Playstation Plus | PS3

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,848
نام
مرتضی
نسل بعد برای آنلاین بازی کردن به پلاس نیاز دارید! هزینه اش هم ماهیانه حدود 5 دلار هست.از یک پلاس هم میتونید روی هر سه پلتفرم (ویتا-پلی3-پلی4) استفاده کنید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
مرتضی همه چی رو گفت! :d
ولی این مورد که با بقیه ی اکانت ها هم میشه آنلاین زد یا نه رو هنوز سونی چیزی نگفته در موردش!
به نظرم باید چنین چیزی رو برای PS4 به عنوان یک کنسول خونگی بزاره! ولی شاید محدودش کنه که مثلا فقط اکانت های ریجن2 روی کنسول بتونند مولتی بزنند! (البته این فقط یه حدسه! :d )

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
نسل بعد برای آنلاین بازی کردن به پلاس نیاز دارید! هزینه اش هم ماهیانه حدود 5 دلار هست.از یک پلاس هم میتونید روی هر سه پلتفرم (ویتا-پلی3-پلی4) استفاده کنید
و تمام اکانتها هم میتونن ازش استفاده کنن (روی ps4 که %100 ـه بقیه رو نمیدونم).

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
سلام
دوستان من یه سوالی دارم

کسی از دوستان هست که بتونه اکانت خودش رو که قبلا پلاس داشته برای چند روز به من بده ؟؟!!‌میخوام بازی بتل 3 رو دانلود کنم و میخواستم یه چنین چیزی ممکنه ؟! که من با اکانت یه نفر دیگه که قبلا پلاس داشته و بازی ها تو دانلود لیستش هست بازی رو دانلود کنم در حالی که یه اکانت دیگه ام پلاس داره ؟

اخه خودم یه پلاس 3 ماهه تازه گرفتم که متاسفانه دقیقا از اول ماه شرو شد و حتی بازی نید فور اسپید رو هم نتونستم دانلود کنم !!!!!!!
===============

دوستانی هم که انلابن میزنند ممنون میشم انتهای پستشون ای دی خودشون رو بزارند تا با هم انلاین بزنیم

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
سلام دوستان
چند تا سوال :)
1. شنیدم یک اکانت پلی اتیشن پلاس رو 2تا PS3 کار میکنه و میشه بازی هاشو انجام داد. درسته؟
2. حالا این 2تا پلی استیشن می تونن باهم دیگه آنلاین بشن؟
3. رو PS3 من 2تا اکانت ادد هست. بازی مال اونیه که پلاس داره. از طریق اون نصب می کنم بعدش با اون یکی اکانت که بازی کنم تروفی ها و سیو ها واسه همون اکانت(اونی که پلاس نداره) تو Network آپلود میشه ؟!
4. این خیلی مهمه: 2تا اکانت باهم میتونن Online / Multiplayer بازی کنن؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
سلام دوستان
چند تا سوال :)
1. شنیدم یک اکانت پلی اتیشن پلاس رو 2تا PS3 کار میکنه و میشه بازی هاشو انجام داد. درسته؟
2. حالا این 2تا پلی استیشن می تونن باهم دیگه آنلاین بشن؟
3. رو PS3 من 2تا اکانت ادد هست. بازی مال اونیه که پلاس داره. از طریق اون نصب می کنم بعدش با اون یکی اکانت که بازی کنم تروفی ها و سیو ها واسه همون اکانت(اونی که پلاس نداره) تو Network آپلود میشه ؟!
4. این خیلی مهمه: 2تا اکانت باهم میتونن Online / Multiplayer بازی کنن؟

1 . روی 2 تا PS3 میشه همه محتویات اکانت رو استفاده کرد ( همزمان )

2 و 3 . شما بازی رو از اکانت Plus دانلود کنین میتونین با اکانت اصلی خودتون و تروفی ها رو با حساب اصلیتون آپلود کنین , اما سیو ها رو نمیتونین آپلود کنین چون فقط سیو های اکانت PLUS رو میشه آپلود کرد روی Cloud

4 - کلاً هر بازی ( یا تم یا دمو یا . . . ) رو هر 2 نفر بدون مشکل میتونن با اکانت خودشون همزمان اجرا کنن حالا Multiplayer یا Single Player

کل داستان اینه که هر 2 نفری که از اکانت Plus استفاده میکنن هیچگونه محدودیتی در استفاده از محتویات اکانت PLUS ندارن :d

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
1 . روی 2 تا PS3 میشه همه محتویات اکانت رو استفاده کرد ( همزمان )

2 و 3 . شما بازی رو از اکانت Plus دانلود کنین میتونین با اکانت اصلی خودتون و تروفی ها رو با حساب اصلیتون آپلود کنین , اما سیو ها رو نمیتونین آپلود کنین چون فقط سیو های اکانت PLUS رو میشه آپلود کرد روی Cloud

4 - کلاً هر بازی ( یا تم یا دمو یا . . . ) رو هر 2 نفر بدون مشکل میتونن با اکانت خودشون همزمان اجرا کنن حالا Multiplayer یا Single Player

کل داستان اینه که هر 2 نفری که از اکانت Plus استفاده میکنن هیچگونه محدودیتی در استفاده از محتویات اکانت PLUS ندارن :d

درواقع یک اکانت بخر ولی 2تا اکانت استفاده کن :D
حالا مثلا ما GTA V رو با اونی که پلاس داره می خریم. بعد رو هر دوتا دستگاه نصب می کنیم
بعدش راحت می تونیم 2تایی باهم multiplayer بازی کنیم؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
درواقع یک اکانت بخر ولی 2تا اکانت استفاده کن :D
حالا مثلا ما GTA V رو با اونی که پلاس داره می خریم. بعد رو هر دوتا دستگاه نصب می کنیم
بعدش راحت می تونیم 2تایی باهم multiplayer بازی کنیم؟

نوشتم دیگه :d محدودیتی اصلاً وجود نداره , راحت میتونین باهم Multiplayer بازی کنین

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من یه کد پلاس دارم ولی هرکار میکنم اینو مینویسه لطفا کمک کنید
The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid

میگه کدی که استفاده کردی دیگه اعتبار نداره
برو ایمل بزن ببین چی میگن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند