PES 2011 | PS3

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سلام.دوستان يه سوال دارم.من تازه pes11 رو بازي كردم.ولي به مشكل برخوردم!
هر وقت از گوشه ها يا تو عمق فرار ميكنم بازيكن حريف راحت به من ميرسه و توپ و ميگيره...
يعني اصولا بازيكن صاحب توپ خيلي سرعتش كمه و بازيكن حريف راحت حتي از فاصله هاي خيلي زياد مياد توپ و ميگيره!
واسه شما هم همينجوريه؟ يعني بازي اينجوري شده يا بايد دكمه اي چيزي رو بگيري؟! البته سرعت و ميگيرم ها!

وقتی سرعتو گرفتی جالبش اینه خودمم الان یادم رفته کدومه:)) ولی یا l2 یا r2 رو هم میزنی و بازیکن توپو میندازه جلو

تازه توو واقعیت هم همینه مگر با یکی مثل رونالدو باشی;)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام.دوستان يه سوال دارم.من تازه pes11 رو بازي كردم.ولي به مشكل برخوردم!
هر وقت از گوشه ها يا تو عمق فرار ميكنم بازيكن حريف راحت به من ميرسه و توپ و ميگيره...
يعني اصولا بازيكن صاحب توپ خيلي سرعتش كمه و بازيكن حريف راحت حتي از فاصله هاي خيلي زياد مياد توپ و ميگيره!
واسه شما هم همينجوريه؟ يعني بازي اينجوري شده يا بايد دكمه اي چيزي رو بگيري؟! البته سرعت و ميگيرم ها!

جناب امیر،

اون افسانه توشیشان بود که توپ رو میگرفتیم و میرفتیم تا دروازه حریف !!!!! توی PES 2011 فرق کرده ...

چند حالت داره :
با فشار دادن مرتب دکمه سرعت میتونید توپ رو جلو بندازید
ولی در صورتی که مساله میخواید مسیر رو تغییر بدید باید دکمه : R2 رو فشار بدید زمانی که دکمه سرعت رو فشار میدید ...

تکنیک های دریبل رو هم از اینجا میتونی یاد بگیری :
https://rapidshare.com/files/431272...s_Skills_Tutorial_Part_1_-_Bazicenter.com.flv
https://rapidshare.com/files/431271...s_Skills_Tutorial_Part_2_-_Bazicenter.com.flv

amir.h.f

کاربر سایت
Aug 22, 2009
37
از جواب دادن دوستان ممنون.درسته خيلي خوب شده ولي مثلا بعضي وقت ها من يه پاس تو عمق ميدم و فاصله ي زيادي از بازيكن هاي حريف ميگيرم ولي تا ميخوام به دروازه نزديك بشم تا از نزديك ضربه بزنم بازيكن حريف بهم ميرسه!
در ضمن اون آموزشي كه واسه ضربه آزاد و پنالتي دوست عزيز Captain Mitchell گذاشتن فقط ضربه آزاد آموزش ميده.قضيه چيه؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
از جواب دادن دوستان ممنون.درسته خيلي خوب شده ولي مثلا بعضي وقت ها من يه پاس تو عمق ميدم و فاصله ي زيادي از بازيكن هاي حريف ميگيرم ولي تا ميخوام به دروازه نزديك بشم تا از نزديك ضربه بزنم بازيكن حريف بهم ميرسه!
در ضمن اون آموزشي كه واسه ضربه آزاد و پنالتي دوست عزيز Captain Mitchell گذاشتن فقط ضربه آزاد آموزش ميده.قضيه چيه؟

اگه توجه کنی میبینی یه حالت به این خاطره که تو از بیرون مایل میای داخل و مسافت بیشتری رو نسبت دفاع حریف طی میکنه
و دلیل دوم که توو واقعیت سرعت بازیکن با توپ خیلی میاد پایین مگر رونالودو
مگه انتظار داری بازی چند تا گل داشته باشه :d
از تاکتیک هایه 2009 دیگه دست بکش , پاس پاس پاس پاس و . . . .. . گل:d

یک تاکتیک ساده ولی عجیب , توو زمین حریف توپ به هر کدوم از مهاجمات رسید به جای پاس خالی , یکو دو کن اینجوری دفاع حریف بهم میرزه;)
در ضمن توو منطقه جریمه با تووی پا شوت کن r2

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اگه توجه کنی میبینی یه حالت به این خاطره که تو از بیرون مایل میای داخل و مسافت بیشتری رو نسبت دفاع حریف طی میکنه
و دلیل دوم که توو واقعیت سرعت بازیکن با توپ خیلی میاد پایین مگر رونالودو
مگه انتظار داری بازی چند تا گل داشته باشه :d
از تاکتیک هایه 2009 دیگه دست بکش , پاس پاس پاس پاس و . . . .. . گل:d

یک تاکتیک ساده ولی عجیب , توو زمین حریف توپ به هر کدوم از مهاجمات رسید به جای پاس خالی , یکو دو کن اینجوری دفاع حریف بهم میرزه;)
در ضمن توو منطقه جریمه با تووی پا شوت کن r2

پاس های بلند توی عمق که پشت فضایی دفاع هست همینطور که بارسلونا بازی میکنه هم خوب جواب میده ... فقط باید اگه بازیکن راست پا هست ... با پای راست ارسال کنه و الی با چپ نمیتونه !

تقریبا هم کنترل پشت دفاع سخته
فقط باید چشمت به صفحه زیر باشه که ببینی بازیکنت تو افساید نباشه یا در حال حرکت به سمت جلو باشه ... یک چندروز تمرین کنه درست میشه ...

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
دوستان چه کار باید انجام داد تا موقع بازی خود به خود تعویض انجام نشه ؟ چند تا گزینه رو هم OFF کردم درست نشد گزینه دیگه ای هم ندیدم ... مثلا کلی ترکیب میچینیم بعد خودش یهو یه بازیکن خوب و میبره بیرون یکی دیگه رو میاره یا سیستم بازی رو به کل تغییر میده ...
اون گزینه آخری هم که کوچ مود هست رو هم OFF میکنم ولی باز ON میشه ... انگار که apply نشه ...
کامل پاسخ بدید ممنون میشم ... که چجوری به صورت کامل میشه این امکان رو OFF کرد تا ترکیب به هم نخوره ...
مرسی

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من قبلا يه چارت داشتم از اين فوكوس پوينت كه هركدومش باعث ميشه كدوم قابليت پيشرفت كنه ولي الان گمش كردم.كسي نميتونه برام پيداش كنه يا همينجا توضيح بده؟
ويرايش:جوينده يابندس.پيداش كردم
http://tweakers.net/ext/f/jH5aEEUYD9Zw5g5e5wPkZOrl/full.jpg

آخرین ویرایش:

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
من پچ جدید این بازی رو نیاز دارم.نمی تونم به network هم وصل شم.نمی خوام پچ متفرقه ها رو بریزم.اگه کسی آدرس برای دانلود داره یا می تونه توسایت قرار بده تا دیگران هم استفاده کنند
خود konami باید تا الان 3 مورد پچ برای این بازی تو محیط live قرار داده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر