Persona 4 The Golden

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب دیگه بهتری از این نمیشه ... دیروز که far cry رسید الانم که persona 4 ! من برم بازی فعلا ! لول

برای من یک برچسب برای چسبودندن به سطح ویتا هم داره !
مچسبونم بعدا ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینکه خوبه یکی بیاد بره من این دوییکه به هیلو دادن رو توجیح کنه!
يك سايت ترول به نام GameCritics به Persona 4 Golden نمره ي 8 رو داد:|
طرف اصلا نفهمیده اسم بازی یعنی چی بعدش اومده کارشناسی کرده داده 8 ! جا داره بگم لول ! از این چیزها همیشه هست دیگه /// یکی دیگم بود اومده بود به Heave rain داده بود 2 ! لول

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا بازی به درد منی که حالم از rpg به هم میخوره , میخوره ؟ :d
انقد تعریف کردین وسوسه شدم !
بازی در واقع RPG نیست ... JRPG هستش .... نبردهاش به سبک کلاسیک کاملا نوبتی هستش و بیشتر بازی هم مثل کتاب با تکستهای طولانی و گوفتگوهای شخصیتها داستان رو دنبال میکنه. بازی به صورت Semi Open world هستش ... بازی جالبیه اما اینطور که بدت میاد پس ولش کن !!! لول ... دمو هم که نداره متاسفانه . اگر با RPG هایی مثل FF - SkYRiM کنار نمیایی که این بازی خیلی سخت هست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دورد من بازی رو 4-5 ساعتی پیش رفتم .... دیگه توضیح زیاد ندم چون پست اول اطلاعات مهم بازی رو نوشتم ! دیگه چی بگم یعنی Atlus سنگ تموم گزاشته و بازی حرف نداره - در این حد که من diablo 3 و guild wars 2 رو فعلا گزاشتم کنار ! لول - کلا خیلی راجع به این بازی میشه نوشته ... برای همین از نوشتن خودداری میکنم که اگر خودتون خریدید به زیبایی بازی پی ببرید !
به نظرم بهترین بازی امسال برای ویتا هستش ....
اینم یک سری عکس در طول 2-3 ساعت اول گرفتم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان چند تا بازي كه سبك مشابه پرسونا دارن رو معرفي مي كنين؟؟
شبیه persona ؟ زیاد بازی به این سبک نیستش که Life Simulation و JRPG میکس کرده باشه. میتونی PERSONA ! PERSONA 2 ! PERSONA 3 رو بری
سری Disgaea البته JRPG خیلی HARDCORE هستش ... تو همین مایه های High school آیناست اما از بالا نشون میده ....
Eternal Sonata که روی xbox و ps3 بود بازی خیلی زیبایی بود و سیستم battle هم به اندازه PERSONA 4 عمیق هستش البته مقداری متفاوته
سری Grandia هم روی ps2 بیشک بازی بی همتایی بود - مخصوصا 2 اگر ps2 داری ....
Digital devil sage هم روی ps2 بود از بازیهای معروف rpg بود البته داستانش و سیستمش به پای جذابیت Persona نمیرسه اما در کل خوب مخوصا 2
Rouge galaxyو shadow hearts و یک بازی هم هست به اسم Valkyrie chronicles که روی psp و روی ps3 اومده بود بیشتر Tactical rpg هست اما خوب بود کلا
اون حالت persona 4 رو هیچ بازی دیگه ای نداره تا اونجا که من یاد دارم .... بازیهای بالا هم jrpg هستن ولی سبک و سیاق خودشون رو کم و بیش دارن .

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
کسی تریلر از گیم پلی بازی نداره؟
اگر هست لطفا یه تریلر فقط از گیم پلی بزارید با کیفیت SD ... :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
يك خبر خوب براي طرفداران سري Shin Megami Tensei
انيميشن Shin Megami Tensei:Devil Survivor 2 معرفي شد
لينك سايت
DEVIL SURVIVOR 2 the ANIMATION
مثل اين كه Atlus ميخواد ادامه ي Devil Survivor 2 رو بسازه
به احتمال زياد Devil Survivor 2: overclocked هست
باید جالب باشه ! خواهیم دید
من فعلا انیمه های Persona 4 و persona trinity soul هم گرفتم ... 4 که دقیقا انگار بازیش رو کارتون کردن = پس اگر تا حالا نرفتید بازیش و قصد رفتن دارید نگاه نکنید. کل داستان اسپویل میشه
من فعلا 20 ساعتی رفتم تا اینجا همچنان عالی بود ... به نظرم بهترین بازی امسال برای ویتا هستش ... هرچند که یک عنوان remake هست ولی همچنان حس تازگی و نویی خودش رو داره ( مثل MGS 3 که بعد 1000 سالم میری عالیه !)

این هم بازی یک سری عکسهای دیگه :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر