PES 2013 رسما معرفی شد+ اطلاعات جدید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
کونامی رسما PES 2013 را تایید کرد و افزود :

1. دمو بازی در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد
2. Debut Trailer بازی فردا می آید!
3. سیستم مورد نیاز

همچنین ناشر بازی یعنی کونامی گفت که بازی در هفته اول سپتامبر منتشر خواهد شد

pes-2013.jpg

سیستم مورد نیاز نسخه PC

• System: XP , Vista and Windows 7
  • CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or equivalent AMD processor
  • RAM : 1 GB or more
  • Graphic Card : Nvidia Geforce 6300 or ATI Radeon x1200 or Intel HD graphics 3000
  • SOUND: Any sound card which supports DirectX 9.0
  • DIRECT X : Direct X 9.0 or more
  • RESOLUTION : 800×600 or more

منتظر اطلاعات بیشتر باشید ...

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
حالا 4 روز دیگه یه دمو میاد از بازی که مسی رو توی ورزشگاه خالی نشون میده که عیسی مسیح بهش پاس میده (ورزشگاه که خالیه کی پاس میده به این؟!) بعد 4 تا دریبل جالب میزنه و تو جهتای مختلف میدوه و خرگوش از توی کلاهش در میاره و ... آخر سر یه توپ نشون میده که روش زده PES 2013 ! الان 4 ساله دارن این مضخرفاتو درست میکنن نمیدونم چطوری هنوز بازیشون خریدار داره ؟!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟ طرف میاد 50 ساعت تعریف میکنه از هوش مصنوعی بازی و سیستم دفاعی جدید و دروازه بان خدا و کنترل همزمان 10 تا بازیکن و ... آخر سر بازی که اومد میبینی بازیکنا در زمینه ی هوش مصنوعی در حد قارچای سوپر ماریو هم عمل نمیکنن ...
من موندم این ژاپنیا که از صبح تا شب تخیل پرندشون در حال پروازه و دوس دارن توی WC هم رباط فوق تخیلی داشته باشن چرا گیر دادن شبیه ساز فوتبال بسازن !؟؟؟ باو برید فوتبالیستا بسازید خب !
اینبار نظرم راجع به فاجعه ی بعدی کونامی چیزیه که پایین ساختم :
45097051669432868495.jpg

بیش از 50 درصد از این بازی تو ژاپن فروخته میشه که هر چقدر هم مضخرف باشه اونا فرت فرت می خرن حتی به فیفا رو با اون همه نواوری قبول ندارن(ژاپنی دیگه)اصلا این ژاپن جماعت نمی خواد یکم پیشرفت کنه همین فیفا خودش با دیدن pes6 شروع به از نو ساختن بازی کرد و الا هم همه منتظر نسخه جدیدی از بازی هستن اما در مقابل pes که بازیکنهاش مثل اینکه یه گونی با دوتا دست... که می تونن عرق کنند پاسکاری افتضاح که تو فاصله نزدیک یجوری پاس میده که انگار طرف چند متر از اون عقبه و...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
آقا مگه تو PES هوش مصنوعی هم داره ?!:D
جدای از شوخی این حرف ـت که هوش مصنوعی بد عمل میکنه رو قبول ندارم !
البته اگر به خاطر این میگی هوش مصنوعی خوب نیست جون خیلی سخته باید بگم که تو لجندری بازی نبود که از دست این هوش مصنوعی حرص نخورم !
فوق العاده سخت ـه و دریبل های میزنه این هوش مصنوعی که واقعا جای تعجب داره !!
پ.ن:فکر نکنید دارم نوشابه باز میکنم برا فیفا !:d
خداییش تو اون 4 ساعتی که من PES بازی کردم هوش مصنوعی خوب عمل میکرد . یعنی هم سخت بود هم اینکه قابل بازی بود !
البته شاید چون کم بازی کردم و با گیم پلی بازی زیاد آشنا نبودم سختیش واسم به چشم میومد .
من خودم تو این نسل فقط و فقط فیفا خریدم برعکس نسل قبل . ولی اصلی ترین مشکل این نسخه ( FIFA 12 ) هوش مصنوعیش بود .
بازی روی ورد کلس بیش از حد آسون بود ! حتی تو معدود لحظاتی که هوش مصنوعی تک به تک میشد 80% مواقع توپ رو میزد بیرون !
از اونور تفاوتش با لجندری خیلی خیلی زیاد بود ! تو لجندری اودینزه مثل رئال بازی میکنه QPR هم عین بارسا !
سخت کردن یک بازی کار خیلی درستیه ولی اینکه بازی رو کسل کننده و غیر قابل بازی میکنن خیلی مسخرست .
البته میشه هرکدوم از المانهای هوش مصنوعی رو کم و زیاد کرد ولی بنظر من یا خیلی آسونه یا خیلی غیر واقعی !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خداییش تو اون 4 ساعتی که من PES بازی کردم هوش مصنوعی خوب عمل میکرد . یعنی هم سخت بود هم اینکه قابل بازی بود !
البته شاید چون کم بازی کردم و با گیم پلی بازی زیاد آشنا نبودم سختیش واسم به چشم میومد .
من خودم تو این نسل فقط و فقط فیفا خریدم برعکس نسل قبل . ولی اصلی ترین مشکل این نسخه ( FIFA 12 ) هوش مصنوعیش بود .
بازی روی ورد کلس بیش از حد آسون بود ! حتی تو معدود لحظاتی که هوش مصنوعی تک به تک میشد 80% مواقع توپ رو میزد بیرون !
از اونور تفاوتش با لجندری خیلی خیلی زیاد بود ! تو لجندری اودینزه مثل رئال بازی میکنه QPR هم عین بارسا !
سخت کردن یک بازی کار خیلی درستیه ولی اینکه بازی رو کسل کننده و غیر قابل بازی میکنن خیلی مسخرست .
البته میشه هرکدوم از المانهای هوش مصنوعی رو کم و زیاد کرد ولی بنظر من یا خیلی آسونه یا خیلی غیر واقعی !
اره اين لجندريش خيلي سخته لامصب همه تيما بارسلون شدن واسه من من به جز لجندري روي درجه ديگه اي بازي نكردم ولي اين لجندريش خيلي سخته منم اصلا تو كتم نميره درجه شو بيارم پايين:wallbash:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
الان دیگه خیلی وقته که PES به فراموشی سپرده شده.

ac120

کاربر سایت
Nov 27, 2011
19
نام
سجاد
pes گرافیک خوبی داره فقط با کنترل پنل باید بهش ور بری تا خوب بشه
فقط یه مقدار شبیه سازی فیفا بهتره
درکل من هردوتاشون رو هر دفه میخرم :x

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من خیلی زیاد این اواخر بازیش رو تحمل کردم هی میگفتم حالا درست میشه. دیدم دیگه نمیشه رفتیم سمت فیفا مثل همه. حالا حالا هم درست نمیشه. والا PES 6 هنوزم بهترین فوتبالیه که تاحالا ساخته شده نمیدونم چرا نمیان مثل اون بازی رو درست کنن.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,625
نام
حسین
شرط میبندم 3/4 کسانی که دارن بد میگن از این بازی اصلا pes رو بازی نکردن
شرط میبندم1/2 این 3/4 هم اصلا فوتبال نزدنه
فقط بی مورد تحت تاثیر قرار گرفتنه و یچیزی میگن

حالا نمی دونم چه اجباریه حتما باید شبیه ساز باشه؟؟
pes همینطور بوده هست و خواهد بود همون fifa رو شبیه ساز داریم بسه

آخرین ویرایش:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
شرط میبندم 3/4 کسانی که دارن بد میگن از این بازی اصلا pes رو بازی نکردن
شرط میبندم1/2 این 3/4 هم اصلا فوتبال نزدنه
فقط بی مورد تحت تاثیر قرار گرفتنه و یچیزی میگن

حالا نمی دونم چه اجباریه حتما باید شبیه ساز باشه؟؟
pes همینطور بوده هست و خواهد بود همون fifa رو شبیه ساز داریم بسه
ای قربون دهنت
گل گفتی
اینقدر این فیفای شبیه ساز به اصطلاح واقعی رو بازی کنید
تا جونتون در بیاد ;D
پ.ن
من شخصا هر وقت قیافه کریس رونالدو و الکسی سانچز رو تو فیفا میبینم یه فاتحه میفرستم به روح پدر و مادر سازندگان PES که اگه به قول شماها بازیش بدرد نمیخوره لااقل چهره بازیکنارو مثه آدم میسازن نه مثه حیوون

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
توی دیتابیس عظیم چهره بازیکنان آخرش طرفدارای PES تونستن از فیفا ایراد پیدا بکنند که چهره فلان بازیکنا شبیه نیست ..
عزیز من کپی عکس صورت بازیکنان که هنر نیست . هنر اینه که بازیکنان رو دعوت بکنی به استودیو و چهره 3بعدیشون رو با برنامه ها طراحی بکنی

این رو الان از فیفا12 گرفتم اگر تونستید ایراد بگیرید :
25927232966326072683.jpg

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
هُنر اون نیست. هُنر اینه که یه سیستم گیم‌پلی داشته باشه که آدم احساس نکنه داره با یه سری هویج متحرک بازی می‌کنه. مساله‌ای که فیفا بهش رسیدگی کرده :D

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من که بعد از PES 6 از کونامی نا امید شدم :|
دیگه داره گندشو در میاره.پیشرفت که نمیکنه هیچ پسرفت هم میکنه . گیم پلی بازی کلا بعد PES 6 سیر نزولی گرفت

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من که والا از همون سال 2002 دارم میگم pes مزخرف هست و فقط اونهایی که فیفا بلد نیستن و شکست میخورن میان این را بازی میکنن و به به چه چه میکنن در کل افتخار میکنم که همواره بر سر حرفم موندم و توی 10 سال گزشته حتی یک نیمه هم pes بازی نکردم بس که این بازی شبیه فیلم هندی بود حتی به نظر من همون 6 هم بدرد نخور بود چون همون موقع هم فیفا در حد خودش شبیه ساز بود ولی این بیشتر فوتبالیستا بود البته بگزریم که نصف افرادی که دارن تاپیک الان را میکوبن خودشون از اونهایی بودن که ما تا میگفتیم pes مسخرست خودشون را از وسط نصف میکردن حالا شدن fifa باز والا از این گیمر نماهای ایرانی هرچیزی بر میاد

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
هُنر اون نیست. هُنر اینه که یه سیستم گیم‌پلی داشته باشه که آدم احساس نکنه داره با یه سری هویج متحرک بازی می‌کنه. مساله‌ای که فیفا بهش رسیدگی کرده :biggrin1:
از یه شاخه به شاخه دیگری پریدی شما من جواب ایرادگیری های چهره بازیکنان رو دادم ..
در جواب شما هم تا جاییکه من هردوشون رو بازی کردم میبینم توی PES هویج تر هستند تا فیفا .. احتمالا شما بعد از فیفا 08 دیگه فیفا بازی نکردی
با رونالدو توی فیفا تفاوت بازیکن رو با بقیه بازیکنان براحتی میشه حس کرد حداقل چند حرکت اختصاصی دارند بازیکنا
اما توی PES من به جز سرعت رونالدو تفاوت دیگه ای حس نکردم ...

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان به جای pes میتونن fifa street بزنن :D هم فانه هم جذابیتش بیشتره شبیه ساز هم نیس :D

حالا خدا رو چه دیدیم شاید این دفعه خوب از آب در اومد .... :D

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
من بيشترين لذت رو از pes 5 بردم. واقعا عالي بود خيلي باش حال كردم. بعدش ديگه سير نزولي اين بازي شروع شد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر