Persona 4 Golden | PC

0_D82817C3-8951-4649-A8F5-9BAE17618CE9.jpg

نسخه اصلی Persona 4 برای PS2 منتشر شده بود، که بعدها با تغییرات زیادی تحت پسوند Golden درسال 2012 برای PS Vita منتشر شد.
ه نسخه Golden همین امشب از استیم قابل خریداری هست..

اگه تا حالا سبک JRPG تجربه نکردید یک خبر بد براتون دارم، قرار هست به طرز اعتیادآوری عاشق این سبک بشید.

==================
پست اول خیلی سنگین قرار که آپدیت کنم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من روی psvita رفتمش و کلا چون این سبک رو دوست ندارم اینم نتونست نظرم رو جلب کنه شخصیت ها و دیالوگ ها جالبن اما گیم پلی هیجان خاصی نداره و من کلا نمی تونم با این سبک ارتباط برقرار کنم

• Like
Reactions: tpouria and vaan 2

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
خوندم بحثاتونو به نظراتتون هم احترام ميذارم
اما اما اين حركت درست نيست
ليد پلتفورم پي سي هست نينتندو و سوني صرفا براي كنسول فروختنشون اين انحصار مسخره رو راه انداختن كه مشتري مجبور به خريد كنسول باشه
اين بي احتراميه منتهي اگه بعدا روي پي سي اومد بايد بي توجهي بشه كه بفهمن بايد با احترام بازيشون رو پورت كنن بيشتر اين كارشون حكايت هم خرو خرما رو خواستن هست كه حالا كه ما كنسولو فروختيم از بازار پي سي هم يه سود بياد چه بهتر
حركتشون جالب نيست بحث من كليه ها نه صرفا اين بازي
_____
@vaan 2 پي سي از دم قسط دست دوم سراغ نداري ؟ :D

احترام یعنی قیمت مناسب و بازی که optimize باشه ، این دومین پورت رسمی اشون هست ، و اگر دقت کنی فاصله اش با Catherine که ژانویه پارسال رلیز شد یک ساله ، این آخرین پورت از Atlus نیست و من اطمینان دارم که عنوان های بیشتری را برای PC معرفی

می کنند و این روند سریع تر و سریع تر خواهد شد

در ضمن حکایت خدا و خرما در باره Atlus صدق نمیکنه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,478
نام
مسلم
من روی psvita رفتمش و کلا چون این سبک رو دوست ندارم اینم نتونست نظرم رو جلب کنه شخصیت ها و دیالوگ ها جالبن اما گیم پلی هیجان خاصی نداره و من کلا نمی تونم با این سبک ارتباط برقرار کنم
گیمپلی هم یکمی که جلوتر میرفتی جذابیت های خودش رو نمایان میکرد مخصوصاً لول های بالاتر دیمون بهتری هم گیرت میومد:>

به به
مثل همیشه IGN شاهکار جورنالیسمی خودش رو به نمایش گذاشت :D

View attachment 147536

منم تو پرسونا 4 عاشق Aigis و Junpei بودم :>
وایفوی من اون پشت چیکار میکنه؟:D

==============================================
پ.ن: و همچنان پرسونا یک و دو به همراه شخصیت مونث پرسونا 3 مظلوم واقع شدن و اتلوس یه جوری رفتار میکنه که انگار اصلاً وجود ندارن:D

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
پ.ن: و همچنان پرسونا یک و دو به همراه شخصیت مونث پرسونا 3 مظلوم واقع شدن و اتلوس یه جوری رفتار میکنه که انگار اصلاً وجود ندارن:D
شخصيت اصلي مونث پرسونا ٣ توي Persona Q2 نقش مهمي داشت اتفاقا.كنار شخصيت هاي پرسونا ٥ يكي از اولين شخصيت هاي قابل بازي بودش
حتي تم مخصوص مبارزه خودش رو داشت
اين كه اتلوس جديدا كار زيادي با پرسونا ١ و ٢ نداره به قول هاشينو (كاگردان پرسونا ٣،٤،٥ و كاترين و SMT:Nocturne) به خاطر اينه كه تيم اصلي سازنده ي پرسونا ١ و ٢ ديگه توي سري كار نميكنند و به خاطر احترام بهشون دست به شخصيتاشون نميزنه.
البته هر چند گاهي اشاره اي بهشون ميشه نمونش توي پرسونا ٥ كه توي اخبار رو چك كني هر چند گاهي به شخصيت هاي نسخه ي قبلي اشاره ميكنه
اون دومي كه ميگه يك خرس رو شكست داده به كنار(اشاره به Akihiko از پرسونا ٣هه كه توي Persona 4 Arena اومده Teddie رو شكست داده و از اونجايي كه يك مقدار شوته فكر ميكرده واقعا خرسه :D)
اون اولي كه در مورد يك كارگاه با عينك افتابي قرمزه اشاره به Katsuya Suouهه.برادر شخصيت اصلي Persona 2 Innocent Sins و يكي از Party Memberهه Persona 2 Eternal Punishment
كلا اين حضور كم شخصيت هاي پرسونا ١ و ٢ توي پرسونا هاي بعدي بيشتر به خاطر احترام هاشينو به تيم سازنده ي قبليه.
البته الان هاشينو كلا سري رو به تيم جديد سپرده و تمركزش روي Project Re Fantasy گذاشته.
خوشبختانه تيم جديد هم درست و حسابين.Persona 5 Royal رو تيم جديد ساخته واقعا عالي بود.جاي نگراني براي اينده سري نيست.البته ممكنه تيم جديد بيان از شخصيت هاي پرسونا ١ و ٢ استفاده كنند چون طرز فكرشون با هاشينو يك مقدار متفاوته.البته اگه بيان از اين شخصيتا استفاده كنن به احتمال خيلي زياد ميان يك سري از تيم نسخه هاي قديمي رو ميارن روي بازي كار كنند(مثل نسخه ريمسترهه Persona 2 Eternal Punishment براي PSP كه نويسنده ي پرسونا ٢ رو دوباره استخدام كردن تا براي بخش جديدي كه به بازي اضافه كردن،داستان بنويسه)

حالا فعلا بايد صبر كرد تا ببينيم نقشه شون براي اينده سري چيه.ATLUS توي زمستوني كه قراره بياد يك كنسرت از پرسونا داره.اينا هم بازي هاي جديد از سري رو توي كنسرتاشون معرفي ميكنند.

پ.ن: خودم شديدا اميدوارم يك بازي فايتينگ از پرسونا ٥ به ساخت Arc System Work معرفي كنند. يك بازي فايتينگ بر اساس Persona 5 كلي پانسيل داره. هم استايل و UI منحصر به فرد پرسونا ٥ رو داره و هم گرافيكش مثل Guilty Gear Strive ميتونه باشه.اين دو تا رو با هم قاطي كنيم با استايلش ترين فايتينگ توي سري توي گيميتگ رو به رو هستيم:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,395
نام
سید محمد حسین
شخصيت اصلي مونث پرسونا ٣ توي Persona Q2 نقش مهمي داشت اتفاقا.كنار شخصيت هاي پرسونا ٥ يكي از اولين شخصيت هاي قابل بازي بودش
اين كه اتلوس جديدا كار زيادي با پرسونا ١ و ٢ نداره به قول هاشينو (كاگردان پرسونا ٣،٤،٥ و كاترين و SMT:Nocturne) به خاطر اينه كه تيم اصلي سازنده ي پرسونا ١ و ٢ ديگه توي سري كار نميكنند و به خاطر احترام بهشون دست به شخصيتاشون نميزنه.
البته هر چند گاهي اشاره اي بهشون ميشه نمونش توي پرسونا ٥ كه توي اخبار رو چك كني هر چند گاهي به شخصيت هاي نسخه ي قبلي اشاره ميكنه
اون دومي كه ميگه يك خرس رو شكست داده به كنار(اشاره به Akihiko از پرسونا ٣هه كه توي Persona 4 Arena اومده Teddie رو شكست داده و از اونجايي كه يك مقدار شوته فكر ميكرده واقعا خرسه :D)
اون اولي كه در مورد يك كارگاه با عينك افتابي قرمزه اشاره به Katsuya Suouهه.برادر شخصيت اصلي Persona 2 Innocent Sins و يكي از Party Memberهه Persona 2 Eternal Punishment
كلا اين حضور كم شخصيت هاي پرسونا ١ و ٢ توي پرسونا هاي بعدي بيشتر به خاطر احترام هاشينو به تيم سازنده ي قبليه.
البته الان هاشينو كلا سري رو به تيم جديد سپرده و تمركزش روي Project Re Fantasy گذاشته.
خوشبختانه تيم جديد هم درست و حسابين.Persona 5 Royal رو تيم جديد ساخته واقعا عالي بود.جاي نگراني براي اينده سري نيست.البته ممكنه تيم جديد بيان از شخصيت هاي پرسونا ١ و ٢ استفاده كنند چون طرز فكرشون با هاشينو يك مقدار متفاوته.البته اگه بيان از اين شخصيتا استفاده كنن به احتمال خيلي زياد ميان يك سري از تيم نسخه هاي قديمي رو ميارن روي بازي كار كنند(مثل نسخه ريمسترهه Persona 2 Eternal Punishment براي PSP كه نويسنده ي پرسونا ٢ رو دوباره استخدام كردن تا براي بخش جديدي كه به بازي اضافه كردن،داستان بنويسه)

حالا فعلا بايد صبر كرد تا ببينيم نقشه شون براي اينده سري چيه.ATLUS توي زمستوني كه قراره بياد يك كنسرت از پرسونا داره.اينا هم بازي هاي جديد از سري رو توي كنسرتاشون معرفي ميكنند.

پ.ن: خودم شديدا اميدوارم يك بازي فايتينگ از پرسونا ٥ به ساخت Arc System Work معرفي كنند. يك بازي فايتينگ بر اساس Persona 5 كلي پانسيل داره. هم استايل و UI منحصر به فرد پرسونا ٥ رو داره و هم گرافيكش مثل Guilty Gear Strive ميتونه باشه.اين دو تا رو با هم قاطي كنيم با استايلش ترين فايتينگ توي سري توي گيميتگ رو به رو هستيم:D

یادمه تو پرسونا 3 هم یه کانفیدنت بود رسما رفرنس کامل به دو تا شخصیت اصلی Persona 2 بود

خیلی تمیز رفرنس میدن به هم دیگه تو بازی اگه بخوای دقت کنی :D

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
یادمه تو پرسونا 3 هم یه کانفیدنت بود رسما رفرنس کامل به دو تا شخصیت اصلی Persona 2 بود

خیلی تمیز رفرنس میدن به هم دیگه تو بازی اگه بخوای دقت کنی :D
اوني كه ميرفت بازي انلاين ميكرد و اسم بازيش Innocent Sins Online بود ديگه؟
البته اون توي نسخه ي ژاپني اسمش Devil Buster بود كه رفرنس به Megami Tensei 2 بود (توي دنياي Megami Tensei 2هه، Devil Buster خودش يك بازي بود ).در اصل اون سوشال لينكه به شخصيت هاي Megami Tensei رفرنس ميداد
توي نسخه ي غربي از اونجايي كه توي غرب كسي اصلا با Megami Tensei اشنايي نداشت تقريبا اينا اومدن به پرسونا ٢ تغييرش دادن تا باز يك رفرنسه مفهمومي داشته باشه

البته توي پرسونا ٣ يك برنامه ي تلوزيوني به اسم Who is who بودش.اون قشنگ به ٩٠ درصد شخصيت هاي اصلي Persona 1&2 رفرنس ميداد :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
گیمپلی هم یکمی که جلوتر میرفتی جذابیت های خودش رو نمایان میکرد مخصوصاً لول های بالاتر دیمون بهتری هم گیرت میومد:>

وایفوی من اون پشت چیکار میکنه؟:D

==============================================

من کلا با این سبک حال نمی کنم اما همین که 7 8 ساعتی بازیش کردم خیلیه اینم بگم این بازی بهترین بازی ویتا هست با متای 93 که برای pc بازا اومده برید حالش رو ببرید.

• Like
Reactions: tpouria and ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,478
نام
مسلم

والا اولی که تا جایی که من میدونم به خاطر اعتراضی بود که ملت برای نبودنش توی پرسونا q کردن توی شماره دوم اضافه شد:D در مورد پرسونا یک و دو هم، فکر کنم بیشتر دلیل اصلیش این باشه که گیم پلیشون با سه شماره آخر فرق داره و به خاطر نداشتن سوشیال لینک اتلوس فکر میکنه که به اندازه ای که هزینه صرف ریمیکش میشه فروش نخواهد کرد. خلاصه من با ارجاع و ایما و اشاره راضی نمیشم، وایفوی منو دوباره باید نشون بدن:D

پ.ن: فایتینگ رو که روی شاخشه، امیدوارم بالاخره یه چیزی هم از SMT V و ری فانتزی نشون بدن:>

من کلا با این سبک حال نمی کنم اما همین که 7 8 ساعتی بازیش کردم خیلیه اینم بگم این بازی بهترین بازی ویتا هست با متای 93 که برای pc بازا اومده برید حالش رو ببرید.
منم از این سبک اصلاً خوشم نمیومد ولی با همین پرسونا 3 تبدیل به یکی از طرفدارانش شدم:>

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,174
نام
سبحان
تعداد بازیکنان همزمان آنلاین داخل بازی به ۳۰ هزار نفر رسید که حکایت از فروش خیلی خوب بازی داره و استقبال فوق العاده کاربران
این فروش خوب میتونه زمینه ای باشه برای عرضه نسخه های بعدی بازی روی پی سی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر