PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,133
نام
حسین
اگه بعدا آپدیت جدیدی از هر کدوم از این پچ ها اومد میتونم روشون نصب کنم یا اختلال بوجود میاره؟ :-?

از کنسول بازها عذرخواهم. ما تاپیک نداریم از این بازی مجبوریم بیایم اینجا :D
نه مشکلی نداره

• Like
Reactions: MK_COD

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام
دوستان از ديشب من چك ميكنم تو ps4 آنلاين نميشه بازي كرد!
پيغام ميده يا سرور هاي آنلاين در وضعيت maintenance هست يا network setting تون مورد داره
ميخواستم ببينم مشكل سراسريه؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
فکر کنم آهسته آهسته داره مشخص میشه دلایل مختلف رفتن تیم سازنده به موتور انریل 4 و همکاری با اپیک گیمز برای چی هستش . ( البته دلایل یکی دو تا نیست و یه دلیل دیگه هم اینه که اپیک گفته هر کسی از سرویس فروشگاه ما استفاده کنه استفاده از موتور گرافیکی ما مجانی هستش و شاید یکی دیگه از دلایلش هم اینم باشه برای کونامی و نسخه 2021 اگه دیدین بازی PES 2021 رفت تو فروشگاه اپیک اصلا تعجب نکنید البته بازم میگم اینا حدس و گمان هستش ) و یکی هم خبر جدید پایین . من این طوری فکر میکنم و شاید هم واقعا این طور نباشه و از پایه میتونه این برداشت کاملا اشتباه باشه .

Epic Games سرویس آنلاین کراس پلتفرم رایگان برای توسعه دهندگان راه اندازی می کند

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
برطرف شدن مشکلات TEAM ID در PES 2019 و همین طور توجه کم سازنده ها به TEAM ID در بازی های فوتبالی .

یه توضیحاتی بدم درباره Advanced Instructions : در نسخه قبلی شما وقتی مقابل سی پی یو بازی میکردین تیم سی پی یو در هنگام بازی از Advanced Instructions به صورت داینامیک استفاده میکرد ! یعنی دستورات تاکتیکی هر تیمی ! دقیقا هر تیمی اصلا مهم نبود این تیم تیم ضعیف هستش و یا قوی این دستورات رو به صورت داینامیک استفاده میکرد ! میخواست بارسا باشه و یا یه تیم بسیار ضعیف ! این خودش باعث شده بود که شما با هر تیمی بازی میکنین دقیقا شبیه به هم باشن مثلا یه باره میدیدین تیم مقابل شما اتلتیکو هستش ولی داره از جلو پرسینگ شدید میکنه که خب این تیم اصلا سیستم دفاعیش نوعی هستش که تو زمین خودشون میرن و توپ اومد تو زمین اتلتیکو از اون جا شروع میکنن به پرس کردن و خط دفاعیشون هم بسیار عقب و نزدیک به دروازه هستش . امسال تو نسخخه 2019 این مشکل رو برطرف کردن و شما برید Advanced Instructions هر تیمی رو ببینید متوجه میشین که تیم سازنده برای هر تیمی یه Advanced Instructions مخصوص به خودش رو گذاشته . بعد مثلا ببینه خب بازی رو جلو افتاده و یا عقب یه سری کارای داینامیکی مربوط به اتفاقات درون بازی انجام میده که خب این طوری بد نیست مثلا ببینه بازیکنی زیاد شما باهاش حرکت میکنین یه باره میبینین که مارک میکنه اون بازیکن رو . ولی کلیت دستورات تاکتیکی تیم شما رو به هم نمیزنه !

این لینک سایت Football Statistics | Football Live Scores | WhoScored.com هستش که من چندین وقت پیش یه بار درباره این سایت توضیحاتی داده بودم . خوب این عکس رو نگاه کنین ! و مثلا نقاط قوت و ضعف و استایل و سبک بازی تیم دورتمند رو این جا براتون میذارم و از همین سایت برداشتم . ببینید این سایت بهترین سایتی هستش که شما میخواین شکم روده هر تیمی رو در بیارین که مثلا چه قدرت و نقاط ضعفی داره و سبک بازیشون چه طوره و این فقط بخشی از عکسی هستش که گذاشتم و بخش های دیگه ای هم داره . ولی این بخش جالب ترین ویژگی هستش که این سایت برای هر تیمی در نظر گرفته . شما خیلی دوست دارین میتونین مثلا لیگی که درش بازی میکنین تیم های مختلف رو بیش از پیش شبیه به خودشون در بیارین و این طوری لذت بازی در اون لیگ بیشتر میشه االبته تیم سازنده به این موارد توجه کرده و در حالت دیفالت هر تیمی رو تا جایی که تونسته ویژگی های مربوط به خودش تو Fliud Formation And Advanced Instructions بهش توجه کرده ولی خب میشه بازم بهتر تمظیاتی انجام داد در کل .

Capture515515.PNG

مثلا برای هر توضیحی این جا داده یه جایگزینی تو بازی PES هستش ! ( البته نه همه ویژگی ها و مثلا تو این سایتی که گذاشتم مثلا ویژگی بعضی تیم ها دارن که کارشون اینه که شوت زیاد میزنن تو بازی و فضا ایجاد میکنن برای شوت زنی که مثلا چنین چیزی تو Advanced Instructions بازی PES 2019 وجود نداره و متاسفانه کاریش نمیشه کرد و اصلا به همین خاطر هستش که شما تو PES این ویژگی تفاوت تیم ها در بخش شوت زنی رو نمیبینین ! چون این دستورات پیشرفته در بازی تیمی هر تیم مشاهده نمیشه ! و فقط مربوط میشه به خود بازیکن مربوطه که آیا به صورت فردی شوت زن هستش و یا نه ! ولی تاکتیک تیمی یه سری تیم ها اصولا اینه که نوعی بازی میکننن که شوت زیاد میزنن و فضا ایجاد میکنن پشت محوطه جریمه و اقدام به شوت زنی بیشتری میکنن به طور مثال تیم مونشن گلاد باخ که چنین ویژگی داره Creating long shot opportunities

Capture.PNG

میرسیم به بخش اصلی TEAM ID که اصلا سازندگان هیچ توجهی بهش نمیکنن و اونم نقطه ضعف تاکتیکی هر تیمی هستش ! شما فرض کنین تو بازی فوتبال واقعی ! امکان داره یه تیم بزرگ حتی تو یه فصل دفاع های بزرگ و کلاس جهانی داره ولی به خاطر تاکتیک های اشتباه مربی اون تیم و اصولا بنا به هر دلیلی اون تیم دچار مشکل در اون مورد میشه !!

به طور مثال تیم رئال مثلا یکی از مشکلاتش اینه که خطا های بی مورد در منطقه های خطرناک بازی میکنه و ضربات ایستگاهی بی موردی به تیم حریف میده

1.PNG

یا مثلا تیم بارسا در موقع ضد حمله از کناره ها تیم ها بهش ضربه میزنن و یا این که دفاع بارسا جلوی بازیکن های تکنیکی و مهارتی دچار مشکل میشه و نظم دفاعیشون به هم میریزه . و خوب هم توجه کنین جلوی هر ضعفی دو گزینه ضعیف و خیلی ضعیف هستش و تفکیک بندی بیشتری داره .

2.PNG

و یا مثلا تیم بایرن که دچار مشکلات آقساید گیری هستش و همین طور از نتیجه ای که به دست میاره نمیتونه محافظت کنه و این مشکل رو مثلا تو همین بازی آخریشون مقابل آزاکس مشاهده کردین !

3.PNG

متاسفانه به خاطر همین هستش که به خصوص تو بازی های آنلاین همه میرن مثلا یه سال تیم یووه رو بر میدارن ! یه سال تیم رئال ! یه سال تیم چلسی و همین طور داستان ادامه داره ! چون هر تیمی ببینن بازیکن های بزرگ و بهتری داره میرن همون تیم رو بر میدارن !! در صورتی که امکان داره اون تیم همون سال در واقعیت کلی مشکللات داشته باشه !!!!!

اگه مثل واقعیت هر تیمی هم حتی بازیکنان بزرگی داشته باشه ولی مشکلات تیمی و تاکتیکیشون هم تو بازی لحاظ میشد ما میتونستیم شاهد بازی واقع گرایانه تری باشیم و این طوری گرفتن تیم های مختلف بیشتر هم میشد ! الان سازندگان فقط به قدرت فردی بازیکنان نگاه میکنن ! فقط همین !! اصلا به قدرت تاکتیکی تیم هیچ کاری ندارن ! مثلا اون سالی که لستر قهرمان شد بازیکن های ستاره زیادی داشت ؟!! مشخحصه نه و این تیم از لحاظ روحی و تاکتیکی و .... اون سال خیلی عالی کار کرد و از این دست مثال ها زیاده و تو بوندسلیگا مثلا فرانکفورت داره عالی کار میکنه و هوفنهایم هم مدتی هستش که بسیار داره خوب کار میکنه و بخش بزرگیش رو مدیون مربی هاشون هستن !

از اون جایی که قدرت مربی ها در بازی های فوتبالی هیچ معنایی نداره ( تو فیفا هستن و فقط به صورت بصری هستن و بود و نبودشون تو بحث تاکتیک بازی هیچ تاثیری نداره ) به همین سو TEAM ID تو بازی های فوتبالی یه چیز پیش پا افتاده و به نوعی مرده هستش که فقط یه سری اصول های فوق اولیه رو تو بازی گنجوندن و به خصوص ، به خصوص بخش نقاط ضعف تیمی که اصلا وجود خارجی نداره تو هر دو بازی فوتبالی ! ( یادش بخیر دوستانی هستن که میگن مثلا فلان بازی کامل ، کامل شده و دیگه نیازی به هیچ پیشرفتی نداره و خلاصه بگذریم )

ایده بسیار زیاده ! انقدر زیاده که تمومی نداره ولی سازنده ها اهمیتی نمیدن ! من به شخصه اول نسل هشت همش منتظر بودم که این نسل دیگه مربی ها به صورت بصری اضافه بشن که هیچ به صورت فنی و واقعی هم به بازی اضافه بشن و قدرت مربی ها در تیم ها تاثیر داشته باشه و مثلا اگه تیمی مشکلات نبرد توپ های هوایی داره تاثیر بذاره رو قدرت سر زنی و نبرد های هوای کل بازیکنان اون تیم و اگه مثلا مثل رئال خطا در مناطق خطرناک زیاد میکنن خب مثلا خطا زیاد انجام بدن و یا این که تیم مثل بایرن تو آفساید گیری ها مشکل داره خب مثل واقعیت تو بازی شاهد باشیم که این تیم چنین اشتباهاتی میکنه . مثال زیاده و اینا فقط بخشی از مثال ها بود . و همین طور تو بخش نقطا قوت هم دستمون بسته هستش . تو همون عکس های بالا نگاه کنین مثلا تیم دورتمند تو ضربات ایستگاهی قدرتمنده و از این راه خوب به گل میرسه !! خب الان چه ویژگی تو بازی هست که ما بتونیم تو ضربات ایستگاهی تفاوت قدرت و ضعف تیم ها رو ببینیم ؟!!

تیم سازنده در بخش Advanced Instructions و گزینه های تاکتیکی متنوع و همین طور بخش Player ID نمره خوبی میگیره و کلی هم کار کرده ولی امیدوارم سال های آینده هم این بخش ها گسترده تر و متنوع تر بشه و تفاوت بازی تیم ها بیشتر و بیشتر بشه ! به خصوص اضافه کردن مربی ها که فقط به صورت نمادین و بصری نباشه و قدرت هم داشته باشن و تاثیر گذاری در تیم ها که خب چنین چیزی رو فکر نکنم هیچ کدام از این دو بازی فوتبالی حالا حالا ها به بازی اضافه کنن . حداقل امیدوارم بخش Advanced Instructions گسترده تر بشه و یه بخشی هم اضافه کنن هر تیمی مثلا فلان نقطه ضعف تاکتیکی و تیمی داره که البته با این وضع این دو بازی فوتبالی باید خواب چنین چیز هایی رو ببینیم .

امیدوارم این مقاله کوتاه و یه سری توضیحات به دردتون خورده باشه و پاینده باشید .

آخرین ویرایش:

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان پچی رو برا pc سراغ دارن که با انلاین بازی مشکل نداشته باشه چون بعضی پچ ها رو نصب کنی تو مچ میکینگ کسی رو پیدا نمی کنه

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
با درود

دوستان بنا به درخواست امین گرامی یک نظرسنجی با هدف پیشرفت در عناصر کنونی گیم پلی در پست اول اضافه شد

این نظرسنجی 12 گزینه داره و به خاطر مقدار گرینه ها برای شما انتخاب 4 گزینه رو تنظیم کردم که میتونید انتخاب کنید

تا 9 ماه آینده هم که نسخه 2020 میاد این نظرسنجی باز میمونه و هر گزینه که انتخاب بیشتری رو در بر بگیره ما در موردش برای سازنده بازی فیدبک میدیم...

اگر گرینه مورد نظرتون توی نظرسنجی نبود میتونید در پستی بنویسید... و اگر پستتون لایک دریافت کنه به مقدار مناسب همون مورد رو ما براش فیدبک مینویسیم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,889
نام
malek
با درود

دوستان بنا به درخواست امین گرامی یک نظرسنجی با هدف پیشرفت در عناصر کنونی گیم پلی در پست اول اضافه شد

این نظرسنجی 12 گزینه داره و به خاطر مقدار گرینه ها برای شما انتخاب 4 گزینه رو تنظیم کردم که میتونید انتخاب کنید

تا 9 ماه آینده هم که نسخه 2020 میاد این نظرسنجی باز میمونه و هر گزینه که انتخاب بیشتری رو در بر بگیره ما در موردش برای سازنده بازی فیدبک میدیم...

اگر گرینه مورد نظرتون توی نظرسنجی نبود میتونید در پستی بنویسید... و اگر پستتون لایک دریافت کنه به مقدار مناسب همون مورد رو ما براش فیدبک مینویسیم

ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم میدن یه بازی رو که باید میبردی رو میبازی.من و خیلیای دیگه به همین دلیل و سرورای داغونش بازی رو گذاشتیم کنار و رفتیم فیفا کارتونی گرفتیم.
البته چمن یونجه ایش هم بی تاثیر نبود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,133
نام
حسین
بیشترین تغییرات در گیم پلی باید به ترتیب زیر باشه:
1- سیستم خستگی
2- گسترده تر شدن بخش تاکتیکها
3- پیشرفت هوش مصنوعی مهاجمان و اینکه بیشتر فرار کنن
4- بهبود ضربات سر. ضربات سر الان خیلی آروم هست. اصن قدرت نداره. 17 ضربات سر خیلی بد بود و مثل باگ بود. ولی 18 عالی بود و به تعادل رسید. حالا دوباره تو 19 از اونور بووم افتاده و به زور میشه 2 تا هد گل زد.

• Like
Reactions: Milad_HW and db07

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم میدن یه بازی رو که باید میبردی رو میبازی.من و خیلیای دیگه به همین دلیل و سرورای داغونش بازی رو گذاشتیم کنار و رفتیم فیفا کارتونی گرفتیم.
البته چمن یونجه ایش هم بی تاثیر نبود

اگه میخوای بگی ب خاطر هندیکپ رفتی سراغ فیفا از چاله پریدی تو چاه:D ea خودش خالق ـه هندیکپ چو ن از بعضی نظر (مثل التیمیت و آنلاین و...) سود داره براش طبیعی ـه که کونامی هم از 18 ب بعد بیاد اینکارو کنه :/ ولی دیگه یه سری هندیکپا تو فیفا دیدم که شاخم گیر کرد ب درخت:/ انگار دروازه حریف 5تا تیرک داره

فیفا میگه اگه کوین بیشتر از م میخری حله وعلا نمیذارم گل بزنی

هرکی هم از فیفا ایراد در بیاره تو فروم خوده فیفا بَن میشه:/ یعنی رسما دارن میگن همینه که هست! کونامی هم همین مسیر رو داره میره تو این ضمینه:/

Fifa handicap is real more than ever

Fuck this game. Same shit every year. Never again: 2010-2018. Rip

چمن هم ک توضیح دادیم صفحات قبل قانع نشدی . چمنش از اون چمناست که روش سجده شکر میذارن البته بعد از دیدن چمن فیفا:D

کلا یک سرچی در این مورد بزن به نتایج جالب و کم کاری عجیب ea در این ضمینه میرسی

کلا پلیرهای هر دو _باید آنلاینش رو تحریم کنن که کمر همت نمیبندن:D

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
بیشترین تغییرات در گیم پلی باید به ترتیب زیر باشه:
1- سیستم خستگی
2- گسترده تر شدن بخش تاکتیکها
3- پیشرفت هوش مصنوعی مهاجمان و اینکه بیشتر فرار کنن
4- بهبود ضربات سر. ضربات سر الان خیلی آروم هست. اصن قدرت نداره. 17 ضربات سر خیلی بد بود و مثل باگ بود. ولی 18 عالی بود و به تعادل رسید. حالا دوباره تو 19 از اونور بووم افتاده و به زور میشه 2 تا هد گل زد.
این مورد چهارمی روو خوب اومدی
اصلا ضربات سر قدرت نداره!
این همه بازی کردم باور کن بیشتر از 5 بار با سر گل نزدم:-wاز روی کرنر که هیچ

• Like
Reactions: u.s.a and Siamak61

mita66

کاربر سایت
Dec 15, 2018
2
دوستان سلام. من تازه واردم لطفا عامیانه جواب بدین که متوجه بشم :p
من PES 2017 رو روی کنسول PS4 بصورت آفلاین و با دیسک بازی میکنم. چند ماه قبل یه ادیت کلی دانلود و نصب کردم که ظاهر بازیکن ها و لباس تیم ها و لیگ ها و کلا همه چیز رو درست کرد. ولی این ادیت رو فقط میشه با یک یوزر بازی کرد و در واقع وقتی بخواین یوزرهای دیگه رو وارد بازی کنین بازی ارور میده که اجازه استفاده بقیه یوزرها از این ادیت وجود نداره. ولی تونستم با یه ترفند این مشکل رو حل کنم و اول وارد بازی میشم و زمانی که میخوام تیم انتخاب کنم بقیه یوزرها رو وارد میکنم. ولی خب بازهم اگر تو همون حالت به منوی اصلی بازی برگردم بازهم ارور میده و ادیت رو غیرفعال میکنه.
اینارو توضیح دادم که دقیقا متوجه بشین سوالم چیه؟! میخوام PES 2019 بگیرم، آیا میتونم با ادیت همه چیز رو درست کنم و با همون ترفند قبلی بصورت چند نفره بازی کنم یا خیر؟ خواهشا اگر کسی اینکارو کرده و دقیقا میدونه چی میگم جواب بده. بسیااااااااااار متشکرم:*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر