Pro Evolution Soccer 2009

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
این دقیقا بخاطر واقعی بودن پرو هست که اسم تیمها رو از کوچه های لندن برداشتن البته تو لیگ انگلیس;)
---------------------------------
فیفا فوتبال تخیلیه؟یعنی فضاییها توش بازی میکنن؟:biggrin1: یا بازیکنها لباس مسترچیف میپوشن میان تو زمین؟
2سال پی درپی هست که با یه باور غلط دارین زندگی میکنین باچه معیاری گیمپلی پرو بهتراز فیفاست؟
البته بهتر از فیفا بود اونم تو نسخه پی سی وگرنه تو کنسول که تفاوت از زمین تا اسمان است
واقعا ادم جکهایی تو این تاپیک میبینه که نمیدونه بخنده یا تعجب کنه:eek:
فیفا فوتبال تخیلیه؟:eek:
ببین گفتم چون خیلی ها با منیجر مد فیفا حال میکنن فک می کنن خیلی شاخ .;)
ولی اصلا اینطور نیست چون که مستر لیگ pes به مراتب سخت تره کسی طرفه این بازی نمیره .
من بالاتر هم گفتم فیفا تکنفره حال میده در منیجر .

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
شما بیا گرافیک فیفا رو با واقعیت مقایسه کن بعد مال pes رو مقایسه بکن.کدوم واقعی تره؟
از نظر گیم پلی اش هم کدوم به واقعیت نزدیک تره؟من خودم قبلا حالم از pes بهم میخورد.و بعد از فیفا 06 وقتی pes رو بازی کردم واقعا به تخیلی بودن فیفا پی بردم.آخه کجای دنیا مثل فیفا فوتبال بازی میکنن.خداییش حرصم میگیره این حرفهای...میشنوم.من اول وقتی همین we 2009 رو بازی کردم از شما بد تر حالم بهم خورد از we .هرجور خواستم از ایراد هاش صرفه نظر کنم نشد.ولی کم کم وقتی بازی کردم دیدم داره تمام ایراد ها برطرف میشه.مثلا وقتی یه گل میزدم تا دو ساعت رو هوا بودم.اینقدر سخت بود ولی کم کم گل زدن مثل آب خوردن شد.وقتی بازی کنا میخواستن سر بزنن خم میشدن.ولی بعد از 10 تا بازی ای که کردم دیگه اونم برطرف شد و خیلی خوب سر میزنن.اول سرعت بازی وحشتناک بود ولی بعدا خوب شد.نمیدونم چرا اینطوری بود ولی همه بعد از چند تا بازی ای که کردم خوب شد.شما هم حتما با دو سه تا بازی کردن داری این نظر رو میدی.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شما بیا گرافیک فیفا رو با واقعیت مقایسه کن بعد مال pes رو مقایسه بکن.کدوم واقعی تره؟
از نظر گیم پلی اش هم کدوم به واقعیت نزدیک تره؟من خودم قبلا حالم از pes بهم میخورد.و بعد از فیفا 06 وقتی pes رو بازی کردم واقعا به تخیلی بودن فیفا پی بردم.آخه کجای دنیا مثل فیفا فوتبال بازی میکنن.خداییش حرصم میگیره این حرفهای...میشنوم.من اول وقتی همین we 2009 رو بازی کردم از شما بد تر حالم بهم خورد از we .هرجور خواستم از ایراد هاش صرفه نظر کنم نشد.ولی کم کم وقتی بازی کردم دیدم داره تمام ایراد ها برطرف میشه.مثلا وقتی یه گل میزدم تا دو ساعت رو هوا بودم.اینقدر سخت بود ولی کم کم گل زدن مثل آب خوردن شد.وقتی بازی کنا میخواستن سر بزنن خم میشدن.ولی بعد از 10 تا بازی ای که کردم دیگه اونم برطرف شد و خیلی خوب سر میزنن.اول سرعت بازی وحشتناک بود ولی بعدا خوب شد.نمیدونم چرا اینطوری بود ولی همه بعد از چند تا بازی ای که کردم خوب شد.شما هم حتما با دو سه تا بازی کردن داری این نظر رو میدی.
برای من هم این اتفاقات افتاد. من که دفعه اول گذاشتمش توی دستگاه 2 تا بازی کردم بعد Cd رو در آوردم و 1 هفته بعد رفتم سراغش و بعد از حدود 15 بازی همه چی دستم اومد.;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
این دقیقا بخاطر واقعی بودن پرو هست که اسم تیمها رو از کوچه های لندن برداشتن البته تو لیگ انگلیس;)
---------------------------------
فیفا فوتبال تخیلیه؟یعنی فضاییها توش بازی میکنن؟:biggrin1: یا بازیکنها لباس مسترچیف میپوشن میان تو زمین؟
2سال پی درپی هست که با یه باور غلط دارین زندگی میکنین باچه معیاری گیمپلی پرو بهتراز فیفاست؟
البته بهتر از فیفا بود اونم تو نسخه پی سی وگرنه تو کنسول که تفاوت از زمین تا اسمان است
واقعا ادم جکهایی تو این تاپیک میبینه که نمیدونه بخنده یا تعجب کنه:eek:
فیفا فوتبال تخیلیه؟:eek:

معراج جان داری ازیت میکنی..!

من هرچی با خودم کلنجار میرم که بدونم روحیت شما ها چی هست که طرفدار فیفا هستین هیچی پیدا نمیکنم.. :confused:

فیفا فقط منو های قشنگ + لیسانس همه تیم ها (آفتاب سازی بوشهر و کلنگ سازی ملایر) رو داره.. بقیه بازیشم تخیله.. (تخیول تو فیفا موج میزنه) :biggrin1:

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589

من هرچی با خودم کلنجار میرم که بدونم روحیت شما ها چی هست که طرفدار فیفا هستین هیچی پیدا نمیکنم.. :confused:

فیفا فقط منو های قشنگ + لیسانس همه تیم ها (آفتاب سازی بوشهر و کلنگ سازی ملایر) رو داره.. بقیه بازیشم تخیله.. (تخیول تو فیفا موج میزنه) :biggrin1:
کاملا موافقم دمت گرم . :cheesygri
اون تیکه بوشهر و ملایر خیلی خوب اومدی :laughing::laughing::laughing::laughing:

whistle song

کاربر سایت
Dec 24, 2008
137
مقایسه فیفا و پرو :
گرافیک:
بدون هیچگونه حرفی فیفا خیلی بهتر عمل کرده و عمق نورپردازی و بافتهای بازی نشونه پیشرفت این بازی در قیاس با پرو هست.
پرو هم که فقط یه مقداری به پیشرفتهای سطحی در این بخش قانع شده.
صداگذاری:
اگر صدای مسخره توپ در پرو رو فاکتو بگیریم تفاوت چندانی ندارند فقط یه مقداری صدای تماشاگران در فیفا با اغراق هست که انگار وسط میدون جنگی.
انیمیشن:
فیفا گل کاشته یعنی در این بخش واقعا گل کاشته ولی پرو همون سیستم ابتداییشو به کار گرفته که واقعا جایه ناامیدی داره.
فیزیک:
به طور حتم بازهم فیفا در این بخش بسیار از رقیبش پیشه و فقط کافیه حرکت شونه به شونهء دو بازیکن رو ببینید تا متوجه بشید.
هوش مصنوعی:
در این بخش پرو خیلی بهتر از فیفا عمل کرده وفقط کافیه به دروازه بانهای فیفا یه نگاه بندارید تا عمق فاجعه رو ببینید.
گیم پلی:
البته مواردی چون هوش مصنوعی و فیزیک که در بالا ذکر شد بخشی از گیم پلی هست ولی در اینجا جزییتر بررسی میکنیم:
فیفا:هنوز مشکل حرکت توپ با زمین در این بازی وجود داره و متاسفانه با پیشرفتهای بسیاری که در این زمینه انجام دادن بازهم حرکت طبیعیه توپ روی زمین مختص پرو هست.
هیچ منطقی در بازی برای اینکه بدونی سانترها در این بازی چرا این شکلی هست وجود نداره.بازیکن در بدترین حالت ممکن بهترین سانتر ممکن رو انجام میده.
دفاع کن بعدش با یه ضد حمله به راحتی گل بزن.این مشکل واقعا مشکل بزرگیه چون من با همین روش با منچستر در سخترین درجه 3تا به چلسی زدم. تا اونجایی که نیم فصل با 8امتیاز اختلاف در صدر بودم و بعدش لیگ رو بیخیال شدم.
پاسهای L1,Y به راحتی اب خوردن قابل استفادست مخصوصا توسط کامپیوتر که هروقت کم میاره یا یک سانتر عجیب میکنه یا از این پاسهای تخیلی میندازه.البته در سیستم 4-5-1 خیلی راحتتر میشه.با همین روش با تیم بایر مونیخ 9نفره 2-0 یوونتوس رو بردم.
زجراورترین قسمنش هم سرعت مهاجمها پس از پشت سرگذاشتن مدافع اخر هست که اگر مهاجمت کند هم باشه عین فشفشه میدوه و یک مدافع با سرعت بالا به گردشم نمیرسه (با همین روش طی نیم فصل با رونالدو 29 تا گل زدم.)
پرو:همونطور که گفتم حرکت روون نوپ روی زمین مختص این بازی هست ولی مشکلش اینه که این حرکت زیادی خطی و از پیش تعیین شدست.
حرکت از کناره ها و خالی شدن کناره ها در پرو هنوز هم مشکل بزرگیه.
با سرتوپ زدن به راحتی مدافع حریف جا میمونه.
شوتها یه کم فانتزیه ولی نسبت به شماره پیشش خیلی بهتره.
در مجموع من فکر میکنم اگر پرو مقداری از نظر بصری و مقداری هم در گیم پلیش یشرفت بیشتری حاصل میکرد فیفا باید باز هم دنباله پرو میدوید ولی پیشرفتهای بصری فیفا و گیم پلیش این رقابت رو بیشتر کرده.ولی هنوز هم فکر میکنم اگر فقط مقداری پرو از حالت فانتزیه خودش فاصله بگیره فوتبال برتر میمونه.
یا حق

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان

من که کاملا با شما مخالف هستم ولی این جا جاش نیشت که این دو بازی رو با هم مقایسه کنیم ولی همه فوتبال دوستان( به جز افراد متعصب ) میگن که این نسخه FIFA از PES بهتر بوده و من هم با هاشون موافقم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
كاربر whistle song شما ديگه داري از حد ميگذروني. بيش از 10 بار يه شما تذكر داده شده كه FIFA و PES رو با هم مقايسه نكنيد. از اين پست به بعد كسي مقايسه كنه منتظر عواقبشم باشه. هر كي سليقه اي داره يكي PES بازي مي كنه يكي FIFA. نيازي نيست عقيدتون به هم تحميل كنيد.

devil god

کاربر سایت
Dec 26, 2008
25
نام
پدرام
من هنوز PES2009 نگرفتم :( اما دیدم این مطلب به درد تاپیک شما میخوره گفتم براتون بنویسم حالا اگه تکراری هست به بزرگی خودتون ببخشید چون جستجو کردم اما چنین مطلبی ندیدم .

کونامی اعلام کرد که آپدیت جدید PES 2009 بخاطر منطبق بودن با پایان January transfer ،window در پایان February بصورت free قابل دانلود خواهد بود.
آپدیت شامل:
نقل و انتقالاتی که در January 2009 انجام شده ، آپدیت کردن دقیق باشگاه ها. همچنین آپدیت کردن ویژگی های بازیکن های رایج و نزدیک تر کردن سطح عملکرد آنها به عملکرد real life. بالاتر از همه شما می توانید بازیکن های بیشتری رو ببینید از آنجایی که کونامی تقریبا 200 بازیکن جدید را به roster اضافه کرده است.
کمپانی اعلام کرده که می توانید منتظر دانلودهای "هیجان آور" بعدی در این سال نیز باشید.
:smile:

whistle song

کاربر سایت
Dec 24, 2008
137
كاربر whistle song شما ديگه داري از حد ميگذروني. بيش از 10 بار يه شما تذكر داده شده كه FIFA و PES رو با هم مقايسه نكنيد. از اين پست به بعد كسي مقايسه كنه منتظر عواقبشم باشه. هر كي سليقه اي داره يكي PES بازي مي كنه يكي FIFA. نيازي نيست عقيدتون به هم تحميل كنيد.
من اصلا با کسی کلکل کردم؟فقط نقاط ضعف و قوت 2تاشون رو نوشتم. من نمیدونم چرا این سایت به این چیزا حساسیت داره:confused:
یا حق

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
من هنوز PES2009 نگرفتم :( اما دیدم این مطلب به درد تاپیک شما میخوره گفتم براتون بنویسم حالا اگه تکراری هست به بزرگی خودتون ببخشید چون جستجو کردم اما چنین مطلبی ندیدم .

کونامی اعلام کرد که آپدیت جدید PES 2009 بخاطر منطبق بودن با پایان January transfer ،window در پایان February بصورت free قابل دانلود خواهد بود.
آپدیت شامل:
نقل و انتقالاتی که در January 2009 انجام شده ، آپدیت کردن دقیق باشگاه ها. همچنین آپدیت کردن ویژگی های بازیکن های رایج و نزدیک تر کردن سطح عملکرد آنها به عملکرد real life. بالاتر از همه شما می توانید بازیکن های بیشتری رو ببینید از آنجایی که کونامی تقریبا 200 بازیکن جدید را به roster اضافه کرده است.
کمپانی اعلام کرده که می توانید منتظر دانلودهای "هیجان آور" بعدی در این سال نیز باشید.
:smile:
ایول دمت گرم شادم کردی این مطلب رو نشنیده بودم .

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
برای من هم این اتفاقات افتاد. من که دفعه اول گذاشتمش توی دستگاه 2 تا بازی کردم بعد Cd رو در آوردم و 1 هفته بعد رفتم سراغش و بعد از حدود 15 بازی همه چی دستم اومد.;)
ایول واسه یکی دیگه هم پیش اومده:biggrin1:نمیدونی واسه چیه؟من که هر وقت pes گرفتم اینطوری میشد.ولی تو این شماره جدیده خیلی 3 شده بود.ولی خدا رو شکر خوب شد.:love:
بعد این آپدیت رو از کجا گیر بیاریم؟تو لایو میزارن؟:((اگه تو لایو باشه نمیشه کسی دان کنه بعد بریزه رو سیدی بده من منم آپ کنم؟این ای دی اس ال لعنتی نمیاد:mad:
این ترکیبا چی شد نوید.مال یوونتوس رو هم میتونی بزار.

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
ایول واسه یکی دیگه هم پیش اومده:biggrin1:نمیدونی واسه چیه؟من که هر وقت pes گرفتم اینطوری میشد.ولی تو این شماره جدیده خیلی 3 شده بود.ولی خدا رو شکر خوب شد.:love:
بعد این آپدیت رو از کجا گیر بیاریم؟تو لایو میزارن؟:((اگه تو لایو باشه نمیشه کسی دان کنه بعد بریزه رو سیدی بده من منم آپ کنم؟این ای دی اس ال لعنتی نمیاد:mad:
تا یکشنبه حتما میگذارم .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین

فکر نکنم اینجوری باشه... حتما خیال کردین.. شاید درجه سختی بازی رو تغیر دادین که اینجوری شده..

در مورد سئوال دوم هم گم که معمولا فقط برای لایو میاد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر