PlayerUnknown's BATTLEGROUNDS | PC

______

Title: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Genre: Violent, Action, Adventure, Massively Multiplayer, Early Access
.Developer: Bluehole, Inc
.Publisher: Bluehole, Inc
Release Date: 23 Mar, 2017
______

PUBG عنوانی که شما را به تجربه یک Battleroyale مهیج و سرگرم کننده دعوت میکند؛ یک عنوان خوش ساخت از سازنده های ماد معروف BR روی Arma2. بعد از دو مرحله آلفا و یک مرحله بتا در سال گذشته این بازی بالاخره در استیم به صورت Early Access عرضه شد درحالی که Bluehole وعده عرضه ورژن کامل بازی رو در 6ماه بعد از تاریخ عرضه بازی دراستیم داده است.
از همان اولین آلفا بازی طرفداران بسیاری بدست اورد و با این که کدها محدود عرضه میشدن بازی وارد Twitch top5 شد و در بتا استریم ها و بازدیدهاش چند برابر هم شدن. طبیعتا همچین شروعی انتظارات گیمرها رو خیلی بالا برد؛ بازی با ورودش به استیم و عرضه رسمیش به نظر میاد تونسته این توقعات رو براورده کنه و حتی با قدرت زیادی نسبت به رقباش وارد عرصه بشه.

ویژگی های بازی:

• استفاده از آنتی چیت Battleeye
  • ماد های solo(تک نفره) ، duo(دو نفره) ، Squad(چهار نفره) و War(در آینده اضافه خواهد شد)
  • قابلیت Spectate بعد از مرگ درحالت تیمی
  • تنوع اسلحه های بالا در کلاس های مختلف
  • فیزیک و انیمیشن های بسیار خوب و فراتر از یک بازی EA !
  • شخصی سازی کرکتر و سلاح ها

برخی از ویژگی هایی که حتما در آینده به بازی اضافه خواهند شد:
  • سلاح های جدید
  • آیتم های Cosmetic جدید
  • پشتیبانی از مادها
  • اضافه شدن Game Reply
  • map جدید
  • ماد هاردکور(فقط اول شخص)
  • انتخاب اندازه FOV در حالات مختلف

اطلاعات کلی از بازی درحال حاضر:

شخصی سازی کرکتر
b12b3b794ca8a9390277840a6f43990e.jpg
ساختن شخصیت بازی با تنظیمات ساده و چهره های ازپیش طراحی شده انجام میشه. این بخش رو سازنده هایی ساختن که همین قسمت رو توی APB:R درست کرده بودن. لباس اولیه همه شخصیت ها یکسان هست و بعدا با آنلاک کردن یا خریدن لباس های جدید میتونید تغییرشون بدید. همچنین با پرداخت 3000 کردیت بازی(که از بازی کردن بدست میاد) میتونید شخصیتتون رو دوباره سازی کنید.

Pioneer Crates
download (2).jpg
این جعبه ها هم با بدست اوردن کردیت بازی قابل خرید هستن و با هربار خریدن قیمتشون بصورت پلکانی زیاد میشه به این صورت که شما اولین جعبه رو با قیمت 700تا خریداری میکنید،جعبه بعدی 1400 و الی آخر... و البته با هربار بیشتر شدن قیمت جعبه آیتم های کمیاب تری هم میده. محتویات این جعبه ها فقط آیتم های Cosmetic هست و هیچ تاثیری توی گیم پلی نخواهد داشت. همچنین آیتم ها قابل فروش در مارکت استیم هم هستند.
این هم درنظر بگیرید که همه ی آیتم های داخل این جعبه ها توی مپ بازی پراکنده هستن و میتونید هر راند هرکدوم رو پیدا کردید بپوشید ولی همیشه توی اینونتوری شما نمیمونن.

MAP کنونی بازی
Map.jpg

نام این مپ Erangel است و جالب است بدانید که این نام دختر جناب Playerunknown است!
Lootspawn Locations- به طور کلی این نقشه شامل چند military base ، چندین شهر و دهکده و تعدادی ساختمان نام‌دار دیگر است. شانس وجود لوت نظامی مانند اسلحه های پیشرفته یا backpack،vestوhelmet لول بالا دراین مکان ها بسیار بالاست. درشهر ها آیتم های غیرنظامی بیشتر است اما بازهم شانس پیدا کردن AR ها وجود داره. در بعضی ساختمان ها مثل مدرسه ای خرابه یا محوطه ی Gun Range هم همیشه آیتم های خوبی پیدا میشه.
ماشین ها به طور معمول در کنار جاده ها یا داخل پارکینگ یک خانه درشهر اسپان میشوند، قایق ها هم کنار اسکه ها یا ساحل زیر پل ها.

سلاح های کنونی بازی
photo_2017-04-04_09-58-45.jpg

سلاح های کمری،شاتگان ها،Crossbow و دو SMG (بجز تامسون) تقریبا هرجایی احتمال اسپان دارند. ARها در military base ها و با احتمال کمی در شهرها. ازبین sniper rifle ها M24 بسیار کمیاب هست ولی SKS و Kar98 در military base ها پیدا میشوند. AWM و M249 فقط از Airdrop امکان بدست اوردنشون هست.
Health و Stamina
20170403031948_1.jpg

Health bar کرکتر پایین صفحه زیر نوار اسلحه وجود داره. وقتی این بار قرمز باشه(کمتر از 75) با Medkit،Bandage و First aid kit میشه کرکتر رو هیل کرد. بغیر از Medkit که صددرصد جون رو زیاد میکنه دوتای دیگه تا 75 بیشتر پر نمیکنن و هیچ کدومشون وقتی نوار سفید هست قابل استفاده نیستن. برای پر کردن بار از 75 تا 100 باید از Painkiller یا Energy Drink استفاده بشه.

اطلاعات بالا با تغییرات آینده توی آپدیت ها بروز میشوند.

گیم پلی از بازی

آپدیت های بازی
به گفته سازنده های بازی هر هفته با یه آپدیت مشکلات و باگ هاش فیکس میشن، هرماه با یه آپدیت چیزهای جدید اضافه میشه و سرور ها روزانه درحال بهتر شدن و رفع مشکلات هستن تا همونجور که وعده دادن تا 6 ماه آینده بازی از EarlyAccess خارج بشه.

وضعیت کنونی بازی
درکل این بازی با ورود محکم خودش ثابت کرده که یکی از بهترین های این سبک هست و در همین هفته اول عرضش بسیاری از مشکلاتی که H1Z1 یا Arma3 BR چندساله باهاش رو به رو هستن رو برطرف کرده. گان پلی بازی که یکی از مهمترین خصیصه های این سبک بازیاس بسیار جذاب و دلچسبِ، درکنار real بودنش؛ تقریبا بین Arma و H1Z1 هست و همین خیلی جذابش کرده.
یکی از مشکلاتی که فعلا زیاد به چشم میاد وضعیت سرورهاس که تو آپدیت اخیر خیلی بهتر شده ولی بازم گاهی لگ یا DC شدن رو داره و البته اینکه سرور اروپا بهترین وضعیت رو بین بقیه داره.
اگر به این سبک علاقه مند هستید و هنوز بازی نتونسته راضیتون کنه حتما برید سراغش. به شدت لذت بخش و اعتیاد آوره این بازی.
از دوستانی هم که توی استیم بازی میکنن و میخوان بصورت Duo یا Squad هم با بقیه بازیش کنن میخوام همینجا اعلام کنن.

Attachments

• d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    97.5 KB · مشاهده: 2,295
  • ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    705.4 KB · مشاهده: 64
  • ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    380 KB · مشاهده: 73
  • ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    1 MB · مشاهده: 66
  • ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    664.6 KB · مشاهده: 68
Last edited by a moderator:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
قبل از این آپدیت بزرگه چی بیایم بگیم؟؟؟؟
مثلا بیایم بگیم وااااااای ممد بیا ببین چه سوتین قشنگی اضافه کردن به بازی...
عجب اسکین خوشگلی به ماهیتابه اضافه کردن!!!
بازی چیز جدیدی اضافه کرده بود که بخایم درموردش حرف بزنیم؟
اتفاقا همون مقایسه ها با فورتنایت بخاطر همین اضافه نکرد کانتنت به بازی بود! فورتنایتی که هر روز داره بهتر و بهتر میشه و پابجی یکی دو ماهی بود که هیچ تغییری نکرده بود فقط اسکین پشت اسکین کریت پشت کریت!!
----
از اینا بگذریم آپدیت جدید بنظر من خوب شده، بالانس گانا بهتر شده؛ دیگه تو 10-20 تای آخر 9-19 تاشون M416 ندارن!! من خودم بعد آپدیت خیلی خوشم اومده از AKM، ریکویلش بهتر شده و با نرف شدن بقیه گان ها یه جورایی باف شده! SMG ها هم خیلی دیگه باف شده کپی لیزر شده و گزینه خوبیه واسه CQC.
فقط نمیدونم هدف از اضافه کردن اینهمه گریپ چی بود؟ :| من که چیزی نمیفهمم ازشون بازم همون انگل همیشگی رو برمیدارم... اگه کسی میدونه بهترین گریپ چیه یه توضیحاتی بده....
ماشین جدیده خیلی خوفه خوشمان آمد :D
اما گان جدید، بنظرم یه مقدار باید نرف شه ، ریکویلش کمه و دمیج نسبتا خوبی داره نسبت به بقیه DMR ها ...
ایده ترکیب کردن اتچمنت های AR و DMR ایده خیلی خوبی بود کار خوبی کردن.
فعلا بازی رو باید تو همین استیتمنت نگه دارن بنظرم و فقط و فقط روی پرفورمنس سرور و اپتیمایزیشن کار کنن.
پچ خوبی بود من که خیلی راضی بودم بخصوص در مورد زیاد کردن ریکویل گان ها و نرف کردن M416 .
نه فقط هر روز 8 ساعت بازی کن بعد بگو خوب نیست !

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,232
نام
Soroush
نه فقط هر روز 8 ساعت بازی کن بعد بگو خوب نیست !
این آمارو کی داده بهت؟
من دو هفته بود که تو بازی نرفته بودم فقط آپدیت میکردم...
بعد از این بستنای پورت رفتم چک کردم ببینم اصن باز میشه یا نه که نمیشد.
الانم بعد آپدیت کلا 2 تا بازی کردم!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,092
نام
احمد
89 ساعت Fortnite رو بازی کردم، 84 ساعت هم PUBG
به جرئت میگم، هر دو عنوان جز برترین عناوین سبک بتل رویال هستن، و هر بازی بعدا تو این سبک بیاد زیر سایه این دو بازی هست!
اول این که EPIC GAMES خدای بازی سازی هست و بازیش رایگان هست، مشکلات فنی :صفر! بازی بدون لگ هست، یعنی با این اینترنت مزخرف ما هم میشه براحتی بازیش کرد! ولی بنظرم من هم سبک واقعه گرایانه PUBG بهتره، هم اون ساخت و ساز اعصاب خرد کن رو ندراه، قشنگ Fortnite پتانسیل ماینکرافت شدن هم رو داره:| بعد هم گرافیک بازی واقعه گرایانه نیست، یک چیزی هم مثل OWERWATCH نیست، بازیش بشدت کارتونی هست=P~:D خب معلومه یکسری ها با بازی کنار نمیان، دوم من اکثر این 90 ساعتی که بازی کردم، 99 درصد کسایی که باهاشون بازی کردم، همشون 14 تا 8 سال بود سال بودن انگار:| از این ور میای یکم بازی کنی، PUBG انقدر مشکلات نت کد، باگ، کیفیت فنی بد، شوتین بد و غیره داره میخوای عطاش رو به لقاش ببخشی:)):| قشنگ بازی وقتی که از هواپیما میفتی تا چند دقیقه قفل میکنه از بس ر***ده تو بخش فنی، قشنک من میزنم رو سرش هد شاتش میکنم، بعد میبینم من 2-3 دیر تر دیدمش :| از این نوع مشکلات تا دلتون بخواد داره، یک نفر نقد جالبی تو استیم از PUBG کرده بود، نوشته بود این بازی خوبه چون هم خودتون رو به چالش میکشه هم سیستمتون رو=))=))=)):D

راستی کسی نمیدونه این بازی میاد تو استیم یا نه؟ اینقدر بدم میاد، یکسری از بازی هام رو یکجا دیگه دارم، یکسری دیگه رو یک جای دیگه :-( قشنگ انگار سنجاق رفته رو زیر بغلم :-(

ویرایش :

امروز دوباره بازی از اول بعد 4 ماه تو اک استیم دانلود کردم، فقط یک چیز میتونم بگم مزخرف تمام عیار چرت!
طرف از فاصله 2 کیلو متری با ak-47 دو تیر میزنه قشنگ میزنه هدشات، من از فاصله 30 سانتی متری با شات گان، 5-6 تا رو مخش خالی میکنم، نمیمیره=))=))=)) دیگه سازنده اون قدر به خودش زحمت نمیده یکم رو این نت کد بازی کار کنه!
بخش دومم حرفم در مورد این است، سازنده اینقدر گشادی داره، که نمیاد یک ریجن لاک برای چینی ها بزاره، میری رو سرور اروپا: اوییی، اووووو؛ اااااا، اواواااا اوا :|
میری رو سرور امریکای شمالی : اواااا اوااا اوییی ایام هیام هویم میوم :|
میری رو سرور اسیا اصلا بازی اینجا میشه یک چیز عجیب، پینگ های همه اسیایی ها بالای 400، اصلا یک چیز هایی میبینی، مستر بین ببینه روده بر میشه! قشنگ اینجا بازی 20 ثانیه اختلاف داره با دستوراتی که ما رو صفحه کلید اجرا میکنیم.
در مورد کیفیت فنی بازی، هم بازی خوب شده نسبت به اولش همون دیر لود شدن بافت ها هست، چه بسا مثل همون اولش هم هست و سازنده هیچ کاری نکرده.
این مپ بیابانی هم خیلی مزخرف بود، حالم بهم خورد !! هیچ چیز جالبی نسبت به مپ اولی نداره.
در کل این بازی خیلیش مونده تا به کیفیت فنی Fortnite برسه، و لطفا هم با مقایسه کردن، Pubg با Fortnite سطح خودتون رو پایین نیارید.
با تشکر XD

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ac66 and m2relax

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,232
نام
Soroush
خبر خوشحال کننده در راستای بهتر کردن وضع بازی :

یک crate جدید به اسم Aviator به بازی قرار هست اضافه بشه.
سرورای بازی روز به روز داره بدتر میشه! دی سینک و هیت-رجیستر و ... هر روز داره گوه تر میشه!
امروز دو دست با دوستم رفتیم کل Severny رو دوتایی گشتیم خدا شاهده من بدون هلمت اومدم بیرون با یه یوزی و AK بدون هییییچ اتچمنتی با وست لول یک! لوت بالانس بازی افتضاح شده این یه هفته اخیر کلا 5-6 تا بازی کردم که تو 3-4 تاشون همینجوری بوده! یه بار کل یاسنایا رو دوتایی گشتیم آخرش با یه شاتگان و یوزی اومدیم بیرون یه بار سورنی!
کافیه فقط بری استریم دیشب Dr.Disrespect رو ببینی یک ساعت و نیم بازی کرد هر بازی بخاطر گه بودن سرور و دی سینک و برنداشتن ایتما مرد! FPS بازی هم چند بار زیر 20 اومد!!! Shroud هم تو این یه هفته اخیر که همیشه FPS 144 میگرفت وسط فایت یهو میدیدی FPS ش میومد رو 40!
روز به روز دارن میرینن به بازی!
تیر میزنی به طرف تو یه فایت خونش میپاشه میمیری میری ریپلی میبینی اصن طرف یه بارم دمیج نخورده! اونم با پینگ 87!
واقعا بلوبالز احمق لیاقت این بازی رو نداره و داره روز به روز گند میزنه توش...
واقعا با اینکه با سبک پابجی چند برابر فورتنایت حال میکنم ولی بخاطر این افتضاحاتش روز به روز تمایلم نسبت به پابجی بازی کردن کمتر و نسبت به فورتنایت بیشتر میشه!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,124
نام
پوریا
سرورای بازی روز به روز داره بدتر میشه! دی سینک و هیت-رجیستر و ... هر روز داره گوه تر میشه!
امروز دو دست با دوستم رفتیم کل Severny رو دوتایی گشتیم خدا شاهده من بدون هلمت اومدم بیرون با یه یوزی و AK بدون هییییچ اتچمنتی با وست لول یک! لوت بالانس بازی افتضاح شده این یه هفته اخیر کلا 5-6 تا بازی کردم که تو 3-4 تاشون همینجوری بوده! یه بار کل یاسنایا رو دوتایی گشتیم آخرش با یه شاتگان و یوزی اومدیم بیرون یه بار سورنی!
کافیه فقط بری استریم دیشب Dr.Disrespect رو ببینی یک ساعت و نیم بازی کرد هر بازی بخاطر گه بودن سرور و دی سینک و برنداشتن ایتما مرد! FPS بازی هم چند بار زیر 20 اومد!!! Shroud هم تو این یه هفته اخیر که همیشه FPS 144 میگرفت وسط فایت یهو میدیدی FPS ش میومد رو 40!
تیر میزنی به طرف تو یه فایت خونش میپاشه میمیری میری ریپلی میبینی اصن طرف یه بارم دمیج نخورده! اونم با پینگ 87!
واقعا با اینکه با سبک پابجی چند برابر فورتنایت حال میکنم ولی بخاطر این افتضاحاتش روز به روز تمایلم نسبت به پابجی بازی کردن کمتر و نسبت به فورتنایت بیشتر میشه!
دقیقا درست میگی. لوت مپ Erangel واقعا عالی بود ولی بعد از پچ آخر شده عین مپ صحرا. گند زدن بشن. ما گفتیم صحرا رو مثل Erangel بیشتر رو زیاد کن، اینجا اشتباه شنیدن. در کل Blue hole اصلا به نظرات ملت گوش نمیده. هر کاری دلشون بخوان انجام میدن. میگیم Dsync و لگ بعد میان Crate جدید اضافه میکنن. من که نمیتونم از بازی لذت ببرم، چه به دردم میخوره. اصلا از فورتنایت خوشم نمیاد ولی اون صد برابر داره بهتر عمل میکنه.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,232
نام
Soroush
دقیقا درست میگی. لوت مپ Erangel واقعا عالی بود ولی بعد از پچ آخر شده عین مپ صحرا. گند زدن بشن. ما گفتیم صحرا رو مثل Erangel بیشتر رو زیاد کن، اینجا اشتباه شنیدن. در کل Blue hole اصلا به نظرات ملت گوش نمیده. هر کاری دلشون بخوان انجام میدن. میگیم Dsync و لگ بعد میان Crate جدید اضافه میکنن. من که نمیتونم از بازی لذت ببرم، چه به دردم میخوره. اصلا از فورتنایت خوشم نمیاد ولی اون صد برابر داره بهتر عمل میکنه.
یعنی روز به روز دارن تاثیر RNG رو تو بازی بیشتر میکنن! چه خواسته چه ناخواسته! میبینی یه بار یه خونه میری 3 تا M416 توشه! یه بار 10 تا خونه میگردی جز شاتگان چیزی نیست! بجای اینکه لوتو بیشتر کنن تاثیر لوت رندوم تو بازی پلیرا کمتر بشه دارن روز به روز بدتر میکنن!
دی سینک و هیت رجیسترشم که نوع جدیدی از RNG رو به صنعت گیمینگ معرفی کرده، یه بار شانس میاری همه تیرات رجیستر میشه و حریف بدبختت تیراش هیچی رجیستر نمیشه و طرف با 3-4 تا تیر میمیره، یه بارم دقیقا برعکس!

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
gtx 1080 ti با تنظیمات very low 40 فریم =)) پابجی کرایسیس نسل جدیده.
دارن اسکین برای چترها هم میزارن تازه.

• Like
Reactions: Soroush_shz

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
یک چیز جالب در مورد این بازی اینه که شما اگر 970 داشته باشید یا 1080ti ، تفاوت خاصی در فریم بازی نمیبینید . من 1080ti دارم و قبلش 970 داشتم ( تا همین هفته پیش) و کلا تغییری احساس نمیکنم. رفقا هم که باشون بازی میکنم 1070 و 1080 دارند و معمولا فریم مشابه میگیریم و گاهی اوقات حتی رفیقم که 1070 داره با cpu ضعیف تر FPS بیشتری میگیره .

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,124
نام
پوریا
یک چیز جالب در مورد این بازی اینه که شما اگر 970 داشته باشید یا 1080ti ، تفاوت خاصی در فریم بازی نمیبینید . من 1080ti دارم و قبلش 970 داشتم ( تا همین هفته پیش) و کلا تغییری احساس نمیکنم. رفقا هم که باشون بازی میکنم 1070 و 1080 دارند و معمولا فریم مشابه میگیریم و گاهی اوقات حتی رفیقم که 1070 داره با cpu ضعیف تر FPS بیشتری میگیره .
باید بگم پرفومانس توی مپ جدید (Savage) فوق العاده افتضاحه. امروز نصب اش کردم یه چند راند پلی دادم و شدیدا مشکل پرفومانس دشتم. با یه نفر squad زدم که میگفت سیستم اش اینه i7 5930K ، GeForce 1080 Ti ، 16GB و داره روی 1080P بین 60 تا 70 فریم میگیره. بعد هر وقت همه میمردن و دور و برمون خالی میشد میگفت فریم میره روی 80. اینجوری که لانچ بشه افتضاحه.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,232
نام
Soroush
باید بگم پرفومانس توی مپ جدید (Savage) فوق العاده افتضاحه. امروز نصب اش کردم یه چند راند پلی دادم و شدیدا مشکل پرفومانس دشتم. با یه نفر squad زدم که میگفت سیستم اش اینه i7 5930K ، GeForce 1080 Ti ، 16GB و داره روی 1080P بین 60 تا 70 فریم میگیره. بعد هر وقت همه میمردن و دور و برمون خالی میشد میگفت فریم میره روی 80. اینجوری که لانچ بشه افتضاحه.
Shroud با 1080 Ti و 6700K 4.00 GHz وقتی میرفت Paradise Resort 30 فریم میگرفت یک دقیقه اول :|:|
بعد یکی دو دقیقه یواش یواش میومد بالا تا 40-50. بعد که همرو میکشتن یواش یواش تازه 60 میشد :|:|
من خدارو شکر تاحالا اونجا نرفتم ( گرچه کلا 2 دست بازی کردم:D) ولی تو حالت معمولی من 45-55 فریم میگیرم :| برم اونجا فک کنم زیر 10 بیاد :|
------
اینو ببینید:
Twitch

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,124
نام
پوریا
Shroud با 1080 Ti و 6700K 4.00 GHz وقتی میرفت Paradise Resort 30 فریم میگرفت یک دقیقه اول :|:|
بعد یکی دو دقیقه یواش یواش میومد بالا تا 40-50. بعد که همرو میکشتن یواش یواش تازه 60 میشد :|:|
من خدارو شکر تاحالا اونجا نرفتم ( گرچه کلا 2 دست بازی کردم:D) ولی تو حالت معمولی من 45-55 فریم میگیرم :| برم اونجا فک کنم زیر 10 بیاد :|
------
اینو ببینید:
Twitch
کاملا در مورد net code این بازی حق داره. خیلی از بازی ها هستن که مشکل لگ و نت کد و پرفومانس دارن ولی هیچکدومشون مثل این بازی پر فروش نبودن. واقعا نمیدونم دارن چیکار میکنن. هیچ عدر و بهونه ای هم ندارن. بازی هم لانچ شده و دیگه early access نیست که بیان این رو بهونه کنن. برو از مایکروسافت کمک بگیر. شورش رو در آوردن بخدا. مگه match making این بازی بر اساس پینگ نیست؟ مگه این رو اعلام نکردن؟ پس نباید مشکل از پینگ باشه. TSM Viss هم گفته که فعلا بازی رو استریم نمیکنم و میره Fortnite بازی میکنه. آمار پلیر هم کم کم داره کم میشه.

hczx_capture.jpg

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بهترین واکنش منفی دکتر به پابجی اون بود که اعتراض میکرد به red zone .
This game sucks! Get rid of the Red Zone - get rid of it! How many times has the community told you, BlueBalls? Nobody wants the Red Zone, nobody! You guys make me sick - make me sick. It's pathetic game design, thinking, and balance. Why do you have randomized Red Zones in the game, huh? It doesn't make sense. Bunch of idiots - take it out, take it out.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر