PES 2011 | X360

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بهتر شده
راستی این patch چه جورد میشه تهیه کرد؟

اگر دستگاهتون به نت وصل باشه مقعی که میخوای وارده بازی بشی ، اگر پچی براش باشه
به شما اعلام میشه که دانلودش کنید ، بعد از اینکه دانلود شد نصب میشه و بازی آپدیت میشه
اگر هم دستگاهت وصل نباشه میتونی از سایتش دان کنی و خودت نصبش کنی;)
البته این بازی چون تازه اومده حد اقل تا یکی دو هفته آینده نباید منتظرش باشید( پچ رو میگم)

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
یک لحظه فک کردم دیسک بازی دو میدانی گذاشتم تو دستگاه:d
بنده خداها از دادن یک پاس ساده هم بی بهره هستند:d
آخه این چی بود؟:d
پاکش کردیم رفت :d

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
من یکی از طرفدارای سرسخت PES ام ولی خداییش FIFA 10 از PES 10 خیلی سرتر بود البته نسخه کنسول
فعلا FIFA 11 رو گرفتمو ولقعا لذت بردم این آخرین فرصتیه که به PES میدم اگه 11 خوب نباشه طرفداره FIFA میشم (این زنگ خطری جدی برای مسئولان KONAMI ) :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
به نظره من که بازی خیلی خیلی خوب شده
90% از ایرادهای شما بی مورد هست ، که با توجه به سابقه ذهنی که از شما دارم
توقع دیگه ای هم نداشتم
ایرادهای اصلیه بازی یکی گزارشگر هست که همه میدونیم
یکی خطا ها هست که داور بیخودی خطا میگیره ، بر عکس قبلی که فقط در صورته
مرگه بازیکن خطا میگرفت
یه مقدار هم تو آنلاین میگن مشگل داره
البته یک نکته دیگه رو هم بگم ، بازی سخت شده و باید حد اقل چند ساعتی بازی کنید
تا دستتون بیاد دقیقا چجوری پاس بدید و ....

در کل جریانه علف و بزی هست خوشتون نمیاد بازی نکنید
دوست من به یاد نمیارم غیر از شما هیچکس دیگه انقدر از این بازی ضعیف دفاع کرده باشه و اگر هم یه عده معدودی سنگ این بازیو به سینه میزنن تا این حد نبوده ولی هیچکدوم از نظرات من نظر شخصی و به دور از واقعیت نبوده و همه اینهایی که گفتم حقیقت محض بوده و شما میتونی با چند دست بازی کردن و کسب تجارب لازم متوجه بشی تمام چیزهایی که گفتم مو به مو حقیقت داره ولی شما و کلا یه عده خاص از دوستان بعضی بازیها براشون حکم وحی منزل داره همونطور که در تاپیک فیفا هم مشکلاتشو گفتم و یه عده یه جور دیگه جواب دادن ولی حقیقت اینه که امسال هم یه فوتبال ضعیف دیگه از پرو شاهد بودیم که باوجود اضافه شدن بخشهای بسیاری در ترکیب چینی و اضافات بسیار خوب ولی چون اصل گیم پلی اشکالهای فراوان وغیرقابل قبولی داره اصلا قابل تحمل نیست.
من امروز dvdی این بازیو نه شکستم نه تو سطل اشغال انداختم و بردم پیش یکی از دوستان که عشقش پرو هست و وقتی بازیو بهش دادم گفت نمیخام چون حسابی چرند شده و وقتی علت حرفشو جویا شدم گفت خیلی شبیه فیفا شده.کاری ندارم حرفش راسته یا دروغ ولی دیدم که متعصبترین پروبازها از این شماره هم مثل شماره پیش راضی نبودن ویا سمت فیفا رفتن یا شماره های پیشو بازی کردن و یا اصلا فوتبالو تا سال بعد بیخیال شدن ولی با شما اصلا نباید بحث کرد چون هرچی بگن میگی نظر شخصیه و فکر میکنی خصومتی با بازی هست.میتونی بشینی ایرادات غیر قابل قبولی که گفتمو در عرض چند ساعت متوجه بشی تا خودت از این افتضاح کونامی کنار بکشی.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوست من به یاد نمیارم غیر از شما هیچکس دیگه انقدر از این بازی ضعیف دفاع کرده باشه و اگر هم یه عده معدودی سنگ این بازیو به سینه میزنن تا این حد نبوده ولی هیچکدوم از نظرات من نظر شخصی و به دور از واقعیت نبوده و همه اینهایی که گفتم حقیقت محض بوده و شما میتونی با چند دست بازی کردن و کسب تجارب لازم متوجه بشی تمام چیزهایی که گفتم مو به مو حقیقت داره ولی شما و کلا یه عده خاص از دوستان بعضی بازیها براشون حکم وحی منزل داره همونطور که در تاپیک فیفا هم مشکلاتشو گفتم و یه عده یه جور دیگه جواب دادن ولی حقیقت اینه که امسال هم یه فوتبال ضعیف دیگه از پرو شاهد بودیم که باوجود اضافه شدن بخشهای بسیاری در ترکیب چینی و اضافات بسیار خوب ولی چون اصل گیم پلی اشکالهای فراوان وغیرقابل قبولی داره اصلا قابل تحمل نیست.
من امروز dvdی این بازیو نه شکستم نه تو سطل اشغال انداختم و بردم پیش یکی از دوستان که عشقش پرو هست و وقتی بازیو بهش دادم گفت نمیخام چون حسابی چرند شده و وقتی علت حرفشو جویا شدم گفت خیلی شبیه فیفا شده.کاری ندارم حرفش راسته یا دروغ ولی دیدم که متعصبترین پروبازها از این شماره هم مثل شماره پیش راضی نبودن ویا سمت فیفا رفتن یا شماره های پیشو بازی کردن و یا اصلا فوتبالو تا سال بعد بیخیال شدن ولی با شما اصلا نباید بحث کرد چون هرچی بگن میگی نظر شخصیه و فکر میکنی خصومتی با بازی هست.میتونی بشینی ایرادات غیر قابل قبولی که گفتمو در عرض چند ساعت متوجه بشی تا خودت از این افتضاح کونامی کنار بکشی.

سلام
موردی پیش اومد که تصمیم گرفتم تا جایه ممکن نه در این تاپیک ، در هیچ تاپیکی تو سایت پست ندم ولی یک کلام میگم در جوابه شما
خوده من هم اولین باری که بازی رو بازی کردم خیلی جا خوردم و چون فیفا 11 رو هم دانلود کرده بودیم و اونم همزمان رو ps3 بود ، شروع کردم به فیفا بازی کردن ، خدایی بگم به غیر از یه سری ایرادهای جز ئی چیزه بدی ازش ندیدم و خوشم هم اومد
تا اینکه موقعیتی پیش اومد و با دوستم 2 تایی داشتیم بازی میکردیم( pes رو )
هر چه بیشتر بازی کردیم بازی بیشتر دستم اومد تا جایی که الان میبینم به علته تغییراتی که دادن اولش به نظر شبیه فیفا میامد ( بیشتر به خاطره گرافیک ) ولی هیچ شباهتی نداره
و کلا یه تحولی شده تو این نسل و واقعا دارم باهاش حال میکنم
گیم اسپات یا یورو گیمرز ، تو نقدش نوشته بود که بازی سخت و متفاوت شده و نیاز به چند ساعت تمرین داره تا دستتون بیاد
شما هم خود دانی میتونی یه کم وقته بیشتر بگذاری و امتحان کنی عرایض بنده رو
و هم میتونی نکنی این کار رو
در هر صورت من دیگه اینجا پست نمیدم
امری بود تو پروفایلم در خدمتم

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
منم بازی رو انجام دادم . بدون شک ضعیف ترین و مسخره ترین نسخه سری بازی pes در کل تاریخ همین نسخه هست . متاسفم واسه کونامی که هنوز تیری هانری و زلاتان رو توی بارسلون گذاشته و جالب تر از اون اینه که الکساندر هلب هم برگشته تو بارسا !!!!!!!!!!! این بابا کی دوباره اومد بارسا ما خبر نداریم !!!؟
گیم پلی بازی به شدت خودشو شبیه به رقیبش کرده . سانتر ها کند و به قول معروف real !! پاسکاری وحشتناک سخت !! ( از رقیبش هم سخت تر شده ) گزینه بسیار مسخره Coach mode که می تونید فعالش کنید خودش تعویض کنه و سیستم عوض کنه وسط بازی !! Formation سر درگم کننده ، که برای چند تعویض ساده توی ترکیب باید دو ساعت نقاشی کنی #:-s با توجه به وضعیت فعلی خودمو مسخره کونامی نمی کنم و دیسک این بازی رو هم شکوندم !!

موفق باشید

کاملا موافقم ! یه نظرسنجی بین دوستانی که چندین سال Pes بازی میکنن و این نسخه رو خریدن و غیره معلوم میشه که چه افتضاحی شده این 2011! نظر همه قابل احترام ولی نظر اصلی و اکثریت دوستان بدون تعصبات الکی و....معلوم میشه که این نسخه دیگه فوق العاده فوق العاده شاهکاره !!!!

واقعا که این همه ساله دارم Pes بازی میکنم روی pc و xbox360 و Ps3! دیگه واقعا افتضاح شده !من که فیفا رو واسه چند دقیقه کلا بیشتر بازی نکردم ولی pes دیگه ...!!!واقعا به قول دوستان عزیز روی هر دوربینی میذاری انگار دوربین یه طوری کج و مهوجه ! دوربین خودش که نسخه های قبلی بود مگه چه مشکلی داشت ! انگار دوربین Spider man لیگهای اروپایی رو گذاشتن ! اینقدر کج و مهوج میشه که سر آدم گیج میره ! تمام دوربین ها رو هم امتحان کردم ! آخه نگفتن لااقل دوربین قبلی رو بذارن ! من که دیگه سرم گیج رفت امروز کامل ! واقعا خنده دار شده ! با مسی اصلا نمیشه کسی رو دریبل زد !اینقدرتو منو وغیره رو دست کاری کردن آدم باید وقت بذاره بره کلاس واسه گزینه ها ش! به قول بچه ها واسه خودم متاسف شدم که این همه سال Pes بازی میکردم ! به فیفا کاری ندارم ولی اینو که امروز خریدم و 10 دقیقه هم بازی نکردم سرم کاملا گیج رفت بعد از چندین سال مزخرفترین و چرت ترین نسخه همین بود که کلا سبک و غیره پاس دادن و سانتر و ضربه کاشته و ...عوض شده !!!

واقعا جالبه ! مسی رو خیلی باحال درست کردن ! هرچقدر آدم خودشو ....میکنه ، میخواد با مسی دریبل بزنه و یکی رو جا بذاره مگه میشه ! لااقل این مشکلات دیگه نبود تو نسخه های قبلی که دیگه واقعا این مشکلش=))=((!بنده خداها سخت بودن رو با چرت و پرت ساختن اشتباه گرفتن !

لعنت به کنامی با این بازی ساختنش ! مخصوصا دوربین عنکبوتیش که تبدیل به هلکوپتر و غیره هم میشه !(با چه ذوق و شوقی رفتم بازی رو امروز گرفتم تو این هوای بارونی چه حالی میداد ولی آوردم خونه و 10 دقیقه بازی کردم دیگه ...=((

numberXIII

کاربر سایت
May 21, 2008
133
اره دیگه بازی که لامصب بد جور خوب شده:p همه جوره پیشرفت کرده باور ندارین؟
بابا سه چار نفر میگن خوبه شما چرا باور نمیکنین هرچی باشه الان فقط یه عده خاصین که می تونن پیشرفتو تو این بازی ببینن لابد چشم بصیرت دارن;)
بابا انیمیشنای عالی
دوربین شاهکار
هوش مصنوعی حیرت اور
شوت های زیبای این نسخه
قرار دادن محل نمایش میزان قدرت پر شدن شوت زیر پای بازیکن (این خودش یه حرکت انقلابی هست:p)

کلا بهترین شماره همینه شماره بعدی هم بیاد باز اون بهترین میشه باور ندارین از بعضی ازهمین دوستان بپرسین:d

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
آقا اصلا روبینهو نیست
آقا اگه patch اومد بگید و چه جوری میشه ریخت
ممنون

هست من خودم اوردمش تو میلان . از منوی edit وقتی می ری تو ترنسفر بعد برو تیم میلان و اون بالا add بزن بعد X رو بزن ( با توجه به تنظیمات دسته ممکنه یک کلید دیگه باشه ) بعد سرچ کن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر