PlayStation 4K بطور رسمی توسط سونی تایید شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ps4_glacier_white1-600x337.jpg

مدیر بخش سرگرمی های سونی آقای اندرو هاوس در مصاحبه ای با Financial Times بطور رسمی وجود این کنسول را تایید کرد.

هاوس از آن با عنوان PS4 High End یاد کرده و خاطرنشان کرد که در E3 حظور نخواهد داشت.

همچنین اضافه کردند که این کنسول قیمتی بسیار بالاتر از 350$ خواهد داشت.

در ادامه ایشان می گویند این نسخه از کنسول پابه پای کنسول قبلی و مکملی برای آن در نظر گرفته شده است. ما هر دو کنسول را تا پایان عمر این نسل بطور همزمان فروخته و ساپورت خواهیم کرد.

این کنسول از قابلیت اجرای Ultra HD یا همان 4K برخوردار است.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب پس بگید چرا موتور فیفا شده فراسبایت :|

اوناهایی که هم فکر میکنن تفاوت ها کنسول ها در حده نهایتا یک فریم ریت و رزولیشن هست خیلی ساده هستند ! ps4+ps4k+x1+nx+newxbox فکر میکنید یوبیسافت میاد برای این همه کنسول بازی بهینه کنه ؟ همون کنسول قوی تر رو ملاک قرار میده برای باقی هم یک پورت میزنه تنگش

تازه PC با این همه تنوع مختلف هم یادم رفت

• Like
Reactions: mmk2008

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
سونی میتونه مطمئن باشه که با قیمت بالاتر از 350 دلار شکست بدی میخوره ! امیدوارم قضیه فقط به رزولوشن و فریم بالاتر ختم بشه !

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سونی میتونه مطمئن باشه که با قیمت بالاتر از 350 دلار شکست بدی میخوره ! امیدوارم قضیه فقط به رزولوشن و فریمربالاتر ختم بشه !
خودشون دارن میگن قیمت به مرات بیشتر از 350 هست اونوقت فقط بخاطر رزولوشن و فریم قیمت اینقدر جهش پیدا میکنه؟ قضیه بدجوری بیخ داره

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
رضا امکان نداره به همین ختم شه.
چیزی که فعلا گفتن همینه ولی اینا فعلا دارن این مطلب رو میگن و ممکنه کلا همه چیز بر عکس بشه
من خودم 99.9% اطمینان دارم انتشار کنسول جدید بخاطر هدست واقعیت مجازی هست, یک چیز کاملاً مشخصیه که سخت افزار PS4 فعلی به هیچ عنوان جوابگوی اهداف هاردکور با گرافیک و فریم مناسب برای VR نیست . فکر نمیکنم که سونی انقدر احمق باشه اجازه بده کنسولی غیر از کنسول پایه اش که تا زمان رونمایی و عرضه 'نئو' 50-60 میلیون فروخته لید پلتفرم قرار بگیره و همچنین فکر نمیکنم هیچ ناشری هم اینقدر احمق باشه سهم عمده بازار رو بیخیال بشه و بازیش رو برای کنسولی که تازه منتشر شده و عملکردش نامشخصه اپتیمایز کنه :D .

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
تمام بازی های انحصاری با کیفیت گرافیکی بالاتر روی ps4k اجرا میشن.مثلا god of wAR جدید با کیفیت گرافیکی بالاتر روی ps4k اجرا میشه به شخصه من دیگه این ps4 فعلی رو دیگه نمیتونم تحمل کنم.یک 2 میلیونی رفت تو پاچمون.همه هایپ e3 خنثی شد.
حالا معلوم نیست این بازیهایی که نمایش میدن مربوط به ps4k میشه یا ps4.

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
با توجه به این که الان تایید کردن PS4K رو میشه انتظار یه کاهش قیمت توی E3 برای PS4 داشت که به فروش کنسول هم زیاد ضربه نزنه این خبر تولید PS4 با سخت افزار قوی تر

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
هاوس از آن با عنوان PS4 High End یاد کرده و خاطرنشان کرد که در E3 حظور نخواهد داشت.

همچنین اضافه کردند که این کنسول قیمتی بسیار بالاتر از 350$ خواهد داشت.
فازشون چیه؟ معرفی X1 از این بهتر بود:))

• Like
Reactions: Adidas95

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همون روزي كه كوتاكو خبر زد مطمئن بودم با يه كنسول upgrade شده طرفيم بنظرم حق با رضاست حالا حالا ها كنسول جديد ليد نميشه اميدوارم قيمت خوبي داشته باشه بهرحال مجبوريم اين كنسولو وقتي قيمتش متعادل شد تهيه كنيم وقبليو هم بندازيم بيرون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
خب تسلیت میگم بازیچه شدبم اساسی.یه تسلیت جانانه هم میگم که باز باید شاهد ریمستر بازی ها روی PS4 قویتر باشیم
یکی از بازی های لانچ این لجن هم هورایزن خواهد بود.گاو جدید هم بیس و کیت ساختش الان این PS4 قوی هستش و یکی از بازی های هستش که تبلیغ میشه روش
این بود اون مشتری مداری سونی

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,352
نام
امیرعلی
سونی میتونه مطمئن باشه که با قیمت بالاتر از 350 دلار شکست بدی میخوره ! امیدوارم قضیه فقط به رزولوشن و فریم بالاتر ختم بشه !
نه داداش نه سونى نه مايكرو با عرضه اين كنسول ها شكست نميخورن و برعكس برد ميكنن، بازنده من و شماييم كه كنسول هاى اين نسلو خريديم.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
به نظرم انتظار قیمت خیلی مناسبی رو نداشته باشید:
As with the current PS4 and its forthcoming VR headset, the new console will be “standalone profitable at the time that we launch it”
چون دیگه مثل PS3 نمی خوان ضرر کنن روی کنسول. اگه واقعا 4K اجرا کنه قیمتش باید طرفای 600-700 دلار باشه.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
خیلی بد شد واقعا از نسل چهار تا حالارو همه رو تجربه کردم و این بدترین نسل بازیها بوده تا الان و بیشترین کلاه برداری ها توسط شرکت های سازنده کنسول و ناشرین تو این نسل انجام شده بدون شک

• Like
Reactions: sadegh93

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
نه داداش نه سونى نه مايكرو با عرضه اين كنسول ها شكست نميخورن و برعكس برد ميكنن، بازنده من و شماييم كه كنسول هاى اين نسلو خريديم.
جو منفی که علیه سونی و مایکرو سر این قضیه ایجاد میشه خیلی به ضررشونه ! همونطور که ما از شنیدن این جریانات عصبانی میشیم بقیه هم عصبانی میشن به خصوص این که قیمت هردو کنسول جدید ( ps4k و new xbox ) به احتمال زیاد بالاتر از 399 دلاره ! در واقع به نظرم عامل اصلی که سونی اسم این کنسول جدیدو PS4K گذاشته همین عامله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر