Multi Platform Prince of Persia: The Lost Crown

908298-summer-game-fest-ubisoft-devoile-prince-of-persia-the-lost-crown-le-retour-inattendu-de...jpg

Prince of Persia: The Lost Crown

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker, Mentrix

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

- ما در این بازی نقش قهرمانی جدید به نام سارگون را ایفا خواهیم کرد که یکی از اعضای جوان گارد جاویدان است. سارگون باید برای نجات شاهزاده غسان ربوده شده به همراه برادران خود به شهر نفرین شده کوه قاف سفر کند.

- این بازی در Summer Game Fest 2023 معرفی شد. معرفی این اثر به معنای لغو شدن نسخه Remake شن‌های زمان نمی‌باشد و این عنوان هنوز در حال طی کردن مراحل توسعه خود است.

- این عنوان یک اثر سایداسکرولر دو و نیم بعدی ماجراجویی است که به مدت چهار سال توسط سازندگان سری Rayman‌ در دست توسعه بوده است.

- کارگردان بازی عنوان کرده است که آن‌ها از افسانه‌های ایرانی در خلق این اثر الهامات زیادی گرفته‌اند.

- این بازی اولین عنوان یوبی‌سافت است که به صورت رسمی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

تصاویر:

آخرین ویرایش:

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,513
نام
Nightwing
چقدر خوب بود دمو ٬ بازی از چیزی که انتظار داشتیم هممون خیلی خیلی بهتر از آب درومده ٬ و اما لذت بخش ترین بخشش دوبله و منوی فارسی :x فقط تصور کنید چقدر بیشتر از گیم لذت میبردیم اگه همه بازی ها اینطوری بود...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,067
نام
سهند
دمو عالی بود عشق کردم باهاش ترکیب صدای فارسی با رابط کاربری انگلیسی بهترین ترکیب چون دیدم تو منوی pause بعضی نوشته های فارسی رو چپکی ( برعکس) نوشته بود البته احتمالا در ورژن اصلی برطرف میشه. حس میکنم این فرمول فروش اسکین های ده دلاری مثل میراژ قراره روی این بازی هم پیاده بشه هرچند خدارو شکر فعلا خبری نیست.
آقایون پایرت باز و هکر و کرکر ایرانی :D
لطفا به این بازی رحم کنید و حدالامکان روی هر پلتفرمی که هستید قانونی تهیه اش کنید.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,887
نام
مهراد
دوستان دمو کجا تموم میشه؟ چون من وارد شهر بالا دستی شدم بخشی که اون تله ها هستن و رد میشی تهش یه صندوقچه هست، دیگه هر طرف میری راهی نیس!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,067
نام
سهند
دوستان دمو کجا تموم میشه؟ چون من وارد شهر بالا دستی شدم بخشی که اون تله ها هستن و رد میشی تهش یه صندوقچه هست، دیگه هر طرف میری راهی نیس!
به اون باس که تنش اش شیره می‌رسی تموم میشه . قشنگ بگردی راهو پیدا می‌کنی

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
بازی قفل دوونو داره ؟
صد البته یوبی فقط روی عمه ش قفل نذاشته

نسخه سوییچ دیدم گرافیکش تقریبا هیچ فرقی با PS5 نداشت خوشبختانه البته درست ویدیو مقایسه ای نگاه نکردم اما تا جایی که دیدمش فرق خاصی نداشت

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,000
نام
شیخ صدرا
تا اينجا كه دمو نشون داد خوب بود بد نبود.
يكم كنترل بازى گاهى گيج ميزد و مبارزات سيكيم خيارى پيش ميرفت (هر چند كامبت خاصى نشون ندادن تو دمو).
دوبله فارسيشون خيلى خوب بود ولى منو هاى فارسى يجورى بود،ترجمه روانى نداشت.

در مجموع بد نبود ولى به نظرم اونقدم واو نبود :D

• Like
Reactions: FERYGAMER and jdepp

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نسخه سوییچ دیدم گرافیکش تقریبا هیچ فرقی با PS5 نداشت خوشبختانه البته درست ویدیو مقایسه ای نگاه نکردم اما تا جایی که دیدمش فرق خاصی نداشت
نسخه سوئیچ reflection‌ نداره، سایه‌هاش رزولوشن پایین تری دارن، و از نظر ترکیب رنگ هم توی سوئیچ lite و V1 و V2 از PS5 عقب می افته (توی نسخه oled و به لطف vivid colors میاد جلو البته از این نظر). روی TV و در هر مدل، رنگ‌های سوئیچ در مقابل PS5 و XSX حرفی برای گفتن ندارن.
اما چون بازی ۲ بعدی، متروئیدوانیا و سایداسکرولر هست، بهترین مدل بازی کردنش handheld هست و از نظر من بهترین پلتفرم هدف هم همون سوئیچ محسوب میشه.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
نسخه سوئیچ reflection‌ نداره، سایه‌هاش رزولوشن پایین تری دارن، و از نظر ترکیب رنگ هم توی سوئیچ lite و V1 و V2 از PS5 عقب می افته (توی نسخه oled و به لطف vivid colors میاد جلو البته از این نظر). روی TV و در هر مدل، رنگ‌های سوئیچ در مقابل PS5 و XSX حرفی برای گفتن ندارن.
اما چون بازی ۲ بعدی، متروئیدوانیا و سایداسکرولر هست، بهترین مدل بازی کردنش handheld هست و از نظر من بهترین پلتفرم هدف هم همون سوئیچ محسوب میشه.
من منظورم با شبیه ساز بود یعنی چون قفل داره می تونن همه بازی کنن
البته خودم به تازگی سوییچ خریدم اما منظورم کلی بود
من سونیک اخریه هم روش رفتم چون قفل داشتم اما اون گرافیکش واضح پایین تر بود این خیلی بهتر پورت شده

• Like
Reactions: pouria.sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر