Pro Evolution Soccer 2013 | PS3

vaio12

کاربر سایت
Jul 25, 2011
3
ساخت ستاپ کپی کننده؟

با سلام خدمت ادمین ها و دوستان پارسی زبان عزیز .

دوستان عزیز من می خوام ستاپی درست کنم که مثلاً فایلی با نام Edit.Bin رو از پوشه مسیر سیو بازی خودم به برنامه بدم . بعد برنامه این فایل رو به یک ستاپ تبدیل کنه ، بعد وقتی روی یک سیستمی این ستاپ Run شد ،
ستاپ بصورت اتوماتیک محل سیو بازی رو در سیستم طرف تشخیص بده و بعد اینکه گزینه نصب زده شد محتویات اون فایل با فایل(درون ستاپ،که ساختم) عوض بشه (بطوریکه ویندوز سوال نپرسه که آیا می خواهید این فایل با فایل جدید جایگذاری بشه یا خیر ! )

ممنون می شم کمکی به من بکنید .. می دونم ادمین های محترم با پروژه های سنگین تر و با وقار تری درگیر هستن ولی اینم به نوعی واسه من سنگین هست .

ضمناً اگر مکان نادرستی پست دادم عذر خواهم و از ادمین عزیز می خوام موضوع رو قفل نکنه و به بخش اصلیش انتقالش بده .
موفق و موید باشید .

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دمه مديرا گرم كه تاپيك رو آوردن جزء تاپيك هاي مهم
اما سوال اينجاست چرا اينقدر دير و بعد از 5ماه!!؟؟
وجداني ظلم كردين در حق اين بازي
Sleeping Dogs و Resident Evil 6 و كلي بازي بد ديگه اومدن مهم شدن اما PES رو نياوردين

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
تا قبل از فیفا 9 پی ای اس بازی میکردم ، اوایل هم که فیفا بازی میکردم ، بازم پی ای اس رو بهتر میدونستم ولی این پی ای اس رو که بازی کردم مطمئن شدم پی ای اس قصد پیشرفت نداره ، همش میخواد درجا بزنه ;;)، فکر کنم ورژن بعدی پی ای اس همون فوتبالیست ها باشه :d

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
دوستان سلام من یه مشگل کوچیک دارم..توی قسمت edit چندتا لوگوی تیم هارو میخوام عوض کنم .لوگوهارو از اینترنت دانلود کردم بعد روی فلش مموری ریختمو کپی کردم توی دستگاه بعد در قسمت ادیت تیمها در قسمت لوگوی باشگاه که رفتم عوض کنم ارور میده. در کل توی فیس هم که میخوام یه عکس روی صورت یه بازیکن جایگزین کنم همین ارور میده .لطفا کمکم کنید چرا این پیغام رو میده؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این بازی از تو هاردم پاک شده بود ، میخواستم دانلودش کنم
در حال گشتن سایتا بودم که این به چشم خورد : World Soccer Winning Eleven 2013 !!
دانلودش کردم الان که اجراش کردم ، دقیقا شبیه PES 13 هستش که ؟!! کسی میدونه قضیه این ساکر چیه؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
این بازی از تو هاردم پاک شده بود ، میخواستم دانلودش کنم
در حال گشتن سایتا بودم که این به چشم خورد : World Soccer Winning Eleven 2013 !!
دانلودش کردم الان که اجراش کردم ، دقیقا شبیه PES 13 هستش که ؟!! کسی میدونه قضیه این ساکر چیه؟
مگه میخاستی فرق کنه؟
کلا این دوتا یکی هستن فقط عنوانشون فرق میکنه
WE واسه شرق آسیاست فکر کنم

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
آقا من میخوام آنلاین بازی کنم ولی توی قسمت آنلاین که میرم ازم پسوورد میخواد چیکارش کنم؟چجوری پسووردشو گیر بیارم؟؟؟:(:(:(:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر