم اینو بخرم یا نه؟
راستی این داستان هم داره یا همینجوری گوتره ای باید مسابقه داد؟
واقعا نمی دونم برداشت شما از forza چی بوده که می گی آشغال ولی این بازی هم تو همون مایه هاس.
گرافیکش هم در بیشتر زمینه ها از forza بهتره از بعضی جهات هم کمتره.
این بازی تو شهر هست ولی با بازی ای مثل nfs خیلی فرق داره و نمی شه روش زیاد اسم street racing گذاشت.
این جمله رو دیگه نشنیده بودیم:) چون latency مربوط به تاخیر زمانی در بازی آنلاین هست.

در کل این بایز یکم حالت simulation داره یعنی اینطوری نیست که مثلا همینطور گاز رو نگر داری و سر پیچ ها با خیال راحت بیچی و باید درست و با ترمز و دقت باشه. کلا کمی شبیه forza هست ولی نه به اون سختی. tuning هم در بازی وجود نداره فقط می تونی نقاشی روی ماشین های بکشی که باز به کاملی forza نیست.

در کل بازیه خوبیه ولی من درست متوجه نشدم شما سلیقا چطوره چون نه از prostreet خوشت اومده نه از forza. این دوتا کاملا با هم اختلاف دارن از لحاظ سبک.

Enthusiant

کاربر سایت
Oct 5, 2007
148
خیلی ممنونم استاد!
اول میخواستم Lasting رو به کار ببرم دیدم Latency قشنگ تر در میاد توی جمله!!!! ولی خدا نکنه توی بازی آنلاین Latency بالا باشه!!
از این نظر میگم Forza اشغاله که اولا به طور وحشتناکی فیزیک مسخره ای داره و جالبه که همه هم از فیزیکش تعریف میکنن. قبول دارم که فیزیک Damaging Systemش خیلی جالب طراحی شده اما یه جاهای رو حسابی گند زدن.
مثلا کی تا حالا ماشین یکم بسابه به دیوار یهو 180 درجه میچرخه؟؟!
و یا وقتی میری توی چمن یهو سرعتت از 200 تا برسه 30 تا!!؟؟
یا وقتی با ماشین میخ ترمز میکنی سرعتت هیچ فرقی نمیکنه اما اگه میخ ترمز نکنی سرعتت کم میشه؟
وقتی میخوای Take off کنی کنترل ماشین غیر قابل تحمل میشه.
کلا Forza حال آدمو بهم میرنه. هم از نظر سخت بودنش و هم از این نظری که گفتم.
بهر حال دست شما درد نکنه که وقت برامون گذاشتی و جوابمونو دادی.
فکر نکنم این بازی رو بخرم مگه اینکه مفتی گیرم بیاد و بشینم بازی کنم.
به این نتیجه رسیدم که بعد از Most Wanted هیچ بازی ماشینی جالبی بازی نکردم. البته DiRT هم بدک نبود ولی Lastingش (D:) زیاد نبود و از نظر فریم ریت یکمی مشکل داشت.
بازم ممنونم از همه کسانی که جوابمو دادن.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خیلی ممنونم استاد!
اول میخواستم Lasting رو به کار ببرم دیدم Latency قشنگ تر در میاد توی جمله!!!! ولی خدا نکنه توی بازی آنلاین Latency بالا باشه!!
از این نظر میگم Forza اشغاله که اولا به طور وحشتناکی فیزیک مسخره ای داره و جالبه که همه هم از فیزیکش تعریف میکنن. قبول دارم که فیزیک Damaging Systemش خیلی جالب طراحی شده اما یه جاهای رو حسابی گند زدن.
مثلا کی تا حالا ماشین یکم بسابه به دیوار یهو 180 درجه میچرخه؟؟!
و یا وقتی میری توی چمن یهو سرعتت از 200 تا برسه 30 تا!!؟؟
یا وقتی با ماشین میخ ترمز میکنی سرعتت هیچ فرقی نمیکنه اما اگه میخ ترمز نکنی سرعتت کم میشه؟
وقتی میخوای Take off کنی کنترل ماشین غیر قابل تحمل میشه.
کلا Forza حال آدمو بهم میرنه. هم از نظر سخت بودنش و هم از این نظری که گفتم.
بهر حال دست شما درد نکنه که وقت برامون گذاشتی و جوابمونو دادی.
فکر نکنم این بازی رو بخرم مگه اینکه مفتی گیرم بیاد و بشینم بازی کنم.
به این نتیجه رسیدم که بعد از Most Wanted هیچ بازی ماشینی جالبی بازی نکردم. البته DiRT هم بدک نبود ولی Lastingش (D:) زیاد نبود و از نظر فریم ریت یکمی مشکل داشت.
بازم ممنونم از همه کسانی که جوابمو دادن.

شما مي تونيد ماشين خودتونو برداريد باهاش 140 پر كنيد اون موقع بماليد به يه ديوار تا به جاي 180 درجه هزاران درجه بچرخيد:biggrin1:
اين موردي كه گفتم بارها توي اتوبان همت اتفاق افتاده حتي ماشين ممكنه چپ هم بكنه
بقيه حرفاتم راجب اين بازي توهم هست يعني چي ترمز مي كني ترمز نمي گيره:confused:(حتما داشتي تو گردنه مسابقه مي دادي لنتات داغ كردن)

Enthusiant

کاربر سایت
Oct 5, 2007
148
اولا شما جواب همه حرفای منو ندادی.
مثلا وقتی میریم تو چمن چرا یهو سرعت قزبیت میشه؟!؟!
در ضمن شما با سرعت کم هم که توی Forza2 بمالی به دیوار این اتفاق می افته.
حتما یه بار ترمز ABS رو خاموش کن و کنترل گاز و ترمز رو روی آنالوگها تنظیم کن.
یکمی RS رو به سمت پایین بیار خوب ترمز میگیره. اما اگه کامل بیاریش پایین و ترمز کنی انگار نه انگار ترمز کردی!! تغییر سرعت خیلی کم هست.
یه مشکل دیگه هم داره. وقتی با ماشین های RWD (همون دیفرانسیل عقب دیگه) مسابقه میدی و ترمز میگیری دیگه نمیتونی ماشین رو هدایت کنی!! یعنی فرمون کامل از کار می افته. این موضوع توی دنیای واقعی برای FWD ها اتفاق ما افته اما برای RWD ها اتفاق نمی افته.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
اولا شما جواب همه حرفای منو ندادی.
مثلا وقتی میریم تو چمن چرا یهو سرعت قزبیت میشه؟!؟!
در ضمن شما با سرعت کم هم که توی Forza2 بمالی به دیوار این اتفاق می افته.
حتما یه بار ترمز ABS رو خاموش کن و کنترل گاز و ترمز رو روی آنالوگها تنظیم کن.
یکمی RS رو به سمت پایین بیار خوب ترمز میگیره. اما اگه کامل بیاریش پایین و ترمز کنی انگار نه انگار ترمز کردی!! تغییر سرعت خیلی کم هست.
یه مشکل دیگه هم داره. وقتی با ماشین های RWD (همون دیفرانسیل عقب دیگه) مسابقه میدی و ترمز میگیری دیگه نمیتونی ماشین رو هدایت کنی!! یعنی فرمون کامل از کار می افته. این موضوع توی دنیای واقعی برای FWD ها اتفاق ما افته اما برای RWD ها اتفاق نمی افته.

با سلام
ببین دوست عزیز شما خودت اول گفتی که بازی بهتر از Most Wanted بازی نکردم. سلیقه شما این طوریه و بسیار هم محترمه. پس اصلا بازی forza را بکل بگذار کنار و بازی نکن چون اصلا ارتباطی با اون بازی ها ندارن. من تمام این چند تا پست شما رو خوندم، تمام اینها فرقشون با بازی هایی مثل سری NFS و بقیه اینه که اونها حتی یکذره هم Simulation نیستن. بازی PGR هم چیزی بین Simulation و Arcade هست. فقط نکته ای که هست چون شما نمی تونی بازی Forza را انجام بدی دیگه ایرادات الکی از این بازی نگیر.

موفق باشی

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
بالاخره تئوری پیشروی آهسته برای من جواب داد و موفق شدم PGR 3 را تمام کنم.انصافا اون دو کاپ آخر که یکی شامل 4 Elminator و اون یکی Final Elminator بودند خیلی هیجان انگیز بودند.مپ های این مسابقات هم به خصوص دو تای آخر خیلی زیبا و چشم نواز بودند.آخری رو با مپ Forza 2 میشد اشتباه گرفت از بس حال و هوای Race های F MS 2 داشت.در انتهای بازی Kudus زیادی بهم داد که باهاش می توانستم یک مدل نیسان که درست در خاطرم نیست رو بخرم.

حالا نوبت PGR 4 است...احتمالا تا تابستان بعدی تمومش میکنم.:D

Enthusiant

کاربر سایت
Oct 5, 2007
148
با سلام
ببین دوست عزیز شما خودت اول گفتی که بازی بهتر از Most Wanted بازی نکردم. سلیقه شما این طوریه و بسیار هم محترمه. پس اصلا بازی forza را بکل بگذار کنار و بازی نکن چون اصلا ارتباطی با اون بازی ها ندارن. من تمام این چند تا پست شما رو خوندم، تمام اینها فرقشون با بازی هایی مثل سری NFS و بقیه اینه که اونها حتی یکذره هم Simulation نیستن. بازی PGR هم چیزی بین Simulation و Arcade هست. فقط نکته ای که هست چون شما نمی تونی بازی Forza را انجام بدی دیگه ایرادات الکی از این بازی نگیر.

موفق باشی

Forza2 رو که خیلی وقته گذاشتم کنار! چون تقریبا تمومش کردم.
اینکه میگم تقریبا برای اینه که همه ی Endurance Race هاش رو رد نکردم.
ولی خداییش من با فیزیک این بازی حال نکردم. در ضمن شما هم اصلا پستهای قبلیم رو نخوندی وگرنه میدیدی گیر من به چیه. تو همون پست اول رو خوندی و فهمیدی من دارم ازش بد میگم به رگ غیرتت بر خورد. خود شما اگه توی Endurance یهو توی Lap آخر بری توی چمن و دیگه نتونی در بیای و دوم بشی بعد از 1 ساعت بازی کردن خیلی خوشحال میشی؟؟؟؟!
در ضمن کل کل بیشتر اینجا ممنوع! تاپیک اسمش PGR4 هست نه کل کل سر آشغال بودن یا خوب بودن Forza 2.
دفعه دیگه بیشتر F2 رو بازی کن تا بفهمی من چی میگم.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بهتره این بحث تموم شه چون این تاپیک ربطی به forza2 نداره.
دفعه دیگه بیشتر F2 رو بازی کن تا بفهمی من چی میگم.
ولی در مورد این جمله شما فکر نمی کنم کسی اصلا اینجا باشه که به اندازه امیر forza2 بازی کرده باشه و تو این بازی و سایر بازی های simulation ماشین مهارت داشته باشه! کسی که تمام Forza رو با حالت دنده manual نه اتوماتیک روی سخت ترین درجه بازی تموم کرده خیلی راحت می شه در موردش نتیجه گیری کرد که چقدر در این بازی وارد هست.
خیلی از ما ها روی درجه متوسط این بازی هم مشکل داریم و به زحمت مسابقه رو می بریم.

بالاخره تئوری پیشروی آهسته برای من جواب داد و موفق شدم PGR 3 را تمام کنم.انصافا اون دو کاپ آخر که یکی شامل 4 Elminator و اون یکی Final Elminator بودند خیلی هیجان انگیز بودند.
چه خبر از platinum؟:)

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
Forza2 خود شما اگه توی Endurance یهو توی Lap آخر بری توی چمن و دیگه نتونی در بیای و دوم بشی بعد از 1 ساعت بازی کردن خیلی خوشحال میشی؟؟؟؟!
در ضمن کل کل بیشتر اینجا ممنوع!

ببین دوست من همین جمله شما که در مورد Endurance نوشتی نشون می ده که انتقاد درستی از بازی نمیکنی. اینکه در آخر بازی با یک اشتباه بری بیرون و دوم بشی خوب معلومه که آدمیزاد اگر نرمال باشه خوشحال نمیشه، اصلا این موضوع چه ربطی به بد بودن و یا خوب بودن بازی داره!
اگر شما دوم شدی خوب بذار از خودم برات بگم. من تو یکی از همین Endurance ها توی مرحله Sunset Peninsula بودم. طوری بازی کرده بودم که مطمئن بودم تو لیست نفرات جهان جزو 10 نفر اول بودم. دقیقا 2 تا پیچ مونده بود به آخر بازی ماشینم سر خورد و 15 ثانیه به زمانم اضافه شد برای همین اون موقع 64ام شدم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
چه خبر از platinum؟:)
خبری نیست !:cheesygri احوال شما ...
فکر کنم کل بازی را از اول روی Easy رفتم و فقط این Final Elminator بود که گذاشتم روی نرمال.:D
نه صبر کن...یکی از اون مسابقه های سر حد رساندن سرعت رو روی Platinum رفتم و مدال آبی یشمی گرفتم.:D
آخه خودت که میدونی ، آدم اگر از اول تا آخر بازی روی Platinum برود که اسمش حامد نیست ؛ امیر ـه ! :D
حالا خوبه خودت بعد GoW که اچیومنت هایش رو خوردی PGR3 رو گرفتی هنوز بیشتر از 30G ازش نگرفتی.:)البته من هم وقتی بازی رو تموم کردم 20G دیگه بهم داد و زیاد توفیری نمی کند.:D
الان لیست اچیومنت های PGR3 رو چک کردم دیدم چند تاش الکی اند مثلا گفته باید همزمان این چند مدل مک لارن رو داشته باشی یا ماشینهای نیسان و ... الان که 7 میلیون Kudus دارم اینها توی مشتم هستند ولی به جان مهرداد ، همه میدونند که من برای G بازی نمی کنم بلکه لذت بردن از بازی برایم مهمتر است.:D وگرنه می رفتم مثل بعضیا Avatar ام.نایت شیامالان و Naruto رو می گرفتم.:-"

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
حالا خوبه خودت بعد GoW که اچیومنت هایش رو خوردی PGR3 رو گرفتی هنوز بیشتر از 30G ازش نگرفتی.:)البته من هم وقتی بازی رو تموم کردم 20G دیگه بهم داد و زیاد توفیری نمی کند.:biggrin1:
اولا 20G. ثانیا من اصلا pgr3 رو بازی نکردم، فقط یک مرحلشو بازی کردم گذاشتم کنار. کسی که یه مرحله ببشتر بازی نکرده فرق داره با کسی که بازی رو تموم کرده. بهتره سری هم به pgr4 بزنی.;)
همه میدونند که من برای G بازی نمی کنم بلکه لذت بردن از بازی برایم مهمتر است.:biggrin1: وگرنه می رفتم مثل بعضیا Avatar ام.نایت شیامالان و Naruto رو می گرفتم.
همه هم دیگه می دانند کسانی که این حرف ها رو می زنند مشکل دارن در زمینه گرفتن اچیومنت:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر