Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
دوستان هر پچي كه براي انلاين بازي كردن هستش چند مگه؟

چجوري ميتونم ضربه هاي كاشته رو گل كنم؟
سلام
جالبه شما اینجام این سوالو میپرسی رفیق!!!!!!!!!من که موندم الله ــی!!

اینم برای دوستانی که برای ضربه های آزاد مشکل داشتند بهترین راه ::biggrin1:
1-در فواصل کم :
در فواصل تا حدود 20 الی 25 :برای این جور ضربات برای سمتی که توپ شما قرار داره (سمت چپ یا راست)باید بازیکنی رو که مخالف جهت وایمیسه رو انتخاب کنید(یعنی اگه توپ سمت راست بود چپ پا رو انتخاب کنید اگه چپ بود راست پا رو!:biggrin1:)-بعد از این کار شما باید جهت پایین رو گرفته و مقدار پر کردنتون مقداری از نصف بیشتر پر بشه-در حین ضربه باید جهات راست یا چپ (برای کات دار کردن)رو نگه دارید :biggrin1:!فقط دستتون رو از جهت پایین بر ندارید!:biggrin1:پاس هم اگه وقت کردید بزنید!:biggrin1:اکثر این ضربات گل هست(البته با دقت زیاد)
2-در فواصل حدود 30 الی 35:با اشخاصی نظیر رونالدو:love:،آلوز و ... که مدل شوت هاشون قدرتیه باید جهت بالا رو گرفته و شوت رو مقداری از نصف کم تر پر کنید و بعد جهت راست یا چپ رو بگیرید یا شوت های معمولی بدون اضافه کردن چیزی:biggrin1:
با تشکر و ممنون:smile:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من الان تو ضربه کاشته توپ رو از زیر پای دیوار دفاعی رد میکنم ولی زیاد قدرت نداره چجوری قدرتش رو زیاد کنم؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
آپدیت جدیدی بیرون داده شد.

تاریخ: 30.03.2010
حجم: 22 مگابایت
قیمت: مجانی

شرح:
با نصب این آپدیت تیمهای جاری به روز خواهند شد، همچنین چند توپ جدید و چند کفش فوتبال جدید هم به بازی اضافه خواهند شد که میتوانید آنها را به دلخواه خود انتخاب کنید.

منبع: xbox.com

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
آپدیت جدیدی بیرون داده شد.

تاریخ: 30.03.2010
حجم: 22 مگابایت
قیمت: مجانی

شرح:
با نصب این آپدیت تیمهای جاری به روز خواهند شد، همچنین چند توپ جدید و چند کفش فوتبال جدید هم به بازی اضافه خواهند شد که میتوانید آنها را به دلخواه خود انتخاب کنید.

منبع: xbox.com
سلام
لينك دانلود ؟
چه جوري بريزيم تو كنسول ؟

sl1lm

کاربر سایت
Sep 1, 2008
22
وای پسر هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر حالم گرفته میشه .
از بس این بازیکنا شبیه بوقلمون هستن !!! توپ که گیرشون میاد دمه دروازه سر ضرب نمیتونه بزنه!!! خدا رو شکر مجبور نیستم 60$ بدم واسه یه چنین بازی مسخره ایی
خاک تو سرشون اینم شد بازی !! هی تبلیغ میکردن سلطان فوتبالل داره بر میگرده این بود!!!!!

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,354
نام
مهدی
دوستان خواهش میکنم اگر کسی نحوه نصب پچ , option file رو روی xbox360 بلده به من بگه البته من خودم یه سایت خارجی پیدا کردم که توضیح داده چیکار باید بکنی اما متاسفانه انگلیسیم دیگه اونقدر خوب نسیت که بتونم ترجمش کنم اینم لینکش:
http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=77447

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر