Persona 4 The Golden

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
آقا هر دفعه که توی Combat میمیری می ری از آخرین سیو ات میای؟

بعد یکمی در مورد پیدا کردن Weakness و نحوه مبارزه توضیح می دید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا هر دفعه که توی Combat میمیری می ری از آخرین سیو ات میای؟

بعد یکمی در مورد پیدا کردن Weakness و نحوه مبارزه توضیح می دید

اگر بمیری میری از اول اون طبقه میای ... نه از اوله اولش

پیدا کردن weakness ها هم ازمایشی هستش ... کلا persona ها قدرتهایی که دارن Wind - Fire - Ice - Phy
sical - Hama - Darkness هست ... اگر چیزی جا ننداخته باشم ... اگر توی بخش skill رو هر قدرت از persona ها کلید مربع رو بزنی کلا نوشته اولش بهت میگه این قدرت جزو کدوم هست. بعدش باید این مجموع قدرتها رو روی دشمنان امتحان کنی تا ببینی کدومش پس از ضربه زدن Waek میشن... بعد توی منوی Analysis این data ها همه ظبت میشه ....

برای بدست اوردن این مجموعه قدرتها هم باید Persona های مختلف رو از میان Shuffle card ها برداری و بعدش توی Velvet room توی منوی Fuse persona اونها ترکیب کنی ... با ترکیبشون میتونی یک Persona ای جدید به دست بیاری و همچنین skill هاشم هم بچینی بسته به اون چیزی که نیاز داری که بتونه توی dungeon ها یاریت کنه ... باید سعی کنی Persona های زیادی رو رفته رفته fuse یا ترکیب کنی تا level های بالاتری به دست بیاری ... حالا این سری skill های جدید که اجازه میده برای پرسونای تازه متولد شده بزاری مهمه ... باید اطلعاتشون رو دقیق بخونی و بعدش انتخاب کنی.... مثل بعضی فقط به یک دشمن حمله میکنن و بعضی فقط به یک دشمن یا میزان Light و medium .... برای میزان صدمه یا damage دارن که همه کلا مهمه ... مخصوصا dungeon های سختر بازی ...

وقتی social link ها هم Level هاش بالا میره توی قسمت Fuse persona بری توی forecast info میبینی چه bonus هایی هست و البته با social link های لول بالا میتونی هنگام ترکیت Persona مقداری زیادی Exp بدست بیاری که در نتیجه اجازه میده skill های بیشتری رو بزاری ....

برای خوده شخصیت اصلیت سعی کنی انواع persona ها رو داشته باشی چون بقیه افراد تیم Persona های شون فقط با level up و social link های بیشتری که بدست میاری قدرتمند میشن. وقتی هم level maximum میشن کلا persona های اصلی reborn میشن.

زیاد پی izanagi هم نیاش ...
اگر persona ها رو توی compendium همه رو register کنی دوباره بعدا با پول میتونی احضارشون کنی

سیستم بازی مقداری زیادی یادگیریش برای کسایی که rpg و jrpg نمیرن پیچیده و سخته و بازی هم زیاد درست حسابی یاد نمیده اما اگیر گیر کردی بگو !

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
آقا خیلی تشکر از لطفت

من الان اول های بازی ام، سوال در مورد داستان داشتم:

من الان رفتم اولین Shadow ها رو کشتم بعدش رفتم توی مغازه ای که برای پدر و مادر اون دختره بود که کشته شده، حرف هایی که توش می زدن راست بود مثل Pain in the as* و ...؟
حرف های اونی که مثل خود اون پسری که همراهم بود (Yosuke) و بعد معلوم شد Shadow اه و باهاش مبارزه کردم راست بود؟ بعد همون Shadow اه شد Persona اش؟
آدم هایی که میان توی این دنیا Shadow های خودشون می کشنشون؟
کلا چیز هایی که midnight توی تلیویزیون می بینیم و وقتی که می ریم توی داخل تولیزیون صدا هایی رو که می شنویم راستن یا نه؟

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
من الان رفتم اولین Shadow ها رو کشتم بعدش رفتم توی مغازه ای که برای پدر و مادر اون دختره بود که کشته شده، حرف هایی که توش می زدن راست بود مثل Pain in the as* و ...؟
حرف های اونی که مثل خود اون پسری که همراهم بود (Yosuke) و بعد معلوم شد Shadow اه و باهاش مبارزه کردم راست بود؟ بعد همون Shadow اه شد Persona اش؟
آدم هایی که میان توی این دنیا Shadow های خودشون می کشنشون؟
کلا چیز هایی که midnight توی تلیویزیون می بینیم و وقتی که می ریم توی داخل تولیزیون صدا هایی رو که می شنویم راستن یا نه؟
أره Shadow ه تبديل شد به Persona
بستگي داره
Yosuke قبول نكرد كه Shadow اش قسمتي از خودشه
به خاطر همين Shadow تبديل به يك هيولا شد و سعي مي كرد كه Yosuke رو از بين ببره كه شخصيت اصلي جلوش رو ميگيره
موقعي كه Shadow Yosuke از شخصيت اصلي شكست ميخوره Yosuke قبول ميكنه كه Shadow أش خودشه بنا براين تبديل به يك Persona ميشه
حرف هاي كه تو Midnight Chanel هست راسته

Last edited by a moderator:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
من نفهمیدم چرا خود یو شدو نداره! شاید از اول قبول داره که سایش خودشه؟!
نه ارمين.اگه پايان True Ending رو ببيني ميفهمي چرا Yu شدو نداشته
راستي نسخه ي انگليسي انيميشن Persona 4 منتشر شده:d
هر كي ميخواد انلاين نگاه كنه بياد تو اين سايت
Persona 4: The Animation Episode 1 English Dubbed AnimeRatio.com

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه ارمين.اگه پايان True Ending رو ببيني ميفهمي چرا Yu شدو نداشته
راستي نسخه ي انگليسي انيميشن Persona 4 منتشر شده:d
هر كي ميخواد انلاين نگاه كنه بياد تو اين سايت
Persona 4: The Animation Episode 1 English Dubbed � AnimeRatio.com

Persona 4 animation خیلی وقته نسخه English اومده .... همه Ep ها ... الان هم تا 12 روی Bluray و تورنت موجود هست ( صدای English ) و بقیه ep ها هم 13 january میان همه .

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
آها من فکر میکردم تو همه پایان ها غیر از ترو اندینگ ناناکو میمیره!
انصافا چند تا بازی دیدی توشون بچه بمیره؟! بعد میگن شما برید همون بازی های کارتونی و تخیلی خودتون رو ! بازی کنید=)))x

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقایون خواهشا spoiler استفاده کنید برای این بازی
ارمین جان اون رو بزار تو spoiler !
الان یکی اون پست رو بخونه سکته میکنه در جا وقتی داره بازی میکنه !!!!
--------
در ضمن یک انمیه دیگه هم بود از persona ... البته از persona 3 ... به اسم trinity soul که من ندیدمش ! لول ....
اما دوستان خواستن از Persona 1 تا 3 برای psp موجود هست و روی ویتا هم همشون کار میکنن ! خواستین بازی کنید میتونید بخریدشون ... من خودم بیشتر از p3 خوشم اومد تا 2 ... 1 که خیلی قدیمیه .. برای psone اومده بود .

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
در ضمن یک انمیه دیگه هم بود از persona ... البته از persona 3 ... به اسم trinity soul که من ندیدمش ! لول ....
اما دوستان خواستن از Persona 1 تا 3 برای psp موجود هست و روی ویتا هم همشون کار میکنن ! خواستین بازی کنید میتونید بخریدشون ... من خودم بیشتر از p3 خوشم اومد تا 2 ... 1 که خیلی قدیمیه .. برای psone اومده بود .[/QUOTE]
پرسوا یک و دو برا psp پورت شدن ولی پیشنهاد میکنم بازی نکنی!
اولا Socia link نیست!
دوما dungeon crawling خالص هستن. مبارزات هم اصلا حال P3/P4 رو نمیده بعد یهوو سخت میشه! رندوم هم هستن
مشکل دیگه اینکه تو P3&4 آدم راحت خودشو جای شخصیت اصلی میزاره چون اونم مثل ما تازه وارده( transfer student :D)
ولی تو 2 تای اول اینطور نیست!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در ضمن یک انمیه دیگه هم بود از persona ... البته از persona 3 ... به اسم trinity soul که من ندیدمش ! لول .... اما دوستان خواستن از Persona 1 تا 3 برای psp موجود هست و روی ویتا هم همشون کار میکنن ! خواستین بازی کنید میتونید بخریدشون ... من خودم بیشتر از p3 خوشم اومد تا 2 ... 1 که خیلی قدیمیه .. برای psone اومده بود .
پرسوا یک و دو برا psp پورت شدن ولی پیشنهاد میکنم بازی نکنی!اولا Socia link نیست!دوما dungeon crawling خالص هستن. مبارزات هم اصلا حال P3/P4 رو نمیده بعد یهوو سخت میشه! رندوم هم هستنمشکل دیگه اینکه تو P3&4 آدم راحت خودشو جای شخصیت اصلی میزاره چون اونم مثل ما تازه وارده( transfer student :D)ولی تو 2 تای اول اینطور نیست![/QUOTE]من همه رو تموم کردم ! لول ....Persona 1-2 هم جذابیت های خاص خودشون رو دارن ... مخصوصا اینکه من از داستان 1 هم خیلی خوشم اومد اره p3 و 4 شباهت زیاد دارن اما بازم 3 بازیش خیلی قشنگ بود ....
Persona 3 Movie هم داره مياد:d劇場版「ペルソナ3」 公式サイト
بسیار عالی ! لول .... باید جالب باشه ....

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
من يك سؤال درباره ي يكي از شخصيت هاي سري پرسونا دارم
اين Philemon دقيقا كي هست
تو پرسونا ٣ و ٤ Pholemon به شكل پروانه هست كه ميبينه شخصيت هاي اصلي چي كار ميكنند
ولي جريان Philemon رو تو پرسونا ١ و ٢ نميدونم چيه كسي هست كه توضيح بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر