PlayStation Plus

pouyan.rz

کاربر سایت
Apr 3, 2021
37
Children of morta :D
جدا خیلی خوبه
عجب چیزیه این بازی خیلی کیف کردم😁 خیلی مدت بود میخواستم برم سمتش ولی همواره فکر میکردم اونقدر چیز جالبی نباشه ولی دم بچه ها گرم😁🤘 منو فارسی و نریشن های فارسی شدیداً میچسبه...
گیم پلی و گرافیک هنری بازی خیلی خیلی خوبه

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
534
نام
Mehrdad
نیو 1 نسخه ps4 رو تموم کردم ولی این کالکشن نسخه فایو رو گذاشتم بوقتش
هالو نایت طولانی هست؟
هالو نایت اگر بخوای فقط خط اصلی داستان رو بری خیلی زمان نمیبره
ولی اگر بخوای بازی رو ۱۰۰ درصد تکمیل کنی میتونم به استناد سایت چقدر طول می‌کشه بگم که بالغ بر ۶۰ ساعت زمان میبره

Attachments

• Screenshot_20230331-135144.png
    Screenshot_20230331-135144.png
    77.2 KB · مشاهده: 21
  • Like
Reactions: blak

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
534
نام
Mehrdad
دوستان بازی Hollow Knight سبکش سولز لایک هست؟
پلتش وقت گیر و سخت هست؟
حقیقتش اعصابم نسبت به پارسال که الدن رینگ رو پلت کردم خیلی ضعیفتر شده
نیو کالکشن رو دارم ولی فعلا قصد بازی کردنش رو ندارم بخاطر همین اعصابم, میخوام بازیهای ایندی رو برم که خیلی وقت گیر و سخت هم نباشن
اگر اعصاب نداری پیشنهاد میکنم سمت hollow knight نری
چون هم زمانبره و هم اینکه بازی سختی هست
از منظر تروفی امتیاز ۸ از ۱۰ در سایتهای راهنما داره
یعنی اینکه بازی بسیار سختی هست برای پلات کردن
و اون هم فقط به خاطر یک تروفی که باید کل باس های بازی از ابتدا تا انتها بدون توقف شکست بدی که تعدادشون بیشتر از ۳۰ تا هست البته دقیقا نمی‌دونم چنتا باس داره ولی همین حدوده
زیاد تو زمینه پیشنهاد دادن خوب نیستم ولی بر اساس تجربه خودم اگر دوست داری برو بازی steamworld dig 2 رو تجربه کن برای من که خیلی لذت بخش و دوست داشتنی و هم چنین آرامش بخش بود
البته نمی‌دونم داخل پلی استیشن پلاس هست یا نه

آخرین ویرایش:

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
دوستانی که اشتراک پریمیوم استفاده کردند،چند تا سوال داشتم :
۱-همه بازی های عرضه شده برای ps4 تا به الان، در هر زمانی در این اشتراک قابل دانلود و بازی هست؟
۲- یا هر ماه تعدادی بازی مشخص برای دانلود از طرف سونی اعلام میشه؟
۳-اچیومنت ها و تروفی هایی که تو بازی به دست میاریم،پس از پایان اعتبار اشتراک ،همچنان روی اکانت خودمون باقی می مونه؟(در صورتی که اشتراک خریداری شده کامل با ظرفیت 2 باشه)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
به اینجایی که ازش پلاس گرفته بودم چندوقت پیش پیام دادم بخوام تمدید کنم همین اکانتو تمدید میکنی گفت آره
دیروز پیام دادم میگم تمدید میکنی میگه نه
حواستون باشه از هرجا میگیرید بنظرم از اولش طی کنید اگه این مورد براتون مهمه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,918
نام
malek
به اینجایی که ازش پلاس گرفته بودم چندوقت پیش پیام دادم بخوام تمدید کنم همین اکانتو تمدید میکنی گفت آره
دیروز پیام دادم میگم تمدید میکنی میگه نه
حواستون باشه از هرجا میگیرید بنظرم از اولش طی کنید اگه این مورد براتون مهمه
خب خودت میگی از اول بهش گفته بودم و اوکی داده بود.پس میشه گفت از یه جای خیلی معتبر طی کنید.اسم کانالش رو هم بگی فکر نکنم مشکلی داشته باشه

xblack

کاربر سایت
Nov 30, 2014
20
سلام دوستان گیمر
بعد از حدود 10 سال میخام با ps5 به دنیای گیم دوباره برگردم چنتا سوال داشتم منت میزارین پاسخ بدین
میخام اکانت پلاس پریمیوم بخرم ریجن ترکیه ظرفیت کامل و قانونی
1. تفاوت خاصی بین ریجن ترکیه یا امریکا هست؟ (تفاوت قیمت یک ساله نزدیک 2 برابر هست)
2. بیشتر فروشنده ها نوشتن که مشخصات اکانت ترکیه شخصی خودم (یوزر و رمز و بکاپ تایید 2مرحله ای) وارد کنم واسه خرید ایا این کار امن هست ؟
2.1: یه تعداد فروشنده هم مشخصات اکانت یوزر و رمز میفرستن؟
3. میتونم با همون اکانتی که روش پلاس هست بازی کنم؟ یا بهتره یه اکانت دیگه درست کنم و پلاس شیر کنم؟
4. برای اینکه خرید مطمعنی داشته باشم و سرم کلاه نره حواسم به چه چیزهایی باشه؟
5. و در اخر اگر فروشنده متعهد و مطمئن میشناسید که کد ریدم پلاس مستقیم بفروشه ممنون میشم معرفی کنید

ارادتمند شما :Rose:

• Like
Reactions: ariamehr1111

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
دوستانی که اشتراک پریمیوم استفاده کردند،چند تا سوال داشتم :
۱-همه بازی های عرضه شده برای ps4 تا به الان، در هر زمانی در این اشتراک قابل دانلود و بازی هست؟
۲- یا هر ماه تعدادی بازی مشخص برای دانلود از طرف سونی اعلام میشه؟
۳-اچیومنت ها و تروفی هایی که تو بازی به دست میاریم،پس از پایان اعتبار اشتراک ،همچنان روی اکانت خودمون باقی می مونه؟(در صورتی که اشتراک خریداری شده کامل با ظرفیت 2 باشه)
اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر