PlayStation Plus

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
نه دیگه :D essential هست برای خودم. یا باید همینو که ۱ سال دارم already یک سالم بزارم روش بشه ۲ سال
یا این ۱ سال باقی مونده رو به extra تبدیل کنم
بدون شک اکسترا بگیر کلی گیم داره برای یکی مثل خودم که عشق گیم ایندی ام بهشته برام :D و گیمای دیگه

• Love
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,501
نام
Nightwing
بدون شک اکسترا بگیر کلی گیم داره برای یکی مثل خودم که عشق گیم ایندی ام بهشته برام :D و گیمای دیگه
به حرفت گوش کردم و واقعا عالیه خیلی کالکشن خفنی داره
پرمیوم که بازی های ps1 هم داره قابل دانلودن؟ یا اونم مثل ps now استریم باید کرد؟

• Like
Reactions: porfesor

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
به حرفت گوش کردم و واقعا عالیه خیلی کالکشن خفنی داره
پرمیوم که بازی های ps1 هم داره قابل دانلودن؟ یا اونم مثل ps now استریم باید کرد؟
ps1 قابل دانلودن اما خیلی قدیمین فوقش ۱۰ دقیقه بتونی تحمل کنی بگی یادش بخیر :D

Captain Tsubasa

کاربر سایت
Jan 2, 2008
156
یه سوال؟ همه بازی هایی که ماهانه میاد رو سرویس میشه به لایبرری اضافه کرد که همیشه داشته باشیم؟
تو بلک فرایدی پرمیوم ریجن ترکیه هم تخفیف خورده؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
یه سوال؟ همه بازی هایی که ماهانه میاد رو سرویس میشه به لایبرری اضافه کرد که همیشه داشته باشیم؟
تو بلک فرایدی پرمیوم ریجن ترکیه هم تخفیف خورده؟
بازیای اسنشال اوایل هرماه میاد که اضاف کنی برای همیشه تا وقتی که پلاس داشته باشی داریش.

بازیای اکسترا اواسط هرماه برای مدت محدودی ،شیاد تا یسال بستگی به قرارداد شرکت داره چه مدت باشه،که موقتی هستن و بعد از از سرویس حذف میشن و باید گیم بخری

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
جای دیویژن ۲ همون گوست ریکان بریک‌پوینت بزنید فرق زیادی ندارن فقط اون تو محیط شهریه این یکی جنگلی. البته وسیله نقلیه هم توی گوست ریکان هست.
بازی Chorus و Onee Chanbara Origin هم خوبن.

• Like
Reactions: Destro and ezio252

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,756
نام
علی
جای دیویژن ۲ همون گوست ریکان بریک‌پوینت بزنید فرق زیادی ندارن فقط اون تو محیط شهریه این یکی جنگلی. البته وسیله نقلیه هم توی گوست ریکان هست.
بازی Chorus و Onee Chanbara Origin هم خوبن.
به عنوان کسی که هر دو بازی رو رفتم و دیویژن رو حدود ۴_۵ هزار ساعت پلی دادم میگم اگه با مشکلات شیلترینگ دیویژن کنار بیاین خیلی سرتر و پر محتوا تر و درگیر کننده تر از گوست هست😁
البته تحربه بازی وقتی جادویی میشه که تیم داشته باشین
بنظرم دیویژن بهترین و کامل ترین گیم پلی رو تو بازی های شوتر سوم شخص داره

• Like
Reactions: Sorcerer 17

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر