Pro Evolution Soccer 2010 => wii version

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
Pro Evolution Soccer 2010
pro_evolution_soccer_2010_frontcover_large_LVXROER6oAOvjuw.jpg

سازنده : konami
سبک : فوتبال
درجه سنی : +3
تاریخ انتشار : 10 نوامبر 2010
رتبه از گیم اسپات : 8.7

من این بازی را گرفتم .
اول که وارد بازی میشوید بعد از نگاه کردن دمو و ... از شما میخواهد که mii و کشور و تیم مورد علاقه تان را انتخاب کنید . بعد از وارد کردن اطلاعات و ساختن یوزر دو گزینه نمایش داده میشه 1 - new in pro evolution soccer و 2 - played pro evoluion soccer 2009
بعد از اینکه گزینه 1 را انتخاب میکنید به آموزش میره .
اینجا چند تا از آموزش هاش رو مینویسم :
دکمه A : کشیدن و حرکت دادن بازی کن که با خود نانچاک هم میشه این کار رو کرد .
دکمه B : پاس دادن و سانتر کردن
تکان دادن نانچاک در زمان تصاحب توپ : شوت کردن
تکان دادن نانچاک در زمان سانتر توپ : هد زدن
تکان دادن نانچاک در زمانی که توپ برای حریف است : تکل زدن
Z : گرفتن توپ بدون تکل
تکان دادن ریموت و نانچاک در زمان حمله حریف : آفساید گیری !
و ...
top10april10pes.jpg

برای زدن ضربه ازاد هم ریموت رو به جایی که میخواهید ضربه بزنید نگه میدارید و B را میزنید . برای کاد دار کردن شوت باید کمی ریموت رو بچرخونید و بعد ضربه را بزنید .

بعد از این که آموزش ها رو مشاهده کردید مستقیم به MASTER LIGU میروید و در آنجا تیمی رو که انتخاب کردید ( که من Barcelona رو انتخاب کردم ) با بازیکنان master ligu هستند .
شما میتونید برگردید .

شما میتونید با سه حالت بازی کنید :
1 - بازی دوستانه
2 - پتالتی
3 - بازی کردن با Mii

در این نسخه 5 لیگ و 27 زمین فوتبال و 14 توپ وجود داره .

بازی نسبت به نسخه قبلی از نظر گرافیک و گیم پلی خیلی بهتر شده . میشه بازی رو با نانچاک و دسته کلاسیک و ریموت بازی کرد . باز هم مثل نسخه قبل آدم باید کلی بازی کنه تا بتونه چند تا پاس سالم داد ( خیلی پیچیدست ! آدم نمیتونه تصمیم رو به موقع بگیره . البته به مرور زمان عادت میشه کرد ! ) .

تفاوت این بازی با FIFA 10 ( wii ) :
pes خیلی حرفه ای تر و باکلاس تر از فیفا کار شده . تو فیفا بازی خیلی ساده هست و برای هد زدن شما باید وقتی توپ میاد زمانی که توپ سبز میشه دسته رو تکون بدید و اگر به موقع تکون بدید هد میزنه . توی گرفتن توپ توسط دروازه بان هم همینطور ! مثلا اگه طرف از وسط زمین ضربه آزاد بزنه و شما در موقع سبز شدن توپ دسته رو تکون ندید توپ گل میشه . ولی pes از این مسخره بازی ها نداره . مثلا برای شوت زدن دیگه نباید وقتی توپ سبز شد شوت بزنید بلکه با گرفتن نانچاک و نشونه گیری و کاد دادن خیلی حرفه ای تر میتونید شوت بزنید .
از نظر گرافیک هم pes بهتر کار شده .

jkxoou2wqdyuk9oiy6xi.jpg

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من این بازی رو 5 شنبه ی دو هفته ی پیش دانلود کرده بودم.
اصلا قابل مقایسه با فیفا نیست.
هر جفتشون خوبن.
فیفا برای غیر حرفه ای ها مناسب تره.
اما مهم ترین بخش بازی قسمت آنلاینه که تو این تاپیک اصلا حرفی ازش زده نشده!!
واقعا آنلاین بازی کردن با وی خیلی حال میده. اصلا بن و .... تو کارش نیست. راحت بازی کنید و لذت ببرید بدون نگرانی.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
اما مهم ترین بخش بازی قسمت آنلاینه که تو این تاپیک اصلا حرفی ازش زده نشده!!

مگه تو بخش آنلاین گیم پلی عوض می شه ؟!
بازی همونه که به صورت آنلاین هست .

شما هم که یه خط بیشتر توضیح ندادی ! من گفتم چه بخش با اهمیتی رو خوانندگان از دست دادند ! lol

بهتر نیست گیر دادن رو تموم کنی ؟

من این بازی رو 5 شنبه ی دو هفته ی پیش دانلود کرده بودم.

آفرین به تو !

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
خب بگذریم .
من چند بار که بازی کردم خیلی بهم حال داد ! تا الان یه ذره به گیم پلیش عادت کردم .
بازی کردن با این خیلی سخته ! برخلاف بازی های دیگه Wii که با کمترین سابقه بازی میشه راحت بازی کرد این بازی به تمرین زیاد داره .
با گرفتن نانچاک و نشونه گیری و کاد دادن خیلی حرفه ای تر میتونید شوت بزنید .
ویرایش : با گرفتن ریموت و نشونه گیری و کاد دادن خیلی حرفه ای تر میتونید شوت بزنید .

بازی از نسخه های قبلی سر تره . بیشتر تو wii بازی باید با استراتژی باشه ! چون مثل کامپیوترش راحت نمیشه رو زمین مانور داد و پاس های دقیق داد و باید با چیدن ترکیب درست و پاس های صحیح ( آدم قاطی میکنه از بس با این دکمه های محدود میشه کار های زیاد انجام داد ! ) خیلی مهمه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر