Persona 2 Innocent Sin

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خوب بازی یه چند وقتی هست اومده....

ولی مثل اینکه تو گرد و خاک بازی های امسال داره گم میشه....البته همه بروبچ (پرسونا باز) میدونن که تمام بازی ها جلو پرسونا در حد گوکیبوری (سوسک حمام خودمون) هستن....:d

بریم سر اصل مطلب

بازی همون بازی اصلی روی ps1 با یه سری تغییرات هست....مثل طراحی دوباره کاراکترها و چند تا دمو جدید و ....

اونایی که مثل من وقتی پرسونا 2 رو PS1 اومد....اصلاً حالیشون نبود RPG چیه و فقط بلد بودن با بروسلی تو تکن برگردون بزنن......شانس این و دارن که با یکی از بهترین بازی های JRPG ملاقاتی داشته باشن...

این تاپیک و زدم تا بروبچ پرسونا باز بیان در جوی آروم و دوستانه و به دور از خشونت (مثل تاپیک Carmack vs PS3 )....تبادل نظر کنیم و حالشو ببریم...

attachment.php

attachment.php

attachment.php

---------- نوشته در 11:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 11:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 PM ارسال شده بود ----------

نظر اول و خودم میدم

خوب فعلاً یه 2 هفته ای هست ما رو از کارو زندگی انداخته...البته بیشتر از کار تا زندگی....لامصب 2 هفته است زندگی رو شیرین کرده...:d

بسیار جذاب مثل باقی شماره ها...

داستان بازی که خارق العاده است....کشش خیلی زیادی داره...طراحی کاراکترها هم خیلی خوب از آب در اومده...

توی هر کوچه پس کوچه ای که سرک میکشی یه NPCی هست که یه حرفی برای گفتن داشته باشه و جالب اینه که هیچ دو NPC حرف یکسان تو بازی نمیزنن....نمیدونم کی این همه دیالوگ برای بازی نوشته...:-o

گیم پلی هم درست مثل باقی شماره ها عالیه....مخصوصاً قابلیت Contact که عالی از آب در اومده...

گرافیک هم که هیچ صحبتی راجع بهش نمیکنم....چون تو این بازی اصلاً مهم نیست...

تنها نکته منفی بازی اینه که مکالمه های دوبله شده خیلی خیلی کم هستن...که تو این جور بازی ها تقریباً عادیه...

اگه بخوام راجع به خوبی های بازی بگم که کلی وقت میگیره...ولی در کل همه چی عالیه وکاملاً در حد نام پرسونا...

پ.ن: البته من کماکان با Persona 3 بیشتر حال میکنم....نمیدونم چه مرضیه...:d

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر