Pro Evolution Soccer 2014 | PS3

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
واقعا تحول ایجاد شده یا مثل هر سال شعار هست؟
من از 2008 به بعد FIFA بازی میکنم و هر سال که شماره جدید PES رو بازی کردم پشیمون شدم
تا الان هرچی pes بازی کردینو بریزید دور...یه فوتبال جدید به اسم pes14 وارد بازار شده...

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
تا الان هرچی pes بازی کردینو بریزید دور...یه فوتبال جدید به اسم pes14 وارد بازار شده...

منم با حسین موافقم. بازی پیشرفت چشمگیری داشته. نميشه با نسخه های قبلی مقایسه کرد. البته نمیشه گفت به پا فیفا رسیدها ولی گرافیکش از فیفا13 خیلی بهتره. تو اولترافورد که بازی میکردم خیلی طبیعی بود. گیم پلی هم خیلی بهتر شده

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من دانلودم تا یکی دو.ساعت دیگه تموم میشه
ولی دمو رو که بازی کردم خوب بود فقط یکم سنگین میزدن

آخرین ویرایش:

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
آره خیلی سنگینه همش تو انیمیشن هاش تیک میزنه بازی گیم پلی و گرافیکش خوب شده ولی فقط بازی یعنی به جنبه هی دیگه اصلا توجه نکردن برای مثال مسترلیگش هیچ فرقی که نکرده هیچ بدتر هم شده همین چیزاس که باعث میشه به فیفا نرسه وگرنه گیم پلی و گرافیکش خیلی خوب شده .

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
من دو ساعت ژيش شروع كردم دان كنم الان تموم شد .

واقعا پيشرفت زيادي داشته البته بعضيا ميگن PES 13 بهتر بوده...وقتي PES 13 هم اومد همين حس رو داشتيم بهش !

عادت ميكنيم بالاخره...بازي از نظره گرافيكي و طبيعي بودن ژيشرفت زيادي كرده ولي گيم پلي يكم غيرچشم گيره!

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
بنظر من همون جوره گرافیکه بعضی بازیکنا فقط خوب شده باقی رو عشقی ساختن تیم ایران هم که همون تیمه سوکر 6 از اونجایی تابلو شده که نکونام رو نوشته negudazen انقد ما میخندیدیم به این که نگو پس مشخصه که سوکر اصن به خودش زحمت نمیده فقط یه کپی پیست از قبلیا میزنه و فقط روی 10 12 تا تیم کار میکنه بازی قفل شدس با 10 بار بازی دیگه همه چیش تکراری شد به نظر من بهترین سوکر سوکر 9 بود بعد از اون جز پسرفت کاری نکرد واسه همین من از 10 رو به فیفا اوردمو دیگه سوکر بازی نکردم اصلا سیر تکاملی نداره که این سری رو بشه پیشرفته سری قبل دونست با این وضعیت اگه موتور برق هم جایی فوکس استفاده کنه فایده نداره :D ولی مجیدی در حد رونالدو غوله :D negudazen تو ایران :))

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بنظر من همون جوره گرافیکه بعضی بازیکنا فقط خوب شده باقی رو عشقی ساختن تیم ایران هم که همون تیمه سوکر 6 از اونجایی تابلو شده که نکونام رو نوشته negudazen انقد ما میخندیدیم به این که نگو پس مشخصه که سوکر اصن به خودش زحمت نمیده فقط یه کپی پیست از قبلیا میزنه و فقط روی 10 12 تا تیم کار میکنه بازی قفل شدس با 10 بار بازی دیگه همه چیش تکراری شد

این اصلا ربطی به تنبل بودن یا کپی پیست کردن نداره ... تا وقتی PES لایسنس تیمهارو در اختیار نگیره نمیتونه پیراهن و اسم واقعی تیمهای ملی بذاره

در مورد باشگاه ها ( مخصوصا لیگ انگلیس ) هم در حال حاضر لاسینس این لیگ در دست EA هستش بره همین اونا نمیتونن بیشتر تیمارو بطور کامل از تمامی جهات شبیه سازی کنن ( مثل چلسی ، من سیتی و ... ) و ربطی به کپی پیست کردن و تنبلی نداره ....

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من خاطرات خیلی زیادی با PES دارم ولی چند سالیه به دلایلی که همتونم میدونید بازی نمی کنم!
هر سال هم حتما باید تهیش کنم ولی فقط نیم ساعت بازی می کنم و حذف میشه ...
یه ساعت دیگه دانلود بازیم تموم میشه و میرم برا تست تا ببینم کونامی امسال چیکار کرده ...
امیدوارم گامی رو به جلو باشه برا نسل جدید ...

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
آره خیلی سنگینه همش تو انیمیشن هاش تیک میزنه بازی گیم پلی و گرافیکش خوب شده ولی فقط بازی یعنی به جنبه هی دیگه اصلا توجه نکردن برای مثال مسترلیگش هیچ فرقی که نکرده هیچ بدتر هم شده همین چیزاس که باعث میشه به فیفا نرسه وگرنه گیم پلی و گرافیکش خیلی خوب شده .
اتفاقا از نقاط قوت این بازی مستر لیگشه که میشه توش تیمت رو هم عوض کنی و مربیگری تیم ملی هم به عهده بگیری...درست مث فیفا...

- - -ویرایش - - -

بنظر من همون جوره گرافیکه بعضی بازیکنا فقط خوب شده باقی رو عشقی ساختن تیم ایران هم که همون تیمه سوکر 6 از اونجایی تابلو شده که نکونام رو نوشته negudazen انقد ما میخندیدیم به این که نگو پس مشخصه که سوکر اصن به خودش زحمت نمیده فقط یه کپی پیست از قبلیا میزنه و فقط روی 10 12 تا تیم کار میکنه بازی قفل شدس با 10 بار بازی دیگه همه چیش تکراری شد به نظر من بهترین سوکر سوکر 9 بود بعد از اون جز پسرفت کاری نکرد واسه همین من از 10 رو به فیفا اوردمو دیگه سوکر بازی نکردم اصلا سیر تکاملی نداره که این سری رو بشه پیشرفته سری قبل دونست با این وضعیت اگه موتور برق هم جایی فوکس استفاده کنه فایده نداره :D ولی مجیدی در حد رونالدو غوله :D negudazen تو ایران :))
دیگه داری خیلی بی انصافی میکنی ...

DodgeSuperBee

کاربر سایت
Sep 12, 2013
0
نام
شَمبرلیک
پیراهن تمام تیم های آسیایی درسته و حتی رو لباس سپاهان فارسی نوشته شده . ولی تیمای انگلیسی به جز منچستر یونایتد همون حالتن . اسمای لایسنس نشده و لباس اشتباه و چرت و پرت . ولی مثل همیشه بازیکنا درستن

ای بابا چرا فقط لایسنس منشستر رو میخرن فقد!!

پول بازی اوریج میدیم هیچ ارزشی بره ما قائل نیستن:D

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
ای بابا پس چرا بازیو نمیزارن برای خرید رو Psn ! کسی اطلاعی داره ؟ نکنه اصلا نیاد رو استور یهو , 60 یورو ریختم تو حسابم به باد میرم :-s

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بازی بنظرم با دمو فرق داره و خیلی بهتر و روانتر از دمو شده!
واقعا اولین گام رو برای پیشرفت pes برداشتن! گیم پلی لذت بخشه اما متاسفانه در عین حال سخت هم هست یا شایدم هنوز خو نگرفتم با بازی
چهره ها جالب نیستن خیلی هارو هم اصلا چهره ی پرداخته شده ای ندارن و از همون فیس های آماده استفاده شده
خطا زیاد میشه اما خبری از سوت داور نیست!مهاجما دیر شوت میزنن (تاخیر داره)
در عین اینکه رنگ های بازی شاد شدند ولی بازم رنگ های مرده و بی روح توی بازی هستند و آزار دهنده!
این سیستم قوصی انداختن توپ هم اصلاحا جالب نیست ی جورایی ضایعس که روی زمین این علامتا میان.یاد فیفا های عقب مانده چند سال پیش میوفته آدم
در کل من خیلی خوشم اومد اما جای کار داره خیلی و در کنار فیفا ترجیحم امسالم فیفاست در کنارش برخلاف سالهای پیش سعی میکنم اینم بزنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر