Portal 2 | PC

portal2_coop.jpg

valve Software
Sci-Fi First-Person Shooter
Release: Apr 19, 2011​

حتما همه نسخه ی اول رو به یاد دارید !
یکی از خلاقانه ترین عناوین تاریخ که سال 2007 در قالب پک حیرت انگیز Orange Box همه را شکه کرد!

حالا valve با شماره ی 2 برگشته که با توجه به شواهد موجود یک عنوان فوقالعاده وسیع با یک خط داستانی قوی خواهد بود.

گلادوس را که به یاد دارید دشمن اصلی شما در شماره ی قبل که از دید IGN بهترین شخصیت منفی تاریخ هم هست.
ببینید انبار دیگر با چه شخصیت پردازی هایی طرف خواهیم بود!

اگر شایعات حقیقت داشته باشد خط داستانی بازی بسط دهنده و توضیح دهنده ی وقایع HL2
نیز خواهد بود .

ما بی صبرانه منتظریم تا در سال 2011 از شاهکار VAVLE لذت ببریم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
سلام ...

من اینجا گیر کردم ... لطفاً رهنمایی کنید !

از این فضای بیرونی متنفرم !

خوب توضیح برای عکس :d اونجاهایی که ابی کردم باید رنگ ابی بریزی که بتونی پرش کنی البته اشتباه نکنی ها دور لوله هم ابی کشیدم :d یعنی از اونجا رنگ میاد
یه دایره مایل به زرد هست و یک سبز رنگ که از داخلش خط ابی قرمز میاد خط ابی قرمز منظورم این هست که الان توی عکس تو که کوچک هست یکم جلوتر باید بازهم رنگ ابی بریزی و در اخر طرف سمت چپ که یه فلش قرمز کشیدم باید زیر پاهات یه portal درست کنی که رنگ دایره مایل به زرد هست بپری داخلش و اونجایی که یک دایره سبز کشیدم بیای بیرون و میگم بازه هم باید جلوی فلش قرمز و ابی باید رنگ بریزی و در اخر یه پرش بلند و یایان مرحله :d

• Like
Reactions: M8CRX

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد

خوب توضیح برای عکس :d اونجاهایی که ابی کردم باید رنگ ابی بریزی که بتونی پرش کنی البته اشتباه نکنی ها دور لوله هم ابی کشیدم :d یعنی از اونجا رنگ میاد
یه دایره مایل به زرد هست و یک سبز رنگ که از داخلش خط ابی قرمز میاد خط ابی قرمز منظورم این هست که الان توی عکس تو که کوچک هست یکم جلوتر باید بازهم رنگ ابی بریزی و در اخر طرف سمت چپ که یه فلش قرمز کشیدم باید زیر پاهات یه portal درست کنی که رنگ دایره مایل به زرد هست بپری داخلش و اونجایی که یک دایره سبز کشیدم بیای بیرون و میگم بازه هم باید جلوی فلش قرمز و ابی باید رنگ بریزی و در اخر یه پرش بلند و یایان مرحله :d

بابت راهنمایی ممنون ... ولی به جون خودم اصلاً مفهمو نیست ! واقعاً مفهوم نیست ، الان من فقط فهمیدم که یه جوری باید از ژله آبی روی جاهای دیگه استفاده کنم ... همین ! چطوریشو نفهمیدم !

راستی توجه کنی من از جایی عکس گرفتم که فقط زمانی ممکن بوده که به اونجا برسم و بتونم از اون زاویه عکس بگریم ، یعنی اون پورتال هایی که گفتی رو درست کرده بودم ... ولی مشکلم همین چگونگی استفاده از ژله آبی روی سطوح دیگه ست !

بازم ممنون ...

......................................................................

ویرایش : متوجه شدم باید چکار کنم ... مشکل این بود که چندبار که سعی کردم زیر اون قطره بزرگ ژله پورتال درست کنم ، بخاطر نشونه گیری اشتباه پرتال درست نمیشد ، منم فکر کردم راه دیگه ای داره ... خلاصه ، گرفتم !

آخرین ویرایش:

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
بابت راهنمایی ممنون ... ولی به جون خودم اصلاً مفهمو نیست ! واقعاً مفهوم نیست ، الان من فقط فهمیدم که یه جوری باید از ژله آبی روی جاهای دیگه استفاده کنم ... همین ! چطوریشو نفهمیدم !

راستی توجه کنی من از جایی عکس گرفتم که فقط زمانی ممکن بوده که به اونجا برسم و بتونم از اون زاویه عکس بگریم ، یعنی اون پورتال هایی که گفتی رو درست کرده بودم ... ولی مشکلم همین چگونگی استفاده از ژله آبی روی سطوح دیگه ست !

بازم ممنون ...

......................................................................

ویرایش : متوجه شدم باید چکار کنم ... مشکل این بود که چندبار که سعی کردم زیر اون قطره بزرگ ژله پورتال درست کنم ، بخاطر نشونه گیری اشتباه پرتال درست نمیشد ، منم فکر کردم راه دیگه ای داره ... خلاصه ، گرفتم !
اولین کاری باید بکنی اینه که زیر جایی که ازش ژل ابی میاد یه پرتال درست کنی , بعد پرتال دیگر رو روی شماره ی 1 و 2و 3 و 4 درست کن که جاهایی که میخوایم رو ابی کنیم(پرتال 3 رو که درست کردی , بعد از یه مدت بندش که ژلی که روی هوا هست اونجا رو ابی کنه)(برای پرتال درست کردن روی نقطه ی 4 هم باید با پرش روی ژل ابی خودت رو به اونجا برسونی و پرتال رو بسازی)
الان یه پرتال 4 و یه پرتال 5 رو بساز و از اون الا بپر توی پرتال 5 تا از پرتال 4 بزنی بیرون و روی اون ژل ابی که تو عکس دوم مشخص کردم بیفتی . . . تمومه . . . ;)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
کسی میدونه چه طوری CO-OP بازی کنیم..؟

وقتی میرم توش وصل نمیشه ارور میده

من با نسخه ی اصل بدون مشکل بازی میکنم ، برای نسخه ی کپی باید بری تو بخش مالتی پلیر تا راهنماییت کنند

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این بازی زیبا هم بالاخره تموم شد - به جرات میتونم بگم که تا این لحظه, لقب بهترین بازی فکری سال, برازنده ی این بازیه. پازل های متنوع و درگیر کننده ی بهمراه یک داستان ساده اما پر محتوا. داستانی که نشون میده, رسیدن به قدرت, میتونه انسانیت رو از هر انسانی بگیره.
نمره ی من به بازی: 8.5

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
سلام
من یک جا گیر کردم
وقتی از توی لوله همراه با اون سیب زمینی می افتم پایین و نشون می ده یک کبوتر اونو می بره ولی بعدش من نمی تونم هیچ کاری بکنم ؟

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام
من یک جا گیر کردم
وقتی از توی لوله همراه با اون سیب زمینی می افتم پایین و نشون می ده یک کبوتر اونو می بره ولی بعدش من نمی تونم هیچ کاری بکنم ؟
همون راهي كه جلوت هست رو بگير برو . . . تا برسي به يه ديواري كه بتوني روش پرتال درست كني . . . اونجا يه پرتال بساز، يه دونه هم اون طرف توري سيمي . . .اميدوارم متوجه شده باشي، پيدا كردن جاهايي كه بايد پرتال بسازي توي اين مرحله يه خورده سخته:d

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
همون راهي كه جلوت هست رو بگير برو . . . تا برسي به يه ديواري كه بتوني روش پرتال درست كني . . . اونجا يه پرتال بساز، يه دونه هم اون طرف توري سيمي . . .اميدوارم متوجه شده باشي، پيدا كردن جاهايي كه بايد پرتال بسازي توي اين مرحله يه خورده سخته:d
انگاری آخرش رو نخوندی
گفتم که یک دفعه بازی ایست قلبی می کنه
نمی تونم هیچ کاری بکنم فقط یک جرقه می بینم و آبی که از زیر پام رد میشه
جالب این جاست که صفحه متحرکه ( همون آبه ) ولی من نمی تونم کاری بکنم

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
انگاری آخرش رو نخوندی
گفتم که یک دفعه بازی ایست قلبی می کنه
نمی تونم هیچ کاری بکنم فقط یک جرقه می بینم و آبی که از زیر پام رد میشه
جالب این جاست که صفحه متحرکه ( همون آبه ) ولی من نمی تونم کاری بکنم
اگه بازيت يهو گير ميكنه احتمالن مشكل از كركته! كرك ديگه اي رو امتحان كردي؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر