PlayStation Plus

sorenphoto

کاربر سایت
Sep 14, 2008
66
سلام. دوستان من دسترسی به اکثر بازیها به صورت فیزیکی دارم و به بازی دیجیتالی نیاز ندارم.
1--خواستم بدونم این پلاس های هکی که میفروشن سالی 20 تومن، کار میکنه؟؟؟
2-- بن نمیشیم ؟؟ اگه بن بشم اکانتم بن میشه ؟ یا دستگاه ؟
3-- اگه من اکانت رو پرایمری کنم، صاحب اکانت پلاس اش قطع میشه ؟؟ اون بدبخت کلن چه ضرری میکنه ؟؟ چون من قبلش باید deactive all بزنم دیگه..

هر کسی یه چیزی میگه و تو اینترنت هم جواب دقیقی داده نشده...
فقط من برای پلاس اکانت میخوام، و نمی خوام بازی دیجیتالی بگیرم.

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
292
نام
محمد رضا
سلام. دوستان من دسترسی به اکثر بازیها به صورت فیزیکی دارم و به بازی دیجیتالی نیاز ندارم.
1--خواستم بدونم این پلاس های هکی که میفروشن سالی 20 تومن، کار میکنه؟؟؟
2-- بن نمیشیم ؟؟ اگه بن بشم اکانتم بن میشه ؟ یا دستگاه ؟
3-- اگه من اکانت رو پرایمری کنم، صاحب اکانت پلاس اش قطع میشه ؟؟ اون بدبخت کلن چه ضرری میکنه ؟؟ چون من قبلش باید deactive all بزنم دیگه..

هر کسی یه چیزی میگه و تو اینترنت هم جواب دقیقی داده نشده...
فقط من برای پلاس اکانت میخوام، و نمی خوام بازی دیجیتالی بگیرم.
اولا بگم که این کار یعنی استفاده از پلاس یه فرد دیگه هم غیر اخلاقیه هم غیر قانونی و با دزدی هیچ فرقی نداره اگه شخصی که اکانتش هک شده از ساپرت سونی پی گیری کنه امکان برگشتن اکانتش (خارج شدن اکانت از دسترسی شما ) وجود داره
اگه شما اکانت اون شخص رو پرایمری کنید اون شخص باید مداوم با اکانتش انلاین باشه تنها ضرر مادیش اینه ولی در واقعا شما به حریم شخصی اون طرف تجاوز کردید و نمیشه از ضرر های روحیه این قضیه که ممکنه به شخص وارد بشه گذشت
در کل قیمت یه پلاس 1 ساله چیزی حدود 170 تومنه شایدم کمتره که تقریبا میشه ماهی 14 هزار تومن از طرفی از اون اکانت بیشتر از 6 ماه نمیتونید استفاده کنید (در بهترین حالت) پس از نطر من اصلا همچین کاری ارزش نداره

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
Vote_to_Play_2_header.jpg

Action Henk;)
همگی به Broforce رای بدین این بازی عالیه من رو پی سی کرکیش رو تموم کردم ولی تو حسرت انلاین موندم

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
درود
دوستا برای خرید اشتراک پلاس ، زیر سه ماه نیست ؟ یعنی یک ماه نداره ؟

يك ، سه و دوازده ماهه هست
مسلما 12 ماهه به صرفه ترينه و 1 ماهه داغون ترين !

يك ماهه 10 دلار ميشه در صورتي كه 1 ساله 50 دلار !!!
اگر ميتونيد پول هاتون رو جمع كنيد و 1 ساله بخريد

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ممنون
نه مسئله پولش نیست :D من اصلا وقت بازی و این چیزا ندارم الان چند ماهی می شه که کسنول رو روشن نکردم :D این رو برای این پرسیدم چون توی عید می خوام The Vision رو بگیرم . برای همون تایم کوتاه می خوام ، قبل و بعدش استفاده ای ندارم
من چند جا نگاه کردم یک ماهش رو پیدا نکردم . سایت یا جای مطمئن هست ؟

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
ممنون
نه مسئله پولش نیست :D من اصلا وقت بازی و این چیزا ندارم الان چند ماهی می شه که کسنول رو روشن نکردم :D این رو برای این پرسیدم چون توی عید می خوام The Vision رو بگیرم . برای همون تایم کوتاه می خوام ، قبل و بعدش استفاده ای ندارم
من چند جا نگاه کردم یک ماهش رو پیدا نکردم . سایت یا جای مطمئن هست ؟
یه گیفت کارت 10 دلاری بخر و از خود psn شارژ کن ، اکانت US

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
دوستان چند تا سوال داشتم که همش مربوط به پلاس نمیشه ولی یکجا میپرسم:

1- من میخوام از یک فروشگاه، بازی شیرینگ ظرفیت 3 بخرم. پس مجبورم با اکانت اون فروشگاه بازی کنم و نه اکانت خودم که پلاس داره. حالا برای بازی آنلاین از اونجایی که اکانت اون فروشگاه پلاس نداره، آیا باید برم تو settings و اکانت خودم رو primary کنم؟

2- فرض کنیم که من و دوستم هر دو از فروشگاه ذکر شده بازی شیرینگ بخریم. آیا راهی هست که فقط یکیمون اکانت پلاس بخره و برای اون یکی share کنه. اینو میدونم که در حالت عادی میشه اینکارو کرد، ولی مشکل سر اینه که مثلا اگر دوستم که پلاس داره یه بازی ظرفیت 3 بخره و من هم یک بازی ظرفیت 2 بخرم، چون primary من اکانت فروشگاه میشه دیگه نمیتونم پلاس از دوستم بگیرم.
البته طبق محاسبه یی که من کردم، اگه دوستم که پلاس داره همیشه بازی ظرفیت 2 بخره و من هم که میخوام ازش پلاس بگیرم همیشه بازی ظرفیت 3 بخرم ، امکان شیرینگ پلاس هم وجود داره.
آیا نظرم درسته یا نه؟

3- اگر اکانتم رو شارژ کنم و بازی دیجیتالی بخرم و با دوستم share کنم، بعدا بخوام بازی رو بفروشم ، امکانش هست؟ یا اینکه صاحب اول آخرش خودمم؟ چون ظاهرا تو بعضی سایتای فروش گیم دیجیتالی ، اگه از خودشون بازی رو بخری بعدا میتونی تو همون سایت بازی رو بفروشی

4- من نمیدونم که به چه سایتی برای خرید پلاس و گیم شیرینگ میشه اعتماد کرد که اکانت هک شده و کانادا نده. ممنون میشم تو پیغام خصوصی منو راهنمایی کنید

عذر خواهی میکنم که سوالاتم عجیب و ابتدایی بود و ممنون بخاطر راهنماییتون

آخرین ویرایش:

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، ببخشید من موقعی که میخام آنلاین بازی کنم تقریبا موقعی که اوایل بازی هستم تو گوشه بالا سمت راست تلویزیون یه لوگو مثل لوگو معمول وای فای میاد که ضعیف نشونش میده و از سه تا، دو تاش پر هستش.....و تقریبا یک ثانیه اختلاف داره با خود بازی ینی وقتی ضربدر رو میزنم یه ثانیه دیگه عمل میکنه!! اینترنتم هم 4 مگ پارس آنلاین هستش و پینگم هم تقریبا 130 هستش

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
سلام
خدمت اساتید سوالاتی داشتم
اولا بگم که من خیلی وقتهه از دنیای بازی دور بودم و جدیدا یک ps4 گرفتم.

اینجور که مشخصه باید برای بازی آنلاین حتما یک هزینه بدیم به صورت دوره ای؟ بدون اون هیچ راهی نداره مثلا من بخوام با دوستم فوتبال بازی کنم؟
سوال بعد اینکه pes 2016 myclub که فری هستش رو حتما باید اکانت داشته باشم تا بشه دانلودش کرد؟ خود دستگاه اولش اجازه میده برای اولین بار یک اکانت چند روزه داشته باشم تا بتونم دانلود کنم؟
سوال دیگه اینکه فرضا من بازی pes رو دانلود کردم. اگه مهلت اون اکانت تموم شه چه آنلاین و چه آفلاین میتونم بازی کنم؟
ممنون میشم خیلی ساده به تمام سوالام پاسخ بدید.:d

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
1 ) این بازی های free که میگن به صورت هفتگی میاد و میره یا ماهانه عوض میشن؟
2) وقتی مهلتش تموم شد, ینی از free در اومد بازم میشه اون بازیو بازی کردش یا نه؟
3) بین این بازی هایی که الان او ps network فری زده کدومش از همه بهتره که دانلود کنم؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر