PES 2011 | X360

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
متاسفانه نشد و 1500 تومان پول دی وی دی ریخته شد دور.فقط همون پوشه رو جابجا کردم اما بعد از رایت دستگاه اصلا سی دی رو نمیشناسه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,641
نام
Leo Fitz
متاسفانه نشد و 1500 تومان پول دی وی دی ریخته شد دور.فقط همون پوشه رو جابجا کردم اما بعد از رایت دستگاه اصلا سی دی رو نمیشناسه
:((:((خيلي عجيبه:-s:((=((=((
من ميخواستم بعد 5 ماه سي دي مو كامل كنم=((=((
حالا من هم امتحان ميكنم شايد فرجي شد:d

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
والا من فایل نسخه فارسی 2011 کامپیوتررو ریختم.البته وقتی تو گرافیک استدیو خواستم ایمپورتش کنم بهم پیغام داد فایلی که میخوام جایگزین کنم حجمش کمتر از سورس هست. سورس کامپیوتر 280 مگ بود ولی مال ایکس باکس 460 مگ.

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
دوستان کسی فایل گزارش فارسی 2011 رو به جز شرکت نوین پندار داره اپ کنه؟چون ماله اونا نسخه کامپیوتر فردوسی پور قفل داره و حجم فایل گزارش کمتر از فایل اورجینال هست و به نوعی از روی سی دی دوم خونده میشه

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
یک خواهش کوچولو

اقا لطفا اون کسایی که از pes 2011 انتقاد میکنن بگن این بازی رو چند ساعت بازی کردن بعید میدونم هر کس که تا حالا از این بازی انتقاد کرده لا اقل چند روز بازی کرده باشه فکر میکنم نیم ساعت بازی کرده و میاد اینجا و نقد میزاره دوست من از نظر من pes2011 یک شاهکار به تمام معنا بود من کسی هستم که از صبح تا شب دارم انلاین بازی میکنم و این چند روز که ابدیت microsoft همه چیز رو خراب کرد داشتم از خماری می مردم :d فیفا رو هم خریدم به خدا قسم که واقعا فکر نمی کردم دارین از این تعریف میکنید چیزی دربارش نمیگم چون ارزش بحث نداره ولی یک چیز رو خوب فهمیدم کسی که فیفا بازی میکنه نمیتونه پرو11 بازی کنه پرو 11 واقعا براش سخته و حدودا از نظر من یک ماه طول میکشه تا بتونی از این بازی لذت ببری

یا حق

iOs

کاربر سایت
May 7, 2011
62
سلام...

منم مشکل پچ و این چیزا رو دارم !‌تیما درست نیستن !

نمیتونم حجم زیاد هم دانلود کنم .. لایو هم نمیتونم برم !

چیکار کنم ؟؟؟ :((

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
من ازpes4 شغول این بازی بودم.بعضی وقتا با دوستام شاید نزدیک 30-40 ساعت پشت سرهم بازی کردم.فکر میکردم این دیگه آخرشه.ولی از وقتی با فیفا 11 آشنا شدم فهمیدم شبیه سازی فوتبال یعنی چی.واقعا قابل مقایسه نیستن.pes فقط اعصاب خوردی و باگه.ولی بازی با فیفا لذت بخشه
دوباره میگم من از طرف دارهایه پروپا قرصpesبودم تا جایی که تا فیفا 11 به خودم اجازه ندادم سراغ فیفا برم
فیفا یه چیز دیگه س;)

• Like
Reactions: Siavash_MH

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
من یه سایتیو میشناسم که بازی پیچ شده کاملشو میفروشه
ولی نمیدونم آدرسشو اگه بگذارم تبلیغ & این حرفاس یا نه ؟؟؟!!!
اگه کسی میدونه بگه
چون این پیچ واقعا کامله و بازی باهاش خیلی حال میده تازه چند ماه پیش آپدیت جدیدی اومد براش که مثلا علی کریمی هم برده بود به شالکه - تورس به چلسی &.....

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
اگه کسی میدونه بگه
چون این پیچ واقعا کامله و بازی باهاش خیلی حال میده تازه چند ماه پیش آپدیت جدیدی اومد براش که مثلا علی کریمی هم برده بود به شالکه - تورس به چلسی &.....

نه بابا تبلیغ چیه . شما اسمو بگو ولی داخل اسپویلر بذار .
icon18.gif

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
اگه کسی میدونه بگه

من گرفتم پچش شدش رو یک پاپاسی نمیرزه .. اصلا از pes زده میشی:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر