Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
این سایتی رو که میزارم یه سری تصاویر متحرک بریده شده از انیمیشن های داخل بازی گذاشته و کسایی که گیم پلی بازی رو ندیدن حتما برن این تصاویر متحرک رو ببینین فقط مواظب قلبتون باشین .................

Preview PES 2014 : 1-0 contre FIFA � la mi-temps ? - Une nouvelle exp�rience shopping Jeux Vid�o - Gameblog.fr

طی خبر جدیدی که کونامی رسما اعلام کرده بازی pes 2014 در نمایشگاه Gamescom که در شهر کلن آلمان برگزار میشه افراد عادی میتونن pes 2014 رو بازی کنن و در ضمن در همون روز ها هم درباره لایسنس های جدید هم به صورت کامل خبر رسانی خواهد شد .

http://winningelevenblog.com/blog/pe...e-at-gamescom/

- - -ویرایش - - -

دوستان این هم تاریخچه بازی winningeleven یا همون Pes که خیلی خیلی جالب هستش .

http://www.youtube.com/watch?v=6kuHqbRY8xM

- - -ویرایش - - -

این هم گیم پلی های کد 60 در صدی E3

http://winningelevenblog.com/blog/pe...videos-galore/

- - -ویرایش - - -

قربون دستت عکس ها رو بندانگشتی بگذار :D
به روی چشم ...........:)

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
به ادامه تحلیل و نقد هوش مصنوعی بازی pes 2014 میپردازیم . باز هم این اشاره مکرر رو بکنم که به هیچ وجه نمیشه از دیدن دو گیم پلی که اون هم در درجه هوش مصتوعی پایین نشان داده شده داوری درستی کرد و تا خود شخص به بازی کردن این بازی نپردازه هیچ درصدی نمیشه برای کیفیت هوش مصنوعی این بازی عنوان کرد ولی به هر حال میتوان نکاتی رواز همین صحنه های گیم پلی موجود بیرون بکشیم و با هم تحیلی داشته باشیم .

اول اشاره ای داشته باشم به کیفیت عکس که خودتون میدونید کیفیت گیم پلی هایی که بیرون میاد اصلا خوب نیست ولی باز هم من از سایت یوتیوب بالاترین کیفیت رو دانلود کردم و از این بهتر عکسی نمیشد گرفت و از کیفیت پایین عکس ها امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید.

1 : خوب میرسیم به اولین عکس بازی pes 2014 ، منظور من از گذاشتن این عکس به کیفیت بی نظیر لباس بازیکن ها هستش که کاملا از تن بازیکن جدا هستش و به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده. واقعا هرچی از تکون خوردن شورت و پیرهن این بازی بگم کم گفتم و نمایش این کیفیت در این نسل برای خود من بسیار بسیار غافل گیر کننده بود . به هر حال میدونم از این عکس نمیشه چیز زیادی فهمید و تا به صورت تصویری مشاهده نکنید باورتون نمیشه . حتی در هنگام نمایش گیم پلی هم حرکت کردن پیرهن و شورت بازیکنان قابل مشاهده هستش که کیفیت بصری بازی رو به طرز چشمگیری بالا برده .

viewer.php
[/URL][/IMG]

2 : نقد دیگه من به این عکس مربوط میشه بازیکن تیم سانتوس توپ رو در ختیار داره و قصد حرکت به سمت چپ و سعی در اختیار گذاشتن توپ برای نیمار بازیکن تکنیکی و سریع برزیلی داره ولی مارکوس آسانسائو هر چه سعی میکنه فضایی نمیبینه اون هم به یک دلیل هستش کوچک کردن زمین توسط تیم بایرن با تعداد بالای بازیکن و این که در یکی از این عکس ها میبینید که 4 بازیکن نیمار رو محاصره کردن و بواتنگ برای کوچک کردن هر چه بیشتر فضا به جلو میاد و یک بازیکن رو در آفساید میزاره و به همین سو وقتی آسانسائو میبینه که کاری نمیشه کرد یک پاس رو به عقب میده و بازیکن بعدی منطقه بازی رو برای باز کردن زمین عوض میکنه .

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

3 : عکس دیگه مربوط میشه به نحوه حرکت و دریبل فیلیپ لام که یک بازیکن رو دریبل میده . خوب دریبل دادن چیز عجیبی در یک بازی فوتبال نیست ولی دریبل دادن به صورت هوش انسانی و بسیار واقعی از طرف سی پی یو میتونه برای یوزر خیلی خیلی جالب و هیجان انگیز باشه . در این عکس فیلیپ لام به طرز بسیار واقعی بازیکن حریف رو دریبل میده و با یک پاس رو به جلو توپ رو در اختیار مولر قرار میده . منظور اصلی من این هستش که دریبل به عبارتی ماشینی نیست چیزی که در بازی فیفا در بعضی مواقع اتفاق میفته .

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

4 : تحلیل بعدی بیشتر به پرسنالیتی یا همون مهارت های فردی یک بازیکن رو نشون میده . در این عکس توماس مولر رو نشون میده که ببینید تا کجای زمین اومده عقب خوب این یکی از مشخصه های بارز این بازیکن هستش که کلا هر جا توپ باشه سر و کله این بازیکن همون جا پیدا میشه بازیکنی انرژیک و دونده و در خدمت تیم .
خوب عکس های بعدی هم داره خروج مانویل نویر و هوش مصنعوعی خوب دروازه بان در این صحنه رو نشون میده و وقتی بازیکن های هم تیمیش میفهمن که از دروازه برای گرفتتن تو پ بیرون اومده توپ رو ول میکنن تا نویر بگیره و جالبیش این هستش که نویر توپ رو با پرتاب بلند دست که از مشخصه های عالی این بازیکن هستش رو داره نشون میده توپ تا وسط زمین توسط نویر با دست پرتاب میشه که با چند پاسکاری همین توپ اتفاقا به گل هم تبدیل میشه .

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

5 : در این عکس به درک بازیکنان از یکدیگر میپردازم . در یک ضربه ایستگاهی بواتنگ توپ رو به صورت بلند برای مادزوکیج سرزن میفرسته و البته مادزوکیج نمیتونه از این توپ استفاده کنه ودفاع حریف توپ رو بالای سرش میزنه ولی توپ سوم رو مولر میگیره و یک شوت ناگهانی میزنه . البته توپ به اوت میره ولی یک توپ مرده داشت تبدیل به یک موقعیت گل میشد .
واقعا خنده دار هستش که فکر کنیم تمامی این اتفاقات شانسی بوده .بله بواتنگ میدونست که مادزوکیچی در اون جلو هستش و همین طور مولری که برای توپ سوم کمین کرده بود .

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
جا داره از امین به خاطر وقتی که گذاشته و اینا رو نوشته تشکر بکنم.
PES امسال نوید یه بازی کامل رو داده تا این لحظه. همونطور که بارها گفتم امسال به شدت منتظرشم. واقعا به اوج برگشتن PES باعث میشه زنگ خطر برای EA به صدا در بیاد و تیم فیفا به عبارتی به خودشون بیان.

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
با درود

ترجمه تست بازی در مرحله 60 درصد . البته دوستان الان ساخت بازی تا مرحله 80 درصد پیش رفته و این ترجمه ای برای تست 60 درصد بازی هستش که من قبلا در یک سایت دیگه گذاشته بودم .

1. These are just a few tweets direct from Jose Aguirre for more and to see the many questions he has answered follow him on twitter @8bitJose

"I'm blown away by this game. First impression was, what is this??? The moment it moves. It feels like a new game. A game that moves well

A game that looks right. But most importantly feels new! And even more importantly it feels like the next step for PES!

A giant leap in the right direction. A football simulation! Hardcore football sim that is #PES at heart!

The learning curve in this game is hardcore! We will have to take a more real life mind set into the game to make sense of things.

Shooting feels amazing! More free. Difficult to score. Really have to think about how and where to aim your shot. Rewarding!

But! We played 5 games or so and score like 3 goals only. And 2 were PK lol! One was a foul the other wasn't. But ref are decent.

Nothing outrageous with the refs. Was one of my worries but now isn't.

build is very early! And it felt vastly improved in every aspect of the game! So to know this will be improved up on is amazing!

Penalty kicks are something like ISS64. You can bring up a target area of where the shot will go. Felt better than before #pes2014 felt.

Free kicks are different too! More intuitive. I liked it!

Guys animation are amazing! FIFA looks like a videogame with great animations. PES looks closer to real life!

Remember the days when you played #PES and saw awesome little touches or animations? Well they're back! In abundance!"

2. Next we have a few tweets from Gari Clark make sure to follow Gari as he is a awesome writer for NGB and a great guy. @GariClark

"So....PES 2014. It feels so different but in a good way. So many possibilities with how the game plays now and in the way that everything flows and moves freely and easily. Very pleased with what I've played so far."

3. Next we have Editor-in-Chief at NGB again a great guy and a must to follow. @AsimTanvir

"Sneaked a quick go at #PES2014 before my 3pm appointment. It's bloody good. New engine definitely noticeable. Looks great and plays

Animations much improved. Difference is night and day when compared to #PES2013. Really nice pace to matches too. Realistic flow.

Guys, these are just quick impressions. More after 3pm appt. Leave with this too. Ball physics great too. Curled long passes etc.

Literally been playing #PES2014 since 3pm. Sorry about the Twitter silence. Enjoying it so much.

It's #PES, but new engine means there is a learning curve present. Not too steep though, especially if you're a hardcore player.

On a visual level, so much better, even at this early stage. A New animations galore. The more you play, the more you'll notice.

Staying with visuals, pitch looks infinitely better. Crowds look phenomenal. Lighting, especially at the Allianz, was great.

On the pitch, first touch and control is very important. You need to use the sprint button sparingly. Overuse will be punished."

4. Up next we have Nestor Villanueva who was also at E3 and had a lot to say about PES 2014. Make sure you follow Nestor to see all his tweets and answers to the many questions he received. @SuperNestor8

" Just played #PES2014, it's a complete sim.

Keepers animations are a step up than pervious #PES. Played a few games and didn't notice them being off, they positioned well.

At first glance it doesn't look like PES, it looks like another football title. The game is vastly different.

When you start moving and passing the animations shine. First touch, passing, body movement look life like.

I was very impressed by the slide tackles. Finally it works!!!

The refs were fine they need a touch up but nothing major

The headers felt great and the animations looked awesome because you see the defender and attacker fight for it.

FIFA animations skate around and #PES2014 feels more planted, more closer to real life.

For switching players at throw-ins you now press L1 and the right stick to select the players

اینها سوالاتی هستش که از Jose Aguirre شده کسی که pes 2014 رو بازی کرده و کلا شخص مهمی هستش و از گیمر های قدیمی سری pes هستش و این شخص هم جواب گیمر ها رو داده .

1 : اولین برخوردی که با بازی داشتم ،برداشت اولیه من این بود وقتی اولین حرکات و جنب و جوش بازی رو دیدم کاملا احساس کردم که با یک بازی کاملا جدیدی روبرو شدم و همه چیز به درستی پیش میره

2: بازی واقعا در مسیر درستی قرار گرفته ،البته از همه چیز مهمتر این حس جدیدی که به شما دست میده و احساس میکنید بازی در مسیر درستی قرار گرفته .

3: جهش بزرگ در مسیر شبیه سازی فوتبال ، یک فوتبال کاملا حرفه ای و شبیه سازی کامل شده که در قلب و ریشه این بازی دمیده شده .

4: دید و منطق به این فوتبال برای گیمر های هاردکور طراحی شده ،شما باید ذهنیت خودتون رو برای یاد گیری به چیزی که در دنیای واقعی وجود داره تطبیق بدین .

5: وقتی شوت میزنین احساس شگفت انگیزی بهتون دست میده ،احساس آزادی درشوت زدن میکنید ، و کلا شوت زدن سخت یا به عبارتی واقعی هستش و هنگام شوت زدن باید بدونید با کی و در چه منطقه ای و چه زاویه ای میخواهید شوت بزنید .

6 :من در 5 بازی 3 گل زدم تازه دوتاش هم از طریق پنالتی بود خخخخخخخخخخ .

7: یکی از نگرانی های من داور بازی بود ولی با بازی کردن نگرانی من در این بخش از بین رفت و داوری بازی منطقی و درست بود .

8: ساخت بازی داره عالی پیش میره و ساخت بازی در همین مرحله بسیار شگفت انگیز پیش رفته و همه چیز به طور چشمگیری داره بهبود پیدا میکنه .

9 : ضربات پنالتی چیزی شبیه به ISS64 شده . شما ضربه ای که میخواین بزنین هدفتون رو خودتون انتخاب میکنین که توپ میخواد کجا بره .
نکنه : دوستان راحت بگم ضربات پنالتی چیزی مثل فیفا شده .

10 : ضربات آزاد خیلی خیلی تغییر کرده و جنبه بصریش عالیه واقعا من دوسش دارم .

11 :بچه ها انیمیشن های pes شگفت اگیز هستش ............ درباره مقایسه انیمشن های فیفا با pes باید بگم انیمشن های فیفا احساس میکنید انیمیشن های عالی در یک بازی ویدئویی هستن ولی انیمشن های pes خیلی خیلی نزدیک به زندگی واقعی به نظر میرسه .

12 : به یاد داشته باشین وقتی pes رو روز ها بازی کردین و انیمیشن های شگفت انگیز رو حس کردین با خودتون میگین چقدر مقدار انیمیشن ها زیادن .
و این هم چند سوال از Gari Clark تا به این نسخه از pes اعتماد بیشتری پیدا کنید . Gary یکی از نویسندگان عالی رتبه NGB هستش و همچنین پسری فوق العاده .

13: خوب درباره pes 2014 واقعا نسبت به سال های قبل خیلی متفاوت هستش . واقعا همه چیز در زمین بازی به صورت آزادانه ،متحرک و خیلی روان طراحی شده و احساس خوبی از بازی کردن به آدم دست میده

خوب سوال ار ویرایشگر NGB آقای AsimTanvir .

14
: واقعا این بازی مهیج به نظر میرسه . موتور گرافیکی جدید قابل توجه به نظر میرسه و همچنین چشمگیر و پرقدرت .

15: انیمیشن ها بسیار بهبود پیدا کردن . به طور کلی تفاوت انیمیشن های pes 2014 با pes 2013 تفاوت شب و روز هستش . سرعت بازی عالیه و خیلی خیلی به فوتبال واقعی شباهت داره

16: بچه ها این برداشت سریع من هستش ولی فیزیک توپ بیش از حد عالیه از پاس های هوای بگیرید تا بقیه موارد .........

17: به معنای واقعی کلمه بازی کردن pes 2014 واقعا لذت بخش هستش .

18: با استفاده از موتور جدید همه چیز دگرگون شده و شما باید از اول این بازی رو یاد بگیرید منظور نحوه بازی کردن هستش که برای گیمر های حرفه ای طراحی شده .

19: جلوه های بصری حتی در همین کد هم بسیار عالی و خیره کننده هستش . مقدار انیمیشن ها خلی زیادن و شما هر چه بیشتر بازی کنین بیشتر متوجه این موضوع میشین .

20: کیفیت چمن زمین و تماشگران و نور پردازی عالی هستش . مخصوصا ورزشگاه آلیانز

21: اولین استپ دربازی بسیار مهم هستش شما وقتی که میخواهین توپ رو استپ کنین اگه دکمه سرعت رو نگه داشته باشین احتمال استپ بد خیلی زیاد هستش . به عبارتی نباید استفاده بیش از حد از دکمه سرعت بکنین .

خوب نفر بعدی Nestor Villanueva هستش که در نمایشگاه E3 بازی رو آزمایش کرده .
22: فقط pes 2014 بازی کنین . این بازی یک شبیه ساز کامل فوتبال هستش .

23: انیمیشن دروازه بان ها رو باید بازی کنید تا متوجه بشین چقدر تغییر کردن .

24: در نگاه اول وقتی برای اولین بار pes 2014 رو بازی میکنین اصلا احساس نمیکنین که دارین pes بازی میکنین انگاری که دارین یک فوتبال واقعی بازی میکین واقعا pes2014 امسال متفاوت هستش .

25: وقتی دارین میدوین ،حرکن میکنین ،پاس میدیدن ،توپ رو کنترل میکنین ،حرکات بدن و خیلی چیز های دیگه رو در بازی میبینین اجساس میکنین دارین فوتبال در زندگی واقعی رو میبینین .

26: واقعا من تحت تاثیر تکل های بازی (اسلاید تکل ) قرار گرفتم واقعا عالیه .

27 : هوش داوری خوب هستش و چیز بدی من ندیدم

28: انیمیشن های فیفا احساس اسکیت بودن به آدم دست میده چون وقتی انیمیشن های pes 2014 رو دیدم واقها شبیه به زندگی واقعی هستش

29: انیمیشن های هوایی و سر زدن جذاب و عالی به نظر میرسه و مدافعین و حمله ها به طور دائم برای تسلط بر توپ با هم به جدال میپردازن .

30: برای تعویض بازیکن در هنگام اوت دستی دکمه L1 رو نگه دارین و رایت استیک حرکن بدین و بازیکن عوض میشه .

پاینده باشید

Last edited by a moderator:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
خب با این توضیحات و برسی هایی که اقا امین انجام دادن ، دیگه واقعا از بازی مطمئن شدم.دلم میخواد یکی بیاد بگه گرافیک بازی بده :-"
همه چی خوبه و یا اور شماره های قبلی هست.الان اینجا فقط یک نکته میمونه و اونم اینکه لایسنس لیگ انگلستان که اگه اونم انجام بدن ...:shrewd:
کسی نمیدونه دمو کی میاد ؟؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
خب با این توضیحات و برسی هایی که اقا امین انجام دادن ، دیگه واقعا از بازی مطمئن شدم.دلم میخواد یکی بیاد بگه گرافیک بازی بده :-"
همه چی خوبه و یا اور شماره های قبلی هست.الان اینجا فقط یک نکته میمونه و اونم اینکه لایسنس لیگ انگلستان که اگه اونم انجام بدن ...:shrewd:
نسخه دمو رو در نمایشگاه گیمز کام اعلام میکنن که کی عرضه میشه .

- - -ویرایش - - -

من از موسس وینینگ الون بلاگ و مدیر بخش pes در اروپا آدام بتی پرسش های زیادی کردم در رابطه با pes و فید بک هایی هم دادم ولی دو پرسش مهمی که از آدام بتی کردم در رابطه با برف و باران بوده و همچنین در رابطه با این HUD بازی .

feedback: adam bhatti please tell konami name of the player on the bottom of the screen . i hate current style . please tell konami two options (old style and current style) in the game

2. adam bhatti do you know snow and rain put in the game this year ? yes or no

1) I got lots of feedback and have passed it on. Sorry if it's not in the final game, I've made it clear but I do feel my energy should be spent on other things. We need to get the game right, and sometimes you have to focus. That's not to say I don't agree, but like I said, we'll see.

2) Snow is not, rain is. The snow conversation is an interesting one, only something you'll get when you see how the weather dynamics play a part in the game. Rain in PES 2014 is in general spectacular. For me snow is a simply effect to add, but the team don't want to add it without implementing it perfectly. i.e. realistic ball bobbles and outcomes etc. I asked them to, and they we're very much against it. Something tells me they have a set attitude from now to take no short cuts.
Still working on it

من خلاصه پرسش و جوابش رو اینجا میگم ..........

اول بهش یک فیدبک دادم همراه با پرسش که این اسم بازیکن ها بالای سر بازیکن ها رو من به شخصه ازش متنفرم و به کونامی بگه که تنظیماتی بیشتری بزاره برای این بخش مثلا استایل کلاسیک و همین استایل جدید که هر کی دوست داره یکی رو انتخاب کنه .

پرسش دیگه درباره باران و برف بوده که آیا در بازی امسال هست یا نه .

آدام هم در جواب اول گفته حتما به کونامی میگه و لی امسال این موضوع با توجه به اواخر ساخت بازی امکان پذیر نیست .

جواب دومش هم جالبه گفته برف نیستش و باران هست ولی توضیحات جالبی داده گفته برای ما کاری نداره که یک افکت برف بزاریم ولی در عمل هیچ تاثیری روی زمین ،وزن توپ و خیلی چیزای دیگه هیچی نبینیم . گفته میخوایم از امسال چیزی رو که اضافه کنیم کاملا درست و عالی باشه و همچنین گفته باران امسال هستش و تاثیرات عالی بر تمام قسمت ها داره و گفته که کماکان داریم روش کار میکنیم (به همین جهت هستش که هنوز در تریلر ها از بارش باران چیزی نشون ندادن چون هنوز این بخش کامل نشده )

- - -ویرایش - - -

من یک سری نکات پخش شده از بازی برای دوستان قرار بدم که شاید رقبت چندانی برای پیگیری اخبار pes 2014 خاطر عملکرد ضعیف این بازی در سال های گذشته باعث بوده رو بگم

1 : درباره مستر لیک بازی اخبار کمی کونامی بیرون داده ولی اعلام کرده که در مستر لیگ امسال شما میتونین تیم باشگاهی رو عوض کنین و به طور هم زمان هدایت تیم های ملی رو به عهده داشته باشین و همچنین گفتن که اخبار کامل تری رو در هفته های آینده از این بخش بازی قرار خواهیم داد

2 : بخش آنلاین هم زیر و رو شده ولی هیچ اخباری بیرون ندادن و گفتم اعلام خواهیم کرد .

3 مشکلات هوش مصنوعی در کد 60 درصد نمایشگاه E3 : دروازه بان ها در صحنه های تک به تک ضعیف عمل میکنن ، دفاع بازی مشکلاتی داره ،گل زدن در کرنر ها آسون هستش
خوب کد 75 درصدی نسخه تست شده در برزیل : هوش دروازه بان ها خیلی بهتر شده ولی باز هم جا برای بهتر شدن داره و تیم ویژه ای دارن رو این بخش باز هم کار میکنن ، دفاع بازی بهتر شده ، گل زدن در کرنر ها حالا بالانس بهتری پیدا کرده ، زمان پاسخگویی بازی بهتر شده

4 : سرعت بازی 10 درصد از pes 2013 کمتر هستش و بسیار به فوتبال واقعی از لحاظ سرعت شباهت داره .

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,323
نام
Amin

فکر کنم آخر ماه جولای اخبار دمو منتشر بشه.معمولا هم یک یا دو هفته بعد از اعلام انتشار دمو ، منتشر میشه.امیدوارم تا اواسط آگوست دیگه دمو بیاد.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
[h=1]تاریخ انتشار Pes 2014 مشخص شد[/h]
دقایقی پیش کونامی تایید کرد که عنوان Pes2014 که هرساله نسخه ای از آن منتشر میشود در تاریخ ۲۴ سپتامبر(۲مهر) در آمریکای شمالی و ۲۷ سپتامبر(۵مهر) در بریتانیا عرضه خواهد شد.
این بازی که با موتور Fox engine ساخته میشود و توقعات بسیار از آن بالاست که بتواند پس از سالها فیفا را شکست دهد در تاریخ مشخص شده برای پلتفرمهای PC-PS3-XBOX360 عرضه خواهد شد.

گیمفا

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
بچه ها کسی لینکی با کیفیت خوب از اون تریلری که آقا امین تو پست 17 بررسی ـش کردن داره؟
Pro Evolution Soccer 2014 - E3 2013 Gameplay - GameSpot.com

- - -ویرایش - - -

یک نکته ای رو درباره استفاده کونامی از موتور Havok بگم کونامی از این موتور از سه تکنولوژیش استفاده کرده از موتور فیزیک ،موتور انیمیشن وفن آوری پارچه...................

The product of several years of collaboration between Havok and Konami Digital Entertainment, Inc., PES 2014 offers advanced Physics, Animation Studio and Cloth technology, for a comprehensive simulation of each on-field player. Each player’s intricate movements are naturally represented according to the individual player’s mass and physique, and each uniform reacts realistically according to the players’ moves and speed.

در این متن بالا گفته شده pes 2014 از موتور فیزیک و استدیوی انیمیشن و فن آوری پارچه
انتخاب کرده و درباره فیزیک بازیکن ها گفته که هر بازیکن به طور مجزا جرم و حجم و وزن بازیکن پردازش میشه و حرکان بازیکن با توجه به شدت ضربه در میدان مسابقه با توجه به وزنشون واکنش نشون میدن و همچنین درباره لباس ها هم گفته شده که باتوجه به سرعت و حرکت بازیکن ها در زمین پیراهنشون به صورت واقعی حرکت میکنه .

امسال دربازی pes 2014 پیراهن و شورت بازیکنان به صورت کاملا 3d طراحی شده .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
دوستان چند تا پرسش دارم میخوام برای فیدبک در سال بعد منظور نسخه 15 هستش حالا فرقی نمیکنه این فیدبک ها هم برای فیفا میفرستم و هم برای pes ،داشتم میگفتم چند نفرتون با نیمکت ها و تعویض های واقعی موافق هستین و یا این که دوست دارین در بازی گنجونده بشه . میدونم کمی گیج شدین و کمی دربارش توضیح میدم . ببینین کلا در این نسل هم ما مردیم و نیمکت متحرک و واقعی رو باز هم در هیچ کدوم از بازی های فوتبال ندیدیم . منظور من نیمکتی هستش که بازیکنانش در رابطه با اتفاقات وسط بازی هوش داشته باشن و نسبت به صحنه های مختلف واکنش نشون بدن و یا اینکه اگه بازیکنی در یک بازی به خاطر دلایل بی خودی نیمکت نشین شده و اگه بازیکن جایگزینش در زمین خوب بازی نکنه دوربین بازی موقعی که توپ اوت رفته به صورت کات سن این صحنه ها رو نشون بده که مثلا بازیکن در نیمکت اخم کرده یا از این جور موارد در ضمن خوبیش اینه که مثلا اگه بازیکنی تعویض میشه کاملا نشون بده که میره روی نیکمت ذخیره میشینه و خیلی از مسائل حاشیه ای دیگه . البته تعجب نکنین خیلی از این موارد در بازی 2k بسکتبال مورد استفاده قرار گرفته ولی هیچ وقت در فوتبال این نسل هم حتی یک نیمکت متحرک رو ندیدیم . البته خیلی از دوستان شاید بیان بگن که این موارد اصلا مهم نیست و مهم گیم پلی بازی هستش ولی به نظر من این موارد در بخش های کریر مود یا مستر لیگ بسیار بسیار به اتمسفر بازی کمک میکنه که البته ما در بازی بسکتبال 2k میبینیم که چقدر این موارد به لذت هر چه بیشتر بازی کمک میکنه تا جایی که بازی بسکتبال 2k یکی از کاندیدای بهترین اتمسفر بازی ها قرار گرفته بود . میخواستم نظرات دوستان رو بدونم چون برام مهم هستش نظرات شما .چون مجموع نظرات شما رو مهم هاش رو فیدبک میدم البته اگه نظرات دیگه و نوآوری های دیگه ای هم دارین بگین .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر