Playstation Network Games

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یه سوال بازی هایی که آدم دانلود میکنه تروفی هم دارن؟
بعضی هاش دارن و بعضی هاش هم ندارن. اگه Trophy گرفتن براتون مهم هست اسم بازی که می خواید بخرید رو توی Google بزنید و یک Trophy هم جلوش بزارید اگه اومد که یعنی داره و اگر هم نیومد که هیچی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,313
نام
امیر حسین
یا کار راحت تر اینه که برید تو سایت WWW.PS3TROPHIES.ORG !
لیستش کامله!سمت چپ رو نگاه کنید اون یک جا هست نوشته TROPHIES زیرش نوشته PSN Titles روی اون بزنید و لیست رو نگاه کنید(جلوی هر بازی هم زده چند تا تروفی داره هر بازی رو که خواستید روش کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری رو ببینید :d )

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
آره میدونم.اما چون بعضی هاش رو بلوری هم هست شک کردم گفتم شاید فقط ورژن روی دیسک تروفی داره.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
مثل اینکه بعضی چیز ها Special Offer خورده.
SOCOM شده 19.99
Killzone 2 The Flash and Thunder Pack هم شده 3.99
===
واقعا Trash Panic ته خلاقیت ِ. Stage 4 خیلی جالب بود.
===
کسی اینجا این TMNT رو داره؟ Co-op میزنیم:biggrin1:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
من TMNT رو دارم، شدیدا هم پایه Co Op هستم!! ID ایم هم که مشخصه. اد کن بریم تو کار بازی!:biggrin1:
باشه اد میکم ولی با دو نفر نمیشه، اگه قرار به 2 نفر باشه برادرم هست، Local میزنم. باید تعدادمون بیشتر باشه. 4 نفری حال میده.(ویرایش: What A messss!:d ، همون 2 نفر بهتره.:d)
لطفا هر کی TMNT داره و CO-OP میزنه همینجا اعلام وجود کنه.
==
میشه هم با یه نفر به صورت اینترنتی بازی کرد هم با یک نفر به صورت Local؟ یعنی من و برادرم و دو نفر از طریق اینترنت؟
==
LBP که میشه، یه تستی بزن!
مثل اینکه نمیشه. اگه میشد خوب میشدا:d

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
کسی بازی battle field 1943 داره واقعا که آنلاین جالب و با حالی داره اگه کسی هست اد کنه منو ای دی psn زیر هست.:love:
دوست عزیز شما میتونی بازی کنی
من دمو شو دانلود کردم و می خواستم فولش کنم اما هرچی جوین رو می زدم چیزی پیدا نمی کرد؟؟؟
امکان داره به خاطر سرور های ea باشه

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوست عزیز شما میتونی بازی کنی
من دمو شو دانلود کردم و می خواستم فولش کنم اما هرچی جوین رو می زدم چیزی پیدا نمی کرد؟؟؟
امکان داره به خاطر سرور های ea باشه
ممکنه! اما کلن توی دمو خیلی کم میان برای آنلاین بازی کردن! راجع به سرور هم واقعا سرعت فوق العاده ای داره سرورهاش طوری که کمتر از 5 ثانیه به بازی join میشی واقعا آلیه کسی نیست برا آنلاین واقعا حیفه ها:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر