PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
و اصولا گیم پلی مهمترین مورد در بازی فوتباله
ولی محتواداشتن هم مهمه وسرگرم کننده بودنش چون بعدیه مدت خسته کننده میشه مثلا یه چیزکه هیچکس بهش اشاره نمیکنه همین شروع بازیه که همیشه میزبان بایدازسمت چپ شروع کنه همین لودینگه پرتابهای اوت که صفحه سیاه میشه وخیلی چیزای دیگه مثل همین چیزایی که عرض کردم وکوچک ولی برای یه بازیه نسل هشتی مهم وحیاتی هست روباید درست کنه که خیلی میتونه بازیروازیکنواختی بیرون بیاره وخیلی چیزای دیگه.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
ولی محتواداشتن هم مهمه وسرگرم کننده بودنش چون بعدیه مدت خسته کننده میشه مثلا یه چیزکه هیچکس بهش اشاره نمیکنه همین شروع بازیه که همیشه میزبان بایدازسمت چپ شروع کنه همین لودینگه پرتابهای اوت که صفحه سیاه میشه وخیلی چیزای دیگه مثل همین چیزایی که عرض کردم وکوچک ولی برای یه بازیه نسل هشتی مهم وحیاتی هست روباید درست کنه که خیلی میتونه بازیروازیکنواختی بیرون بیاره وخیلی چیزای دیگه.
البته من این سیاه شدن صفحه رو تو کنسولم که وان اکس هست ندیدم، در حد یه کات تو فیلم صحنه قطع میشه
احتمالا دوستان روی کنسولای معمولی اینو میبینن که بازم در هرحال ضعفه چون فیفا این مشکلو رو کنسولای معمولی نداره

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
نوشته من رو دوباره با دقت بخونید، نوشتم مهمترین گیم پلیه نه فقط اینکه فقط گیم پلی مهمه. بله حرف شما درسته ولی از نظر من حداقل تو سالهای اخیر فاصله گیمپلی pes بیشتر از fifa بوده تا کم محتوا بودنش نسبت به fifa و از اونجایی که رکن اساسی هر بازیی گیمپلی اونه ، پس من از کنار pes تکون نمیخورم همونطور که تو بدترین نسخه های pes که از نظر من 2008 و 2010 بود باز هم سمت fifa نرفتم

• Like
Reactions: pbgame

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
خب به قول قوه الهی چهره های بازیکن های PES هم ترول شد و !!! :| و میگن عکسه و در بازی چهره ها بده و !!! :))

آدم وقتی میخواد چیزی رو ترول کنه میره تو بخش نقاط ضعف اون ماجرا و نه نقاط قوتش ! ما خودمون بازی رو ترول کردیم رفتیم مثلا به بخش صدا گذاری و .... رسیدگی کردیم و از خجالتش در اومدیم و نه بخشی که اونم از فیفا به شدت جلو تره ! و اونم بخش چهره و ..... :))

چهره مسی در PES2019

DgiKNzoWsAAfrgV.jpg
Dgidv2VW0AAzT6B.jpg

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
این مواردی که به درستی شما بهش اشاره کردی رو ما بارها و بارها گفتیم و کاملا درسته ! ولی برای یه بازی نسل هشتمی مدلینگ و فیزیک توپ و موتور فیزیک و گیم پلی هم خیلی مهمه ! خیلی خیلی مهمه ! گیم پلی که در هر بازی اولویت اصلی باید باشه و در کنارش جزئیات میتونه کاملش کنه !

هر دو بازی نواقص خودشون رو دارن و متاسفانه کامل نیستن ولی PES قشنگ تو این سال ها نشون داده داره رو بازی کار میکه و بازی رو از اون فاجعه در آورده و امسال نور پردازی داینامیک و برف و غروب و ... که همش ایراد میگرفتیم رو به بازی اضافه کردن و چمن بازی رو زیر و رو کردن و خلاصه کلی کار کردن رو بازی ! حالا بازی نواقص داره ؟ صد در صد ! بحثی توش نیست . یه سری نواقصش که به شدن خنده داره و یه سری هم خب باید روش کار کنن و زمان بره !

به طور مثال امسال روی مای کلاب دارن کار میکنن و صد در صد سال بعد میرن روی مستر لیگ کار میکنن !

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,529
خب به قول قوه الهی چهره های بازیکن های PES هم ترول شد و !!! :| و میگن عکسه و در بازی چهره ها بده و !!! :))

آدم وقتی میخواد چیزی رو ترول کنه میره تو بخش نقاط ضعف اون ماجرا و نه نقاط قوتش ! ما خودمون بازی رو ترول کردیم رفتیم مثلا به بخش صدا گذاری و .... رسیدگی کردیم و از خجالتش در اومدیم و نه بخشی که اونم از فیفا به شدت جلو تره ! و اونم بخش چهره و ..... :))

چهره مسی در PES2019

View attachment 89770
View attachment 89772

میای به جای تاپیک فیفا اینجا جواب میدی حداقل پست رو درست بخون
"فیس هاش که توی منو های بازی انگار رفتن از بازیکنا عکس گرفتن توی خود بازی شبیه جنازه میشن"
فیس ها هر چقدر توی منو های بازی عالین ولی توی گیم پلی به اون شکل نیستن و اون حس واقعی رو اصلا منتقل نمیکنن
خودمم چندبار از گرافیکش تعریف کردم

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
میای به جای تاپیک فیفا اینجا جواب میدی حداقل پست رو درست بخون
"فیس هاش که توی منو های بازی انگار رفتن از بازیکنا عکس گرفتن توی خود بازی شبیه جنازه میشن"
فیس ها هر چقدر توی منو های بازی عالین ولی توی گیم پلی به اون شکل نیستن و اون حس واقعی رو اصلا منتقل نمیکنن
خودمم چندبار از گرافیکش تعریف کردم
از همون اول میومدی این جا درباره PES صحبت میکردی و حوابت رو میدادم ! و چون مربوط به PES هستش باید این جا دربارش صحبت کرد و نه تاپیک فیفا ! آره عزیز جان !

یعنی انقدر این بحث چهره ها در PES آشکار و اضح هستش در این نسل که خوب کار کردن که نیازی به گفتنش نیست و میتوتی به خودت القا کنی که خوب نیست و باشه خوب نیست !!! پس اگه این طوره صدا گذاری در فیفا در حد نسل اول بازی های کامپیوتری هستش ! :)) یعنی ایراد گرفتن کلی از چهره ها در PES به همون مقدار خنده داره که آدم بخواد مثلا از بخش صدا گذاری در فیفا ایراد بگیره !!!

فیس های PES در کات سن ها و جریان بازی عالیه و عکس چیه ! تو قسمت ادیت که بازیکن هستش ، بازیکن کاملا متحرکه و عکسی در کار نیست ! و همون در بازی هم نشون داده میشه و عکس رو از کجا آوردی ! وقتی اطلاع درستی نداری و داری برای خودت یه چیزی میگی باید منتظر توضیحاتش هم باشی !

چهره ها فقط در نمای ریپلی که خودمون ایست میکنیم و میخوایم بریم از نزدیک ببینیم که تصویر ایست میکنه و بازیکن چون امکان داره تو حالت خاصی باشه چهره ها حالت خاصی پیدا میکنن و چه در فیفا و چه در PES مشکلاتی به وجود میاد درشون ولی در کات سن ها و نمای ریپلی اتومات خود بازی چهره ها کیفیت بسیار بالایی دارن !

( حالا این که یه بازیکن امکان داره چهرش خوب ساخته نشده باشه و یا حتی بویلد قدیمی باشه که خب همه میدونیم کیفیت چهره ها با هم متفاونه ولی کلیت کار در PES در بخش چهره ها نمره بسیار قبولی میگیره ! )

دیگه توضیح خیلی زیادی درباره سه نوع ساخت چهره ها نمیدم که بار ها دربارش صحبت کردیم و فقط خلاصه ازش میگذرم !

1 - ساخت چهره های دست ساز توسط تیم سازنده که تبحر بالایی تو این کار داره و در ادامه که خب تیم سازنده فیفا اصلا چهره دست ساز بلد نیست بسازه ! و حتما باید چهره های سه بعدی بسازه !

2 - ساخت چهره های سه بعدی توسط تیم سازنده PES

3 - ساخت چهره های سه بعدی بسیار بسیار با کیفیت که میدن به کمپانی آلمانی به نام Stramba که براشون میسازه !

یعنی تیم سازنده توجه ویژه ای به این بخش داره و سال به سال داره چهره های بیشتر و با کیفیت تر اضافه میکنه به بازی !

نکته خنده دار اینه که فیفا لایسنس لیگ اسپانیا و ایتالیا رو داره ولی مقدار چهره های ساخته شده در PES در این دو لیگ از فیفا بیشتر هستش ! که نکته بسیار عجیب و حتی خنده داری هستش !

آخرین ویرایش:

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,529
از همون اول میومدی این جا درباره PES صحبت میکردی و حوابت رو میدادم ! و چون مربوط به PES هستش باید این جا دربارش صحبت کرد و نه تاپیک فیفا ! آره عزیز جان !

یعنی انقدر این بحث چهره ها در PES آشکار و اضح هستش در این نسل که خوب کار کردن که نیازی به گفتنش نیست و میتوتی به خودت القا کنی که خوب نیست و باشه خوب نیست !!! پس اگه این طوره صدا گذاری در فیفا در حد نسل اول بازی های کامپیوتری هستش ! :)) یعنی ایراد گرفتن کلی از چهره ها در PES به همون مقدار خنده داره که آدم بخواد مثلا از بخش صدا گذاری در فیفا ایراد بگیره !!!

فیس های PES در کات سن ها و جریان بازی عالیه و عکس چیه ! تو قسمت ادیت که بازیکن هستش ، بازیکن کاملا متحرکه و عکسی در کار نیست ! و همون در بازی هم نشون داده میشه و عکس رو از کجا آوردی ! وقتی اطلاع درستی نداری و داری برای خودت یه چیزی میگی باید منتظر توضیحاتش هم باشی !

چهره ها فقط در نمای ریپلی که خودمون ایست میکنیم و میخوایم بریم از نزدیک ببینیم که تصویر ایست میکنه و بازیکن چون امکان داره تو حالت خاصی باشه چهره ها حالت خاصی پیدا میکنن و چه در فیفا و چه در PES مشکلاتی به وجود میاد درشون ولی در کات سن ها و نمای ریپلی اتومات خود بازی چهره ها کیفیت بسیار بالایی دارن !

خب متاسفانه همچنان متوجه نشدی من چی نوشتم
"انگار رفتن از بازیکنا عکس گرفتن" یه چیزیه که بهش میگن تشبیه که قطعا توی راهنمایی و دبیرستان باهاش اشنا شدی معنیش هم اینه که اینقدر واقعیه که انگار عکس گرفتن گذاشتن اونجا
در رابطه با قسمت دوم حرفت دقیقا حرف منو تایید میکنه من نگفتم توی فیفا عالیه فقط گفتم اون حالتی که توی منو های pes هست رو نمیده
در ضمن خودم میدونم فیس های pes چجوری و توسط کیا ساخته میشن نیاز نیست اشاره کنی بهشون

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
خب متاسفانه همچنان متوجه نشدی من چی نوشتم
"انگار عکسه" یه چیزیه که بهش میگن تشبیه که قطعا توی راهنمایی و دبیرستان باهاش اشنا شدی معنیش هم اینه که اینقدر واقعیه که انگار عکس گرفتن گذاشتن اونجا
در رابطه با قسمت دوم حرفت دقیقا حرف منو تایید میکنه من نگفتم توی فیفا عالیه فقط گفتم اون حالتی که توی منو های pes هست رو نمیده
خب اصلا یه سری جا ها من توضیح دادم که ! بله تو بازی یه جاهایی مشکل پیدا میکنه به خاطر احساسات و این چیزای بازیکن ها ! و بیشتر همون طور که توضیح دادم تو ریپلی وقتی خودمون بازی رو ایست میزنیم و مثلا بریم چهره ها رو از نزدیک ببینیم بازیکن ها در حالت هایی شاید ایستادن که خب چهره ها یه جوری میشن ولی وقتی تصویر متحرک میشه در هر حالتی شما حساب کنی حالا چهره ها افت کیفیتی پیدا نمیکنن ! دقیقا همون بافت ها و همون جزئیات رو دارن !

الان این بخشی از کات سن پیکه در PES 2019 که هر کسی دیده کف کرده ! چه چهره خود پیکه و از اون مهم تر نوع احساسش به کارت داور ! تو PES به این موارد به شدت کار شده ! و کم ترین ایراد رو میشه گرفت ! بازیکن داره شوت میزنه در PES براش احساسات در نظر گرفته شده در چهره هاشون و لب هاشون رو به هم میچسبونن و ....

جا برای بهتر شدن هست ؟ صد در صد ! همیشه هست ! ولی میای از چیزی ایراد اساسی میگیری که خب آدم رو متعجب میکنه ! این بازی ایرادات اساسی دیگه ای داره که باید دربارش صحبت کرد و بخش چهره ها از نقاط قوت اساسی این بازی هستش ! این رو دیگه هر کسی میدونه !

آپارات بدبخت نتونست آپلود کنه مجبور شدم برم یوتیوب آپلود کنم .

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,529
خب اصلا یه سری جا ها من توضیح دادم که ! بله تو بازی یه جاهایی مشکل پیدا میکنه به خاطر احساسات و این چیزای بازیکن ها ! و بیشتر همون طور که توضیح دادم تو ریپلی وقتی خودمون بازی رو ایست میزنیم و مثلا بریم چهره ها رو از نزدیک ببینیم بازیکن ها در حالت هایی شاید ایستادن که خب چهره ها یه جوری میشن ولی وقتی تصویر متحرک میشه در هر حالتی شما حساب کنی حالا چهره ها افت کیفیتی پیدا نمیکنن ! دقیقا همون بافت ها و همون جزئیات رو دارن !

الان این بخشی از کات سن پیکه در PES 2019 که هر کسی دیده کف کرده ! چه چهره خود پیکه و از اون مهم تر نوع احساسش به کارت داور ! تو PES به این موارد به شدت کار شده ! و کم ترین ایراد رو میشه گرفت ! بازیکن داره شوت میزنه در PES براش احساسات در نظر گرفته شده در چهره هاشون و لب هاشون رو به هم میچسبونن و ....

جا برای بهتر شدن هست ؟ صد در صد ! همیشه هست ! ولی میای از چیزی ایراد اساسی میگیری که خب آدم رو متعجب میکنه ! این بازی ایرادات اساسی دیگه ای داره که باید دربارش صحبت کرد و بخش چهره ها از نقاط قوت اساسی این بازی هستش ! این رو دیگه هر کسی میدونه !

آپارات بدبخت نتونست آپلود کنه مجبور شدم برم یوتیوب آپلود کنم .

اصلا چرا اینقدر بحث رو کش میدی؟
اولا همین الان داری حرف منو تایید میکنی "تو ریپلی وقتی خودمون بازی رو ایست میزنیم و مثلا بریم چهره ها رو از نزدیک ببینیم بازیکن ها در حالت هایی شاید ایستادن که خب چهره ها یه جوری میشن"
دوما با اینکه توضیح دادم پست خودم رو! ولی بازم میگی از چهره ها ایراد میگیری

pes فیس های عالیه و فوق العادست ولی توی انیمیشن ها هنوز مشکل داره وبه خوبی فیس هاش نیست و این چیزیه که خودت هم تاییدش میکنی
ایرادات دیگش رو هم نوشتم تو همون تاپیک :D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
اصلا چرا اینقدر بحث رو کش میدی؟
اولا همین الان داری حرف منو تایید میکنی "تو ریپلی وقتی خودمون بازی رو ایست میزنیم و مثلا بریم چهره ها رو از نزدیک ببینیم بازیکن ها در حالت هایی شاید ایستادن که خب چهره ها یه جوری میشن"
دوما با اینکه توضیح دادم پست خودم رو! ولی بازم میگی از چهره ها ایراد میگیری

pes فیس های عالیه و فوق العادست ولی توی انیمیشن ها هنوز مشکل داره وبه خوبی فیس هاش نیست و این چیزیه که خودت هم تاییدش میکنی
ایرادات دیگش رو هم نوشتم تو همون تاپیک :D
دوست داری میتونی نقل قول نکنی ! و شما به قولی کژش ندی !

حرفت رو اصلا تایید کامل نمیکنم و کلی بالا توضیحات رو دادم و شما به کل فیس ها تو PES رو مسخره کردی بیشتر و قصدت ترول کردن بود تا ایراد !؟ و دوم این که اگه مشکلی باشه میگیم هست و درباره ریپلی های ایستاده صحبت کردم و گفتم ایراداتی داره ! ( گفتم ایراداتی داره ! نگفتم فاجعه هستش و شکلک :)) براش بذارم !! ) و سوم تو صحنه های کات سن ها و ریپلی های اتومات انیمیشن های PES عالی کار شده ! و فقط یه کات سن از نسخه 2019 رو گذاشتم و نیازی به توضیح بیشتری نیست در این باره و توضیحات رو قشنگ در بالا دادم و اومدی از چیزی ایراد گرفتی که فیفا توش یعنی از فاجعه اون ور تره !!! :)) گرفتی که چی میگم ! آدم میخواد ترول کنه میره بخشی رو ترول میکنه که نقطه ضعفشه و نه نقطه قوتش !!! :)) مثلا میتونستی از سیاه شدن تصاویر PES ایراد بگیری که از مسخره اون ور تر هستش ! :)) یا صدا گذاری بازی و گزارش بازی که تکراری هستش و یا مثلا میشه مدلینگ های بازیکن های فیفا رو ایراد گرفت که دقیقا اردک و ملخ شبیه سازی شدن ! :)) یا مثلا چهره بازیکن های تیم های پارتنر در فیفا که خیلی هاشون درست نشدن و اصلا این موضوع شوکه کنندست ! و یا مثلا کیفیت چمن در ضربات ایستگاهی در PES 2018 که به خاطر این که 60 فرم نگش دارن دو بعدی هستش و تا دلت بخواد از این مثال ها زیاد هستش !

ایرادات دیگش رو هم مینویسی میتونی ایراد های فیفا رو هم بنویسی و اون پستت بیشتر فصد کل کل و ترول کردن بود و نه این که بخوای ایراد بگیری !

پستی که توش ترول باشه بوش از هزار متری هم حس میشه ! :D

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,529
دوست داری میتونی نقل قول نکنی ! و شما به قولی کژش ندی !

حرفت رو اصلا تایید کامل نمیکنم و کلی بالا توضیحات رو دادم و شما به کل فیس ها تو PES رو مسخره کردی بیشتر و قصدت ترول کردن بود تا ایراد !؟ و دوم این که اگه مشکلی باشه میگیم هست و درباره ریپلی های ایستاده صحبت کردم و گفتم ایراداتی داره ! ( گفتم ایراداتی داره ! نگفتم فاجعه هستش و شکلک :)) براش بذارم !! ) و سوم تو صحنه های کات سن ها و ریپلی های اتومات انیمیشن های PES عالی کار شده ! و فقط یه کات سن از نسخه 2019 رو گذاشتم و نیازی به توضیح بیشتری نیست در این باره و توضیحات رو قشنگ در بالا دادم و اومدی از چیزی ایراد گرفتی که فیفا توش یعنی از فاجعه اون ور تره !!! :)) گرفتی که چی میگم ! آدم میخواد ترول کنه میره بخشی رو ترول میکنه که نقطه ضعفشه و نه نقطه قوتش !!! :)) مثلا میتونستی از سیاه شدن تصاویر PES ایراد بگیری که از مسخره اون ور تر هستش ! :)) یا صدا گذاری بازی و گزارش بازی که تکراری هستش و یا مثلا میشه مدلینگ های بازیکن های فیفا رو ایراد گرفت که دقیقا اردک و ملخ شبیه سازی شدن ! :)) یا مثلا چهره بازیکن های تیم های پارتنر در فیفا که خیلی هاشون درست نشدن و اصلا این موضوع شوکه کنندست ! و یا مثلا کیفیت چمن در ضربات ایستگاهی در PES 2018 که به خاطر این که 60 فرم نگش دارن دو بعدی هستش و تا دلت بخواد از این مثال ها زیاد هستش !

ایرادات دیگش رو هم مینویسی میتونی ایراد های فیفا رو هم بنویسی و اون پستت بیشتر فصد کل کل و ترول کردن بود و نه این که بخوای ایراد بگیری !

پستی که توش ترول باشه بوش از هزار متری هم حس میشه ! :D

جدا پست هارو میخونی دیگه؟
1- سر فیس ها شما یه اشتباهی کردی و پست رو اشتباه خوندی و متوجه شدی حالا هم دوست نداری قبول کنی مشکلی نیست
2- همونجا هم گفتم فیفا خیلی ایراد داره ولی از PES بازی کامل تریه ( دقت کن حرف از بهتر بودن نزدم)
3- احتمالا پست رو درست نخوندی چون که قضیه سیاه شدن رو نوشته بودم بقیه چیزایی که نوشته بودم هم فکرکنم خودت هم قبول داری
4- شما بیا ایرادات فیفا رو بنویس اگه منطقی باشه مریض نیستم که قبول نکنم
5- همچنان هم سر حرفم هستم "فیس هاش که توی منو های بازی انگار رفتن از بازیکنا عکس گرفتن توی خود بازی شبیه جنازه میشن" اگه نظر شما این ترول کردنه قبول اینم مشکلی نیست

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
1- سر فیس ها شما یه اشتباهی کردی و پست رو اشتباه خوندی و متوجه شدی حالا هم دوست نداری قبول کنی مشکلی نیست
2- همونجا هم گفتم فیفا خیلی ایراد داره ولی از PES بازی کامل تریه ( دقت کن حرف از بهتر بودن نزدم)
3- احتمالا پست رو درست نخوندی چون که قضیه سیاه شدن رو نوشته بودم بقیه چیزایی که نوشته بودم هم فکرکنم خودت هم قبول داری
5- همچنان هم سر حرفم هستم "فیس هاش که توی منو های بازی انگار رفتن از بازیکنا عکس گرفتن توی خود بازی شبیه جنازه میشن" اگه نظر شما این ترول کردنه قبول اینم مشکلی نیست
ایرادات فیفا ب کرات در تاپیک خودش گفته شده آخه مشکل اینه منطق سر خیلیا نمیشه من و خیلی های دیگه جفت بازیارو بازی میکنیم و ایرادات جفتشونو میپذیریم حتی فن های اینجا هم منطقی ان اونور متاسفانه ی عده فن بوی بی منطق ریخته که با سند هم که حرف بزنی میزنن علی چپ

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
دقیقا شما پست ها رو خوب نمیخونی ! و قشنگ متوجه شدی چی میگم ولی خوب خودت رو زدی به کوچه علی چپ !

اون قضیه سیاه شدن رو هیچ کسی بهش توجهی نمیکرد و من و فرهاد بار ها همین تاپیک PES دربارش صحبت کردیم و شما اومدی فقط تکرار مکرراتش کردی ! ما این جا هم از بازی انتقاد میکنیم و هم تعریف ! جاهایی که مشکل داشته باشه مشکلاتش رو میگیم و همین طور برعکس ! و درباره PES چقدر دوستان نکته سنج میشن و درباره فیفا ؟!! به قول یه عده ای اون بازی دیگه به اوج کمالات رسیده بود و اصلا نیازی به پیشرفت نداره ! :))

درباره اون داستان عکس و چهره بازیکن ها در زمین بی روحه و این چیزا یعنی من هیچ صحبتی ندارم ! تو همین نسخه قبل کلی روی Emotions بازیکن ها کار شده و حتی بازیکن ضربه به توپ میزنه و یا داره هد میزنه لبش رو به هم میچسبونه و خوشحالی و خشم و این چیزای بازیکن ها سال قبل کلی ازش تعریف شده بود و شما میگم اومدی ترول کنی ولی خب توضیحات داده شد و اینم نمونه ای دیگه از چهره بازیکن در زمین و چقدر هم بی روحه !!! :)) از چهره نویر که داره توپ ارسال میشه داره برای خودش یه صحبت هایی میکنه و ..... میگم که اومدی بخشی رو گیر دادی که سازنده ها روش قشنگ کار کردن تو این سال های اخیر ( یعنی واضح تر از این نمیشه مثال زد در رد صحبت های شما عزیز ! ):)) یعنی همین ویدئو هایی رو که گذاشتم تازه مال نسخه 2018 هستش دیگه فکر کنم کاقیه و همین طور ریخته ! یعنی مدیا بیشتر از 5 تا اجازه نمیده وگرنه همین طور میتونم بذارم و پر از صحنه های گوناگون هستش و اینا فقط بخش کوچکی هستش که این جا گذاشتم !

خشم سوارز ! این که دیگه قشنگ بی روحه و چهرش هم شده زمان پلی استیشن 1

اینم دیگه فکر کنم کافی باشه و مال نسخه 2018 هستش و اصلا تو یوتیوب ریخته درباره احساسات صورت های بازیکن ها در PES و جز نکاتی هستش که معروفه اصلا در این زمینه و شما یا بازی رو بازی نکردی و یا اصلا فکر کنم خبر نداشتی و یا این که !!!! .......

لینک مدیا فایر

PES 2018 New Facial Expression and Player Emotion System - YouTube.MP4

و اینم همین ویدئو در آپارات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر