Multi Platform Persona 3 Reload

سازنده
P-Studio
تاریخ انتشار
2024
ناشر
ATLUS
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
P3-Reload-Ann_06-11-23.png

این بازی یک Remake کامل از Persona 3 هست. به گقته ی سازنده ی بازی همه چیز از بازی رو از اول ساختن و داستان،اونت، اهنگ و چیز های دیگری به بازی اضافه شده

تاپیک در اینده اپدیت میشه

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
من نسخه Portable رو‌‌ همین اواخر تموم کردم و به عنوان اولین تجربه ام از پرسونا واقعا از بازی لذت بردم. با چیزهایی که از قبل از بازی میدونستم بیشتر تصور میکردم بازی یجورایی مثل یک ویژوال ناول یا wifu simulator باشه، اما داستان، روایت و بیشتر سوشیال لینک ها واقعا خوب بود. کامبت هم با سیستم مبارزه نوبتی، تنوع پرسوناها، دشمن ها و‌ غیره به اندازه سرگرم کننده بود. البته بنظرم بازی حتی به عنوان یه ار پی جی یکم زیادی طولانی بود، طوریکه اولین پلی ترو من بیشتر از 200 ساعت طول کشید. هر چند فکر کنم این خصلت بیشتر jrpg های کلاسیک و‌ مخصوصا این سری هست. در حال حاظر نسخه چهارم رو بازی میکنم و امیدوارم بتونم تا قبل از اومدن این ریمیک P5 هم تموم کنم :D اونقدری از این سری خوشم اومده که اگر وقت بشه در اینده حتما نسخه اول و دوم رو با شبیه ساز تموم میکنم، هر چند قبلا برای اشنایی کوتاه با حال و‌ هوای بازی ها هر دو رو کمی بازی کردم.

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
میگن بیشتر محتوای P3P و P3FES تو بازی نیست. معلوم نیست چه بلایی دارن سر بازی میارن. پرسونا ۳ رو کلا بازی نکردم ولی انگار FES مثل رویال برای ۵ هست که داستان بیشتری داشت و کاملتر بود‌‌.
Atlus what are you doing bruh

• Like
Reactions: ce7en44

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
میگن بیشتر محتوای P3P و P3FES تو بازی نیست. معلوم نیست چه بلایی دارن سر بازی میارن. پرسونا ۳ رو کلا بازی نکردم ولی انگار FES مثل رویال برای ۵ هست که داستان بیشتری داشت و کاملتر بود‌‌.
هر دو FES و Portale محتوای اضافه به نسبت خود P3 دارن.
کسی بخواد استفاده لازم رو ببره هر دوتاش رو باید بازی کنه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,274
نام
امیر حسین
هر دو FES و Portale محتوای اضافه به نسبت خود P3 دارن.
کسی بخواد استفاده لازم رو ببره هر دوتاش رو باید بازی کنه.
کسی بخواد "جدیدا" هم استفاده کاملی از پرسونا3 رو ببره (و به فرض هایپ باشه:-" ) باید هم P3R رو بخره، هم P3R FES و هم P3R Protable ؟ :-"

این اتلوس با نحوه انتشار بازی هاش واقعا آدم رو تو شرایط سختی قرار میده برای خرید بازیش:D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
کسی بخواد "جدیدا" هم استفاده کاملی از پرسونا3 رو ببره (و به فرض هایپ باشه:-" ) باید هم P3R رو بخره، هم P3R FES و هم P3R Protable ؟ :-"

این اتلوس با نحوه انتشار بازی هاش واقعا آدم رو تو شرایط سختی قرار میده برای خرید بازیش:D
P3R که هنوز محتوا دقیقش مشخص نیست اما اگر نسخه های فعلی رو می خواید بازی کنید توصیه می شه P3 FES رو P3P رو هر دوتا رو بازی کنید. چون یک چیزایی توی FES هست توی Portable نیست و بالعکس.
کلا Atlus سر Persona 3 یک کاری کرد که فن ها فکشون اومد پایین :D
خدا رو شکر سر بقیه Persona ها و عناوین SMT از این کارا نکرد :D
---
البته نظر شخصی خود من اینه که همیشه نسخه های اصلی هم باید بازی کرد. یعنی نظر منو بخواید سر همین P5 هم هم باید خودش رو بازی کرد هم Royal رو.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150

من خودم FES رو بازی نکردم، اما در مورد این ریمیک گفتند فقط اون ایپزود اضافه Answer از نسخه FES داخل بازی نیست و همینطور اینبار مثل نسخه اورجینال خبری از کاراکتر مونث نیست. به غیر از این گفتند تمام محتوای اضافه نسخه های FES و Portable داخل ریمیک هست و حتی یه سری محتوای جدید هم به بازی اضافه کردند.

اونطور که من دیدم و با روندی که از نسخه های قبل اتلوس داشته، احتمالا بعد از یکی دو سال یه نسخه کامل مثل رویال یا گلدن با تمام محتوای جدید و اضافه منتشر میکنند.

• Like
Reactions: ce7en44

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,274
نام
امیر حسین
P3R که هنوز محتوا دقیقش مشخص نیست اما اگر نسخه های فعلی رو می خواید بازی کنید توصیه می شه P3 FES رو P3P رو هر دوتا رو بازی کنید. چون یک چیزایی توی FES هست توی Portable نیست و بالعکس.
کلا Atlus سر Persona 3 یک کاری کرد که فن ها فکشون اومد پایین :D
خدا رو شکر سر بقیه Persona ها و عناوین SMT از این کارا نکرد :D
---
البته نظر شخصی خود من اینه که همیشه نسخه های اصلی هم باید بازی کرد. یعنی منظر منو بخواید سر همین P5 هم هم باید خودش رو بازی کرد هم Royal رو.
من چیزی که از آشناییم با Atlus نصیبم شد این بود که تا بتونند میلک خواهند کرد:D و محتوای جدید هم به بدترین شکل اضافه میشه، یعنی میره در بطن بازی، که با یک DLC و اینا نشه جمعش کرد:D

و حقیقتا اصلا حس دوباره رفتن بازی 150 ساعتی نیست:D
یعنی یا همین P3R رو میزنم بره، یا چند سال صبر میکنم و نسخه فلان ادیشنش رو میزنم:D اما واقعا این روش انتشار درست نیست به نظرم:-"

اما خوب... هم جواب گرفتن، هم سابقه شون نشون داده برای بازی های آینده شون باید چنین انتظاری داشت:D

• Like
Reactions: Minato Arisato

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
من خودم FES رو بازی نکردم، اما در مورد این ریمیک گفتند فقط اون ایپزود اضافه Answer از نسخه FES داخل بازی نیست و همینطور اینبار مثل نسخه اورجینال خبری از کاراکتر مونث نیست. به غیر از این گفتند تمام محتوای اضافه نسخه های FES و Portable داخل ریمیک هست و حتی یه سری محتوای جدید هم به بازی اضافه کردند.

اونطور که من دیدم و با روندی که از نسخه های قبل اتلوس داشته، احتمالا بعد از یکی دو سال یه نسخه کامل مثل رویال یا گلدن با تمام محتوای جدید و اضافه منتشر میکنند.
آخه بازی حدود بیست سال پیش اومده نسخه کاملش هم اومده ریمیکش طبیعتا از اول کامل باشه نه که باز بخوایم صبر کنیم‌.
ولی یه چیزایی رو خوب شد حذف کردن، رومنس آپشن ۱۰ ۱۱ ساله چیز فاکد آپی بود.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
نسخه Portable اه که کارکتر مونث داره.

اره میدونم نسخه Portable و FES هر دو کاراکتر مونث دارند. منظورم اولین نسخه بازی که برای PS2 منتشر شد و‌ کاراکتر مونث نداشت بود.

کلا گفتند هدفشون این بوده که نسخه اورجینال رو به بهترین شکل ریمیک کنند و بعلاوه یه سری پیشرفت های داستانی و گیم پلی از نسخه های بعدی به بازی اضافه کنند.

آخه بازی حدود بیست سال پیش اومده نسخه کاملش هم اومده ریمیکش طبیعتا از اول کامل باشه نه که باز بخوایم صبر کنیم‌.
ولی یه چیزایی رو خوب شد حذف کردن، رومنس آپشن ۱۰ ۱۱ ساله چیز فاکد آپی بود.

اون رو دیگه باید از اتلوس بپرسید که خوب بلد شده چجوری از فن هاش سو استفاده و جیبشون رو خالی کنه :D

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
اره میدونم نسخه Portable و FES هر دو کاراکتر مونث دارند. منظورم اولین نسخه بازی که برای PS2 منتشر شد و‌ کاراکتر مونث نداشت بود.

کلا گفتند هدفشون این بوده که نسخه اورجینال رو به بهترین شکل ریمیک کنند و بعلاوه یه سری پیشرفت های داستانی و گیم پلی از نسخه های بعدی به بازی اضافه کنند.

اون رو دیگه باید از اتلوس بپرسید که خوب بلد شده چجوری از فن هاش سو استفاده و جیبشون رو خالی کنه :D
خوشبختانه من هم ۴ هم ۵ رو وقتی بازی کردم که نسخه کاملشون اومده بود ولی همونا هم کلی نسخه فرعی داره بازی نکردم :D
مثلا ۴ یه نسخه آرنا داره نمیدونم دقیقا چی به داستان اضافه میکنه چون پایانی که من واسه ۴ دیدم کلا تموم شد همه چیز.

• Like
Reactions: Capitan_shepard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر