Persona 4 The Golden

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دیجیتالی نگرفتم. €40 خریدم. یک سوال!
این بازی برای 3ds. نیست؟ :D

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

نه، از سری Persona بازی ای روی 3ds نیست اما براش Announce شده، اما از سری Devil Survivor و خود سری اصلی Shin Migami Tensi بازی برای 3ds هست البته از سری اصلی بازیش هنوز ریلیز نشده

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
ببین اون 5 تا پارامتر و چند روش داره. وقتی معلم سر کلاس سوال میکنه درست جواب بدی دانشت میره بالا. اکثرشون هم با part time job ها جلو میرن. باید اون تابلو رو که تو خیابونه رو ببینی نوشته چه شغلی هست چقدر درآمد داره و چیت رو(منظور پارامتر ها) افزایش میده.
کوئست هم باید تو منو بری تو لیست کوئست ها ببینی دیگه بستگی داره مثلا باید یه آیتم از میدنایت چنل پیدا کنی بدی به فلانی
در ضمن اولین تریلر رسمی انیمه ی Persona 3 هم اومد مبارک همه باشه :D
البته فقط تریلرش منتشر نشده.یک تصویر جدید هم ازش منتشر شده.قراره پاییز امسال منتشر بشه!!
persona3_movie_thumb.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با جواب دادن به سوالهای درست معلم فقط Diligence و Intelligence بالا میره ... برای بالا بردن بقیه پارامترها باید کار کرد .... یا با مردم صحبت کرد یا Side Quest ها رو انجام داد ... یکی از راهای خوبه دیگه همو خودن کتاب هستش !
برای انجام Side quest ها هم باید به توضیحات شخصی که quest رو میده توجه کنی ....
باز من خیلیاش رو یادم هست ....
خواستی بپرس !

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
با جواب دادن به سوالهای درست معلم فقط Diligence و Intelligence بالا میره ... برای بالا بردن بقیه پارامترها باید کار کرد .... یا با مردم صحبت کرد یا Side Quest ها رو انجام داد ... یکی از راهای خوبه دیگه همو خودن کتاب هستش !
برای انجام Side quest ها هم باید به توضیحات شخصی که quest رو میده توجه کنی ....
باز من خیلیاش رو یادم هست ....
خواستی بپرس !
آخه بدبختی اینکه وقت نمیشه :|
مثلا میشد بعد از ظهر چند تا کار کرد باز میشد ی کاریش کرد ... آدم نمیدونه بره سراغ ساید ها یا با دخترا حرف بزنه یا بره سر کار یا .... :|:D
کتاب خوندم همین جور ...
مثلا الان 7 8 نفر هستن که میرم سراغ ـشون میگه مهارت فلان رو نداری و ...
برای ساید ها هم فکر کنم باید متوسل بشم به راهنمایی های تو نت
-----------------------------------------
این تروفی Head of class (دانش آموز ممتاز شدن) هم فقط کافی تو امتحانا همه سوالات رو درست پاسخ بدی تا باز بشه ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آخه بدبختی اینکه وقت نمیشه :|
مثلا میشد بعد از ظهر چند تا کار کرد باز میشد ی کاریش کرد ... آدم نمیدونه بره سراغ ساید ها یا با دخترا حرف بزنه یا بره سر کار یا .... :|:D
کتاب خوندم همین جور ...
مثلا الان 7 8 نفر هستن که میرم سراغ ـشون میگه مهارت فلان رو نداری و ...
برای ساید ها هم فکر کنم باید متوسل بشم به راهنمایی های تو نت
-----------------------------------------
این تروفی Head of class (دانش آموز ممتاز شدن) هم فقط کافی تو امتحانا همه سوالات رو درست پاسخ بدی تا باز بشه ...

دیگه به عنوان یک دانش اموز ممتاز و یک پلیس مخفی وظیفه داری وقتت رو تنظیم کنی :d:d
من که از وسطا همش به Yukiko و Rise چسییده بودم لوووول

زمان بازی 1 سال سپری میشه .... وقت زیاد هست برای اینجام اینطور کارا ...

بعضی موقعها وقتی شخیتها رو از TV نجات میدی حدودا 1 هفته هوا بارونی هست و بایستی وایسی تا اون شخص حالش بهتر بشه ... تو این مواقع میتونی خیلی خوب به کارای شخصیت رسیدگی کنی از جمله کتاب و کار و Side quest ها و حتی تعداد محدودی از Social link ها ...
گاهی Side quest هایی که انجام میده ( این فقط توی نسخه ویتاست) یک سری mini game های خاص باز میکنه . مثل ساخت فیگور و مدل .... که بعد از پایان ساخت میزاریشون توی قفسه اطاقت ... اینها همه باعث افزایش پارامترهای مختلف میشه ... یا ماهی گیری و در اینده هم باغبانی و ...
حتی اینور اونور رفتن به موتو هم بهت کمک میکنه Courage بیشتری داشته باشی
یا روزهای بارونی اون رستوران چینی توی shopping district یک غذای MEga beef bowl داره که مقداری به همه پارامترات اضافه میکنه .... گاهی هم تکمیل کردن social link ها توسط دوستانی که توی club های بستکبال و موسقی و درما پیدا میکنی باعث افزایش میشه ...
کلا خیلی کارا برای انجام دادن هست D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

در ضمن برای پیشبرد بهتر Social link ها اگر شبا هم بری بیرون کسایی هستن ....

کلا زیاد مزه نداره بهت بگم چی کارا کنی ! یه دو دست بازی کن ( 200 ساعت لووووووول ) خودت ازادانه همه کارا رو انجام بدی حس بهتری میده ! :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دیگه به عنوان یک دانش اموز ممتاز و یک پلیس مخفی وظیفه داری وقتت رو تنظیم کنی :d:d
من که از وسطا همش به Yukiko و Rise چسییده بودم لوووول

زمان بازی 1 سال سپری میشه .... وقت زیاد هست برای اینجام اینطور کارا ...

بعضی موقعها وقتی شخیتها رو از TV نجات میدی حدودا 1 هفته هوا بارونی هست و بایستی وایسی تا اون شخص حالش بهتر بشه ... تو این مواقع میتونی خیلی خوب به کارای شخصیت رسیدگی کنی از جمله کتاب و کار و Side quest ها و حتی تعداد محدودی از Social link ها ...
گاهی Side quest هایی که انجام میده ( این فقط توی نسخه ویتاست) یک سری mini game های خاص باز میکنه . مثل ساخت فیگور و مدل .... که بعد از پایان ساخت میزاریشون توی قفسه اطاقت ... اینها همه باعث افزایش پارامترهای مختلف میشه ... یا ماهی گیری و در اینده هم باغبانی و ...
حتی اینور اونور رفتن به موتو هم بهت کمک میکنه Courage بیشتری داشته باشی
یا روزهای بارونی اون رستوران چینی توی shopping district یک غذای MEga beef bowl داره که مقداری به همه پارامترات اضافه میکنه .... گاهی هم تکمیل کردن social link ها توسط دوستانی که توی club های بستکبال و موسقی و درما پیدا میکنی باعث افزایش میشه ...
کلا خیلی کارا برای انجام دادن هست D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

در ضمن برای پیشبرد بهتر Social link ها اگر شبا هم بری بیرون کسایی هستن ....

کلا زیاد مزه نداره بهت بگم چی کارا کنی ! یه دو دست بازی کن ( 200 ساعت لووووووول ) خودت ازادانه همه کارا رو انجام بدی حس بهتری میده ! :D
آخه من تا الان 31 ساعت بازی کردم اوله تابستونم !:D
میترسم زمان کم بیارم با این وضع !:D
البته تنها مشکل ساید کوئیست هاست
باغبانی هم انجام میدم و
Social link هم وضعش خوبه
این قضیه تدی چی بود ؟:D چرا خودش رو تو یه عروسک قایم کرده بود ؟

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin

این قضیه تدی چی بود ؟:D چرا خودش رو تو یه عروسک قایم کرده بود ؟
[/QUOTE]
قایم نکرده بود! واقعا اون خرسست! تمرین کرده تو خودش فرم انسانی ساخته لووووول

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
پس در واقع تدی همون خرس تو خالی ـه ـست :|:D جالبه من اول فکر کردم دختره بعد دیدم پسره !:|:D ... یوسوکه هم یه بار زیپ ـش رو باز کرده بود اون اوایل چیزی توش نبوده !:D خیلی داستان جالبی داره این بازی !

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان بعد از سایه ریسه رسیدم به قضیه اون پسره که معلوم نیست کیه !:D
خیلی گنک ـه اصلا معلوم نیست باید چی کار کرد :|

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
دوستان بعد از سایه ریسه رسیدم به قضیه اون پسره که معلوم نیست کیه !:D
خیلی گنک ـه اصلا معلوم نیست باید چی کار کرد :|
یعنی چی؟؟ خوب یکم که باید زندگی خودتو بکنی و مدرسه و اینجور چیزا.
بعدش هم اگه پسره گم شد باید عین ریسه بری از مردم سوال پبرسی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
از هم پرسیدم انگار یه باگی چیزی ـه !
دقیقا قضایا بعد از سایه ریسه
تو اون یکی ها حرف میزدیم با همه و رد میشد ولی الان که میگم بریم تو TV میگه اطلاعات کافی نیست و دو روز هم میگذره اون یارو میمیره و ناچار برمیگرده یه هفته قبل !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر