PlayStation Home

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا خیلی بحال بود حال کردم عجب گرافیک بحالی
ای بابا فایدهای نداره باید اینترنتت 512 باشه بهتر البته ماله من 256بعد نیست فقط یکمی کونده

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,951
برای من هم ایمیل اومد فکر کنم کم کم برای همه بیاد.
ولی زیاد بدرد ما نمیخوره با این اینترنتهای شاهکار هر کاری میخوای بکنی باید دانلود کنی

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
این خبر رو شایعه حساب کنیدش! (چونکه اصولا اعتباری به خبرهای مربوط به Home نیست :p) ولی Jack Buster مدیر مسئول PlayStation Home گفته که نسخه Beta ـه Home برای "همه" تا آخر 2008 قابل استفاده میشه:

Like we've said, we're excited about moving PlayStation Home into its Open Beta stage this year. Once we make the move to Open Beta, everyone will have access to PlayStation Home.

منبع: IGN

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
برای من که ایمیلش اومد
حیف که من کلا از Home و این بچه بازیهاش بدم میاد ولی چند روز اینده یک تستی میکنم ببینم چه خبره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا این قدر که بحاله من با یکی انگلیسی همین جوری صحبت کردم بهدمش نگفتم که ایرانیم ترسید بد بشه هیچی نگفتم بهتر آقا خلاصه با من دوست شد و حتی اددم کرد خودم هم تعجب کردم:eek: اقا کسی هست که با هم دیگه بریم اونجا من پایه هستم

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود بر همی دوستان من هم موافقم
مثلا ما هموطنیم باهم باشیم به خودمونم بیشتر می چسبه ( به من که بیشتر می چسبه )
من هم با یکی حرف می زدم وقتی گفتم ایرانیم گفت مگه شما هم می دونین اینترنت چی هست بعد گفت سونی که گفته بود تو ایران لانچ نمیشه پس از کجا اوردی(ps3 ) ؟ :laughing::laughing:
از اون به بعد به همه میگم پرشین هستم :cheesygri (خودم می دونم نژادمون پرشین هست و جواب Where r u from ? باید شهر یا کشور باشه ولی خوب می ترسم دفه بد بگن : چه جالب چند روزه تو کشورتون برق کشیدن ؟ :cheesygri )

آخرین ویرایش:

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
بچه ها من میرمتوش مردم رو اذیت میکنم:laughing:.مثلا میگم:follow me بعد همینجوری میدوم اون هم دنبالم میاد.یا مثلا میگم: lets dance بعد تا میاد برقسه در میرم اونا هم اعصابشون خرد میشه خیلی حال میده

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
واقعا جالبه هر كي از راه ميرسد ميگفت اهل كجايي؟
من با تمام وجود ميگفتم ايران بعضياشون هم نگفته اي...
پا به فرار ديگه اصلا جوابتو نميدادن.
كاش امكان كتك كاري داشت ميريختيم سرشون هي بزن كي نزن:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر