PowerUp Heroes | Kinect

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا من Boss fighte بازی موندم! Rage ام تموم شد این موند:D
خیلی قویه عرقم درومد.البته فقط 2بار مبارزه کردم
کسی هست رد کرده باشه؟

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
بچه ها یه مشکلی دارم. مثلاً با برادرم DC2 که دو نفره بازی میکنیم جفتمون میتونیم پروفایل خودمون رو انتخاب کنیم. ولی توی این فقط نفر اولی که با پروفایل خودش وارد بازی شده رو میشناسه و وقتی دونفره میخوایم بازی کنیم نفر دوم رو به عنوان مهمان میشناسه و حتی انتخاب Suit های اون رو من باید انجام بدم. چیکار کنم که اونم بتونه با پروفایل و آواتار خودش بازی کنه و امتیاز هایی که میگیره توی سیوش ثبت بشه؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بچه ها یه مشکلی دارم. مثلاً با برادرم DC2 که دو نفره بازی میکنیم جفتمون میتونیم پروفایل خودمون رو انتخاب کنیم. ولی توی این فقط نفر اولی که با پروفایل خودش وارد بازی شده رو میشناسه و وقتی دونفره میخوایم بازی کنیم نفر دوم رو به عنوان مهمان میشناسه و حتی انتخاب Suit های اون رو من باید انجام بدم. چیکار کنم که اونم بتونه با پروفایل و آواتار خودش بازی کنه و امتیاز هایی که میگیره توی سیوش ثبت بشه؟
رفیق من coop بازی کردم با دوستام ولی اینکه هرکی با پروفایل خودش باید زیاد دقت نکردم میشه یا نه اگر میبینی گزینه ی اضافه ایی نداره احتمالا شاید نشه! اما مطمئن نیستم.ولی باز اگه چشمم خورد بهت میگم
ما که بازی میکردم من آدم و انتخاب میکردم بعد نفر دوم میومد جلو واسه انتخاب آدمش فقط مینوشت Player2 ندیدم sing in داشته باشه حالا یا واقعا نداره یا من دقت نکردم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر