Playstation Plus | PS3

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
plus امریکا در روز black friday که نمیدونم کی میشه :d فقط در همون روز اکانت یک ساله به قیمت 29.99 دلار عرضه میشه که اگر بدونم دقیق کی میشه به احتمال زیاد میگیرم :bighug: اگر کسی میدونه دقیق روزشو بگه ممنون میشم ;;)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
plus امریکا در روز black friday که نمیدونم کی میشه :d فقط در همون روز اکانت یک ساله به قیمت 29.99 دلار عرضه میشه که اگر بدونم دقیق کی میشه به احتمال زیاد میگیرم :bighug: اگر کسی میدونه دقیق روزشو بگه ممنون میشم ;;)

این طرح فقط برای یک سری فروشگاه ها خاص هست که باید برید اونجا بگیرید. تو استور خبری از این طرح نیست

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
پلاس ماه دسامبر برای اکانتهای آمریکا اعلام شد :

GRID 2
Borderlands 2
Sonic & All Stars Racing Transformed
Urban Trial FreeStyle

2 تا بازی اول برای PS3 و 2 تا بعدی برای PS Vita هستش
بازیهای PS4 هنوز مشخص نیست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
پلاس امریکا پیشرفت غیر قابل انکاری داشته انصافا!
Borderlands انتخاب خوبیه برای من:d
در ضمن بازی Dyad هم برای پلی3 رایگان خواهد شد

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
پلاسِ امریکا شرمندمون کرد :D وای یه ذره مونده بود B2 رو بخرم ! :D حجمشون هم خوبه Borderlands 2 و Grid 2 هردو 5.5 گیگ و Dyad هم 1.3 :love:

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
امروز black friday هستو اشتراک یک ساله ی پلاس رو میتونید 30 دلار بخرید.از خود sen هم میشه خرید منتها بازم مسئولاش از دنیا عقب موندن و هنوز به روز رسانی نشده.قراره یه سری بازی رو هم با تخفیف خوب واسه امروز بذارن.اگه 60 دلار هم خرید کنید بعدا 10 دلار بهتون پس میدن.
آمازون هم که مدتیه فروشگاه دیجیتالی پلی‌استیشن رو راه انداخته و الان 4-5 ساعته که تخفیف پلاس اعمال شده و میتونید با 30 دلار اشتراک یک ساله رو بخرید( حداکثر دوتا) گیفت کارتهای آمازون هم فراوونه تو نت.برای خرید هم کافیه اکانت بسازید و یک آدرس در آمریکا و مشخصات کارت اعتباری رو بدین(اگه ندارید از این مشخصات فیک بدین).آمازون تخفیف های خوب دیگه هم زده رو بازیهای دیجیتالی که برید خودتون ببینید. مثل sly 10 دلاری یا بتمن ao سی دلاری ,بتلفیلد 30 دلاری و چیزای دیگه. 5 یا 10 دلار اعتبار هم رو بعضی از خریدها میده.

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
سلام
میشه راهنمایی کنید برای خرید کارت پلاس باید از کجا تهیه کنم؟؟فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه معمولی؟؟میشه معرفی کنید؟؟
مال کدوم کشور رو بگیرم بهتره با توجه به وضعیت اینترنت ایران فرق خاصی میکنه یا نه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
میشه راهنمایی کنید برای خرید کارت پلاس باید از کجا تهیه کنم؟؟فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه معمولی؟؟میشه معرفی کنید؟؟
مال کدوم کشور رو بگیرم بهتره با توجه به وضعیت اینترنت ایران فرق خاصی میکنه یا نه؟

سلام
برای خرید جای رو بهتون پیشنهاد نمیکنم و از طریق گوگل میتوانید سایت ها رو پیدا کنید و سایت های ایرانی هستن و میفروشن
والله در حال حاضر ریجن دو بهتر یعنی لندن یا همون اروپا

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
عزیزان پلاس اگر قصد دارید تا یکی دو ماه دیگه دست به جیب کنید برای بازی پیشنهاد میکنم حتی المقدور یه 50 دلاری الان بخرید که از امروز تخفیفای کریسمس اروپا شروع میشه و تخفیف های خوبی باید در راه باشه مخصوصا برای پلاس! تمام آفر ها رو هم سعی میکنم تو این تاپیک بذارم. کلا یه 50-60 دلار بگیرید راحت متونید 3-4 تا بازی خوب و درست درمون بخرید. اینکه میگم از الان کارت هاتون رو بخرید بخاطر این هست که دیگه مثل سال ها قبل از قبل راهنمایی و گرا نمیدن که چه بازی قرار تخفیف بخوره و شاید تو اون مهلت دو روز هر بازی نتونید کارت جور کنید و از دستتون بره! هر 48 ساعت دو بازی (ویتا-پلی3) تخفیف کریسمس میخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر