Persona 4 The Golden

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اسپویل persona 3,4
در هر صورت من که اصلا خوشم نمیاد از اول بشینم بازی کنم، حداقل یه مدت باید میذاشت free ادم بچرخه...
شاید بشینم انیمیشنش رو ببینم. ازین طور داستان اصلا خوشم نیومد.الان که فکر میکنم persona 3 راضی کننده ترین پایان رو داشت واقعا. اونجا که ایگور گفت slink هایی که مکس کردی حالا به کارت میان واقعا کیف کردم...
این anime اصلا خیلی چیزا رو توش نداره ! یکم استراحت بده بعدش بشین دوباره برو . dungeon اون marry هم رفتی ؟ اخه true ending خیلی جذابه و قشنگه و اصلا قسمت اخرش هم توی animation نیست. animation خیلی خلاصه هست. به درده کسایی میخوره که نه ps2 دارن و نه vita بعد برن اون رو ببینن.

من گفتم Nanako تو بایان Bad Ending میمیر نه تو بایان های دیگه مثل True Ending:d
اهان ! من اشتباه خوندم Sorry :P
خوبه من پام به اون پایان نرسید مگرنه ویتا رو میشکوندم لول

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
این anime اصلا خیلی چیزا رو توش نداره ! یکم استراحت بده بعدش بشین دوباره برو . dungeon اون marry هم رفتی ؟ اخه true ending خیلی جذابه و قشنگه و اصلا قسمت اخرش هم توی animation نیست. animation خیلی خلاصه هست. به درده کسایی میخوره که نه ps2 دارن و نه vita بعد برن اون رو ببینن.
marie , chie , ayane و خیلی های دیگه تقریبا مکس بود یعنی یکی دوبار دیگه باشون میرفتم مکس میشد. هرسم از همینه... حالا باید چیکار کنم true ending بشه؟ فعلا که عصابمو خرد کرده نمیخوام توش برم اما بعدا از save clear data میرم...

خوبه من پام به اون پایان نرسید مگرنه ویتا رو میشکوندم لول
پس باید درک کنی من چی کشیدم :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
marie , chie , ayane و خیلی های دیگه تقریبا مکس بود یعنی یکی دوبار دیگه باشون میرفتم مکس میشد. هرسم از همینه... حالا باید چیکار کنم true ending بشه؟ فعلا که عصابمو خرد کرده نمیخوام توش برم اما بعدا از save clear data میرم...

پس باید درک کنی من چی کشیدم :|
oooo
اره باید مثلا marrie رو مکس میکردی بعد یک dungeon اضافه میداد و اجازه میداد پایانه کاملتری هم ببینی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد از true endign البته !

لول ! میدونم چی کشیده ! من همون اولش سکته کردم تا خوب شد .... وضی اصلا ×_×

این پست رو چند صفحه پیش داده بود اطلاعات true ending و ....
سلام دوستان
من چندتا نکته رو پیدا کردم که گفتم جالبه برای همه ی کسانی که نسخه ویتا دارن میرن بنویسم .

1. نحوه گرفتن True Ending :
سوم ماه december وقتی به شما انتخاب در مورده سرنوشت Namatame داده میشه نباید اون رو توی TV بندازید و بقیه رو باید متقاعد کنید
برای متقاعد کردن :
Wait a second here...
We're missing something.
Namatame's true feelings.
Something's bothering me.
We're missing something...
Calm the hell down!
بعد از این کار Fool لولش مکس میشه و social linkجدید به اسم Judgment میادش
پس از انجام یک سری کارها بازی به شما میگه ." If you don't know the right answer click spoiler tag: و شما هم Adachi رو انتخاب میکنید .
از اینجا میشه به Dungeon رفت و تا 23 دسامبر هم محلت دارید که این dungeon رو تموم کنید. در نهایت بهتره تا 22 کارش رو تموم کنید و بعد از اونها هم تعدادی داستانهای جدید باز میشه
2.Dungeon مری !
مری هم دختری هست که به همراه Margaret و Igor توی Velvet room هست. اولا اینکه تا اخر دسامبر حتما بایستی Marie's social link رو max کرده باشید . بعدا دوم january که میرید پیش مارگارت اون به شما میگه مری ناپدید شده و پیاپی از جستوش شما رو خبر میکنه. بعدش هم شما توی 12 هم میرید توی dungeon ! ...
این مرحله سخته ! بد نیست Online رو روشن کنید تا از Sos آستفاده کنید .این Dungeon کلا سیستم با بقیه فرق داره.
اول اینکه هیچ ایتمی رو نخواهید داشت ! ایتمهای مورد استفاده رو در طول dungeon به دست میارید
دوم که Spell شما به تدریج کم میشه اما اخر هر نبرد بهش اضافه میشه بسته به Rise
سوم stone ها رو جمع کنید. از ایتمهایی که بدست میارید به نحو احسن ! استفاده کنید ... هیچ پولی نمیتونید به دست بیارید
چهارم اینکه Gho-m نیستش . ایتمی کمیابی به اسم Brench به دست میارید که اجازه خارج شدن رو میده . معمولا هر طبقه 1-2 .
فکر Level up هم نباشید ! Exp های که دشمنا میدن خیلی کم هستش
در ضمن پس از پایان رسوندن این قسمت بعداز گرفتن true ending شما میتونید پایان کاملتری رو ببینید !

3.Dungeon به اسم Yomotsu Hirasaka
این TV WORLD زمانی قابل دسترسی هست که بازی رو به پایان رسوندید. پس از خداحافظی کردن با همه کسایی که SOcial Link Maxکردید به جای اینکه زمان انتخاب جمع اوری وصایلتون YES رو بزنید NO رو بزنید تا یک شانس اخر برای گردش توی Inaba رو داشته باشید !
برید Junes و "Might as well stop by the food court one last time..."Might as well stop by the food court one last time... رو انتخاب کنید . بعد از این گزینه های
"There is something..." (1st Response)
"My uncle, Dojima." (1st Response)
رو انتخاب کنید
بعدش برید به Riverbank جایی که ماهیگیری میکنید و با Dojima صحبت کنید
"I want to talk to you" (2nd Response)
"The weird attendant?" (2nd Response)
"I looked sick?" (1st Response)
"It might be important" (3rd Response)
هرجوابی
بعدش شما باید یک سری به Velvet room بزنید و پس از پایان صحبتها یک ایتم خاص رو دریافت میکنید
بعدش برید به پمپ بزنین دنبال اون پسری مرموزی که در ابتدای بازی باهاش توی پمپ بنزین صحبت کرید و
"Isn't this where I first...?" (2nd Response)
"Do you know Namatame?" (2nd Respons
انتخاب کنید
بعدش هم
"Did those two come here?" (3rd Response)
"Did you do anything to them?" (2nd Response)
"What did you do to me?" (2nd Response)
"Did you give me the power?" (3rd Response)
هرجوابی
رو انتخاب کنید.
بعد از این ازاد هستید و میتونید کارهای اخرتون رو انجام بدید . برید به junes وقتی اماده هستید و وارد اخرین Dungeon بازی یعنی Yomotsu Hirasakaبشید .
2 مینی باس با لولهای 79 - 83 اگر اشتباه نکنم داره و boss آخری هم Izanami هست که معلوم نیست چه Level داره !!! پس از کشتنش هم تبدیل به Izanami-o-kanami میشه ! GOOD LUCK
4.اگر دارید New Game Plus رو میرید
اگر توی New Game Plus هستید پس از صحبت کردن با Igor که توی بالا توضیح دادم ... جدا از اینکه Item خاص رو میگیرد یک دعوت نامه از Margart میگیرید که میگه براش شما توی Heaven's endمنتظر هست !
شما دعوت رو موقعه دریافت میکنید که
Empress social link کاملا max هستش
New game plus هستید
TRUE EDNGIN هستید.
نبرد با مارگارت هم یکی از سخترین نبردهای بازی هست.

نحوه باز کردن mini game های fishing , bug catching
ماهیگری
شما بایست تعدادی bug رو از پسری که روبروی درختها تو shrine هست بگیرید. برای اینکار یک سری soda از ماشینهای soda توی شمال منطقه shopping district بخرید. بعدش شب باید برید به مغازه توی Shopping district به همراه یک gem ... حالا هر gem که بتونید با صاحب مغازه صحبت کنید و bug ها رو ماهش بدید تا به شما ایتم دیگری بده. روزه بعدش برید توی riverbank و با پیره مرد صحبت کنید تا نهایتا چوب ماهیگیری رو بگیرید.

برای bug هم پس از صخبت با پسری که توی shrine جلوی درختها هست به شما میگه طورش رو گم کرده . بعد از ماه june وقتی شبها به shrine بایید زنی سفید پوش اونحاست که شما طور رو میده . بعد از اون هر روز یک بار میتونید bug catching رو امتحان کنید البته وقتی برف میاد بازی مقداری سیستم mini game هاش عوض میشه.

قویترین persona در بازی در اولین مرتبه قابل دسترسی نیست متاسفانه !!!!!!!
برای fuse کردن این persona که لولش هم 91 هست شما بایستی true ending رو گرفته باشید و بازی رو یک بار تموم کرده باشید ! برای fuse کردنش هم به 12 پرسونا نیاز دارید
Izanagi (Fool),
Sandman (Strength),
Nata Taishi (Chariot),
Girimehkala (Moon),
Norn (Fortune),
Okuninushi (Emperor),
Orthrus (Hanged Man),
Kartikeya (Star),
Mithra (Temperance),
Tzitzimitl (Priestess),
Cu Chullain (Tower), and
Legion (Fool).
بعدش هم شما Izanako o kanami رو میگیرید !!!

منطقه ساحلی جایی هست که پس از 2-3 بار استفاده از موتور در مجموع 8-9 بار استفاده کلی باز میشه
شما در منطقه ساحلی اگر به تنهایی بیایید و گزینه Gaze رو انتخاب کنید یک Skill کاملا random به پرسونای شما داده میشه
منطقه Hot spring جایی هست که با دوستاتون میتونید برید زمانی که اونها جلوی پمپ بنزین با موتور منتظر شما هستن
اگر گزینه صخبت در مورده گزشته رو انتخاب کنید یکی از skill های فراموش شده رو بدست میارید و اگر گزینه صحبت در مورده اینده رو انتخاب کنید یک Bonus skill به پرسونای شخص که باهاش هستید داده میشه

Okina city دیگر منطقه ای هست که صورت انحصاری برای ویتا طراحی شده . توی انیجا تعدادی از quest های بازی وجود داره. ضمن اینکه سینما برای رفتن با دوستان هست. یک مغازه لباس فروش صرفا برای زیبایی کارکترها هست .
یک مغازه کافه هست که به شما اجازه میده skill های پرسوناهایی که جلوشون عکس کارت دارن رو بگیرید.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
یه توصیه برادرانه بکنم بهتون اینه که نصف شب بازی نکنید....من کلا خیلی تو این مدت خیلی جلو خنده هامو گرفتم اما با این کانجی چند شب پیش یه حرکت زد دیگه نتوستم خودمو نگه دارم ساعت 3.5 یا 4 صبح بود چنان زدم زیر خنده و از چشام اشک میومد نتوسنتم بقیه اش رو درست ببینم شانس آوردم کسی نزدیکم نبود وگرنه بیدار میشد میدید من دارم مثل دیوونه ها نصف شب از خنده رو زمین دست و پا میزنم....کانجی آخرشه خداییش

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
یه توصیه برادرانه بکنم بهتون اینه که نصف شب بازی نکنید....من کلا خیلی تو این مدت خیلی جلو خنده هامو گرفتم اما با این کانجی چند شب پیش یه حرکت زد دیگه نتوستم خودمو نگه دارم ساعت 3.5 یا 4 صبح بود چنان زدم زیر خنده و از چشام اشک میومد نتوسنتم بقیه اش رو درست ببینم شانس آوردم کسی نزدیکم نبود وگرنه بیدار میشد میدید من دارم مثل دیوونه ها نصف شب از خنده رو زمین دست و پا میزنم....کانجی آخرشه خداییش

راستی بخصوص اون صحنه ای که تدی به آدم تبدیل شده و توی خیابون یوسکوه(!!!؟)ازش(کانجی) می پرسه که این همون تیپ مورد علاقت هست.
توی اون صحنه ای که دارین برنامه ریزی میکنین واسه رفتن به ساحل(روز آخر مدرسه)اگه به ریزته بگی که کانجی رو می خوای توی لباس شنا ببینی هم باحاله.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
این متنتو پنهان کن سرو سبز جان نزدیک بود بخونمش مزه اش بره ها ^ ^.

منم خیلی این بازی رو دوست دارم اما واقعا گرونه.بنظرتون این بازی ارزش داره 35 پوند براش هزینه کنم یا صبر کنم بازم تخفیف بخوره؟نظراتتون رو میخوندم متوجه شدم بیشتر از 200 ساعت گیم پلی داره!

تنها مشکلی که با سری پرسونا داشتم سبک نوبتی مبارزاتیش بود، اینم نوبتیه؟نظرتون راجع به این سبک از مبارزه چیه؟

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین

منم خیلی این بازی رو دوست دارم اما واقعا گرونه.بنظرتون این بازی ارزش داره 35 پوند براش هزینه کنم یا صبر کنم بازم تخفیف بخوره؟نظراتتون رو میخوندم متوجه شدم بیشتر از 200 ساعت گیم پلی داره!

تنها مشکلی که با سری پرسونا داشتم سبک نوبتی مبارزاتیش بود، اینم نوبتیه؟نظرتون راجع به این سبک از مبارزه چیه؟

چاکر شما شاهین هستم.
من که هنوز نگفتم بعد از این که اون حرف ها رو میزنه چی میشه.اون موقع تازه باحال میشه ^_^.
ارزش که خیلی داره ولی شما یه آکانت آمریکا بساز(ریجن1 و کشور آمریکا) و از اون جا بازی رو بخر.
این جوری به صرفه تره چون 30دلار هست~_~
این هم نوبتی هست ولی نه از این نوبتی هایی که فقط باید بزنی.
دقیقن باید هنر جنگ(O_O)رو توش پیاده کنی.
کلن اگه از این سبک خوشت نمیاد با این بازی(بخصوص کاراکتر های کانجی و ریزته)عاشق بازی میشی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

در یک جمله :
همه جورش ارزش داره ×_×

میگم این بازی رو خیلی از سایتها HD REMAKE نبود GOTY پارسال ورش میداشتن !
اگر JRPG دوست داریم این بازی شاهکاری هست که باید بگم هیچوقت قدیمی نمیشه :)

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستانی هم که حال و حوصله گیم پلی رو ندارن میتونن بازی رو روی لول very easy شروع کنید و از داستان بازی که اصلش هست لذت ببرید

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
دوستانی هم که حال و حوصله گیم پلی رو ندارن میتونن بازی رو روی لول very easy شروع کنید و از داستان بازی که اصلش هست لذت ببرید

آخه Very Easy بهم برمیخوره اعتماد بنفس گیمریم نابود میشه!

یه خورده نوبتی بازی میکنم تا به امید خدا با گیم پلی مبارزه هاش ارتباط برقرار کنم.200-250 ساعت گیم پلی سرم رو تا وقتی که 2 تا بازی درست و حسابی برای ویتا بیاد گرم میکنه.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اقا اصل مبارزه خب نوبتی هست دیگه... battlefield که نیست :d
تازه من که بیشتر از همه از سبک tactics خوشم میاد.

دیگه مثل کال آف دیوتی و DMC بزن بکش برو نباشه ولی من دوست داشتم که مثل Final Fantacy 15 (نسل بعد) باشه که عاشقشم:

بعضی از سری های دیگه اشم همین مدلی بودند، اتفاقا فکر کنم اینجوری بیشتر طرفدار دارند و Tactics باز ها یه سری خاص هستند.مکث زیادی که بین کمبت ها هست هیجان و جنبه ی اکشن مبارزه رو میگیره گرچه Tactics هم هیجان داره ولی نه اندازه مثلا DMC.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
دیگه مثل کال آف دیوتی و DMC بزن بکش برو نباشه ولی من دوست داشتم که مثل Final Fantacy 15 (نسل بعد) باشه که عاشقشم:

بعضی از سری های دیگه اشم همین مدلی بودند، اتفاقا فکر کنم اینجوری بیشتر طرفدار دارند و Tactics باز ها یه سری خاص هستند.مکث زیادی که بین کمبت ها هست هیجان و جنبه ی اکشن مبارزه رو میگیره گرچه Tactics هم هیجان داره ولی نه اندازه مثلا DMC.
من خودم DMC فن هستم (البته جدیدشو هنوز نرفتم). شک نکن مبارزه های Persona هیجان کمی ندارن. مخصوصا با اون موزیکای فوق العاده... اتفاقا به نظر من FF مبارزاتش رفته رفته یکنواخت میشه اما Persona اینطوری نیست. چون با هر enemy یه جور باید برخورد کنی. ممکنه یدفه ۳ نوع enemy توی یه بتل بیفتن و اون موقعست که به چشم میاد :d

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani

این عکسا برای گیم پلی پرسونا 4 هست دیگه نه؟
من تو gamefaqs دیدم عکساشو خیلی داغون بود
توهین نمخواهم بکنم به این بازیا
خودم شدیدن طرفدار این سبکم

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
این عکسا برای گیم پلی پرسونا 4 هست دیگه نه؟
من تو gamefaqs دیدم عکساشو خیلی داغون بود
توهین نمخواهم بکنم به این بازیا
خودم شدیدن طرفدار این سبکم
نه اینا که Final Fantasy جدیده هست.
خب موتور بازی واسه دو نسل قبل زمان PS2 هست! اما از لحاظ هنری عالیه هنوزم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر