Persona 4 The Golden

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
پست اول من خیلی راجع بهش توضیح دادم
منم خودم ویتا رو بیشتر برای این و lbp گرفتم اولش با uncharted ... بازی عالی هست ! یکی از بهترینهای عمرم در کناره HL2 - D2 - Bioshock - Oblivion
آره خوندمش :(
من خیلی RPG دوست دارم و اکثر بازی های این مدلی رو هم تموم کردم دیدم این بازی سبکش jTPG ـه یکم پست اول رو خوندم دیدم همونی ـه که من در به در دنبالشم :|
قیمتش شدیدا بالاست متاسفانه ... وگرنه خریده بودمش ....
این بازی Disgeae در مقایسه با این فرقشون جه قدر هست ـش ؟
چون اینم ریت ـش تو استور خیلی خوب شده بود و هم سبک بود چشم ـم رو گرفتش

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
ای بابا ما میخواستیم بریم بخریم :d
فروشگاه ها یو وی دیگه ؟
به منم گفت 180 ... 5 تومن هم نیومد پایین ...

از موقعی که با بازیش آشنا شدم و نمیتونم بازی کنمش دارم دیوونه میشم :|

نه من از فروشگاه تماشا قیمت کردم.
یو وی دیگه کجاست؟ Hi Vu نکنه؟

آره منم از وقتی persona 3 رو بازی کردم دیونش شدم.

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من خیلی RPG دوست دارم و اکثر بازی های این مدلی رو هم تموم کردم دیدم این بازی سبکش jTPG ـه یکم پست اول رو خوندم دیدم همونی ـه که من در به در دنبالشم :|
Disgeae کلا قضیش با این بازی فرق داره..Disgeae نقش آفرینی استراتژیک و نوبتی هستش اگه بازی FF Tactics رو بازی کرده باشی متوجه میشی..یجورایی شبیه بازی شطرنج اما با تم فانتزی و جادو و...در کل P4G بهتره..من به خاطر اینکه P4G رو از تو رمم پاک نکنم رفتم رم 16 گرفتم..ارزشش رو داشت..باید همیشه همرات باشه..

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
همونطور که Sohiel گفت Disgaea کلا سیستمش فرق داره ... از این بازیهای تکتیکال هست ! به نظره من درجه سختیش از Persona ها هم خیلی بالاتر ! بعضی جاهاش اعصاب میخواد والا ! من گرفتم اما یک سری رفتم خیلی معتاد کنندس ... داستانش هم خیلی ناز و خنده داره ! لول
اما PErsona کلا هیچ !
به نظره من این بازی لنگه نداره ! حتی P3 هم نمیشه زیاد باهاش مقایسه کرد.
اگر بودجه رسید حتما بخرش ... ارزش بالایی داره که هیچ .... زمان زیادی هم سرگرمش میشه .... بین 60-100 ساعت میتونی هر بار بازی کنی بسته به اینکه چه جور رفتی ...

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
همونطور که Sohiel گفت Disgaea کلا سیستمش فرق داره ... از این بازیهای تکتیکال هست ! به نظره من درجه سختیش از Persona ها هم خیلی بالاتر ! بعضی جاهاش اعصاب میخواد والا ! من گرفتم اما یک سری رفتم خیلی معتاد کنندس ... داستانش هم خیلی ناز و خنده داره ! لول
اما PErsona کلا هیچ !
به نظره من این بازی لنگه نداره ! حتی P3 هم نمیشه زیاد باهاش مقایسه کرد.
اگر بودجه رسید حتما بخرش ... ارزش بالایی داره که هیچ .... زمان زیادی هم سرگرمش میشه .... بین 60-100 ساعت میتونی هر بار بازی کنی بسته به اینکه چه جور رفتی ...

بودجه هم که باشه بازیش پیدا نمیشه آرمان جان......lol

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
ای بابا نسخه ی PS2 رو دان کنید با امولاتور بازی کنید مثل من!

من که تا حالا یه ایمولاتور ندیدم درست حسابی بازی های پی اس 2 رو بیاره(رو pc)
دیگه دارم میرم یه پی اس 2 بخرم خودم رو راحت کنم....پی اس 3 هم که نمیاره فقط مدل های فت میارن....
شما کدوم ایمولاتور رو میگی؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
من که تا حالا یه ایمولاتور ندیدم درست حسابی بازی های پی اس 2 رو بیاره(رو pc)
دیگه دارم میرم یه پی اس 2 بخرم خودم رو راحت کنم....پی اس 3 هم که نمیاره فقط مدل های فت میارن....
شما کدوم ایمولاتور رو میگی؟

pcsx2

من تستش کردم روی خیلی بازی ها خوب کار می کنه، اما P4 اونم روی ویتا یه چیز دیگست، P4G هم که Content اضافه داره نسبت به P4

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
من با pcsx2 9.8 با res 4 برابر بدون مشکل بازی میکنم.. الببته اگه ویتا دارین که هیچ گلدن رو بازی کنید ولی محتوای اضافه اونقدر نیست که بخواید هر دو رو بازی کنید!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من با pcsx2 9.8 با res 4 برابر بدون مشکل بازی میکنم.. الببته اگه ویتا دارین که هیچ گلدن رو بازی کنید ولی محتوای اضافه اونقدر نیست که بخواید هر دو رو بازی کنید!
محتوای اضافش که خیلی بیشتره عزیز :d .
از صدا گزاری مجددش و HD کردن anime ها و موزیکها گرفته تا dungeon اضافه ... شخصیت جدید .... ایتمها ... persona ....خط داستانی طولانی تر ... امکان بیرون رفتن تو شب و.... قبلا سازنده های گفته بودن این مجموعه مقداره زیادی به gameplay اضافه کرده ... فکر کنم تعداد side quest ها هم بیشتره...
به نظر من اگر ویتا دارین برین سراغش ! WIde screen هم هست لول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر