Persona 4 The Golden

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
تبریک میگم :d
rise را هم نجات دادم :> توی همون روز اول. این تدی چقدر قوی بودش :d چرا الان نمیتونم دیگه برم توی tv و مبارزه کنم. حتما باید منتظر بمونم تدی خوب بشه. یعنی تدی هم میشه یکی از اعضای گروه برا مبارزه؟

از yukiko که زیاد خوشم نمیاد. خیلی لوسه :d ولی از rise خوشم اومد. اما chie محشره. و البته mary که خیلی نازه. یه سوال. چرا دیگه نمیتونم با mary بیرون برم؟ همش میگه که mary یه چیزی توی ذهنش هست و ادامه رابطه به یه جرقه نیاز داره. باید کار خاصی کنم؟
تنها اتفاقا سخت نیست. من یه persona درست کردم به اسم narsicus از aeon که همه چیز داره. mabufu, magaru و mazio و فقط جادوی آتیشش یه دونه ایه اما از اون درجه 2 هاست. agilion . کلا همه weak point ها را کاور میدم :>

یعنی بعد از این بی درنگ رفتم و persona 3 را خریدم :d خیلی هم گرونه خاک بر سرش :(
میشا مگه چند پوند تو اون اکانت دوستت بوده؟؟؟ عجب مایه داری بوده ها.:d منم که دیدم کلی تعریف و تمجید شده،شماره 3 رو رو PSP گرفتم. البته 5 دقیقه بیشتر تست نکردم. ولی انگار اصلا گیمپلی نداره و فقط و فقط دیالوگ هست. درست میگم یا باید جلوتر برم. :| :-/

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
میشا مگه چند پوند تو اون اکانت دوستت بوده؟؟؟ عجب مایه داری بوده ها.:d منم که دیدم کلی تعریف و تمجید شده،شماره 3 رو رو PSP گرفتم. البته 5 دقیقه بیشتر تست نکردم. ولی انگار اصلا گیمپلی نداره و فقط و فقط دیالوگ هست. درست میگم یا باید جلوتر برم. :| :-/
:|:|:|:|:|
داداژ من باید جلو تر بری! بله نسبت به داستان محور تره. یعنی اگه گیم پلیش کوچیکتر باشه دساتان و شخصیت هاش 1000 برار بهترن :D حالا 4 که از اون لحاظ از شاهکار بود دیگه ببین 3 چی میشه!

- - -ویرایش - - -

تبریک میگم :d
rise را هم نجات دادم :> توی همون روز اول. این تدی چقدر قوی بودش :d چرا الان نمیتونم دیگه برم توی tv و مبارزه کنم. حتما باید منتظر بمونم تدی خوب بشه. یعنی تدی هم میشه یکی از اعضای گروه برا مبارزه؟

از yukiko که زیاد خوشم نمیاد. خیلی لوسه :d ولی از rise خوشم اومد. اما chie محشره. و البته mary که خیلی نازه. یه سوال. چرا دیگه نمیتونم با mary بیرون برم؟ همش میگه که mary یه چیزی توی ذهنش هست و ادامه رابطه به یه جرقه نیاز داره. باید کار خاصی کنم؟
تنها اتفاقا سخت نیست. من یه persona درست کردم به اسم narsicus از aeon که همه چیز داره. mabufu, magaru و mazio و فقط جادوی آتیشش یه دونه ایه اما از اون درجه 2 هاست. agilion . کلا همه weak point ها را کاور میدم :>

یعنی بعد از این بی درنگ رفتم و persona 3 را خریدم :d خیلی هم گرونه خاک بر سرش :(
ایولb-) البته شخصیت اصلی دختر هم داره ولی به نظر من باید با پسر بازی کنی تا اون حسش القا بشه. شایدم بحاطر اینکه من اولین باز با پسر بازی کردم
اینجوری فکر میکنم.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
:)) زیاد پول نداشت. خودم یه 35 پوندی خریدم :d ببین من که 3 را بازی نکردم ولی با تجربه ای که از 4 دارم، همونطور که شماره 4 هم اولش کلی دیالوگ داشت، مطمئنا 3 هم همینطوره. اصلا یه چیزی، همین دیالوگ های زیاد به نظرم زمینه ساز یه بازی خیلی خوب و داستان محوره. چون وقتی داره برا یه بازی اینقدر همون اولش از گیم پلی دوری میکنه و فقط به داستان میپردازه اوووووووووووف دیگه ببین چی میشه :d
پس به نظرم محسن برو 3 را بازی کن. خوش به حالت :(

ایولb-) البته شخصیت اصلی دختر هم داره ولی به نظر من باید با پسر بازی کنی تا اون حسش القا بشه. شایدم بحاطر اینکه من اولین باز با پسر بازی کردم
اینجوری فکر میکنم.
مگه توی شماره 3 میتونی انتخاب کنی که دختر باشی یا پسر :-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
:)) زیاد پول نداشت. خودم یه 35 پوندی خریدم :d ببین من که 3 را بازی نکردم ولی با تجربه ای که از 4 دارم، همونطور که شماره 4 هم اولش کلی دیالوگ داشت، مطمئنا 3 هم همینطوره. اصلا یه چیزی، همین دیالوگ های زیاد به نظرم زمینه ساز یه بازی خیلی خوب و داستان محوره. چون وقتی داره برا یه بازی اینقدر همون اولش از گیم پلی دوری میکنه و فقط به داستان میپردازه اوووووووووووف دیگه ببین چی میشه :d

نسخه PSP که اومد اجازه میداد هم پسر و هم دختر انتخاب کنی

کلا 4 رو بازی کردید 2 بار بعدش 1-2 ماه بعدش بریده سراغه 3 خوبه

من 3 رو قبلا بازی کرده بودم . قشنگه اما در حد و اندازه 4 نیست به نظرم ×_× اما داستانه جالبی داره

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

آره میشا. تو شماره 3 که من یه خورده تست کردم اولش یا میتونی پسر برداری یا دختر. تو 4 چی؟کاراکترت ثابته؟دختره یا پسر؟:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا چرا 1-2 ماه بعد :-/
همینطوری D: دیگه JRPG رده نشیD:
یه موقع من میشینم 2-3 تا بازی fps مثلا پشته سره هم تموم میکنم دیگه حالم از FPS به هم مبخوره D: چه برسه دیگه 300 ساعت PErsona بزنیم کلا D: لول !

آره میشا. تو شماره 3 که من یه خورده تست کردم اولش یا میتونی پسر برداری یا دختر. تو 4 چی؟کاراکترت ثابته؟دختره یا پسر؟:d
توی 4 اره پسر هست فقط

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
آرمان من تریلر های پرسونا 3 رو توی گولدن دیدم...حالا تردید دارم نسخه ps2 رو به صورت کلاسیک واسه ps3 بگیرم یا نسخه psp رو که همون p3p هست؟؟
پسر این پرسونا رو اصلا نمیشه از رو ویتا پاک کرد تو بی کاربردترین حالت موزیک پلیر عالی هست....

جواب رو یافتم:)
باید persona 3 fes رو بازی کنید چون نسخه psp خیلی محدود تر شده و خیلی از چیزها ازش کم شده....تنها نکته مثبت p3p اینه که سیستم مبارزاتش رو شبیه به p4 کردن پس اگه دنبال داستان کامل تر هستید...یعنی من! باید fes رو بگیرید

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اه اومدم جواب بدم که آقا آرمان جواب داد :d

همینطوری D: دیگه JRPG رده نشیD:
یه موقع من میشینم 2-3 تا بازی fps مثلا پشته سره هم تموم میکنم دیگه حالم از FPS به هم مبخوره D: چه برسه دیگه 300 ساعت PErsona بزنیم کلا D: لول !
:d آخحه من تازه این سبک بازی را میکنم برا همون الان به شدت جو گیر هستم :d

باید persona 3 fes رو بازی کنید چون نسخه psp خیلی محدود تر شده و خیلی از چیزها ازش کم شده....تنها نکته مثبت p3p اینه که سیستم مبارزاتش رو شبیه به p4 کردن پس اگه دنبال داستان کامل تر هستید...یعنی من! باید fes رو بگیرید
یک سوال. منم وقتی داشتم در مورد p3 توی نت search میکردم دیدم که چندتا نسخه مختلف داره. که مثل اینکه persona3 fes بهترینشونه و بازی سال شده. این fes هم برا ویتا هستش؟ من که توی استورش ندیدم :(
=========
خب من naoto را هم نجات دادم ;)
چند تا چیز (خاک بر سرش ، هر وقت بازی میکنم کلی سوال توی ذهنم هست که بپرسم ولی تا میام اینجا همشون یادم میره :d)
اول اینکه یادتونه من پرسیدم اگه تنهایی بریم توی دانجن ها، آیا exp بیشتر میگیریم یا نه؟ جوابش بله هستش. من امتحان کردم. در واقع کل exp که میگیریم به تعداد افراد توی گروه تقسیم میشه و وقتی تنهایی میری، همش برا خودت میشه.
دوم اینکه این event ساحلش چقدر با نمک بود. وای این کانجی خیلی خل و چله =)) ولی یوسکه خیلی شیطونه :d و هر چی بیشتر میرم جلو از chie بیشتر خوشم میاد با اینکه ریسه و مری خیلی نازترن. اما چیه خیلی ماهه :d
سوم اینکه
OH MY GOD این reaper دیگه کیه؟ من هر از گاهی صدای زنجیر میشنیدما بعدش یه صندوقچه که اومدم باز کنم ریسه هی بهم گفت بازش نکن که گوش نکردم :d بعد reaper پرید بیرون زد کشت منو :( با اینکه levelم 62 بودش. یعنی با اینکه توی دانجن naoto هستم اما دشمنا برام خیلی آسونن ولی reaper....................... :-o
آخرین موضوع. وقتی میری توی velvet room و توی request های مری و مارگارت، یه گزینه هست به اسم sl compeltion که فکر کنم مربطو میشه social link های کامل شده. الان من حدود 5 تا یا 6 تا sl کامل دارم اما مارگارت فقط 2 تا جمله میگه و هیچی نشون نمیده. بازیم خراب نیست :-/

و در آخر وای من عاشق ای بازییییییییم
:d

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
برای پلی استیشن 2 اول Persona 3 اومد سال 2006 بعد سال بعدش Persona 3 FES که همون اصلی بود به علاوه ی 30 ساعت داستان جدید که ادامه ی
پرسونا 3 اصلی رو دنبال میکنه ولی گیم پلیش فقط جنگ هست دیگه مدرسه هست ( اون بازی اصلی سر جاش هست و بهش پرسونا و سوشال لینک تازه اضافه شده)
پرسونا 3 پرتابل برای PSP اومده. فقط قسمت اصلی هست نه اون 30 ساعت اضافه ولی خیییللییی پیشرفت کرده
به نظر من پرتابل رو بخرید. میلیارد بار بهتره :D 3 از 4 خیلی تاریک تره و در ضمن اولش خیلی بیشتر حرف میزنن! ولی داستانش تاریک تره . کمتر زندگی بازی و شادی هست و بیشتر اتفاقات غم انگیز اینا!

- - -ویرایش - - -

یک سوال. منم وقتی داشتم در مورد p3 توی نت search میکردم دیدم که چندتا نسخه مختلف داره. که مثل اینکه persona3 fes بهترینشونه و بازی سال شده. این fes هم برا ویتا هستش؟ من که توی استورش ندیدم . نه برای پلی 2 بود. برای ویتا نیومده
=========
خب من naoto را هم نجات دادم ;)
چند تا چیز (خاک بر سرش ، هر وقت بازی میکنم کلی سوال توی ذهنم هست که بپرسم ولی تا میام اینجا همشون یادم میره :d)
اول اینکه یادتونه من پرسیدم اگه تنهایی بریم توی دانجن ها، آیا exp بیشتر میگیریم یا نه؟ جوابش بله هستش. من امتحان کردم. در واقع کل exp که میگیریم به تعداد افراد توی گروه تقسیم میشه و وقتی تنهایی میری، همش برا خودت میشه.
دوم اینکه این event ساحلش چقدر با نمک بود. وای این کانجی خیلی خل و چله =)) ولی یوسکه خیلی شیطونه :d و هر چی بیشتر میرم جلو از chie بیشتر خوشم میاد با اینکه ریسه و مری خیلی نازترن. اما چیه خیلی ماهه :d
سوم اینکه
OH MY GOD این reaper دیگه کیه؟ من هر از گاهی صدای زنجیر میشنیدما بعدش یه صندوقچه که اومدم باز کنم ریسه هی بهم گفت بازش نکن که گوش نکردم :d بعد reaper پرید بیرون زد کشت منو :( با اینکه levelم 62 بودش. یعنی با اینکه توی دانجن naoto هستم اما دشمنا برام خیلی آسونن ولی reaper....................... :-o ریپر رو تا جای که یادمه 99 هم باشی نمیشه کشتش. تو پرسونا 3 اسمش مرگ هست! به هیچ عنوان نمیشه کشتش
آخرین موضوع. وقتی میری توی velvet room و توی request های مری و مارگارت، یه گزینه هست به اسم sl compeltion که فکر کنم مربطو میشه social link های کامل شده. الان من حدود 5 تا یا 6 تا sl کامل دارم اما مارگارت فقط 2 تا جمله میگه و هیچی نشون نمیده. بازیم خراب نیست :-/ اینو دیگه آرمان باید بگه من تو پرسونا 4 اصلی همچین چیزی یادم نمیاد

و در آخر وای من عاشق ای بازییییییییم[:d/QUOTE]

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
ای بابا ما که دلمون آب شد از بس ازتون تعریف پرسونا 4 رو شنیدیم :d

اگه کسی فیزیکیشو داره و میخواد بفروشه خبرم کنه که با قیمت عالی ازش میخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر